Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3495) NyuszyCaster válasza TIT (#3494) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

ASUS szervizről csak annyit volt- van egy asus vh-222d monitorom és hát egyszer csak elkezdte magától álitgatni a fényerőt meg a kontrasztot ahol vettem ott egy papiron le volt irva hogy ők nem válalnak garanciát csak az asus!

hozzá kel tenni hogy a monitor vásárláskor tellyesen uj volt. szoval be döglött .

regisztráció az asus honlapján majd a futár rendelése ami becsomagolva 2 nap mulva el is vitte. majd 3 hét mulva jön a futár és kint a járdára le teszi a csomagot hogy itt a csomag az asustól!
mivel tél volt kicsomagolás majd várás hogy ne legyen nagyon hideg mikor be lesz kapcsolva.
látszólag egy uj bár minden szokásos matricától mentes monitor érkezett egy olyan össze karcolt talpal mintha csiszoló papirral simogaták volna. gondoltam fene egy a talpat csak a monitor legyen jó!

Be is indult semmi gond ám mikor világosabb dologot néztem mondjuk google 2 darab sötét foltocska éktelenkedett a képen próbáltan letisztitani hátha csak kosz hát nem az volt..... hanem a rétgek között valami szennyeződés és még ma is igy van...

szoval telefn emil az asusnak levélben nem is jött válasz csak telefonon hogy örüljek hogy ingyen ezt a bemutató darabot megkaptam!

MIND EZT GARANCIÁBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HTC desire 500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.