Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) esox válasza CirrMee (#3563) üzenetére


esox
senior tag

Én csak forgatást találok catalyst alatt, vagy a sima felbontás állításra gondolsz?
Állítgat mindent, de soha nem lesz natív 1920x1200, ahogyan a szimpla win driverrel kinéz vagy régebben, ahogyan normálisan kinézett.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#3602) esox válasza NyuszyCaster (#3566) üzenetére


esox
senior tag

Tudnál dobni egy screenshotot, hol van ez a beállítás? Ahogy felrakom a drivert, alig látom rendesen a dolgokat a képernyőn.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#3603) TIT válasza NyuszyCaster (#3598) üzenetére


TIT
veterán

Nekem programok se indultak el,ki se kapcsolt,sőt be se néha.
Defendert ki lehet lőni? :Y
Catalysttal is vannak gondok W10-en.

(#3604) josik válasza TIT (#3603) üzenetére


josik
aktív tag

Én azt vettem észre, hogy a defenderre igen "érzékeny"...:-/ A hibernálás kilövésére van ötlete valakinek?

Te is fiam Bluetooth...

(#3605) NyuszyCaster válasza josik (#3599) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

akkor menyunk sorban

létezik egy reg file ami kikapcsolja a hibernálást.... ha dobsz egy emil cimet küldöm
:)

esox pontosan mejik beálitásra gondolsz?

TIT nem tudom mi lehet nállad a gond ... nekem nem volt gondom ment minden egyből még a medal of honor alied assault is ami nem mai progi már
és igen a defendert ki lehet és szerintem ki is kell löni mert szerintem egy ......

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#3606) TIT válasza NyuszyCaster (#3605) üzenetére


TIT
veterán

Azt tudom,hogy a defender egy nagy 0,mint minden microfos,csak a fixtv-be istenítik :D
Rögtön vírusnak jelzett valamit :W
Viszont a skype-t nem lehet bezárni a cata miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3607) NyuszyCaster válasza esox (#3602) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

tessék ha erre gondolsz

[link]

HTC desire 500

(#3608) NyuszyCaster válasza TIT (#3606) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

hát látod ezt nem tudom nem használom a skype t sem msn t úgy hogy ha van ez a hiba ez engem elekrült
a driver pedig a 15.7.1 ha jól tudom
nekem semmi gondom vele minden más drivert a lap gyártója óldaláról szedtem semmit nem hagytam a winnek hogy kerrese vagy telepitse az update nél kikapcsoltam minden mást csak a win frisülhet
no tera looooool az a tv meg aki löki a rizsát ott az is.....

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#3609) CirrMee válasza NyuszyCaster (#3605) üzenetére


CirrMee
addikt

létezik egy reg file ami kikapcsolja a hibernálást.... ha dobsz egy emil cimet küldöm

powercfg -h off

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#3610) NyuszyCaster válasza CirrMee (#3609) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

igen ezt is tudtam de lusta voltam leirni......................... :)) :))

HTC desire 500

(#3611) josik válasza NyuszyCaster (#3610) üzenetére


josik
aktív tag

Kössz a válaszokat. Megnézem. Csak most meg úgy néz ki bexart a gyerek tabja... Nem akar töltődni. Ternészetesen micro usb- n keresztül enne.. Keresem a papírjait.. :-/

Te is fiam Bluetooth...

(#3612) esox válasza NyuszyCaster (#3607) üzenetére


esox
senior tag

Köszi, igen erre gondoltam. Este megnézem, ez lesz a bib biztosan, mert anno nvidia korszakomban is mindig az EDID-el kellett szenvedni kézzel...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#3613) esox válasza esox (#3612) üzenetére


esox
senior tag

Közben rájöttem, hogy azért nem láttam a my VGA display-t a Catalystban, mert a DVI-HDMI miatt nálam (nyilván) digitálisan ment a jel és azt a nyomorul catalyst nem tudja rendesen kezelni, legalábbis ez a verzió ezzel a monitorral win10-en nem megy és kész. Ezért feladtam a napok óta tartó kisérletezgetést, hajtépést és összekötöttem a kártyát dsub - dsubhdmi kábellel és így persze minden patentül megy és látom is a vga 'panel' állítási lehetőségeit. A kép számomra sokkal sz@rabb, de ez van, Legalább full képernyőn látok mindent natív 1920x1200ben PVA panelen.

De ma még újabb dolgokat próbálok ki: 1, 2, 3

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#3614) trypicalw0w


trypicalw0w
újonc

Sziasztok, most vettem meg az alkatrészeket az új gépemhez. Már megérkeztek , összeraktam de amikor elindítottam akkor a videokártyának a hűtője szakadozva forgott. Tehát nem folytonosan,hanem kicsit igen megáll kicsit megint és így szakadozva. Amúgy a konfig :
AMD Athlon x4 860k 3.7 GHz
AMD Radeon R7 260X 2 GB DDR5
Asrock Fm2a58m-HD+
Kingston 4 GB RAm
FSP Hexa 400W
És még az is a gond,hogy rákapcsoltam a képernyőt és semmit nem jelzett..
Mi lehet a gond,hogy nem folytonosan forog? Gond ez egyébként?

(#3615) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok!

Egyszerre két képernyő van a gépre kötve, egy monitor, és egy tv. Arra van valami megoldás, hogyha én a TV-n szeretnék elindítani egy játékot, ne kelljen átállítgatni mindegy alkalommal az elsődleges kijelzős a TV-re? Valami billentyűkombináció, vagy külső program esetleg?

(#3616) benvolio válasza Askformore (#3615) üzenetére


benvolio
őstag

A CCC-be a beállításokba tudsz állítani gyors billentyű kombinációt: kép.

(#3617) TIT válasza trypicalw0w (#3614) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Folyamatosan kéne forognia,ez még nem olyan,hogy csak akkor megy ha meleg.
Vidd vissza 3 napon belül.

(#3618) Askformore válasza benvolio (#3616) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszönöm a választ, beállítottam ctr+alt+K-ra én is, de nem történik semmi.. Sem alaphelyzetben, sem játék közben. Mi lehet a gond? Win 10 van fent.

(#3619) benvolio válasza Askformore (#3618) üzenetére


benvolio
őstag

Passz, nekem win7 van és átvált rendesen.

(#3620) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Lehet beneveznék egy Asus 7790 OC-ra. Mi a vélemény amúgy erről a szériáról? Mennyire működnek jól? Vagy érdemes 6000 ft-tal drágábban egy 7850-et venni? Mit gondoltok?

(#3621) bivalyolo válasza dangerzone (#3620) üzenetére


bivalyolo
őstag

7850 :)

"Let's agree to disagree!"

(#3622) TIT válasza dangerzone (#3620) üzenetére


TIT
veterán

Ha nem akarsz idegbajos lenni elkerülöd,elég a 7790 de még,hogy asus is :W =,ráadásul a 7850 jobb is és nincs annyi nyűgje,az más kérdés,hogy kevesebb feature van benne.

(#3623) Fotonhámozó válasza dangerzone (#3620) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

Van egy eladó Asus 7790-esem, ha gondolod, jó áron megszámítom. Ha érdekel, dobj privát üzit! ;)

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#3624) Joe.36 válasza dangerzone (#3620) üzenetére


Joe.36
addikt

Minden szempontból jobb a 7850 ( R7 265 ) :K Stabil, gyorsabb, 256 bites..... És a ASUS 7790 egy nagyon rossz választás, azzal van a legtöbb gond...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3625) NyuszyCaster válasza Joe.36 (#3624) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Az r7 265 is 256 bites

HTC desire 500

(#3626) 7om


7om
tag

11222-06-20G ennek a verziónak a gyári bios-át honnan tudom letölteni?A másik kérdés, hogy ami a techpowerup oldalán van videocard bios collection azok módositott bios-ok vagy gyáriak?

(#3627) CirrMee válasza 7om (#3626) üzenetére


CirrMee
addikt

Gyáriak.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#3628) Joe.36 válasza NyuszyCaster (#3625) üzenetére


Joe.36
addikt

Tudom :) A két kártya gyakorlatilag ugyanaz majdnem. De a HD 7790 az csak 128 Bites.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3629) TIT válasza Joe.36 (#3628) üzenetére


TIT
veterán

A 7850 gyorsabb mint a 7790.
Bios frissítés vajon megoldja a skype képernyőillesztő gondot vagy RMA-ztassam?
46-os biosba mi változott?

(#3630) Joe.36 válasza TIT (#3629) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezt mondom én is :K !

Minden szempontból jobb a 7850 ( R7 265 ) :K Stabil, gyorsabb, 256 bites..... És a ASUS 7790 egy nagyon rossz választás, azzal van a legtöbb gond...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3631) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!
Nincs valakinek ötlete hogy milyen bioszt lehetne rávarázsolni Asus 7790 1GB kártyára, hogy ne fagyogasson néha ki?
A gyerek panaszkodik, hogy többször kap fekete képernyőt, és csak újraindítás segít.
A topikot végigbogarásztam, és olvastam hogy pont ezzel a kártyával van a legtöbb gond.
Jó lenne valami megoldás a problémára.
A bonaire P.M. nekünk nem igazán segített ahogy észrevettem.
Megköszönném a segítséget. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3632) TIT válasza kriszbon (#3631) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Az asus oldalán láttam 1 éve kb.új biost ami a blackscreent javította elvileg.
Ennyire értesz hozzá,hogy nekiugrasz?

(#3633) benvolio válasza kriszbon (#3631) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem nincs problémám a kártyával és ez a verzió van rajta:kép.

(#3634) Czvik2.0 válasza TIT (#3632) üzenetére


Czvik2.0
tag

Nekem a 260x azzal is produkált fagyást pedig az idle is meg volt emelve...elvileg a kettő ugyanaz...de javitsatok ki ha tévedek..:)

(#3635) kriszbon válasza TIT (#3632) üzenetére


kriszbon
őstag

Szia!
Na nem mondom hogy annyira, de már írtam felül VGA bioszt anno(HD 3850-4830-4850
) a venti vezérlés lett átvariálva editorral a gyári bioszban, és az lett visszaírva.
Ha így megy tovább, a kényszer rávisz hogy felülírjam, ha találok megfelelőt.
Ha jól olvastam vissza, ezeknél nem biztos hogy jó Winflash megoldás, hanem Dos mód a jobb(igaz régen is ott lehetett kisebb hiba íráskor).

(#3633) benvolio

A bios verzió és dátum az ugyan az a tiédnél is, csak a board ID különbözik(ami zárójelben van).
Lehet ez is számít, nem tudom.
Esetleg lementenéd a biost, és át tudnád küldeni nekem?
Megköszönném. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3636) benvolio válasza kriszbon (#3635) üzenetére


benvolio
őstag

Hello!
Átküldtem! Egyébként amiket én összeolvastam, nekem az jött le, hogy a rendszer szinergia is befolyásolja ezeket. Amikor megvettem a kártyát nekem is volt gyakran a "képernyőillesztő nem válaszol, majd helyre állt" hiba meg néha fagyás, de az alaplapi bios frissítése, windows folyamatos frissítése, visual c++ különböző verziók feltéte stb. megoldotta a problémákat. Jelenleg csak az alvó állapotban lehet hiba /vissza jön e vagy sem/ ami viszont csak a CCC verziótól függ. Jelenleg nekem a 14.9 van rajta és ezzel visszajön, de van amelyikkel nem, a legújabbat még nem próbáltam.

(#3637) kriszbon válasza benvolio (#3636) üzenetére


kriszbon
őstag

Szia!

Rendben értem, az alaplap bios a legújabb, a visual c++ frissítgetést még próbálom, meg drivert felteszem én is a 14.9-et (DDU stb.) a Win frissítések legtöbbje mindig megy fel, de csak a fontosak.
Az alvó állapotbóli visszatérés nem igen izgat, mert a gyerek nem igen használja azt ahogy észrevettem. :D
Mielőtt átírom a biost, azért ezeket végigjátszom.
Összehasonlítottam gyorsan a 2 bios fájt tartalomra, és van különbség a 2-ő között, nem sok de van, hogy mi azt ne kérdezd, mert azon a nyelven nem értek. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3638) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!
Épp VGA vásárlás előtt állok, 750Ti lenne a fő kiszemelt, de 260X-ből többet találok jó áron.
Viszont félek ettől a "nem túl stabil" hírektől. Mennyire igaz ez? Olyan kártyát semmiképp nem akarok, amivel megszívathatom magam.

(#3639) V!ck válasza T_Stark (#3638) üzenetére


V!ck
aktív tag

Az szerintem már sugall valamit, hogy 260X-ről váltottam 750Ti-re...

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#3640) CirrMee válasza T_Stark (#3638) üzenetére


CirrMee
addikt

Keress olyat, amit a gépedben kipróbálhatsz. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#3641) TIT válasza T_Stark (#3638) üzenetére


TIT
veterán

Azért mert olcsóbb is de legalább nem butított és több feature-t tud.
Én is váltottam 750Ti-re,aztán 260X-re...nem véletlen.
Azt a többletet nem éri meg és az is restartolt a gépembe,úgyhogy nem kell annyira elájulni attól.

(#3642) T_Stark válasza TIT (#3641) üzenetére


T_Stark
őstag

Nem vagyok semmitől elájulva, de fagyós, újraindulós stb kártya nem kell.
Előző gépemben HD7770 volt, soha semmi bajom nem volt vele.

Azt eladtam egészben, most az új gépben még csak az i3 IGP-jét használom, ami ugye nem épp acélos.
Gondoltam most kipróbálok egy GeForce-t, a 750Ti tetszene, de kicsit soknak érzem amennyiért megy, a tudásához képest.

2GB-os 260X-ek mennek 30K alatt, de attól meg a negatív pletykák miatt tartok, főleg az ASUS-ról hallani sok rosszat, nem tudom a többivel mi a helyzet.

Szóval most nem tudom mi lesz, keresgélek.

(#3643) TIT válasza T_Stark (#3642) üzenetére


TIT
veterán

Nem indul újra a kártya csak a gép :) de ilyeneket a 7790 csinált nekem,4770-el nekem sem volt bajom.
Nekem is irreálisan sok a 750TI,azért tértem vissza a 260X-re,tény,hogy el van cseszve de nincs más ebben a kategóriában.
Asus-t és gigát isten őrizz,sapphire-t vegyél,nekem is az van és semmi baja,ill.de a skype-nál "képernyőillesztő nem válaszolt" ír és emiatt a webcam se jó,de driver nélkül jó.
Utoljár a 14.11b2-vel volt jó ez is,vagyis drivergond.
Szívem szerint powercolort vagy his-t vettem volna csak nincs vagy ha van drágább 5-6 ropival.
Én mondjuk 32-ért vettem origináltan,annyit simán megért tavaly nyáron.
Vagy esetleg veszel 35-ért 360-at,de az állítólag lassabb.

[ Szerkesztve ]

(#3644) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Véleményt kérnék tőletek, hogy mi lehet a gond egy Asus HD7790-es kártyával, tudom az hogy ez a típus, de ezen kívül.
A hiba, hogy ha áramszünet van(felénk elég gyakran) akkor nem indul a kártya, mert a gép az indul, a win a háttérben betölt.
Csak úgy tudtam ismét elindítani, hogy kiszedtem a kártyát, tápot lehúztam róla, majd integrálttal indítottam, de mikor azzal indult, ki is kapcsoltam, kártya vissza, minden rádug, és már azzal is indult.
Előtte próbáltam úgy, hogy kártya kihúz, táp le róla, majd kis várakozás(20-30s) után vissza, de akkor nem indult.
Mikor integrálttal indítottam, biosba benézve, a kijelző Pci-e volt beállítva, tehát nem váltott át az.
Persze lehet úgy is elindult volna a kártya, ha tovább, hosszabb ideig várok mielőtt ismét visszateszem.
Az előző kártyával semmi ilyen dolgot nem csinált a gép.
A tápegység Pci-e tápcsatira rámértem mikor nem indult, és volt kakaó benne.
A táp új amúgy, itt a fórumon ajánlották hogy az jó lesz, a lap egy Asrock G41M-S2.
Szerintetek a kártyával van gond, vagy csak ezt a lapot nem szereti?
De ez így elég gáz, hogy áramszünet után szét kell borítani a gyerek gépjét.
Persze lehet egy szünetmentes segítene(nincs rá keret), de szerintem nem szabadna ilyent csinálnia a kártyának. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3645) Joe.36 válasza T_Stark (#3642) üzenetére


