Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) róland válasza I_Am (#350) üzenetére


róland
veterán

Azt elolvastam, azt tudtam, hogy az elutasítástól 60 napig tart, de amit indokként írt, azért a ''bűnömért'' meddig tart a bünti, mert megnéztem 2005.07.16-án kelt az a kérdéses hozzászólásom, ami moderálva lett. Szóval arra mennyi vonatkozik, mert szerintem ott már eltelt 60 nap.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#352) ngabor2 válasza I_Am (#350) üzenetére


ngabor2
nagyúr

MárKkal konzultáltam a kérdésemmel kapcsolatban, de inkább nyilvánosan is felteszem: esetemben a választott kép lett elutasítva, nem én, mint ''igénylő''. Ezesetben is 60 nap várakozási idő lép életbe, vagy egy ideillő avatart még kérhetek?

mod: köszi :) (csakhogy ne legyen feleslegesen új hsz.)

[Szerkesztve]

(#353) I_Am válasza ngabor2 (#352) üzenetére


I_Am
veterán

Arculatba illő avatart választasz és megkapod, mivel szvsz nem lesz ellened ellenvetés. ;)

Róland: ne értetlenkedj kérlek, mert igy tuti nem lesz avatarod. 60 nap múlva jelentkezz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#354) kymco válasza I_Am (#353) üzenetére


kymco
veterán

Az én avatarom rendben van? :)

www.refujvaros.hu

(#355) Bash válasza kymco (#354) üzenetére


Bash
őstag

Rendben van, de csak most értem haza melóból. Grats!

http://bashtravel.com/

(#356) kymco válasza Bash (#355) üzenetére


kymco
veterán

Köszönöm!:))

www.refujvaros.hu

(#357) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ismételten próbálkoznék, remélem ez már belefér, és a mérettel sincs gond:
[kép] [kép]

(#358) Bash válasza ngabor2 (#357) üzenetére


Bash
őstag

Megfelel, nem volt ellenvetés sem.

http://bashtravel.com/

(#359) Fiery


Fiery
veterán

Ezt szeretnem kerni, remelem jo lett a kep, nem en csinaltam :D

[kép]

Koszi,
Fiery

(#360) Pompi válasza Fiery (#359) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Itt a kis kép is:

[kép]

Bevállalom. Én készítettem.

Feel Good Inc.

(#361) ngabor2 válasza Bash (#358) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi szépen :D

(#362) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok!

Már csak 8 nap és elvileg jogosultá válok az avatarcserére :) Immár 3ára és remélem összejön :D

Nemis ez a fontos. Bash-t kérdezném mert utóljára Ő láttamozta a vukkos avatarom hogy még mindig megfelelő e ill. a méretek jók e :)

nagy

[kép]

kicsi

[kép]

Előreis köszönöm :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#363) parandroid válasza L_ajos (#362) üzenetére


parandroid
nagyúr

Csak egy ötlet: nem próbálnád meg befelé fordítani (gyakorlatilag letükrözni, hogy a fórum felé nézzen)? Nem biztos, hogy úgy lenne jó, mert a fejét meg eleve arra tartja, de egy próbát lehet megérne. És a kicsi képből 1-2 pixelt még ha le tudnál faragni az jó lenne.

Amúgy szép a kisróka. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#364) L_ajos válasza parandroid (#363) üzenetére


L_ajos
őstag

No ez jól esett :) A segítőkészség nagyon tetszik nékem :)

Nos megpróbáltam amit mondtál és remélem sikerrel jártam :)
Nem nagyon értek én ezekhez a programokhoz :B

ami lett belőle:

[kép]

kicsi (átméretezve :):

[kép]


Köszike a segítséget :) és tényleg nagyon jó ez a kisróka :)

[Engedelmeddel kijavítottam a képeket, a gif-konverziód nem sikerült tökéletesen (lásd a fehér háttér). Célszerű erre a célra Photoshopot vagy GIMP-et használni, az egyszerű képnézegetők, mint Irfanview, vagy ACDSee nem kezelik túl jól a transzparens gifeket. Szerintem jobb így befelé fordítva amúgy... - peterkeT]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#365) Fiery válasza Pompi (#360) üzenetére


Fiery
veterán

Koszi! :)


Fiery

(#366) parandroid válasza L_ajos (#364) üzenetére


parandroid
nagyúr

Viszont kérnénk, hogy a 8 napod várd ki, volt már erről vita, hogy a 600 nap, az 600 nap, ha engedményt adunk, akkor további kísérletek lesznek a lefarigcsálásra. 600 nap és kész. Akkor linkeld be a képet újra, ha így megfelel, ha nem, akkor a szerkesztőben kérhetsz még segítséget hozzá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#367) L_ajos válasza parandroid (#366) üzenetére


L_ajos
őstag

Természetesen kivárom :) Ez nemis kérdéses ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#368) Bash válasza Fiery (#365) üzenetére


Bash
őstag

Gratula az új arcberendezésedhez! :)

http://bashtravel.com/

(#369) [pod]Diablo válasza Fiery (#365) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Gratula nagyon jó let.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#370) Fiery válasza Bash (#368) üzenetére


Fiery
veterán

Koszonom! :))

(#371) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok.

Elvileg minden paraméter megfelel a kívánalmaknak, igy szeretném kérni a (#362)-ben lévő vuk-ot :) Remélem alkalmasnak találtatok a mostani cserélésére.

Előreis köszönöm szépen :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#372) bobsurf


bobsurf
senior tag

Tiszteletem a Moderátor Úraknak!

Most éreztem úgy, hogy eljött az idő a saját avatarnak. Túl sok mikulás lett:(

A képek:
[kép]
[kép]

Előre is köszönöm!

(#374) Bash


Bash
őstag

L_ajos és bobsurf is megkapta új arcberendezését.
Köszönöm a türelmet, a késedelem a RI/OS R4-re való átállásnak volt köszönhető.

http://bashtravel.com/

(#375) bobsurf válasza Bash (#374) üzenetére


bobsurf
senior tag

:R :R THX :R :R
Én nem türelmetlenkedtem, ha 600napot kibirtam, akkor egy pár nap ide vagy oda...

És ugye a RI/OS fontosabb mint pár hülye Avatar:DD

(#376) L_ajos válasza Bash (#374) üzenetére


L_ajos
őstag

Egymillió köszönet érte! :R :R :R

Ez már illik hozzám (a kis aranyos) és nagyon édibédi :D

Mégegyszer köszönöm szépen és további jó munkát! ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#377) Vigneau


Vigneau
félisten

Kedves Moderátorok!

Nálam is elérkezett hát a minimális kivárási idő. Ha nem tettem eddig rossz fát a tűzre és PH! kompatibilis az általam választott új arc, akkor ezúton kérném támogatásotokat.
[kép] [kép]
Várom mielőbbi (pozitív) döntéseteket!

Üdv: Vigneau

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#378) Vigneau válasza Vigneau (#377) üzenetére


Vigneau
félisten

Kedves Moderátorok!

Ezúton szeretném megköszönni a lehetőséget, hogy immáron egyedi arccal rendelkezem! :R Külön köszönettel tartozom [pod]Diablo és Bash segítségének, valamint grafikus kezének! :R :C

Üdv: Vigneau

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#379) [pod]Diablo válasza Vigneau (#378) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

gratulálok az arcképedhez.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#380) Vigneau válasza [pod]Diablo (#379) üzenetére


Vigneau
félisten

Még egyszer köszönöm a segítséged! :R Nélküled - és Bash nélkül - sehol se lenne Patrick.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#381) [pod]Diablo válasza Vigneau (#380) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nincs mit.Örülök hogy segíthettem

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#382) Balinov


Balinov
félisten

Tisztelt Moderátorok,

mivel lassan 3 éves ph-sságom meghozta a gyümölcsét és Ph! addikt lettem,ezúton szeretném az avatarom lecserélését a következő avatarra,amennyiben lehetséges
[kép] thx Pompi és a Többiek.

Várva pozitív elbírálásotokat,

Üdv.
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#383) Pompi válasza Balinov (#382) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ide is berakom a tuti kedvéért, mert a kis kép lemaradt: [kép]

Feel Good Inc.

