Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    [link]
    Nagyon jó, hogy egy országgyűlési képviselő sincs tisztában az oktatási rendszerrel, nem mintha elvárná tőle valaki vagy minimális erőbefektetéssel megértené. Apróságokkal nem is törődve, mint a nép ismerettől sem lesz agyhalott a gyerek 7-8.dik órában ugyanúgy mint az ofő vagy énektől. Emellett van tízórai és ebéd szünet is ami 20 perces plusz a 8.dik óra után és után már 40 percesek az órák (de lehet hogy kevesebb, pontosan nem emlékszem). Szívesen megmutatnám az ellenőrzőmet amiben 8-9.dik órában dupla matekunk volt és mégsem haltunk bele. Plusz ott volt a napközi ami négyig-fél ötig tartott (1x kaptam egy beírást is mert 10 percre elbambultam napköziben délután 4kor szóval... na mindegy). 1héten 36-38óránk volt, most van 30-31. A diákok továbbra is lusták, de ezt fogjuk az oktatási rendszerre, hogy szar, mert még mindig be kell hajlítani a kisujját a gyereknek ami erőfeszítésbe kerülne neki és telibe szétsajnáljuk őket emiatt ami egyáltalán a dolguk. Nem azt mondom, hogy nincs baj az oktatással, de a gyerekek lustaságát már nem lehet továbbra is ráhárítani csak mert szegény "túlterhelt" lesz. Ezt ki kellett magamból írni, bocsi akit ezzel untattam.
    És a zene sem maradhat el.[link][link]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés