Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7899) AlienApollo válasza Tomko78 (#7896) üzenetére


AlienApollo
tag

20.1.3 óta nálam pont a ventivezérlést sosem felejtette el, előtte egyik driverban se volt jó és mindig újra kellett tölteni a profilt.

Ebben a mostaniban is működik eddig és nem felejtette el.

Lehet nincs köze hozzá de akkor felejtette el nálam ha a speciális vezérlés bekapcsolása előtt nem kapcsoltam ki a 0RPM-et és valszeg összeakadt a kettő. A másik pedig hogy változtatásnál a profilra nem csak rámentek hanem a mentett profilt betöltöm újra.

Nagyon ritkán volt olyan, hogy a beállított freki/feszültséget elfelejti és a 2050Mhz 1114 mv helyett 2050Mhz 1199-elindul , erre még nem jöttem rá hogy mitől függ, de a venti vezérlés olyankor is marad amit én adtam meg neki.

az már más kérdés, hogy miért lett 26% az új minumum RPM 10% helyett. Egyelőre nem láttam semmi hivatalos magyarázatot, hogy ez nem bug hanem feature.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.