Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) Cathfaern válasza ádyz (#1898) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezen a képen van még mit javítani, elég recések a szélei, illetve nem is vagyok benne biztos, hogy ilyen típusú egész alakos kép túl szerencsés. A kis kép pedig ebben a formában használhatatlan.

(#1902) ádyz válasza Cathfaern (#1901) üzenetére


ádyz
addikt

Értettem, köszönöm.

És ehhez a képhez mit szólnál(tok)?

[ Szerkesztve ]

(#1904) rolko válasza Racecam (#1876) üzenetére


rolko
őstag

Már egy pár körből kimaradtam :U ekkor kértem legelősször 2007-09-23 , barátok közt is több mint fél év, és úgy tudtam hogy 60-nap az elévülés..... :( :R

(#1905) Eagl3 válasza ádyz (#1902) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerinted?

Tanács képpen, előbb gondolkodj aztán írj. Így sosem lesz avatarod...

(#1906) poffsoft válasza ádyz (#1902) üzenetére


poffsoft
addikt

Ne ide,hanem a szerkesztő topikba írd be!!!

(szvsz a sárkány jó lesz, csak még dolgoztasd rajta Jag-ot ;) )

[ Szerkesztve ]

(#1907) raczger válasza diegho (#1878) üzenetére


raczger
őstag

nem a balkánon vagyunk... tudod mennyire nem szeretik az emberek mástól a türelmetlenséget? ők még szívességet is tesznek azzal a fórumozóknak, hogy egy bizonyos idő után, kérhetnek avatart maguknak, megaztán, ha jól sejtem Panther-nak sem ez a főállása (igazából nemtudom, hogy ő kap-e ezért pénzt, de véleményem szerint, ha kap is, nemhinném, hogy sokat), tehát, ha valakit, naponta 5 különböző időpontban felkeresnének, hogy légyszi, rakd már be ezt az avatart, úgy is csak 2 percedbe kerül. Valóban két perc, csak előtte még ezt kell kikeresni, meg azt kell megcsinálni, meg jó-e, leellenőrizni, tehát abból a 2 percből többszöröse lesz, és ez csak egyetlen egy képnél, tehát ha ezt többször meg kell csinálnia, az 3 nap után már hihetetlen idegesítő... sokkal egyszerűbb tényleg 2-3 hétig gyűjtögetni ezeket, közben moderátorok megszavazzák, stb... és egyszerre több képpel fordulnak oda a bizonyos személyhez, és egyébként én azt kívánom neked, hogy olyan türelmetlen emberek vegyenek majd körül, mint amilyen te vagy, meglátod, idegileg sokszor kikészülnél!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1908) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Tisztelt Moderátorok és Házigazdák!

Az alábbi egyedi arcképet (Shadow-t) szeretném beállíttatni magamnak a következő avatar osztás alkalmával, amennyiben lehetséges:

Előre is köszönöm!

Köszönet a kitartó munkájáért Agostino fórumtársnak, valamint a többieknek, hogy folyamatosan alkotott véleményükkel segítettek szebbé és tetszetősebbé varázsolni ezt a fekete sünit :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1909) Eagle16


Eagle16
addikt

Sziasztok!

Enyéni avatarnak ezt a sasmadarat szeretném kérni: (amennyiben lehetséges)

Nagy köszönet jár érte Agostino-nak, illetve a többi fórumtársnak, akik véleményezték a képeket :R

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1910) Eagle16 válasza Eagle16 (#1909) üzenetére


Eagle16
addikt

"Enyéni" ---> egyéni :B

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1911) ádyz


ádyz
addikt

Sziasztok.

Ezt a képet szeretném:,

Köszönet érte Agostinonak.

Sajnos az előző hsz.-eimet rossz helyre postoltam, kérlek azokat ne vegyétek figyelembe!

[ Szerkesztve ]

(#1912) Peet210


Peet210
őstag

Üdv mindenkinek.

Kérelmezni szeretném egyéni arckép használatát. :)
A képek:

A képekért köszönet BLiNk3r fórumtársnak.

Köszönöm.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#1913) Hold


Hold
őstag

Üdv az Uraknak, kézcsókom a Hölgyeknek

Szeretnék egyéni avatart

Ők lennének azok

Köszönet Jag mesternek hogy elkészítette őket
Üdv Hold

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1914) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Kedves Modik,

Turpit szeretném kérni avatarnak, eldöntitek majd, hogy megérdemlem-e. :)

(a kép elkészítéséért köszönet Dronez és Bundás kollegának)

[ Szerkesztve ]

(#1915) ttower


ttower
aktív tag


moongoose képét erre le lehetne cserélni? az eredetin a jobb karja alatt van egy fehér pixel.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#1916) Plazer


Plazer
őstag

Tisztelt MODERÁTOROK / HÁZIGAZDÁK!

Kérvényezném a következő arcképet: Nagy változat:

Kis változat: (minimálisan eltér a nagytól,de csak igy lehetett megszerkeszteni)

Amennyiben nincs ellenvetés szeretném őket kérni. :R

[ Szerkesztve ]

Plazer

(#1917) Sirandrish válasza Plazer (#1916) üzenetére


Sirandrish
legenda

hééé nem zavar hogy ezt én csináltattam magamnak és még véletlenül se neked!!!!

MODIK PLIZ ne engedélyezzétek mert ezt Én kértem!!!!

ITT meg is lehet tekinteni hogy ezt én csináltattam...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1918) Pompi válasza Plazer (#1916) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ne is haragudj, de ez egy minősíthetetlen kérés! Nem találok szavakat (amik tűrik a "nyomdafestéket").
Nem nagyon tudom elképzelni, hogy nem voltál tudatában annak, hogy nem neked készült a kép. Ennek fényében nem, hogy ezt a képed, de semmilyen egyedi képet nem látnék szívesen a neved fölött!

Feel Good Inc.

(#1919) Plazer válasza Sirandrish (#1917) üzenetére


Plazer
őstag

Átalakitottam amit Te csináltattál és kis képet is készitettem hozzá.

Gyorsabb voltam. Modik eldöntik,hogy Te kapod vagy én,de nem tudom ilyenkor mi az eljárás. Mert ugye akkor is én tettem be hamarabb és nekem van meg a kis kép hozzá. :R

Plazer

(#1920) Cathfaern válasza Plazer (#1919) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ne haragudj, de ez egyszerűen szánalmas volt.

(#1921) Plazer válasza Cathfaern (#1920) üzenetére


Plazer
őstag

Ment privi!

Plazer

(#1922) Polacheck válasza Plazer (#1919) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

E miatt a lépésed miatt az elkövetkezendő fél évben biztosan nem kapsz egyedi arcképet.

less qq more pewpew!

(#1923) Hasek válasza Plazer (#1916) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nos bár azt kértem, hogy ne írd ki a nevem ha ilyen eszközökhöz folyamodsz, de én mégis úgy vélem, hogy úgy a legkorrektebb ha leírom az egész történetet, csak azért hogy a többiek is értsék hogy milyen folyamatok árán is történt ez az egész.

Történet:

Plazer kolléga felkeresett privátban azzal a kéréssel, hogy ebből készítsek neki avatart. Ez az esemény ekkor történt pontosan: 2008-04-13 21:17:35

Én mondtam hogy jó megcsinálom neki, csak a türelmét szeretném kérni. 3 nappal késöbb el is készítettem abból az alapanyagból ezt a párt:

Pontosan ekkor küldtem el a kész verziót priviben: 2008-04-16 13:56:00

Ez után tévedtem be a szerkeztő topicba, ahol láttam hogy Sirandrish kollega is ezt a képet kéri. A UPolás időpontja: 2008-04-16 10:02:47 és a kérés időpontja: 2008-04-12 08:29:50. Itt már gyanítottam hogy ebből gondok lesznek. Ezt követően még küldözgetett privátokat, hogy csináljam meg a kicsit(amit már korábban megcsináltam) meg fordítsam meg. Ekkor én írtam privit Plazernek: Most felhatalmazom magam, hogy közzétegyem az általam írt privát üzenetet:

De lenne egy kérdésem. Ugye nem azt akarod tervezni, hogy a Jag által készített képet, és ezt a kicsit összevegyíted, majd belinkeled a requestbe? Már csak azért mert én ahhoz akkor nem adnám a nevem egyrészt, ugyanis azt a másik képet nem én készítettem, másrészt nem tartom korrektnek azt, hogy felhasználod a más által készítette avatart az ő beleegyezése nélkül, ráadásúl nem is neked készíti konkrétan, és legfőkepp erről nem kérdezted meg. Csak ennyi lenne. Ha tévedek elnézésedet kérem, de a Szerkeztős topicban zajló folyamatokból, és az előző privieidből ezt szűröm le, lehet hogy tévesen, de jobb félni.

Úgy látszik nem tévedtem. Ő azt felelte nagyjából, hogy megfogja kérdezni az érintetteket az ügy érdekében, azonban úgy látom, hogy ez elmaradt.

Egyszóval én kérek elnézést a kellemetlenségért mindenkitől! Én csak segíteni szerettem volna, és eszem ágában sem volt kitolni bárkivel is... :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1924) Jag válasza Hasek (#1923) üzenetére


Jag
senior tag

(#1925) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tisztelt Moderátorok/Házigazdik!!!:)

Látom lassan leül a por így az lenne a Kérdésem hogy van-e rá mód hogy a Nevem felett láthassam e képet a következő avatarosztástól?:)

Illetve van-e valami a rovásomon ami ezt nem teszi lehetővé?

Válaszotokat előre is köszönöm!

A Képért Nagyon nagy Köszönet Jag Kollegának!!!! :R

És persze Cathfaern-nek és a többieknek akik véleményezték a képet! :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1926) Sirandrish válasza Sirandrish (#1925) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahj..most szóltak hogy az a Kép 60X60 és nem biiztos hogy az ugy jó..

Itt egy kisebb ha esetleg az lenne a probléma hogy az nagy:)

a kiskép marad:)

Bocsi a hsz-ért csak a modidő már rég lejárt :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1927) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Tisztelt Moderátorok/Házigazdák!

Akkor jönnék megint.:D
Nemtudom következő körben lehetek-e,de ugye a múltkor technikailag nem felelt meg a kérvényezett kép.
Szintén Agostino kolléga keze munkáját dicséri ez is. Remélem ezúttal megfelelek minden kivánalomnak.
Tehát,ha lehetséges, a következő "körben" ezt a képet szeretném kérni:

Köszönöm előre is:R

mod.: Természetesen ezúttal is nagy köszönet Agostino-nak a fáradozásáért:R

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1928) Bubu79


Bubu79
addikt

Tisztelt Nagybetűsök :)

Amennyiben Ti is úgy gondoljátok, szeretném kérni ezt az arcképet szerény személyem számára:

Melynek elkészítéséért hatalmas köszönet illeti RoyalFlush kollégát, aki az első verzión fáradozott - sajnos az alapanyag minősége miatt hiábavalóan, valamint (Bundás) és BLiNk3r kollégát, akik ezt a verziót faragták PH! kompatibilissé :)

És persze köszönet illeti mindazokat is, akik véleményükkel hozzájárultak a mű elkészüléséhez :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1929) Játékos


Játékos
addikt

Szép napot az Uraknak!

Remélem, jól viselkedtem, és kiérdemeltem, hogy a következő avatart használjam:

Előre is köszönöm. :R

[ Módosította: Thrawn ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1933) eziskamu


eziskamu
addikt

Tisztelt Moderátorok!
Kérnék én is "saját" avatárt ha lehetne. Ezeket Jag kollega készítette és tette közzé itt
A képek:
,
Köszönet, és üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1934) FefeeX


FefeeX
veterán

Tisztelt Modik és Házigazdik!

Amennyiben nincs ellene kigogásotok, szeretném kérni az alábbi Avatart:

Nem mellékesen köszönöm az elkészítésben segédkező Agostino gyors és tökéletes munkáját. :R :R

Nagyon nagy köszönettel:
FefeeX

[ Szerkesztve ]

(#1935) Loretto válasza FefeeX (#1934) üzenetére


Loretto
veterán

Megmondom őszintén, nagyon hasonlít Bazsesz arcképére, emiatt lehet nem lenne szerencsés a választás.

Soirée...

(#1936) FefeeX válasza Loretto (#1935) üzenetére


FefeeX
veterán

Végülis van majdnem annyi eltérés közte mint Bazsesz és Sipi képe közt, nem? Akkor ez határozott válasszak mást?

(#1937) rii


rii
nagyúr

ezek egy alapra készültek ... azért a hasonlóság [link]

(dzsízákrálysz... most látom .. nekem van ilyen freeweb-es acc.-om???? Oo)

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1938) Macka válasza Plazer (#1919) üzenetére


Macka
veterán

Azért ez gyökérség volt. Mint a kínai Smart.

(#1939) rii


rii
nagyúr

Jelzem, plazer engem is megtalált privátban, hogy csáljak'neki arcképet. re-PM-ben mondtam neki, hogy megkeresését jelzem itt is, mivel az ilyen kérésekre ott van a http://itcafe.hu/tema/arckep_szerkeszto/friss.html
jelen post törölhető, ha úgy látja egy
MOD, vagy HÁZIGAZDA.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1940) (Kolombusz) válasza Loretto (#1935) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Sőt, ssolitude képe is hasonló.

(#1941) tiv83us válasza Macka (#1938) üzenetére


tiv83us
veterán

Tema lezarva, kerem felejtsuk el az offolast, mert nem akarok takaritani.
Vilagos a #1hsz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1942) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Kedves Házigazdák, a következő képeket szeretném avatarnak, ha megfelelnek.

Hálás köszönet!

(#1943) nemma


nemma
addikt

Kedves PH-s mindenki!
Szeretném a mostani avataromat lecserélni, remélem semmi kifogásotok nem lesz ellene!
Tudom, pont ma vagyok 600napos, de gondtolam úgyis beletelik még egy kis időbe, míg megkapom :)

Itt a kép, hatalmas köszönet érte Agostino fórumtársnak! :R

[ Módosította: tiv83us ]

(#1944) localhost


localhost
Közösségépítő

Kedves nagyhatalmúak, kissé megváltoztam és megváltoznék!

Ez a kép jobban hasonlít mostani Önmagamra:

kicsi
nagy
...
1
2

Bólintsatok rám, kérem!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1945) Picco


Picco
addikt

Kedves Moderatorok!

Ha nincs ellene(m) kifogasotok akkor szeretnek en is uj arckepet kerni. :)

Ez a ket kep Jag munkassagat dicseri, koszonom szepen tovabba Agostino-nak es Hasek-nek akik szinten segitettek es mindenki masnak is aki velemenyt mondott rola.

Szep napot: Picco ;)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1948) Rhino666


Rhino666
őstag

Tisztelt Moderátorok!

Beleegyezéseteket szeretném kérni, hogy Agostino remekművei viríthassanak mostani avatarom helyén. :R

,

Köszönettel:
Rhino666

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1949) helkis


helkis
addikt

üdv!

engem is utólért az újarc-láz, ha minden paraméter megfelelő a döntésnél, szeretném kérni a következő arcképet, amit Jag fórumtársnak köszönhetek! ;)
,

előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1950) mad1


mad1
veterán

Tisztelt Moderátorok!

Az alábbi avatart szeretném beállíttatni magamnak amennyiben lehetséges:

,

Előre is köszönöm!!
(Köszönet Agostino-nak a segítségért :R )

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.