Joe.36
addikt

T_Stark , TIT

OC Gigabyte R7 260X 2GB Rev. 3.0 van a gépemben lassan egy éve, nem fagy, nem melegszik, nem indul újra, nincsenek kép hibák, halk és stabil és erős.

Egyedül a ram idle kellet megemelni, jó vétel volt, és még van rá több mint 2 év garancia :)

kriszbon

Asus 7790 sajnos azzal van a legtöbb gond.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3646) Lifer092 válasza Joe.36 (#3645) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de a jelenlegi ASUS DCIIOC 260X-m, Win10 alatt a stabil és béta driverrel használhatatlan... Még van, hogy 1056MHz-re levett GPU-val, 6800-as memóriával a geometria összes elemét kirajzolja, szétesik a kép, összefossa magát a Catalyst, újabban már Photoshop és Premiere Pro alatt is fekete képernyőt ad, kifagy a gép, restartol... Win 8.1 alatt nem volt ennyire gáz, de Win10 alatt egyszerűen használhatatlan, a tuningot meg felejtsem el. Amilyen jól viselte 8.1 alatt, olyan trágya 10 alatt. Ha ráküldöm azon órajeleket, amikkel 8.1 alatt vígan ment. Hát, 10 alatt nem kell neki 5 perc és széthányja a képet, ha szerencsém van a Catalyst is összeomlik legalább... Másnál van ilyen gond? :F

Elég kiábrándító.... kiábrándító?! Őszinte leszek, konkrétan a tököm ki van vele már. :W :W

(#3647) V!ck válasza Lifer092 (#3646) üzenetére


V!ck
aktív tag

Én ezért cseréltem le a Giga 260X-et 750Ti-re... Win8 alatt is csinálta, de Win10 alatt egyenesen hulladék volt, pl Assetto Corsában szanaszét estek a textúrák... először szét akartam verni kalapáccsal, de aztán rájöttem hogy hiányozna a pénz amit kapnék érte, szóval inkább eladtam...

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#3648) Lifer092 válasza V!ck (#3647) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nálad a pont! Nevetséges. Nem tudom hogy ASUS vonalon minden AMD vga ilyen-e, de konkrétan így egy hulladék az egész... Assettozom én is, és Nordschleife-n volt egész jó, amikor Online Trackday alkalmával f*sz* kis hidakat húzott nekem keresztbe, fekete-barna elmosódott textúracsíkokból, meg benőtte az erdő az utat és társai... Ja, és tuningolva sem volt!

Így ment a vga:

[ Szerkesztve ]

(#3649) TIT válasza Lifer092 (#3646) üzenetére


TIT
veterán

Ha 8.1 alatt jobb volt akkor oprendszer hiba,a 10 amúgyis egy bugos vacak,nem értem,hogy mernek érte pénzt kérni(30-40 ropi).
Kijött a 15.9.1 beta driver és a W10-hez is 500mb update,állítólag jobb lett,próbáld ki.
Ha továbbra is vacakol akkor gariztasd,de ne asusra cseréltesd mert azokkal sok a gond.
Nekem sapphire van és szerencsére nincs semmi gond,kivéve a skype-s képernyőillesztő és nagyon ritkán nem jön vissza a moncsi.

(#3650) Lifer092 válasza TIT (#3649) üzenetére


Lifer092
senior tag

Megnézem, de már unom, hogy állandóan a drivertől kell csodát várni... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.