Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55451) Helltak válasza vodrosjozsi (#55449) üzenetére


Helltak
őstag

170-ért vettem a múlt héten egy i7 Plus 128gb-ot, amit én aktiváltam.
Volt egy még jobb áron, de azt konkrétan elvitték 20 perc alatt :O
Ki lehet jó fogni, de azt hamar elviszik.
Kíváncsiságból vettem, mert nagyon régóta nem használtam IOS-t, így másik telefonnak nem rossz. Persze, lehet nem sokára tovább is cserélem, hisz ilyen vagyok ;] :D
Én is inkább a Plusz verziót ajánlanám, elég jó az üzemideje!

Vivo X100 Pro

(#55452) mark! válasza Helltak (#55451) üzenetére


mark!
őstag

milyen színűt vettél?

[ Szerkesztve ]

>

(#55453) kali válasza Quqesz (#55450) üzenetére


kali
legenda

850 Ft egy átalakító, érdemes beszerezni.

(#55454) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Most vettem egy monitort :))
Dell U2412M 50-ért.
Elég szép képe van, szeretni fogom.

Sajnos csak jövő héten lesz meg a gépház.
Pedig már kiszemeltem magamnak egy japán mmorpg játékot, ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet, de nem beteg :D
Alig várom!

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55455) Helltak válasza mark! (#55452) üzenetére


Helltak
őstag

Jet Black-et. Matt feketét akartam volna, de ez volt elfogadható áron. Mondjuk baromi szép, de ugye ez a felület elég érzékeny is. Vigyázni kell rá :)

Vivo X100 Pro

(#55456) Blackmirror válasza Helltak (#55455) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Legeslegszebb színű :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#55457) no more válasza Blackmirror (#55456) üzenetére


no more
addikt

Tény, hogy brutál jól néz ki!!! Az ájfón ikszek már csak buziszínűek. Megint nincs férfias változat. ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55458) no more válasza w333 (#55389) üzenetére


no more
addikt

Nahát... Akkor a híres Apple ökoszisztéma annyira mégsem szuper. Vannak náluk -is- hibák rendesen.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55459) neo_xperia válasza Aryon87 (#55440) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Van annak több is.... :D
Aksi: nekem rendre 6 óra feletti SOT, jobban bírja mint az S7 edge.

(#55460) no more válasza neo_xperia (#55459) üzenetére


no more
addikt

Nekem 5-6 órákat bír az Edge (inkább 5 az átlag). Akkor ennyivel takarékosabb lenne az Exynos 8895??? Akkor az S9 és Note 9 még komolyabb üzemidőket fog tudni?! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55461) gerner1 válasza no more (#55460) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam is kb annyi az átlagos SOT. De a feleségem, mostanában elég gyakran jön haza 7ó+ feletti SOT -tal, pedig az ő készülékében még eredeti az akku, és most áprilisban lesznek két évések a készülékeink...

Nagyon sok múlik azon, hogy a napi használat milyen térerővel bíró terület(ek)en történik, és milyenek a felhasználói "szokásaim" ...

(#55462) no more válasza gerner1 (#55461) üzenetére


no more
addikt

+ a wifi takarékosabb.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55463) gerner1 válasza no more (#55462) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#55464) neo_xperia válasza no more (#55460) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Edge nekem is kb azt a szintet hozta. Valszeg takarékosabban bánik az aksival az újabb proci.
Minap kezembe akadt egyik ismerős Edge-e, hát baszki elfogott a nosztalgia. Iszonyat jó telefon a mai napig !
Jó, van akinek nem jött be ;]

(#55465) no more válasza neo_xperia (#55464) üzenetére


no more
addikt

Valakinek az S8 is szar, sőt még a Note 8 is! ;] Én maximálisan meg vagyok elégedve az Edge-el, a múltkorában gondolkodtam, hogyha Aryon lennék, mire váltanék erről... Hááát... Nem sok telefon jutott eszembe. S8+, Note 8, Pixel 2 XL. Esetleg még a Mate 10 Pro, de az EMUI nekem nem nagyon tetszik. Ezeken kívül az összes csúcstelefon számomra downgrade lenne, főleg kijelző miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55466) Quqesz válasza no more (#55465) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tényleg nem értem, miért mondjátok, hogy az emui nem? Szted miben különbözik a tácsvízhez képest? Mivel rosszabb?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55467) no more válasza Quqesz (#55466) üzenetére


no more
addikt

Nekem az túl iOS copy.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55468) Quqesz válasza no more (#55467) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De miért? Ugyan úgy állíthatod az app drawer-t a samun és a honoron is, hogy legyen/ne legyen. Témában/ikonokban meg ugyan úgy rengeteg variáció van, mint a samunál. A gombok nem szokványosak(sem samu, sem szifon). Értesítősáv is sokat változott 6.0-7.0 váltáskor.
Viszont fluidabb az emui, mint a tácsvíz.(kb úgy képzeld el mint a videónál a 30/60 fps, honor a 60fps)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55469) no more válasza Quqesz (#55468) üzenetére


no more
addikt

Még a kameraszoftver is ugyanúgy néz ki EMUI-n, mint szifonon. :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55470) mark! válasza Quqesz (#55468) üzenetére


mark!
őstag

szerintem emui a legjobb, bár nekem 2nap alatt elegem lett belőle, így felpattintottam a novát :D

>

(#55471) Quqesz válasza no more (#55469) üzenetére


Quqesz
nagyúr

7.0 óta nem. Viszont a samué sem tér el igazából, hasonló a kamera főképernyő. Az lg-é talán igazából egyedibb....

ZM
Mi volt a baj vele?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55472) kali válasza no more (#55469) üzenetére


kali
legenda

Egy ideje eléggé eltér.

(#55473) mark! válasza Quqesz (#55471) üzenetére


mark!
őstag

nem jött be a vertikális app drawer, meg kellett egy két plusz funkció amit a z3-on sokat használtam, szintén novával.

[ Szerkesztve ]

>

(#55474) neo_xperia válasza mark! (#55473) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

+1 a Nova mellett.
Tőlem lehet bármilyen UI, úgyis egyből tolomm fel.
De az EMUI nekem sem adja. Anno nagyon gondolkodtam Honor 7-en, főleg az EMUI miatt lett végül G4.
Asszonynak Huawei tablet van, megőrülök tőle.

(#55475) no more


no more
addikt

Elküldtem a két karaktert iPhone X hasnáló ismerősömnek, de nem fagyott ki tőle az SMS app. :( :( :( Máris javítva van, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55476) w333 válasza no more (#55475) üzenetére


w333
félisten

Az már rég volt ... azóta már javították a hibát :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55477) no more válasza w333 (#55476) üzenetére


no more
addikt

Oh, bakker. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55478) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Soul Worker
Van köztetek valaki, aki ismeri a járékot?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55479) Archttila válasza mentic18 (#55416) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Igen az van.
Előzmények: [link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55480) mentic18 válasza Archttila (#55479) üzenetére


mentic18
tag

Device managerben törölted a telód driverét? Ráirtam a másik edl-s srácra ma előkotorja az 1 évvel ezelőtti szervizelgetéseinket, estére meglesz, privátban folytassuk. Ha nem írok, írj rám figyelmeztetésként.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55481) mentic18


mentic18
tag

Ki látta szinkronosan is a deadpool 2 előzetest?
Valami katasztrófa a szinkron.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55482) Archttila válasza mentic18 (#55480) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Device manager: Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM30) és a létező összes drivert próbáltam sőt! Vboxba Win 7 alatt is megnéztem de semmi, pedig találtam egy usert akinek így sikerült megoldani mert Win10 alatt ADB nem látta de VM Win7 alatt összehozta.

Előre is köszönöm a segítséget! :R :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55483) mark! válasza Dr. 444Hertz (#55478) üzenetére


mark!
őstag

persze :D

>

(#55484) Dr. 444Hertz válasza mark! (#55483) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:D zsír
És szoktál is játszani vele?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55485) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma majdnem megvolt az első földhözbszom a telefont. Megálltunk asszonnyal a Batthyányi téren a palacsintázónál és veszem elő a telefont parkolás miatt. A vodafone easyrider van fent(már rengetegszer használtam, gyors és jó), elindítom és csak teker...teker...teker, majd kiírja nincs kapcsolat a szerverrel. Asszony mondja hagyjam, volt honorom előveszi,elindítja,reggel,sms kódot kap,sms küld,elindul a parkolás....nekem még mindég csak teker.....wtf?!. Aztán mindent kipróbáltam és újra akartam rakni az appot, de nem akarta letölteni, ott is csak tekert(play). Nézen chromban sem hoz be semmilyen oldalt, pedig fent virít a 4g+!!!! Aztán újraindítottam és minden megjavult. Először nagyon bosszús lettem, viszont eszembe jutott, hogy ilyen van net de mégsincs net már előfordult az elmúlt 1,5 hónapban a honoron is 2x(chromban nem hozott be oldalt, hibát nem ír ki, de mint a betárcsázós net sebességben). Szóval lehet beszart a sim kártyám v döglődik?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55486) no more válasza Quqesz (#55485) üzenetére


no more
addikt

Ilyet egyszer az S6 is csinált nekem. 4G+, csak éppen mégsem. :DD De, ha máshol is előfordult már, akkor lehet érdemes kicseréltetni a SIM-et.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55487) vodrosjozsi válasza Quqesz (#55485) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A vodafone trébb mindegyik szolgáltatónál.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55488) no more válasza vodrosjozsi (#55487) üzenetére


no more
addikt

Szerintem a Telenor jelenleg nevetségesebb, amelyik nem kompatibilis a Mate 10 Proval (már nem is forgalmazzák). Térerő gondok + nem volt rajta 4G. :D #hungarylove

