- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- Hieronymus: A németországi vasúthálózat
- M0ng00se: Hardvert áruhitelre?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: Noname 1TB-os SATA SSD teszt
- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
-
LOGOUT
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
#90211072
törölt tag
válasz
MPowerPH #1655 üzenetére
ott van az adatlapján minden
Sokan nem tudnak ettől az aususról leszakadni ami kicsit vicces mert ez nem is az alaplapos topik, De nyilván való ha nincs egy jó lap akkor a proci sem fog szépen muzsikálni.
Tuningolni mindenki maga tanul meg és úgy ahogy akar és akkor nincs az hogy más miatt ég le a proci vagy a lap. Egyébként meg mivel a leglassabb részt kell kicsit megocni a lapon és egyből sokkal több kako nyerhető ki egy alap procival is. De biztos én vagyok a béna és a gyerek. Meg aki nem ismeri azt a fogalmat,hogy a gép sebességét a leglasabb eszköz határozza meg. Ergo lehet bármilyen procid ha a lapon pár cuc visszahúza az adat áramlást. Röviden tömören én itt be is fejeztem. Mert értelmetlen vite a lényeg az amd nincs előrébb az intelnél max multiban.
Aktív témák
- Samsung Galaxy S21 Ultra , 12GB , 128 GB , Kártyafüggetlen
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X260 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z370M i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB ZALMAN S2 TG Corsair S650W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest