- bitblueduck: RTX 50-es széria PhysX támogatás nélkül. Tényleg akkora probléma?
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
DNReNTi
őstag
válasz
DNReNTi #75183 üzenetére
Sziasztok,
Koszi mindenkinek a korabbi valaszokat. Az mar eldolt, hogy mindenkeppen egy Huawei MediaPad M3 gepet veszek majd. Viszont kozben felmerult bennem az, hogy a 10 colos kepatlobol engedek, legyen "csak" 8-as, de akkor a sima M3 nem pedig az M3 lite. Jobb processzor, tobb ram, kisebb kijelzo, nemi rafizetes. Szerintem jo uzlet lehet, foleg a tekintetben, hogy szeretnenk 3 ev mulva is hasznalni a tabletet.
Mit gondoltok? Koszi! -
DNReNTi
őstag
Sziasztok,
Tabletet szeretnek vasarolni az asszonynak, fo felhasznalasi terulet filmezes, youtube, internet, talan messenger lenne. Jo lenne ha el gyozne vinni a legalabb 720p filmeket magabiztosan, illetve lehetne ra szamitani a kovetkezo ~3 evben. Beszerzessel kapcsolatban: hazai afas szamlas, garancias, uj keszulek johet szoba, LTE nem kotelezo, kijelzobol ~10", akkuidobol minel tobb.
Ket tableten akadt meg a szemem eddig:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 - kb 65k.
Huawei MediaPad M3 Lite 10 - kb 75k.Huawei termekekkel nincs tapasztalatom, specifikacio alapjan megerne azt a plusz 10e-t, ezzel kapcsolatban van valakinek esetleg tapasztalat? A notebookcheck.net-en mindketto 84%-ot kapott, igaz bo fel ev van a ket teszt kozott (a Huawei javara), szoval ennek alapjan is valoszinuleg a Huawei a jobb keszulek.
Jol gondolom, hogy a fenti felhasznalasra a Huawei jo valasztas? Esetleg valami egyeb alternativa amin atsiklottam? Koszi elore!
Meg eMAG-on lattam most elegge beakciozva a Samsung Galaxy Tab S2 T813-at, de ez mar 100k, kicsit sokallom, meg akkor is, ha amugy jo vetelnek tunik, illetve talan overkill is, filmnezesre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- iPad Pro 12,9" 256 GB 2. generációs 2017 asztroszürke Doboz, tok, töltő, kábel iOS 17.7.8
- Ipad Pro A1709 64GB és 256GB Retina 2K cellular
- Apple iPad Air 2 128 GB, Wi-Fi, Ezüst
- Apple iPad 10,2 -8 gen. - 32GB, Wifi+Cellular - silver, szép állapotú készülék, garanciával (169)
- Alcatel tablet // GYEREK MÓD // Számla+Garancia //
- OLCSÓBB!!! HP üzleti laptopok Elitebook, Probook, Zbook 8-13. gen gar.
- Takamine GD20CE elektroakusztikus gitár keménytokkal együtt. Kb 10 alkalommal használt,nem hordoztam
- LENOVO Legion Pro 5 16IRX8 - 16" WQXGA 240Hz - i5-13500HX - 16GB - 1TB - RTX 4060 - 9 Hó garancia
- Samsung Galaxy A55 5G / 8RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12 Hó Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest