Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55301) nrg_52 válasza Quqesz (#55299) üzenetére


nrg_52
addikt

Dobjal hozza meg egy p betut es meg jobban hangzik. 😈

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#55302) no more válasza Quqesz (#55299) üzenetére


no more
addikt

:DD :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55303) Blackmirror válasza Quqesz (#55299) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Huhuhuuuu de hamar elsípesedtél te is. Ez a Samsung fertőző :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#55304) Blackmirror válasza no more (#55298) üzenetére


Blackmirror
senior tag

És most gondolj bele, ha nem lenne Sony nem lenne kamera a telefonodban ;]
Ha meg nem lenne Apple Kína bezárhatna....oszt kiről másolna a Huawei ? Na akkor huawei se lenne ,tényleg mijenigazad van rákocska :C

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#55305) Dr. 444Hertz válasza Blackmirror (#55303) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mint egy rossz vírus... :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55306) no more válasza Blackmirror (#55304) üzenetére


no more
addikt

ha nem lenne Sony nem lenne kamera a telefonodban

Őőő, Samsung ISOCELL kamerás a telefonom. ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55307) Blackmirror válasza no more (#55306) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Amit sok év után a sonytol koppincsooolt :DDD

Amúgy mi ez a csend? Vhol máshol trollkodtok?
Fotós topicban van vagy 160 olvasatlan hsz csak nem ott vagytok? Vagy vmi más topic van?!
Esetleg gyengélkedtek?

iPhone X@R, iPad Pro

(#55308) nrg_52


nrg_52
addikt

Egyszer csak veszem mar a faradtsagot es megkeresem ezt a fotos topikot. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#55309) no more válasza Blackmirror (#55307) üzenetére


no more
addikt

Amit sok év után a sonytol koppincsooolt

Msot mrét tsinláod etz? :( :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55310) Aryon87 válasza Blackmirror (#55307) üzenetére


Aryon87
félisten

Én dolgozom, meg megnéztem Lacno H9 vs S8 mini összehasonlítását. Aztán alkottam egy véleményt,és folytatom a melót 10ig :D

Enerdzsí: itt van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55311) nrg_52 válasza Aryon87 (#55310) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszi. 😉

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#55312) no more


no more
addikt

Essential Phone 5 hónap távlatban. 500 dolcsiért még mindig milliószor jobb vétel bármi más, pláne ilyen hibákkal és hiányosságokkal... Pl. OnePlus 5T.

Viszont az a hátlap k*baszottul jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55313) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#55310) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Milyen s8 mini? :DDD majd pont magukat copják le nem?
Az A8 is ott van, az direkt erre a mini vonalra jött.
Vagy a lite-ra. Vagy a plus-ra. Vagy a lite extra plus mini-re :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55314) Dr. 444Hertz válasza Blackmirror (#55307) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Éppen tervezem a hosszú távú PC-s csereberémet :C
Sosem volt asztali gépem, ezért most nagyon át kell gondolnom, hogy mit is szeretnék.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55315) no more válasza Dr. 444Hertz (#55314) üzenetére


no more
addikt

Vegyél Macet. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55316) mark! válasza Dr. 444Hertz (#55314) üzenetére


mark!
őstag

játékra akarsz? vagy ilyen mindeneset?

>

(#55317) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#55313) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem S8 mini.
Csak hulyen jott le mondatban.
Miniteszt az S8-H9 parossal hogy erthetobb legyen :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55318) mentic18 válasza Dr. 444Hertz (#55314) üzenetére


mentic18
tag

Eh. Ha asztali pc akkor az általad összerakott pc a legjobb árban is és sebességben is. Ha meg van számítógépes ismerősöd akkor nyert ügyed van. Csak azt kell tudni hogy mire szeretnéd használni.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55319) mentic18 válasza Aryon87 (#55317) üzenetére


mentic18
tag

Reagálva a fotós topikban lévő dolgokra: megkérhetlek téged és rákurat hogy a fotós topikkal ellentétben itt ne flame-eljetek? A folyamatos szarozás, szidás, csak az én telóm a best és a minden, megint csalódtam a kurva drága telómban, eladnám, bukta lesz, cserélek dolgok itt nekem is sok.
Ha ilyen dolog van, azt kérlek az ezert az okért létrehozott csoportba toljátok. Köszi.
Intru és a többi moderátor: szeretnék a topikban maradni, ha gáz amit írtam, bocsánatot kérek.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55320) no more válasza mentic18 (#55319) üzenetére


no more
addikt

Igen is! +1

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55321) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

120ért már van Galaxy Note FE
Ihh, meg kell vennem :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55322) Intruder2k5 válasza mentic18 (#55319) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egyáltalán nem gáz. Ami tegnap is ment itt és a fotós topikban is, már jóval több volt mint "baráti oltogatás". A kezem már ott volt a gombon, de aztán meggyőztem magam, hogy még ne. Pedig ahogy látom, egyre többen adnak hangot annak, hogy sok már ebből.

