Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Mark023 válasza TIT (#3449) üzenetére


Mark023
tag

Most, hogy mondod.... A memória folyamatosan fullon van........ Viszont nem meleg...

Amit te szereztél, csak is te tudod elveszíteni.

(#3452) Martin97 válasza Mark023 (#3451) üzenetére


Martin97
aktív tag

Lehet hogy egy coinminer vírus van rajta és azért pörög a kártya. Én futtatnák egy vírusirtót, és megnézném a feladatkezelőben a folyamatokat.

Nuszy: Szép hőmérséklet. Nálam vízzel is melegebb a proci. Összeállt már a gép? :)

[ Szerkesztve ]

(#3453) NyuszyCaster válasza TIT (#3449) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

egy CM salidon van rajta két venti között a radiátor no meg a házban 4 12 cm aerocool venti amiből 2 nagyobb teljesitményre is ösztökélhető
és persze a házas topic által sz@r nak titulált zalman z3 plus ház...

HTC desire 500

(#3454) NyuszyCaster válasza Mark023 (#3450) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

mondok valamit sapphire kari...... Martin már tudja miért irom ezt mindenkinek

HTC desire 500

(#3455) NyuszyCaster válasza Martin97 (#3452) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Martn szerintem a kari adta meg magát....

a gép még nincs kész tudod a család fontosabb még úgy van ahogy először startolt kivéve a zalman ventik cseréjét....

bakker hütőtt kellet venni mert beadta a kulcsot alul fagyasztott fölüről meg naponta ment ki a kaja meg a tej :W

HTC desire 500

(#3456) TIT válasza NyuszyCaster (#3454) üzenetére


TIT
veterán

Jobb híján igen,powercolor és a his jobb csak drágább.
A sapphi a 260X-et nem vitte túlzásba hűtés terén.

(#3457) NyuszyCaster válasza TIT (#3456) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

jobb jobb de ma már nem éri meg drága 260x et venni igy marad a sapphire bár ha lenne esetleg valahol club 3d...

HTC desire 500

(#3458) Mark023 válasza NyuszyCaster (#3454) üzenetére


Mark023
tag

Pont a sapphire-ról hallok és tudok elég sok garis visszavásárlást. Persze attól még lehet, hogy a márkán belül is a márkásabb a jobb....

Amit te szereztél, csak is te tudod elveszíteni.

(#3459) TIT válasza NyuszyCaster (#3457) üzenetére


TIT
veterán

Igen ez a baj,sapphiból nincs már márkásabb verzió(azt megszüntették)
A club 3d-ről nem sok jót hallottam de van még pár darab.

[ Szerkesztve ]

(#3460) NyuszyCaster válasza Mark023 (#3458) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nekem soha nem volt garis gondom a sapphire karikkal volt 1 3870 ami 9 évig ment nállam és még ma is megy egy szervizgépben.......

HTC desire 500

(#3461) NyuszyCaster válasza TIT (#3459) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nekem 9600xt volt club ban és imádtam egyrészterősebb volt a többi azonos gyártmánytól másrészt igen tuning barát volt

más valahogy nem tudom de sapphire ellenesek az emberek pedig ha megnézed hány asus giga stb kari adta be a kulcsot és hány sapphire máris nem úgy néz ki a dolog hogy nem jó a sapphire
azt meg egyenesen elfelejtik hogy referencia gyártó

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#3462) TIT válasza NyuszyCaster (#3461) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen giga elég trágya karikat gyárt,asus is maradjon inkább az alaplapoknál.
Nekem a 4770 sapphire 3,8 évet ment,többet vártam volna de jó kis kari volt,asussal(F1) már akkor gond volt(csörgött-zörgött a hűtője.
Nekem a powercolor X-1950 volt nagyon jó kari arctic cooling hűtéssel,lelógott a kártyáról :)
A his ice cooling 7790-ek néztek még ki jól.
A 260X mondjuk megépítésre nem egy nagy cucc de 32500.-at megért :)

[ Szerkesztve ]

(#3463) NyuszyCaster válasza TIT (#3462) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nekem sapphire x 1950 pro ultimate volt valami hatalmas zalmanhütéssel ha jól emlékszem de az tuti hogy jó nagy hütés volt
és a kari is egy hatalmas müanyag dobozban érkezet

hát a hütő nekem is csörög bekapcsolásnál vagy 10 percig a 260x en de elhalgat és megy tovább
néztem rá hütést de 12-14 k nem adok érte inkább befejezem a gépet mert még csak kb 3/4 kész...

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#3464) Melorin válasza TIT (#3462) üzenetére


Melorin
addikt

Az Asus VGA-kal nincs semmi baj. Nem tudom, hogy melyik időszakról beszélsz, mert már egy jó ideje nagyon jókat gyárt. Nekem a legutóbbi GTX970 Black pl. nagyon bejött, nem volt mit belekötni. A strixek is jók.

(#3465) NyuszyCaster válasza Melorin (#3464) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Nekem a legutóbbi GTX970 Black pl. nagyon bejött, nem volt mit belekötni. A strixek is jók

de ez nvidia kari itt most az ati-amd karikról volt szó

HTC desire 500

(#3466) Melorin válasza NyuszyCaster (#3465) üzenetére


Melorin
addikt

asus is maradjon inkább az alaplapoknál
de ez nvidia kari itt most az ati-amd karikról volt szó

Aha, akkor nvidia karit se gyártson, ugye, maradjon csak az alaplapoknál?
:U

(#3467) NyuszyCaster válasza Melorin (#3466) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nehez nem tudok hozzászólni nekem nem volt nvidia karim az asus tól sem amd kari és nem is lesz az alaplapom asus
viszont ez amd kari topicja és nem nvidia karié :)

HTC desire 500

(#3468) TIT válasza Melorin (#3466) üzenetére


TIT
veterán

Hát ami volt nálam nv 750Ti az is elég gagyinak tünt,de nyugi az nv-ket nem szarja el állítólag(biztos fizetnek)
Amd asusokkal meg igenis sok gond van...a legtöbb,olvass vissza.
Amúgy arról amikor a 4770 volt(2009)de most se jobbak,hiába directcu hűtés stb.
Amúgy valaki már alaplapba is szidja.
Ja volt nálam cserébe egy 650Ti,mondjam,hogy 5 perc után restartolt a gép állandóan?
A táp corsair cx 400 úgyhogy elbírja,főleg,hogy nem is játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#3469) NyuszyCaster válasza TIT (#3468) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

én is szidtam az asus a88x-gamer t de mostmár van normális... bios igy mostmár jó
de most komojan most egész jó ez a lap de kérdés meddig???????

HTC desire 500

(#3470) TIT válasza NyuszyCaster (#3469) üzenetére


TIT
veterán

Reméljük sokáig,de ha már az asus se jó akkor csak a giga marad,pedig azt is szidják,nekem meg tök jó 6 éve és isminek is.
Olyat is hallottam,hogy a blackscreen-ek az incompatibilitás miatt vannak(túl régi lap)de annyi ember szív vele,hogy nem hiszem.

(#3471) NyuszyCaster válasza TIT (#3470) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nekem 9 évig ment egy am2+ giga lap

HTC desire 500

(#3472) bivalyolo válasza NyuszyCaster (#3471) üzenetére


bivalyolo
őstag

itt is van egy 8 éves giga lap igaz 775-ös de tökéletesen megy még az elemet se kellett cserélni benne. :D

volt viszont giga x600xt-m az memória hibás volt azóta giga kártyám nem volt de az említett giga lapban megy egy asus hd3850 ami szintén tökéletes a mai napig. :K

"Let's agree to disagree!"

(#3473) NyuszyCaster válasza bivalyolo (#3472) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

igen értem de a 3850 nél pl még nem vol környezet barát forrasztás ott még on volt az anyagban nem is ismerték azok a karik a reball t ma meg már egyenesen figyelni kell rá hogy egy komoly terhelés után ne kapcsold le rögtön a gépet mert lhet hogy megjárod....

