Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) Quqesz válasza akooos (#54498) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Osztom a véleményed....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54502) akooos válasza Aryon87 (#54500) üzenetére


akooos
veterán

Ez pont annyira ünnepi fényes mint a jégzajlás vagy mint balancer parlamentje.
Na mindegy, nem értek én ehhez se.

(#54503) Aryon87 válasza akooos (#54502) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem az unnepi fenyekre jelolnem ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54504) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

De azért értitek. Nem ti vagytok nagyobb számban hanem akiknek tetszenek azok a képek. Mindegy, nem magyarázkodom de ez van. Jók lettek azok a képek.
A zsűriben nem egy ember ért is hozzá (pl rizsavi) szóval azért ők csak tudnak valamit ha ezeket képeket választották.
szerk: ja hát bocsánat de csak most láttam meg az eredményhírdetést. Azt hittem még csak döntés alatt áll.
De ezek tényleg remek képek aztakrva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54505) neo_xperia válasza Aryon87 (#54500) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Azért meg kell hagyni,ez egy f@sza kép.
Bele sem merek gondolni mit kihoztál volna ebből a tèmából egy normális telefonnal...
Mondjuk egy S7edge-el...
😂

(#54506) Quqesz válasza vodrosjozsi (#54504) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3 kép nyert, ebből van egy, ami ünnepi fényekhez köthető. 2 meg városkép. Nem azzal van baj, hogy rosszak lennének, hanem hogy nem a témát tükrözik.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54507) Aryon87 válasza neo_xperia (#54505) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem kommentalnam inkabb ;]
Viszont, azt a kepet meg fogom csinalni a Noteval is.
U11-el megvan, Note se lesz kulonb. Sajna ebben a temakorben a Huawei magasan vezet, pontosan a latvany miatt, mert baromira hangulatos. U11 kepe uncsi ugyanott.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54508) vodrosjozsi válasza Quqesz (#54506) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Előbb még szar képek lettek beválogatva, most meg az a baj, hogy nem a témát tükrözik. :U :P ha ezt mondod elsőként akkor egyetértettem volna.
Az a baj, hogy nem ti nyertetek és/vagy nem tetszenek a képek. Nem baj, lesz még lehetőség, az adott témához illően fogunk mindnyájan fotózni és majd eldől, hogy ki fog nyerni. De szerintem ezt a nyereményes dolgot nem kellett volna bevezetni mert kb mindenki jobban tud mindent mindenkinél. :U de én befejeztem, nem akarok ezért vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54509) kali válasza Aryon87 (#54507) üzenetére


kali
legenda

Jobb témát is találhatnál, mint a hazai Mos Eisley és társai... :DD

[ Szerkesztve ]

(#54510) akooos válasza vodrosjozsi (#54508) üzenetére


akooos
veterán

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ezek a képek jók? Az, hogy nem kötődnek a témához egy mindfuck számomra, de ezek a képek jók? Minőségileg vagy tematikailag? A lens flare a legjobb 16 kép között? A kutya nagyon cuki tényleg, de attól nem jó a kép... Homályosak, ferdék, nincs semmi kompozíció.
Lekakkantom, hogy nem nyertem, asszem 2 képem van fönt ezzel a taggel, viszont vannak olyan képek, amik jobbak, mint a fentebb linkelt képek...

(#54511) Aryon87 válasza akooos (#54510) üzenetére


Aryon87
félisten

Az utolsó 3 képpel még nincs gond, de az első 4 az olyan semmilyen kategória, a "lens flare" volt amin kiakadtam leginkább...

Ma se unatkoztam.. ezt roncsot mire hhelyrepofoztam, fel delutanom rament.. egyik dvd iro megpusztult, a masiknak az ajtaja nem nyilik ki, kessel kell rasegiteni. Pendrivos telepites nem mukodik.. felteszem a pendrivera a win7 cuccot, erre a marha win10 telepitovel indit.. xp telepito nem jo pendrivon, hurra. Nagy nehezen talalok xp lemezt.. kaki, kezdhetem ujbol.. 3. ujrahuzasnal es mas-mas xp utan vegre helyreallt ez a nyomorusag.. gyorsabbnak es stabilabbnak tunik.
Ja, mese habbal az xp-re a driverek felrakasa, kulonosen a vga driver...
A Pc az kb 10 evvel ezelotti szinten van..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54512) nrg_52 válasza Aryon87 (#54511) üzenetére


nrg_52
addikt

Kessel bacod? 😁 Ne legyel barbar. Van rajta egy pici lyuk valahol a gomb mellett. Kiegyenesitessz egy gemkapcsot, beledugod, kinyilik.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#54513) winery válasza vodrosjozsi (#54451) üzenetére


winery
aktív tag

Szerintem se cseréld le a telefont ! Az A1 akkumulátorban lenne előbbre lépés meg a infra jó dolog benne , de kb ennyi. Persze ,ha tetszik sokat nem tehetsz , de erről Aryon tudna mesélni ! :D

Vagy a legújabb frissítés miatt cserélnéd a s7et?

(#54514) no more


no more
addikt

Nem semmi, hogy mennyi hülyeséggel meg lehet etetni az Apple felhasználókat. Éppen most olvasom, hogy már a jack nem adja át a zenei élményt (szóval több tíz évig jó volt, most már nem), sokkal jobb lightningon keresztül zenét hallgatni! 😱😱

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54515) mentic18 válasza akooos (#54510) üzenetére


mentic18
tag

Banyek. Azért ennél még én is tudok jobbat az a5tel, már bocsi mindenkitől. Egyszerűen ki kellett volna mennem fényképezni este a faluban az ünnepi fényeket. Nem nagyon követtem ezt a versenyt de ezeknél volt jobb ezerszer.

Samsung Galaxy A53 5G

(#54516) no more


no more
addikt

1.5 óra kijelzőidővel merült összesen 10%-ot az Edge. Akkor folyamatos használattal bőven 10 óra felett lenne? 😱😱 Ez nem semmi!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54517) SybenX válasza akooos (#54510) üzenetére


SybenX
őstag

Nem tudom voltak a jobb képek, én sem követem a fototrend-et, de ezek a képek tényleg csak kattintás, semmi más. Emlékszem én is ilyen képekkel kezdtem másfél éve, de akkor fingom sem volt mit csinálok. Szóval ebben az amatőr, nagyon nagyon kezdő fotós topikban lehet kiemelkedőnek számítanak, ha nincs jobb...

Mobilfotózásban Drakmusz-t mondanám kiemelkedőnek, aki a Kezdő fotós topikban is megállja a helyét a legtöbbször profik között telefonnal is.

(#54518) no more válasza SybenX (#54517) üzenetére


no more
addikt

Sokszor voltak már a képei TV-ben is! Nagyon ügyes a srác!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54519) neo_xperia válasza no more (#54516) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát azért azt negnèznèm :D
Nekem mielőtt eladtam kb 5 óra SOT-ok jöttek már csak össze.
Szinte hihetetlen,de az S8+ többet tud, 6 óra alatt még nem volt.

(#54520) no more válasza neo_xperia (#54519) üzenetére


no more
addikt

Nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen durva üzemideje legyen egy telefonomnak. Az M7 anno 1.5 órás kijelzővel már enni kért délután, az S6 is 2-3 órákat bírt. Ezt meg nyomkodhatnám egész nap, akkor sem merülne le. A készenléti ideje viszont pocsék (óránként olyan 2%), bár, szerintem az AOD miatt. De akkor sem kapcsolom ki, én imádom azt az opciót. :D Este viszont nincs AOD, 3 óránként merül kb. 1%-ot. És én maximális teljesítmény módban használom, minden opció bekapcsolva, nem bohóckodok energiatakarékkal. A Múltkor egy srác linkelt energiatakarékos screenshotot, 7 óra kijelzőidővel ment 3 napot a telefon. :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54521) vodrosjozsi válasza akooos (#54510) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem, nem jók. De itt nem nekem vagy neked kellett, hogy tetszen egy kép hanem a zsűrinek. És ebből asszem 1 se ?? győzött. Legalábbis a tegnap előtti eredményből kiindulva. Azt kell tudomásul venni, hogy nem a mi véleményünk számít. Van egy zsűri akinek ez jobban bejött, lényegtelen, hogy szerintünk sz@r a kép és tudunk csinálni jobbat ha az nyer.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54522) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#54521) üzenetére


nrg_52
addikt

Akkor meg: BUNDAAA! 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#54523) no more válasza vodrosjozsi (#54521) üzenetére


no more
addikt

Aryon ferde éjszakai mód fotói jobbak lettek volna. ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54524) vodrosjozsi válasza no more (#54523) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jó azé ne túlozzunk barátom :DDD :DDD
Nrg: te vagy egy bunda ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54525) no more válasza vodrosjozsi (#54524) üzenetére


no more
addikt

Egyébként hol lehet megnézni ezt a versenyt és a nyertesek képeit?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54526) vodrosjozsi válasza no more (#54525) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mobilaréna, 4. cikkely :U de tessék segítek [link]
Nagyon szívesen. Ötezer ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54527) no more válasza vodrosjozsi (#54526) üzenetére


no more
addikt

Csak a teszteket szoktam olvasni itt, meg a fórumon tro.. izé, meg a fórumot...

Az a Honor 8 gömbös fotó nagyon ott van, meg a befőttesüveg! :Y A többi semmi extra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54528) vodrosjozsi válasza no more (#54527) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mond csak ki, meg a fórumon trollkodni. Egyre kevésbé megy már neked ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54529) mentic18


mentic18
tag

"Legjobb kompozició, remekül visszaadja a téli esték hangulatát."
Ez komoly??!
Legjobban az adná vissza ha el se indult volna ez a fotós verseny. Huawei máté 10 volt a főnyeremény? Összebarátkozom az egyik ilyen zsűritaggal és majd jövőre én nyerték.. hihetetlen.
Vj néked se megy már úgy mint régen. Lealacsonyodtál a sípék között is. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#54530) no more válasza mentic18 (#54529) üzenetére


no more
addikt

Ezen én is csak néztem... Főleg, hogy a "fotós jól kihasználta a hosszú záridőt". Valójában csak megnyomta az éjszakai módon az exponáló gombot és a telefon magától lőtt egy fotót (és magától állítja a záridőt). Pojééén. :D

Viszont a Honor 8 gömbös fotója tényleg csodaszép! Nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54531) vodrosjozsi válasza mentic18 (#54529) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem, nem megy úgy mint régen mert az nagyságrendszerint fasság volt. Semmi értelme

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54532) Quqesz válasza vodrosjozsi (#54521) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Azért mert egy zsűri mond egy véleményt, nem kötelező egyetérteni vele(mint ahogy egy fingxfaktorban sem értesz mindég egyet, ki mennyire korcshangú)
2. 1 képet raktam fel és most nem fogom lefosni a bokám, hogy nem nyertem egy mate 10 lite-ot.....
3. A verseny megnevezése: ünnepifények.....a beföttesüvegen kívül a másik kettő hol mutatja a karácsonyi ünnepi fényeket???
+ akooos is jól mutatja, hogy ha egy fotós versenyen ilyenek kerülnek be a legjobb tizenhatba, akkor az operában is kerreghetne egy vödrösjózsi húsz hosszúfröccs után...
😁😂🤣

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54533) no more


no more
addikt

Az S9-ben lévő írisz szkenner tovább lesz fejlesztve és arcot is felismer! :o

Az S9+ kamerája f/1.4 lesz!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54534) mentic18 válasza Quqesz (#54532) üzenetére


mentic18
tag

Ne adj neki tippeket mert akkor csak a kakaskerregésre lehetne venni jegyet az operába :DD
(Mondjuk a sok sznob biztos nézné)

Samsung Galaxy A53 5G

(#54535) Quqesz válasza no more (#54533) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az nem rossz, csak ezzel csökkenni fog a mélységélesség is.......persze ha a rekeszállítást beleteszik, akkor ez korrigálható.

Mentic
😀😎 rooster is the house

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54536) vodrosjozsi válasza Quqesz (#54532) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Úgy érzem nem kellett volna ebbe beleállnom.
Legyen, tévedtem. :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#54537) no more válasza Quqesz (#54535) üzenetére


no more
addikt

ezzel csökkenni fog a mélységélesség is

A mostanság divat portré módhoz pedig ez kell. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54538) #96302336 válasza Aryon87 (#54511) üzenetére


#96302336
törölt tag

Win7 Telepítő win10 starttal. Így igaz, nem véletlenül van így fenn azon a bizonyos oldalon, ráadásul legális változat! A Win10 boot rendszere jobb, mint a win7, ezt írták is az oldalon. XP-vel nem szívnék már. win7 egy tényleg jó oprendszer, a mai napig az van a munkanotimon, mert még mindig vannak olyan spec programok, amik sosem lesznek win10 alá, és el sem indul rajta.

(#54539) Aryon87 válasza #96302336 (#54538) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem volt jó, vagy nemtom, mert pendriveról nem akart elindulni a telepítő. Választásnál kérte hogy 32 vagy 64 bit rendszer legyen, a 32-es kiválasztása után már újraindult.
Xp felment, igaz angol, de ismerem a rendszert, mi merre. Driverek is mennek megfelelően. Tény, ez a gép az XP-t bírja el jobban, bár ha huzamosabb ideig kivan kapcsolva, bekapcsolás után újraindul de utána rendesen betölt. 478-as proci, Win10 nem támogatja ezt, és a 8.1 se megy fel.
Win7 rendszernél a bootolás kékhalálba ment. Restart után már betöltött. Gyanítom hogy az egyik memória okozza ezt...
Bár a vinyók sincsnek már jó állapotban, 80% alatti kondival bírnak. Fontos adat nincs a gépen, így nem féltem ezt. Ezen kívűl van 2 erősebb gép :D Ez csak netezésre filmezésre bírja.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54540) Quqesz válasza no more (#54537) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így igaz.

VJ
Csak dumálunk, semmi komoly...😉

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54541) nrg_52 válasza Aryon87 (#54539) üzenetére


nrg_52
addikt

Ha csak netezni, meg filmezni kell, de oregecske a gepezet, miert nem teszel ra egy puppy linuxot?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#54542) Aryon87 válasza nrg_52 (#54541) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahhoz hulye vagyok. XPt birja, jo ez :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54543) mentic18 válasza nrg_52 (#54541) üzenetére


mentic18
tag

Vagy android. A régebbi procikat is zabálja, főleg a 6os rendszer. Vagy akkor már windows 7 start mini de az még mókolt, olyant nem szabad ajánlani :D
(Vagy chromium)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#54544) nrg_52 válasza mentic18 (#54543) üzenetére


nrg_52
addikt

Na, gyulnek itt a javaslatok. Vagy hackintost. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#54545) no more válasza nrg_52 (#54544) üzenetére


no more
addikt

Mozis felvételeket nézni nem elég a telefon? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54546) mark! válasza mentic18 (#54543) üzenetére


mark!
őstag

RemixOS elég jó, és van már telefonra is.

>

(#54547) Quqesz


Quqesz
nagyúr

mate 10 pro mkbhd

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54548) kali válasza Quqesz (#54547) üzenetére


kali
legenda

Link
Ha kijön majd az S9, akkor csinálok egy tesztet, persze az S9 minden előnyét kihagyom a mondókámból és a még meg sem jelent Mate 11 Pro Plus XXL telefont fogom javasolni. (Attól függően persze, hogy ki szponzorál jobban...)

[ Szerkesztve ]

(#54549) Quqesz válasza kali (#54548) üzenetére


Quqesz
nagyúr

😁😂 kezd felületes lenni, kivéve kedvenc márkák....

Hwaprón csávó árulja, mert szerinte xar a kamerája és inkább note8 v IX csere érdekli...:W
Jó,jó, még a note8 oké, de szifoniksz.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54550) leslien válasza Quqesz (#54549) üzenetére


leslien
nagyúr

elvakult a Pixel 2 XL től.... ;] :D mondjuk nem csodálom....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.