Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) Grafiqs válasza t1 (#1350) üzenetére


Grafiqs
őstag

Gratulálok. Jó lett. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1352) Szabesz


Szabesz
őstag

Sziasztok!

Ezt a képet szeretném avatarnak, amennyiben minden követelménynek megfelel(ünk) :)

[kép] [kép]

Az elkészítésért köszönet horny-nak :R

¯\_(ツ)_/¯

(#1353) t1 válasza Grafiqs (#1351) üzenetére


t1
addikt

fuuuuuu köszönöm szépen nagyon király lett :R

(#1357) Szabesz válasza Szabesz (#1352) üzenetére


Szabesz
őstag

Elutasítva? :F

¯\_(ツ)_/¯

(#1358) ngabor2 válasza Szabesz (#1357) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nyugi... lehet, hogy a türelmetlenkedő hsz-od miatt lesz elutasítva. ha visszábbolvasol, láthatod, hogy a min. 24 óra az nem azt jelenti, hogy 1 nap után megkapod. majd ha a 2 jogosult egyike ráér, és erre jár. de mostanában mindkettő meglehetősen elfoglalt.

(#1359) Grafiqs válasza Szabesz (#1357) üzenetére


Grafiqs
őstag

A képedet cseréltem.

De ne türelmetlenkedj, mert igaza lesz ngabor2-nek. És ez szóljon intelemként mindenkinek.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1365) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Amennyiben érdemesnek találnak a tisztelt egybegyültek a dologra, szeretném ezt a csacsit avatarnak kérni.

[kép] [kép]

Előre is köszönöm szépen.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1367) Bash válasza csapos2 (#1365) üzenetére


Bash
őstag

Gratula kis csacsi! :)

http://bashtravel.com/

(#1368) csapos2 válasza Bash (#1367) üzenetére


csapos2
addikt

Ó...máris?

Köszönöm, köszönöm, köszönöm szépen! :R

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1372) robekri


robekri
addikt

Mélységes tiszteletem!

Szeretnék saját arcképet kérni!(újra) Sajnos rosszalkodtam még tavaly, amiért elnézést szeretnék kérni Grafiqstól és nem utolsó sorban Pompitól!!! :R:R:R:R

Itt lenne a kiszemelt ''áldozatom:'':DDD

[kép][kép]

Amit nagyon köszönök Yoohanak!

:R:R

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1373) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Üdvözletem!

Én is szeretnék egy képet magamnak avatarként amire régen vártam.Kicsit nehézkesen, de összejött.
Ez lenne a kép:[kép][kép]

Elörre is nagyon köszönöm!

Köszönöm Yooha-nak is aki nélkül nem sikerült volna!!!!

(#1374) Pompi válasza Bencus88 (#1373) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ez a kép túl nagy. Kicsit türelmetlen vagy amúgy, mert ugye beszéltük a szerkesztő topicban, hogy dolgozni kell még a képen...
Nem értem, hogy miért kell elkapkodni a kép kérést? Hajt a tatár?

Feel Good Inc.

(#1375) Bencus88 válasza Pompi (#1374) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bocsi csak már nagyon szeretném.Kértem tőled, de semmi válasz nem volt tudom elfoglalt vagy, én voltam türelmetlen.

(#1376) ByB


ByB
addikt

Sziasztok!

Megajándékoztatok egyedi ranggal és ehhez megkaptam a saját avatar lehetőségét is, íme amit szeretnék:

[kép] [kép]

Külön köszönet horny-nak a kép elkészítéséért!

Várom a döntéseteket, hogy megkaphatom-e!? :R

üdv
Bence

(#1377) Bencus88 válasza Bencus88 (#1373) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mér tűntek el a képeim?

(#1378) KrAt


KrAt
veterán

Ha minden jól ment, akkor megszületett az a kép, amit szeretnék kérni arcképnek :)
Köszönet érte Hasek kolegának :) Ő lenne:

[kép] [kép]

Előre is köszönöm: KrenAtesz

[Szerkesztve]

(#1379) Calogero válasza Bencus88 (#1377) üzenetére


Calogero
addikt

Megint döglődik a kepfeltoltes.hu

(#1380) Bencus88 válasza Calogero (#1379) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Esetleg másik oldal ahova lehetne feltölteni?
Választ köszi!

(#1381) C4mp3r válasza Bencus88 (#1380) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én ezt ajánlom.[link]

[Szerkesztve]

(#1382) blueMerle


blueMerle
veterán

Üdv, illetve avatarhoz ''méltóan'' mancs! :)

Szeretnék saját képet kérni személyemhez a PH! fórumán, amennyiben úgy itélitek meg hogy ez lehetséges. :R

A kép, a kutyusom pontos mása, íme hát Ö lehetne a PH! házörzöje :)
[kép][kép]

Az avatarból horny kolléga elkészítette a mellképet is. Bármely megfelel, a döntést rátok bízom.
[kép][kép]

Ezer köszönet horny fórumtársnak a képekért :R

[Szerkesztve]

(#1383) (Kolombusz) válasza Bencus88 (#1380) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

mivel két ''idegenlégiós'' Moderátor is van (Bash és tiv83us), ezért a kívánt képeket legyetek szívesek ide [link] feltölteni
/tar.hu és egyebeket kerüljük mert ezek általában külföldről nem megjeleníthetőek...

mindenkitől elvárjuk, hogy képes legyen feltölteni egy képet, és beilleszteni azt egy hozzászólásba (vannak ingyenes tárhelyek, képtárak, a legegyszerűbb az ImageShack szolgáltatása/


Krenatesz: az az Opel jelvény szerintem nem túl jó ötlet, moonman avatárja is cserélve lett, amin Windows logo volt

[Szerkesztve]

(#1384) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sziasztok!

A rajzhoz, grafikához értő fórumtársaknak köszönhetően elkészültek a képek, amiket szeretnék avatarnak, szóval szeretnék egy reálisabb borgos avatart (ez itt locutusos) a fejéből kiálló lézersugárral...

Itt vannak a képek imageshackre feltöltve:
[kép] [kép]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1385) Racecam válasza robekri (#1372) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Felejtsd el!

Az utolsó igen durva kirohanásaid után örülj, ha valaha lesz egyéni arcképed.
Ehhez meg kellene változnod és ezt a pozitív változást nekünk is észlelnünk kellene.
Ha majd hullani kezdenek a fákról a levelek és hajnalban fagyok festik fehérre a füvet, akkor gyere vissza legközelebb.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1387) parandroid válasza blueMerle (#1382) üzenetére


parandroid
nagyúr

Esetleg lehetne ötvözni, hogy a nagy avatar marad az egészalakos, a kiskép edig a portré, így talán az is felismerhetőbb lesz.

Pirk kapitány: Az a lézeres izé mindenképpen kell? Olyan, mintha szegény borg éppen headshotot kapott volna... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1388) blueMerle válasza parandroid (#1387) üzenetére


blueMerle
veterán

Amennyiben ez megoldható, valóban nagyon jó ötletnek tartom. :)

(#1389) CPT.Pirk válasza parandroid (#1387) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Headshot, erre nem gondoltam... :DD

Én nagyon szeretném a lézersugarat, a sorozatban is így volt megcsinálva: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1390) Loretto válasza CPT.Pirk (#1389) üzenetére


Loretto
veterán

Olyan sötétnek tűnik a kép balfele nekem, hogy csak na. A lézer is érdekes hatást kölcsönöz az egésznek. Egyedi az tény.

blueMerle: szerintem lehet, hogy még kell emészteni a jogosultságot amint látom.

Soirée...

(#1391) Bencus88 válasza C4mp3r (#1381) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm!

(#1392) tkazmer


tkazmer
addikt

Kérdezném az illetékeseket, hogy van e arra lehetőségem, hogy egyéni avatart kapjak, vagy van valami olyan a ''számlámon'', ami miatt jobb, ha később visszatérünk erre?. Azért lenne fontos, mert ha most még nem lehet, akkor nem állok neki megfelelő képet keresni..

Köszönöm :R

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1393) robekri válasza Racecam (#1385) üzenetére


robekri
addikt

Hova változzak??? :F:F
Ha majd hullani kezdenek a fákról a levelek és hajnalban fagyok festik fehérre a füvet, akkor gyere vissza legközelebb. Jajj de nagy poén volt!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1394) Retekegér válasza tkazmer (#1392) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Aki úgy gondolja, hogy megérdemli és megfelel a követelményeknek, az töltse fel a képe(ke)t a fenti cimek valamelyikére, illessze be itt egy hozzászólásba, és kérését tömören megfogalmazva irja mellé. Legyetek türelmesek, rendszeresen figyelemmel kísérjük a topic-ot, idővel válaszolni fogunk.
Szvsz érdemesebb a szerkesztő topikban kezdened, aztán belinkelni ide a képeket.

<< Heimdal >>

(#1395) Pompi válasza Bencus88 (#1391) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ripper03 ehhez mit szólsz? Ez méretben és élességében is megfelelő szvsz:

[kép][kép][kép]

(elnézést a kollegáktól, hogy ide és nem az szerksztőbe, de sajnos már ide átfolyt a téma, de majd úgyis kitakarítunk...)

Feel Good Inc.

(#1396) troland26 válasza robekri (#1393) üzenetére


troland26
őstag

Nem poén volt szerintem, hanem azt mondta majd ősszel nézz vissza .

(#1397) Bencus88 válasza Pompi (#1395) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Fantasztikus lett nagyon szépen köszönöm!

(#1398) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Igaz türelmetlen voltam egy picit:D, de Pompi-nak köszönhetően kialakult a végleges verzió.Ezt a képet kérném avataromnak, ha mód van rá.
[kép][kép]

Remélem megkapom a képet.

Nagyon szépen köszönöm Pompi!! :R
Üdv Bence

(#1399) tkazmer válasza Retekegér (#1394) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, csak tudod szeretek biztosra menni. És nekem úgy tűnt, hogy nem csak a kívánt képek döntenek adott esetben, hanem az illető felhasználó előélete is. Ezért lennék arra kíváncsi, hogy az én előéletem(tudomásom szerint folttalan, de ki tudja, nem volt e valami, amire nem emlékszem) megfelelő e. Ha igen, akkor keresek valami képet. Ha nem, akkor inkább még hagyom.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1400) Pompi válasza tkazmer (#1399) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Keress képet, mutasd meg vagy kérj segítséget az arckép szerkesztő topicban aztán jöhetsz ide.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.