HTC desire 500

(#3474) mtomi95


mtomi95
senior tag

Nekem a Sapphire kártyámmal nincs ilyen fekete kép. Sem Win7 sem most a Windows 8.1-el. OC-s, 2GB-os verzió. PCX-től rendeltem mindenfelé garanciával pont emiatt, mert itt olvastam ezt a black screen-t. Így 41.190 FT volt… Ennek ellenére semmi fekete kép. :) Hálaistennek. Gyári órajelen (gpu:1050,Vram:1500) megy egy FSP Hexa+ 400W-ossal. Driver verziót visszább leírtam. Alapon 36-38C°-ot ír. Játék közben nem néztem mennyi, de nem fagyogat, nem fekete képez és csendes. Szerintem baromi jó kis kártya. :)

Egy kis slow textura load van a GTA V-ben és a New Oder-ben, de ez nem a kártya hibája, hanem a mostani procimé. Aminek cseréje tervben van már egy új alaplappal és azután egy rossz szavam se lesz a gépre. :D Szerintem 1280x1024-ben bőven elég lesz a gép évekig.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#3475) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem tudja valaki esetleg, hogy a 3 éves Asus garancia végig jótállás-e, vagy csak első évben jótállás, a maradék kettőben szavatosság? Tudtommal szavatosság esetében nekem kell bizonyítani, hogy a kártya már a használat előtt hibás volt (ami teljesen egyértelmű). Ilyen esetben lehet külső szakértői véleményt kérni, hogy ez alapján cseréljék a kártyát? Ha igen, hol/hogyan?

Köszi!

(#3476) TIT


TIT
veterán

Annak teljeskörűnek kell lennie,sehol nem írják,hogy+szavatosság és ha 1 év lenne senki nem venné mert más gyártó min.2 évet ad.

mtomi95: Az nagyon drága volt,annyiért 265-öt is árultak,ami jobb.
Pcx meg nem valami korrekt gariztatásnál,főleg blackscreen.Ha meg csinálja pár nap alatt előjön,nem kell éveket várni rá.

(#3477) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
A napokban sikeresen beszereztem egy Asus R7 260-at.
A sima és nem az X-es kiadású.
Normál 2 ventilátoros, nem a hőcsöves kiadású.
A kérdésem, hogy jól jártam e a kártyával, mivel az R7 260X-est jó páran szidják ezért szeretném megtudni hogy a sima 260 is olyan zűrös e mit az X-es változata.

Előre is köszönöm a hozzáértők segítségét.

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#3478) bivalyolo válasza schulc99 (#3477) üzenetére


bivalyolo
őstag

Azzal talán nincsen annyi gond, bár lehet csak azért mert kevesen vették ;]

Azt neked kell eldöntened, hogy megérte-e, ha elég a teljesítménye és nincs vele semmi probléma akkor megérte. De így vásárlás után ez már úgyis mind1. :)

"Let's agree to disagree!"

(#3479) schulc99 válasza bivalyolo (#3478) üzenetére


schulc99
tag

Ezek szerint ez a típus is zsákbamacska.
Lehet tovább adom és nem kockáztatok egy esetleges hibás darabot.
Köszi a választ.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#3480) TIT válasza schulc99 (#3479) üzenetére


TIT
veterán

Amíg nem jön elő hiba kár eladni,főleg,hogy buksz rajta.
Amúgy a többi R is ilyen.
A 260X-emmel csak képernyőillesztő hiba van,meg néha nem jön vissza a moncsi,de mostanában igen.

[ Szerkesztve ]

(#3481) NyuszyCaster válasza TIT (#3480) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Szia

szerinted sok a 260x nek intenziv játék közben 74 fok?