(#55323) mentic18 válasza Intruder2k5 (#55322) üzenetére


mentic18
tag

De azt sem szeretném ha miattam lenne tisztogatás, nem azt szeretném elérni. Hanem azt hogy ha már volt valaki olyan okos (doki :DD) hogy csinált neki egy saját topikot akkor ott offoljuk egymást ne itt. Igaz nem mindenki androidos itt de nagyon sokan azért nem írnak ide mert megy a flame ezerrel. Remélem legalább a fotós topik tiszta marad.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55324) vodrosjozsi válasza Intruder2k5 (#55322) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tavaly ilyenkor is elég volt ebből mégse moderáltak egyeseket. Oké, akkor aryon volt a ludas de most nem csak ő. Vagyis szerintem nem megoldás a bann.
Vagy ha bann lesz akkor ne csak az egyik oldalról legyen hanem akkor másik oldalon is. Így igazságos szerintem.
Jó pont én beszélek aki tavaly mindenre ugrott.. :U
Lehet meg se kellett volna szólalnom de már m1, nem fogom törölni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55325) Dr. 444Hertz válasza no more (#55315) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Persze, az lenne a legjobb választás :C

Zed, mentic: végső célom egy grafikára alkalmas gép, ami a hardverekből adódóan a játékra is jó.
(Hardverileg ez úgy néz ki, hogy minimum GTX 1060-as VGA kell minimum 3GHz 8GB DDR4 RAM-mal és megfelelő i5 vagy i7 procival... + SSD és egyéb más.)
Addig is ki kell bírnom egy jobb fajta monitorral és egy vészmegoldás szintű használt PC-vel.
Legalább az utóbbit tovább tudom adni családon belül, mert szüleim gépe haldoklik, addig pedig gyűjthetek az álmom gépére :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55326) Intruder2k5 válasza mentic18 (#55323) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szó sincs arról, hogy miattad történne bármi is, attól, hogy leírtad a problémát, még nem Te okoztad azt. Ha sor kerül moderációra az úgyis az én döntésem lesz, nem a Tied, nem Akooos-é, és főleg nem Aryon-é, ahogyan azt többen felrótták neki itt.

Mondjuk ha túllépnek egy határt, akkor az teljesen mindegy melyik topikban történik, a PH-n nincs olyan topik, amire ne vonatkoznának az alapelvek. Viccelődni lehet, haverok barátok nyilván többet is eltűrnek egymástól, egy elszeparált topikban ahová csak szűk közösség jár, mi is többet megengedünk, de van az a szint, ami alatt már egyértelmű, hogy nem mind a két oldal találja egyformán viccesnek azt, és ez előtt kellene tudni abbahagyni.

(#55327) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#55324) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bár ezt már többször leírtam, és nyilván Te is tudod, egyik szankciódat sem az Aryon-al való konfliktusod miatt kaptad. Akkor is csak szóltam nektek itt, hogy zárjátok le, lépjetek túl rajta. Az akkori moderációk mind a trágár stílusod miatt voltak.

Szerencsére ebben sokat javultál. :K

(#55328) mentic18 válasza Intruder2k5 (#55327) üzenetére


mentic18
tag

Nagyon szuper, most a váló életben káromkodik nekem. Nem is tudom melyik a legjobb :DD

Más:

Szerintem elégszer jelezve lett hogy nekem ez nem oké, nem ugrottam senkire, megpróbáltam normálisan közölni, nem mindig jött be, főleg az utóbbi napokban nem. Mindenki fogadja el h másnak milyen telefonja van és ne kezdjen offolni. Ebbe beleértve az iphone sarazást. De ha ez tovább megy, nem fogok kilépni mint ákos vagy kali vagy bárki más aki unja. Remélem érthető voltam.

Doki ha kell segítség, én már raktam össze configot, le tudok írni neked egy körülbelülit ha szeretnéd, persze privibe :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A53 5G

(#55329) Intruder2k5 válasza mentic18 (#55328) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az a Ti bajotok. :)

Na igen, lehet moderátorként nekem is túl magas lett már az ingerküszöböm?

[ Szerkesztve ]

(#55330) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#55322) üzenetére


Aryon87
félisten

+ mentic. Kulturalt modon reagalok, teny, offhaboru lett, amibe en is belemaszok, mert az igazam mellett allok ki, legalabbis szeretnek.
Meg lesz 1-2 szavam a mostani temahoz, de azt a topikomban teszem meg a bekesseg miatt.. peace ✌️

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55331) kali válasza mentic18 (#55328) üzenetére


kali
legenda

Én nem unok semmit, ezért nem is lépek ki, szórakoztat, csak nem trollkodással vezetem le. :)
Lehet poénkodni, néha kell is, csak van egy határ, illetve van olyan, aki keveri a kettőt - néha nem tudom eldönteni, hogy trollkodva poénkodik, vagy poénkodva trollkodik -, na az a legrosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#55332) vodrosjozsi válasza Intruder2k5 (#55327) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem is magamra gondoltam. De amúgy persze, hogy fejlődik az ember ha fenyegetve érzi magát ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55333) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#55332) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami meg szokatlan is nalad ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55334) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#55333) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hú de ge.i valaki, ne akard h a másik oldalra álljak ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55335) mentic18 válasza Aryon87 (#55330) üzenetére


mentic18
tag

Én meg kulturáltan megkértelek nem egyszer, nem kétszer, sokszor szóltam hogy ne menj bele az offba mert csak felhúzod magad, de mostanság megint minden telefon off ami nem htc vagy huawei, értelmes indokok/érvek nélkül. Sőt. Azt is mondtuk hogy kérlek ne offold a telókat érvekkel se mert nem mindenki gazdákodhatja ki a 300 ezer forintot akár részletre is. Bevallom én se, de nem szégyenkezem emiatt, vagyis addig nem szégyenkeztem amíg más nem mondta h szar a note 8 és le kell cserélnie. Mert furdalja a csőrömet hogy én nem vehetek ilyet.

Intru: utólagos engedélyeddel ezt még leírtam, a továbbiakban a vitát lezártnak tekintem.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55336) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#55334) üzenetére


Aryon87
félisten

Jo ez igy, csak furcsa volt a hirtelen fordulat ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55337) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#55328) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Köszönöm, ha kell segítség, majd lehet, hogy írok :)

(Egyébként egy grafikus fórumtárs kifejezetten rajzos PC-k összeszerelésével foglalkozik, úgyhogy majd az erőgépet ő fogja összerakni nekem.)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55338) mentic18 válasza Dr. 444Hertz (#55337) üzenetére


mentic18
tag

Oké. Hát akkor ő jobban ért hozzá, de ha nincs neki ideje, szólj nyugodtan, hátha tudok segíteni.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55339) Aryon87 válasza mentic18 (#55335) üzenetére


Aryon87
félisten

Priviben reagalok erre kesobb :)

Szent a beke ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55340) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#55338) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért raktam zátójelbe, mert az még messzejövő egyelőre. ;)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#55341) vodrosjozsi válasza mentic18 (#55335) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ugyanígy kezdtem, ugyanígy. Még most sz@rj le mindent amíg lehet.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#55342) mentic18 válasza Dr. 444Hertz (#55340) üzenetére


mentic18
tag

Oké, akkor most nem várok levelezésre :D
VJ: előbb irtam h részemről a vita lezárva, meghallgatom ha van valakinek ellenérve stb, de nem állok bele már.

Samsung Galaxy A53 5G

(#55343) Aryon87


Aryon87
félisten

Eh mikor a billentyűzet is kap a felboruló fél vödör káposztasalátából felemelő érzés, pláne ha utána a fél billentyűzet nem reagál.. :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55344) Aryon87


Aryon87
félisten

Meh, szinte várható volt hogy a Samunál is beüt a krach.. Leállítják az Oreót az S8 tesóknál..

[link]
Tudom Origós cikk, de sztem MA-n is jelen lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55345) Blackmirror válasza Intruder2k5 (#55322) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Utálom amikor mindig meggyőzöd magad hogy nem kell Aryont kitiltani ;] :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#55346) Aryon87 válasza Blackmirror (#55345) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert talan nem lepem at a hatart sulyosan?:F
De ha akarjatok, tehetek rola hogy nelkulozzetek egy darabig, bar a topikgazda jogomat is le kell passzoljam mellette ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55347) nrg_52 válasza Aryon87 (#55343) üzenetére


nrg_52
addikt

Zuhanyoztasd meg. 🙂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#55348) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Látom a hét eleji pi.a hiány nem múlt el....🤔

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55349) Blackmirror válasza Aryon87 (#55346) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ne aggódj engem te nem zavarsz vagy bosszantasz kevés ilyen ember van a fórumon mint én :DDD ), annyi hogy néha unom ugyanazt a lemezt :P
Vmi új trollkodast is kitalálhatnátok ;]
Amúgy csak vicceltem.

Komolyra fordítva a szót : a határok moderátortól függőek, szóval inkább szerencséd volt.(vagy profin nyomod- de ezt még magam se tudtam eldönteni )
Vagy van modi ismerősöd vagy te vagy radiátor moderátor troll duplaregje :DDD hat nem sikerült komolyra venni.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#55350) gerner1 válasza Quqesz (#55348) üzenetére


gerner1
veterán

- vagy "kipufogó" hiány ... 😂😂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.