(#384) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kedves Moderátorok!

Én is elértem a hivatalosan előírt minimális feltételeket. A kérdésem az, hogy méltónak találtok-e, hogy a jövőben az alábbi arcképet használjam?

Válaszotokat előre is köszönöm, és türelmesen várom, természetesen bízva a kedvező elbírálásban! Akinek ellenvetése van, mondja el most, vagy hallgasson örökké:).

[kép]
[kép]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#385) Balinov válasza Pompi (#383) üzenetére


Balinov
félisten

Köszönöm Pompi. tanulság 38 fokos lázzal otthon kell az ágyat nyomni,nem melóhelyről ph-zni. :R :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#386) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

én még mindig nemvko elég nagyfiu? ;] (Xelo) ok ok nem szóltam.... csak kivagyok hogy azért kell szenvednem mert elhagytam 1× ennek a nicknek a jelszavát ;]
Xelo nickem: (már ezt használom..)
[link]
olyan csini avatarokkal mászkálnak itt egyesek, irigykedek :B

[Szerkesztve]

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#387) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv Moderátor Urak!

Még van 4 napom hogy meglegyen minden kritérium, addig belőném ide a kért avataromat, remélem sikerül megkapnom!
Előre is köszönöm!
[kép][kép]

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#388) Loretto válasza LLKobe (#387) üzenetére


Loretto
veterán

Hát nem tudom eleget tesz-e rajzos-mesés kritériumnak, nekem valahogy idegen, de Bash vagy Grafi majd mérlegelik. :U

Soirée...

(#389) LLKobe válasza Loretto (#388) üzenetére


LLKobe
veterán

Remélem eleget tesz :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#390) Bash


Bash
őstag

Balinov, Dilikutya!
Mindkettőtöket várom az Arckép szerkesztő topic-ba.

Bálintosz!
Gondolom viccnek szántad, nem szeretjük az ilyen vicceket. Úgy emlékszem már kb. 5-ször megbeszéltük a dolgot, legyél szíves megérteni.

Il-kobe!
Azt kell, hogy mondjam, hogy az általad választott kép abszolút nem illik bele a jelenlegi avatar-kollekcióba.

http://bashtravel.com/

(#391) Balinov válasza Bash (#390) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv Bash, megyek rögtön! van egy félórás melóm és go! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#392) Xelo válasza Bash (#390) üzenetére


Xelo
addikt

jaja, énmár csak olyan vicces vok... :D 1ébként ilyenkor mindig eszembe jut, hogy az én kérésemre csináltátok meg a pingvint szebbre.. és akkor megelégedek.. ;]

(#393) LLKobe válasza Bash (#390) üzenetére


LLKobe
veterán

Csinálok másikat.....

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#394) LLKobe


LLKobe
veterán

Ez remélem megfelel:

[kép][kép]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#395) Loretto válasza LLKobe (#394) üzenetére


Loretto
veterán

Ez sem az igazi imho.Nézd meg az eddigi egyedi avatarokat, és simán észreveszed hogy mi bibi.Semmiben nem másabb ez számomra mint az előbbi, csak nem fekete.

Soirée...

(#396) LLKobe válasza Loretto (#395) üzenetére


LLKobe
veterán

:( És nincs valami progi amivel fényképet lehet ''karikatúrásítani''?:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#397) LLKobe


LLKobe
veterán

Újabb verzió:
[kép][kép]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#398) róland válasza LLKobe (#396) üzenetére


róland
veterán

Volt valamikor valami PhotoSoap nevezetű program, ami ilyeneket csinált. Aztán érdemes lenne megnézned a TuxPaint-et, talán az is tud ilyeneket. Gyerekeknek készült, tehát valami vicces programocska.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#399) róland válasza LLKobe (#396) üzenetére


róland
veterán

TuxPaint képregény-szerűvé tud alakítani képeket.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#400) Balinov válasza Balinov (#391) üzenetére


Balinov
félisten

Bash,
[link]amit itt linkeltél második 2-es csoport az megfelelne. Szóval szeretném ezt a típust kérvényezni.
Várva pozitív elbírálásotokat.
üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.