HTC desire 500

(#3482) schulc99 válasza TIT (#3480) üzenetére


schulc99
tag

Ha előjön bármilyen hiba akkor már senkinek nem fog kelleni.
Átverni meg nem akarok senkit eladásnál.
Átgondolom még.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#3483) TIT válasza NyuszyCaster (#3481) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Nem sok,az normális,nekem 75 szokott lenni,most far cry 4-nél 80 volt de akkor nagyon meleg volt a szobában(kb.30fok)feltettem a ventit 75%-ra de csak 3-4 fokot ment le.
Nincs ezeken komoly hűtés és lusta a venti is(alig pörög 75 foknál 47%-ot.)

(#3484) TIT válasza schulc99 (#3482) üzenetére


TIT
veterán

Szervizek szerint náluk nem jelentkezik,úgyhogy aki megvenné annak lehet,hogy jó lenne.
Amúgy lehet bűvészkedni,hogy jó legyen.

(#3485) NyuszyCaster válasza schulc99 (#3482) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

hmmm
hosszú honapokig nem volt a 260x el semmi gondom . De egyszer csak nem ébredt a monitor majd jött a BS
de most megint semmi max havonta egyszer netezés közben egy BS

ha a hiba előjön akkor is eladhatod aki ilyet akar venni az tudja mi velük a gond másrészt nem igazaán sokan fogják neked elhinni hogy a tiéd eg hiba mentes példány :)

HTC desire 500

(#3486) NyuszyCaster válasza TIT (#3483) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

én is igy gondoltam

amúgy a multkor irtad nekem hsz. ben hogy jó lenne az r9 280 3gb al
igen jó árban is de sajna nem tehetem egy athlon II 860k mellé félek hogy kevés neki és akkor jön a cpu limit :(

igy marad valamelyik 270x

HTC desire 500

(#3487) schulc99 válasza TIT (#3484) üzenetére


schulc99
tag

A szervizek a garancia idő alatt nem szívesen garanciáztatnak azért mondják, hogy náluk minden hibátlanul működik.
A garancia lejárta után meg jól lehúznak és van hogy nem is csinálnak semmit.
Kivételek persze mindig vannak, csak én valahogy soha nem találkozok velük. Sajnos.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#3488) schulc99 válasza NyuszyCaster (#3485) üzenetére


schulc99
tag

Igazad van, aki ismeri annak bármit mondhatok.
2017 novemberig garanciás. Egy ideig nyúzom aztán majd elválik.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#3489) TIT válasza NyuszyCaster (#3486) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen,de van olyan játék ahol nem kell olyan erős cpu,viszont vga igen(pl.farcry4).
Örülnék én is egy 270X-nek.

schulc99: Akkor nekem malacom volt,ezért nem szabad noname kis boltokban vásárolni pár ezressel kevesebbért.
Néha mondjuk 1-2 nagyobb is megszivathat.

[ Szerkesztve ]

(#3490) NyuszyCaster válasza TIT (#3489) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

tudod én azért húzom halasztom mert ennek hátha lemehy kicsit az ára

[link]

vagy ennek mondjuk ezt jobban szeretném

[link]

HTC desire 500

(#3491) TIT válasza NyuszyCaster (#3490) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen lejjebb kéne menni mert ez így elég vicces.

(#3492) Fotonhámozó


Fotonhámozó
senior tag

Sziasztok! ASUS HD 7790-es kártyám (Asus 2GB OC) driverét frissítettem a legújabb Catalystre múlt héten (előtte az ASUS oldaláról letölthető driver volt fenn). Azóta a szokásosnál is több gondom van vele. A Photoshop a RAW képek megnyitásakor extra zajt rak a képekre, illetve a YT videók sem hajlandóak lejátszódni. A régi driver visszarakása (meglévőnek csökkentett módban való kiirtása után) sem oldódott meg a probléma. Registry-t takarítottam, flashplayert újraraktam, sütiket töröltem, Catalyst-ben turkáltam, de eredmény nélkül. Találkoztatok már hasonlóval? Mi lehet a megoldás? Előre is köszi!

