Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#944) ripla


ripla
őstag

Amiért nem fogom megvenni és a kivárásra játszom majd, azok a vélemények random emberektől, akik kipróbálták a vip demót.
PC-n és konzolon is egyformán ugyanez a helyzet, a játék jelenlegi formája egyszerűen siralmas, ha ez lesz megjelenéskor is, akkor hatalmas bukta lesz, ez már most látszik.

"Nagyon komoly...beengedett, lőhettem 2 ellent, legalább érzésre láthattam milyen...kivágott és most megint leragad a töltőképernyőnél...tehát ennek akkor most így kell működnie szombaton 17:18-kor? Lehet védeni akkor most a fejlesztőket, EA-t és a játékot...arról persze semmi hír, hogy kitolják a demot vagy bármi...hát gratula"

"Xbox One S-en nyomtam az EA Access-nek hála, játszottam TV-n és monitoron is. A motion blur volt az első amit ki nyomtam mert borzasztó volt nézni. Egyetlen küldetést játszottam végig, borzalmas volt. Arról nem is beszélve, hogy sokszor be se tölt rendesen, twitteren az egyik EA-s vagy Bioware-es ember írta ki, hogy zárjuk be a játékot majd nyissuk meg újra és nyomjunk Igent ha felajánlja a játék, hogy ott tudjuk folytatni ahol abbahagytuk. Na így már betöltötte a küldetést. Nagyon ciki ez az egész helyzet. Ezzel a játékkal szerintem a Bioware végleg befuccsol. Gyengécske, ötlettelen, céltalan, béna, amatőr és még folytathatnám. Ezt még fejleszteni kéne. Jó, hogy volt ez a 'demo' így legalább sokan a bojkott mellett döntenek. Szánalmas.."

" PS4 Pro de Full HD monitoron - Supersampling kikapcs, már ez sokat javít. Kapcsold ki a Chromaticot és a Motion blurt...kb mint a Battlefield 5-ben. Így már fut rendesen. Természetesen ennek nem így kellene lennie, de egyelőre kerülő útnak megteszi.
Amúgy már megint nem enged be mióta lekapcsolta a PS4-et. Jelenleg ezzel a demo-val (mert ugye ez nem béta) komoly problémák vannak és sztem elég korai ez a februári megjelenés. Nekem tetszik amúgy a játék, persze a story fogja eldönteni, de jelenlegi állapotában ez bukó lesz, a story pedig max egy leárazást fog megérni. Azt kell mondjam, hogy az animáció ellenére az Andromeda fényévekkel jobb volt ennél.
Azt már nem is említem, hogy egy skin mennyi coint taksál :D
Én már fel is adtam, másfél órája nem enged be megint (összesen 2 és fél óra játék) és ez egy hamarosan megjelenő játék demoja..."

" Borzasztóan fut konzolon a játék. 20-25 fps mindenhol kb. Ezt tesztelték egyáltalán mielőtt konzolra engedték? Az eddigi Bioware játékok sem futottak kellően jól konzolon de mind1.. Pedig frostbite van ezalatt is. A lényeg a lényeg, egy lélektelen tucat shootert kaptunk. Remélem bukik. "

" Mondjuk streamerek körében a kifagyások és végtelen töltő képernyő mellett a "kedvenc" hiba az a csata közben elmegy a hang és úgy is marad restarting téma."

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.