Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#861) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne haragudj, de nekem ez egy deformált vödörnek tűnik egy piros pöttyel az oldalán. Csak azért tudom, hogy mit kell belelátni, mert láttam az eredetit a másik topikban. Nem tartom teljesen kizártnak, hogy ebből a figurából avatart lehet varázsolni, de hogy nem lesz könnyű mnet, az biztos.. :U

Mindemelett Haseknek is igaza volt, grafikailag sem megfelelő minőségű a kép, de tudom, hogy nem ez volt a kérdés.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#863) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Sziasztok

Scratet szeretném kérni egyéni avatarnak, ha megfelel a kritériumoknak és ha megérdemlem

[kép][kép]

Köszönet a munkáért BLiNk3r-nek és [pod]Diablo-nak

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#864) Kidus


Kidus
őstag

Az arckep szerk. topicban mar elmondtam, hogy legyetek turelmesebbek. Nem ertem, miert kell egybol minden keppel idejonni. Van olyan, aki egy honapot var az avatarjara, es az olyan is lesz.
Nem loverseny ez, ezzel a ''vodorrel'' is az a helyzet, hogy szerintem aki linkelte, o is erzi valahol, hogy ez nem uti meg a szintet.

Assuming Control

(#870) Bash


Bash
őstag

Manitou!
Gratulálok az új pofázmányodhoz!

shev7!
Kiszínezés alatt nem feltétlenül azt értettem, hogy csináljatok kék egeret a fehér egérből, példaként álljanak Gh0sT, jeges, lorcsi és róland képei:

[kép] [kép] [kép] [kép]

Azt hiszem lorcsi és róland képei a leglátványosabbak, aki itt volt, az valószínű emlékszik rá, hogy ezek is teljesen fehérből indultak, aztán ilyenek lettek.

Totyi!
Ahogy az első hozzászólásban is meg van fogalmazva minden moderátornak vétójoga van, gondolom ez tudod mit jelent. Én is sokáig gondolkoztam rajta, ezért is volt megkésett a válasz.

http://bashtravel.com/

(#871) Manitou válasza Bash (#870) üzenetére


Manitou
addikt

Köszönöm :) :C

(#872) X@b3e válasza Bash (#841) üzenetére


X@b3e
addikt

A fenti javaslatok figyelembe vételével megpróbáltuk rajzosabbá tenni (fejtetőn a 3D-hatást keltő fehér fényeffekt is el lett távolítva), a színek össze lettek mosva, hogy még rajzfilmesebb legyen az összhatás és csak egy rövid ''nyak'' rész maradt, így majdnem csak fej verziót sikerült kihozni belőle, remélem így már találkozik a PH! profiljával és a Ti ízlésetekkel is :R

[kép]

valamint

[kép]

UI.: Mondtam már, hogy nászajándék lesz? :B :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#900) shev7


shev7
veterán

BLiNk3r jovoltabol elkeszult a feher eger szinesebb valtozata. Ha megfelel, akkor ezt szeretnem avatarnak:

[kép] [kép]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.