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#3493) r3dsnake válasza r3dsnake (#3475) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

PCX:

"Sajnos a Fogyasztóvédelmi Hatóságnak a szervizek ügymenetére vajmi kevés beleszólása van tudtommal, illetve emiatt mi is említetté válnánk, ami ellenünk induló eljárással zárulna, amit nem tartok feltétlen együttműködő lépésnek.
Kérem türelmét, annyit fel tudok ajánlani, hogy amint lezárult az ügymenet mindenféleképp levásárolhatóvá tesszük a termék vételárát, függetlenül annak javításától, vagy cseréjétől."

Haladás. :) De az fix, hogy Asus termékem soha többé nem lesz. PCX-től még vásárolok szerintem, végülis tőlük független az asus szerviz lassúsága és hozzáállása.

(#3494) TIT válasza r3dsnake (#3493) üzenetére


TIT
veterán

Azért valamennyi van mert csak számtech.-be szivatják az embert,műszakiba nem.
Nekik is van 14 napon belül való törekvés,érdekes amikor én is fogyvédeztem a 2 hónapja gariba lévő razer egeremmel kapcsolatban rögtön visszakaptam a lóvét.
De legalább korrekt a pcx....ezek szerint.

(#3495) NyuszyCaster válasza TIT (#3494) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

ASUS szervizről csak annyit volt- van egy asus vh-222d monitorom és hát egyszer csak elkezdte magától álitgatni a fényerőt meg a kontrasztot ahol vettem ott egy papiron le volt irva hogy ők nem válalnak garanciát csak az asus!

hozzá kel tenni hogy a monitor vásárláskor tellyesen uj volt. szoval be döglött .

regisztráció az asus honlapján majd a futár rendelése ami becsomagolva 2 nap mulva el is vitte. majd 3 hét mulva jön a futár és kint a járdára le teszi a csomagot hogy itt a csomag az asustól!
mivel tél volt kicsomagolás majd várás hogy ne legyen nagyon hideg mikor be lesz kapcsolva.
látszólag egy uj bár minden szokásos matricától mentes monitor érkezett egy olyan össze karcolt talpal mintha csiszoló papirral simogaták volna. gondoltam fene egy a talpat csak a monitor legyen jó!

Be is indult semmi gond ám mikor világosabb dologot néztem mondjuk google 2 darab sötét foltocska éktelenkedett a képen próbáltan letisztitani hátha csak kosz hát nem az volt..... hanem a rétgek között valami szennyeződés és még ma is igy van...

szoval telefn emil az asusnak levélben nem is jött válasz csak telefonon hogy örüljek hogy ingyen ezt a bemutató darabot megkaptam!

MIND EZT GARANCIÁBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HTC desire 500

(#3496) TIT válasza NyuszyCaster (#3495) üzenetére


TIT
veterán

Szégyen,miért kéne örülnöd,hogy kaptál egy kopott vackot a 100% pénzedért?
Ők örüljenek,hogy nem jelentetted fel őket megkárosításért.
Na akkor már tuti nem veszek asus alaplapot.

(#3497) Lordius


Lordius
csendes tag

Sziasztok!
Most raktam fel a kártya driverét (R7 260X), de ha elindítok egy játékot a bal felső sarokban megjelenik egy iko, hogy "turning on" és utána fekete képernyő, behal a játék. Tudtok esetleg segíteni, hogy mi lehet a probléma? Köszi!

(#3498) Lordius válasza Lordius (#3497) üzenetére


Lordius
csendes tag

Ja és a az eredeti driver van feltéve hozzá, de nem találtam sajna a neten újabbat. Esetleg egy linket tudtok dobni? :R

(#3499) NyuszyCaster válasza Lordius (#3498) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Szia milyen rendszert használsz?
[link]

HTC desire 500

(#3500) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! asus r7 260x-em van, oc-s változat. Az rendben van, hogy ha meg van terhelve a kártya akkor felmegy akár 82 fokra is a kártya? Jelenleg még egy teljesen nyitott házam van(kedden lesz egy kicsi normálisabb hűtésű házam). Ilyenkor a venti kb 35%-ra szokott felmenni.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.