Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11873) ViZion


ViZion
félisten

Nah, ezer dolog volt. Iskolakezdés, bevásárlások, etc. Fürjeknek új hely kész, modernebb, kevesebb idő a takarítás. Kakatálca is kell új, meg jön egy etető még, amit én terveztem és most gyártják. Utána helycsere, a régi helyet átalakítom télen. Az új duplafalú, mindenhol szigetelt a tojós "fülke", külön nagy homokfürdő, modernebb önitató. A kakatálca lemosása könnyebb lesz, ha az etető beválik, akkor az etetés is napi helyett kb. 4-6 napi feladat lesz, és nem fognak belőle kipacsálni annyit.

Megvolt az első vágás is, anyám csinálta, 3 kakaska megy a levesbe/rizseshúsba Család köszöni nem kér fürjhúst. Sebaj. Ez ezzel jár, ennyi kakas így is- úgy is sok, ha megölik egymást (meg pár tyúkot is) az sem jó. Etetni és tartani bárhol, az meg nem fér bele.

Új munkahely nyugis, kb. már tudom a feladataim. 8-12-ig pörgés, sok papírmunka, a délutánok nyugisabbak. Munkatársak komorak, belefáradtak, rég vannak itt. Igyekszem felvidítani őket... ;] :D

Filmeket tolom, bepótoltam a régi lemaradást, BSG-t végignéztem, korábban csak egy-egy részt kaptam el. Iszonyatosan vontatott, nagyon a személyekre koncentrál, a kameramozgás nekem nem jön be, lehet, h drámai, vagy mittomén, nekem gáz. Sok helyen fogom a fejem, h ezek hülyék... szal. érthető, h ennyi volt. Pedig a téma jó. Prícsörnek vége, vicces, de ez sem volt kiemelkedő évad. Attack on titan megint van, azt is nyúúúúzzák, mint a rétest. Kicsit kiderülnek részletek, de még mindig érthetetlen igazán, h hogy lett az egész és hogy tudták ennyi ember emlékeit "törölni". Másik, ami szuper és nézzetek rá:
Disenchantment.
Egy a boldogság földjétől megcsömörlött elf, egy démon és egy alkoholista+drogos+életunt királylány kalandjai. A lány keresi helyét a világban, a démon dolga, h megrontsa, a naiv pici elf meg próbálja jobb irányba terelni, de sokszor nem tudja merre van előre... Hatalmas poénokkal. Pl. mikor dolgozik és talál egy helyet, aprít a bárddal... "ehh, király hentes vagyok", erre a tulaj: "igen, de ez egy kisállatbolt..." :DDD

Ez meg olyan sz@r, h ide is félve posztolom, pedig alacsonyra raktuk a lécet... [link]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.