Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz FlashBird #85786 üzenetére

    ez így eléggé érdekes.

    én azért futnék még egy kört a Samsunggal, hogy a tableten külsérelmi nyom nincs, és ugyan törés van, de véleményed szerint (és a szervizes srác szétszedés nélküli vizsgálata szerint is) nem külső behatásra történt, hanem történhetett az akkumulátor puffadásától is.

    emiatt kifejezetten kéred, hogy a szervizben szedjék szét a tabletet előtted, és vizsgálják meg az akkumulátort. mert az akku hibájából történt törés nem külső behatás, ellene userként nem tudsz tenni, azaz a probléma garanciális.

    amennyiben az akku esetében nem áll fenn elváltozás, puffadás, abban az esetben elfogadod, hogy a készülék nem garanciális sérülést szenvedett. viszont e vizsgálat nélkül nem fogadható el a Samsung álláspontja a garancia megtagadásáról.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés