Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Ármester

    válasz jokeph #85192 üzenetére

    HD4250 IGP van a laposomban is - Athlon-II-X2 proci mellett. Régóta szolgál stabilan, kis házi szerverként iktattam hosszú évekkel ezelőtt. Le-feltöltés, külső vinyók, hálózati kiszolgáló. Bár most az optikai net mellett már kissé zavarba jött - by KROK (C)- tól átvéve a kifejezés :D , működik ez végül is, de kell a helyére egy erősebb gép. A Zen1600AF lesz az, végülis rendeltem a pakkhoz egy házat is.

    Már tegnap megjött a cucc, de még ki sem bontottam, ma más dolgom volt.
    Tervezett menetrend : a fentlévő AMD- t szépen elcsomagolom dobozba, egyelőre pihen. Majd felteszem a Prime lap+1600AF+WraitRGB+GTX770+2x8 DDR4+FSP600+WD 500 3D- t a próbapadra. MemTest, belövés meg ilyesmi, aztán XP telepítés-próba.
    Ha sikerül akkor a retro 6600GT/3DM2001- el abszolút csúcs a tipp, persze nem HOC szinten nézve, csak amolyan topic-rekord kísérlet.
    De, ha sikerül ha nem, a végén házba megy és váltja az öreg lapost, megkapja a házi szerver címet, a lapost meg nyugdíjazom, jó kis félretro a gyűjteményben, és egyben az egyetlen laptopom.

Új hozzászólás Aktív témák