Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android dual SIM szakmai mélyvíz
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"honnan vegyek telefont"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#357) Jogi


Jogi
csendes tag

Sziasztok!
A következő a problémám.
Lenovo p780 VIBEROM_V1.0_1347 volt a telefonomon, Lenovo-P780-CN-type-CWM-6028-recovery-by-Cappa72 recoveryvel.
Csináltam egy recovery és egy MTKdroidTools mentést és feltettem P780_4.4.2_1431_VibeUI_2.0_MultiLang_Gapps_Root_baralajbi romot a romhoz tartozó preloaderrel. A rom csere sikeres volt, most viszont szeretném visszaállítni az eredeti romot de nem engedi valamiért a MT_6589_SP_Flash_Tool_v3.1304.0.119. A leírások szerint MTKdroid mentésből csináltam egy Flash tool számára emészthető formátumot illetve az lk.bin fájlt is átneveztem uboot –ra, de amikor bemásolom a Scatter fájlt akkor kiírja nem töltöttem be az egész fájlt illetve a telefonhoz másik scatter fájlt kér (BMT ? valami plusz három betű van a fájlnévben pontosan nem emlékszem mert 2 napja próbáltam visszaállítani a telefont) ami nincs a mentési könyvtárban. Hibakód amire emlékszem 8083. A 4.4.2 romon a recovery csirkeláb ha visszaállítom a Cappa recoverít akkor sem tudok sd rő mentést visszaállítani a recovery kinézete megváltozik.
Mit tehetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.