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55489) Aryon87 válasza no more (#55488) üzenetére


Aryon87
félisten

:((:((:((:((
Levettek a listarol, mig nem haritjak a hibat. Utana lesz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55490) vodrosjozsi válasza no more (#55488) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem működik a telenoros kártyám..
Ezzel sose volt bajom. A vodával annál inkább.
Láttam ezt az új Nokia 7+-t, hát ha erre nem cserélem le az s7-et akkor semmire se :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55491) kali válasza Quqesz (#55485) üzenetére


kali
legenda

Nem biztos, hogy a telefonnal volt gond, gyanúsan sok az elmúlt napokban a probléma a Vodafone-nál más és más típusú telefonokkal is.

no more: Azokkal pont nincs gond a Telenornál, "túl jó" a 4G-jük, néhány telefont akkor sem enged át 3G-re, amikor hívás miatt muszáj lenne, ráadásul más telefonokat sem, de az például nem zavarja őket, hogy a Mi Mix 2-nél is adott a hibájuk, mert azt nem is forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

(#55492) no more válasza Aryon87 (#55489) üzenetére


no more
addikt

Mit repkedsz már megint? :D Jó, javítják, és? Ezt mondd azoknak, akik 3G-n neteznek a 3 kilós telefonnal.

(#55490) vodrosjozsi: Nagyon szép telefonnak tűnik így elsőre, de azért várd meg a tesztet róla.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55493) mark! válasza no more (#55492) üzenetére


mark!
őstag

en kikapcsoltam a 4g-t mert folosleges :D nem ereztem gyorsabbnak, legalabbis ebben a netcsomagban amiben vagyok semmivel sem gyorsabb 🤷

>

(#55494) no more válasza mark! (#55493) üzenetére


no more
addikt

De most érted, akinek olyan telefonja van, az nem feltöltőkártyás mobilnettel bohóckodik, hanem van hozzá egy komoly előfizetése.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55495) mentic18 válasza mark! (#55493) üzenetére


mentic18
tag

Viszont jobban meríti a 3g az akksit mint a 4g. Nekem szokott szarakodni a telenor de mint anno mondtam a voda is tetvarek volt. Volt egy munkáltató akit ezért buktam el.
No more: az nagyon jól jár a fullos előfizuval mert kifizet az illető derék 10-20 ezer forintot havidíjként havonta és még a telo részlete is van :DD azt nagyon csipázom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#55496) vodrosjozsi válasza no more (#55492) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azé nem vok hüje :DDD Meg az A8 is csábító, bár ahogy látom lassabb az eshétedzsnél.
Csak ugye baromi szép. Kedden már lesz munkám,a mellékfizut elrakom/vagy felveszek egy kis hitelt. Vagy a lófüttyöt. Melyiket érdemes elkövetni? Szolgáltatónál részletre vagy 10%-os thm-el egy szabadfelhasználású hitelt?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55497) Aryon87 válasza no more (#55492) üzenetére


Aryon87
félisten

:P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55498) mentic18 válasza vodrosjozsi (#55496) üzenetére


mentic18
tag

Oh god. Kezdődik. :D :D rakd félre, kamatoztasd a bankban, és fel ne vegyél hitelt, főleg a szolgáltatónál ne vegyél előfizut. Jobban jársz ha gyűjtögető életmódot folytatsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#55499) vodrosjozsi válasza mentic18 (#55498) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Csak folytatódik. ;] Nem vagyok hajlandó 150-él többet kiadni egy telefonért. Talán addigra beesik a note8 ára is 3 hónap alatt vagy 120-ért Aryon telója is megfelelne. Bááááár :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55500) mark! válasza vodrosjozsi (#55499) üzenetére


mark!
őstag

odaadja 110-ért csak vigyed ;]

mentic: hagyd csak, vegyen fel hitelt.

family guy idézet következik: "vettem 200ezer lottószelvényt, sima ügy, mától fogva 2 jelzálog van a házon"

[ Szerkesztve ]

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.