Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- Pitterix: Gyógytorna
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- 
			  LOGOUT Android dual SIM szakmai mélyvíz  Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik! Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
 Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel: "melyik alkalmazás, ami" "melyik alkalmazás, ami" "milyen tokot vegyek" "milyen tokot vegyek" "piros hátlap hol kapható" "piros hátlap hol kapható" "honnan vegyek telefont" "honnan vegyek telefont"
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  zamator
							
							
								#5659
							
							üzenetére zamator
							
							
								#5659
							
							üzenetéreSzerintem 99%, hogy a mikrofon ment tönkre. Esetleg, ha van zajszűrő mikrofon azon a telón, akkor az. 
 Sajnos nemigen éri meg javíttatni, nem olcsó a szervízdíj, hiába filléres maga az alkatrész. És akkor még nem is biztos, hogy szépen össze tudják rakni.Szerintem próbáld ki hedszettel, ha úgy jó, akkor ez a "megoldás". 
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  tipikus
							
							
								#5164
							
							üzenetére tipikus
							
							
								#5164
							
							üzenetéreSzerintem akkuhiba. 
 XVI. Veres Péter út 37.-ben van egy "Li-Ion" nevű cég, akiknek mindig van tartalék aksijuk a polcon, talán 3-4 ezer forintért. Ha szépen megkéred, talán ad egyet, hogy betedd és megpróbáld, elindul-e.
 Ha nem, XI. Csurgói úton van egy "Mobilamb" nevű cég, ők THL specialisták. Tavasszal voltam náluk USB csati cserére (5000), akkor még alaplapot is kínáltak, ha kellene (akkor még nem kellett, azóta már rendeltem én is, mert vacakolt a teló, meg van képernyőm is tartalékban).
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  magmakocka
							
							
								#4718
							
							üzenetére magmakocka
							
							
								#4718
							
							üzenetéreNekem ennek a felétől is ledadogott a Huawei Y300-am...  Na ez a perverzió, nem a nimfománia...  Tényleg próbáld meg valami retro-classic-akármi akcióban elvaterázni ezeket a cuccokat, akár egy ezresért darabját, annyiért csak elmegy, 30 pénzből meg egy használt Xiaomit lehet már kapni. 
 Különben hosszú távon komoly agy- és/vagy idegkárosodást okozhat a használatuk... Ha nem neked, akkor a topiklakóknak...   
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  magmakocka
							
							
								#4668
							
							üzenetére magmakocka
							
							
								#4668
							
							üzenetéreLassan ezt a topikot át lehet keresztelni "Magmakocka és az ezeréves hardverei"-re... ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif) 
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  aytukabozs
							
							
								#4513
							
							üzenetére aytukabozs
							
							
								#4513
							
							üzenetéreNekem is volt MIUI a Huaweien és a THL-en is, de használhatatlan volt. Lassú volt és lezabálta a ramot. CM-mel bezzeg megtáltosodott...  Csak a Xiaomi-n megy rendesen, bár ott is van 1 GB swap a 2 GB ram mellett (és néha így is leáll memória elfogyás miatt). 
- 
			
			  nyisziati veterán Bocs, nem leszólni akartam a telót, csak rávilágítani, miért akad. Persze ha nyerted, sok sikert hozzá, teljen örömöd benne!  
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  magmakocka
							
							
								#4467
							
							üzenetére magmakocka
							
							
								#4467
							
							üzenetéreMiért lassú ez a kis Huawei? 
 Gyatra a SOC és az 512 MB ram is karcsú.Komoly tuningolással se lesz egy versenyautó. 256 mega swapot mindenképp dobj fel rá.Látom ez megvolt. Azt azért tudni kell, hogy az SD kártya sebessége, amiről a swap megy, lényegesen alacsonyabb a belső memnél, úgyhogy az akadások nem véletlenek.Egyébként a CM sokkal gyorsabb, mint a gyári rendszer, ha ez neked nem elég, inkább cseréld le a telót. Én is ezért váltottam a THL-re, mert már nem bírtam idegekkel a lassúságát. Az appokból is a memória szűkössége miatt dob ki, ez még a THL-en is előfordult. 2 GB kell az androidnak. Sőt, néha (tényleg néha) a Xiaomi is leáll, pedig ott a 2 GB mellé még van 1 GB swap is...  
- 
			
			  nyisziati veterán Nálam a Real Racing 3 csinálja ezt. Elkezdem letölteni és leakasztja a wifit. Minden mással gyönyörűen megy a router, de ha azt az egy progit kezdem a "majmos" szerverről lehúzni Google Play-en keresztül, pártízmega után leáll. Mindig. És se a teló, se a tablet, se a PC nem megy utána, hiába van bekapcsolva a router (és elvileg működik). Router újraindítás után megint tölt egy kicsit, aztán leáll. Rendkívül idegesítő. De biztos,hogy náluk van a hiba. 
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  karcsika71
							
							
								#3703
							
							üzenetére karcsika71
							
							
								#3703
							
							üzenetéreSzia! Mennyi az SNR értéke a holdaknak? Az MTK engineer módban elvileg látni kéne. Csak azért, mert az én telóm is látja a holdakat, de gyengén (20 alatti értékek). Úgyhogy használhatatlan. Pedig vannak a topikban, akik azt mondják, nekik jó a GPS ugyanilyen készülékkel. Úgyhogy szerintem hardverhiba lehet. 
- 
			
			  nyisziati veterán válasz  aytukabozs
							
							
								#2616
							
							üzenetére aytukabozs
							
							
								#2616
							
							üzenetéreTerveztem, de csak ha kimerítettem minden hazai lehetőséget. Ha nincs ötlet, akkor muszáj leszek nekigyürkőzni. Ehhh...  Mindenesetre kösz a linket. 
- 
			
			  nyisziati veterán [link] Erre valaki? 
- 
			
			  nyisziati veterán Üdv! Ide is berakom a kérdésemet, mert máshol nem igazán tudtak vele mit kezdeni Adott az aláírásomban lévő teló. 
 Felraktam az Xposed-ot, és bár működik, de az a ~15 modul, amit letöltöttem ill. telepítettem, az nem akar. Pipa bent van mindnél, újratelepítettem, pipa ki - be, telefon többször ki-be, hidegindítva, akku 10 másodpercre kivéve, ahogy kell, mégse akarnak menni a cuccok. Illetve a Greenify megy, de az Xposed nélkül is ment.Itt a nem működők listája, ha valakit érdekel: GPSNotification (KK), BootManager, GravityBox (KK) - ez a beállításokig se jut el, Keyboard Tinter, LiveIcons, NoSafeVolumeWarning, Screen Filter, StatusBarClockInLockscreen, XHaloFloatingWindow, XLED, Xposed Additions, YourTube, Youtube Background Playback. 
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- HDD probléma (nem adatmentés)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Path of Exile (ARPG)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- Xiaomi 15 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- LG 27UN880-B - 27" IPS ERGO - 3840x2160 4K - 60Hz - DisplayHDR 400 - USB Type-C - AMD FreeSync - Mac
- AiOOO! HP EliteOne 800 G3 23.8" FHD Érintőkijelző i5-7500 16GB 512GB 1 év garancia
- HP ProBook 430 G6 Intel Penium 5450U laptop
- BESZÁMÍTÁS! Acer KG251QF 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
 
						 
								 
							 
							 
							 
							
 
  
							 
							
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
 
							

 
							
 
							 
							 
							

