Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Amazon Alexa

Hozzászólások

(#1251) bekes.andras válasza maddionmax (#1249) üzenetére


bekes.andras
tag

Én használom. PC alapú szerver + más szervere bevonva. Ha működik éppen, akkor szól a zene, néha meg kuss van, akkor matekol, ha rákérdezek mit csinál, akkor közli, hogy nem tudja, de azt nagyon. :D

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#1252) Galahed


Galahed
senior tag

Sziasztok!

Eddig egy ewelink- sonoff rendszer van összekötve az Alexával ezen keresztül tudom megbizhatóan kapcsolgatni a villanyt (lámpa, konnektor) a lakásban. Itt viszont kell a null vezeték jelenléte a kapcsolóknál.

Amit szeretnék: Létezik olyan zegbee HUB (központ illetve rendszer) amihez van Alexa skill ? És persze fali kapcsoló is ? (itt elvileg nem kell a null vezeték, elég a megszakitott-kapcsolt fázis)
Nagy pénzt nem akarok bele invesztálni mivel csak 2-3 helyiségről lenne szó, a többit megbízhatóan viszi a Sonoff-ewelink páros.

A drágább Alexa echo plust is nézegetem ,mivel abban van HUB, de most éppen drága. Gondoltam hátha van olcsóbban Zegbee hub amit össze tudnék lőni az Alexával...

Köszi

(#1253) maddionmax válasza bekes.andras (#1251) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Próbálnám egy Xiaomi Mi Box 3-at hozzáadni, mint Plexet futtató eszközt látja, de mint default playert nem engedi hozzáadni.

Ennek van valami trükkje?

(#1254) bekes.andras válasza maddionmax (#1253) üzenetére


bekes.andras
tag

Amit te szeretnél az az, hogy Alexa kérésre egy másik eszközön játsszon le tartalmat? Gyakorlatilag egy PLEX-en belüli remote play lenne az igény? Szerintem ez nem fog menni. PLEX-en belül meg tudod adni a remote eszközt, de ALEXA az adott készüléken fog megszólalni a PLEX Skill-el, ha az támogatott.

Vagy mégis?

Mond ezt ALEX-ának:

Ask Plex to change my player

Fel fogja hozni a lehetséges leképzőket.

[ Szerkesztve ]

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#1255) peticsak


peticsak
csendes tag

Hamarosan elérhető az Echo Show 5. :)
https://bravosmart.hu/echo-show-5/

[ Szerkesztve ]

(#1256) koncsik válasza peticsak (#1255) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Feleakkora kijelző (majdnem)... viszont kellemesebb ár (igazából amire általában kell elég, bár néztem már YT Originals-t, arra jobb volt a nagy :B )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1257) maddionmax válasza bekes.andras (#1254) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Pont ez a gondom, hiszen default playerként nem hozza fel az Mi Box-ot.

(#1258) bekes.andras válasza maddionmax (#1257) üzenetére


bekes.andras
tag

És a Mi Boxon van Plex telepítve (gondolom van), amiben engedélyezted a remote playert? (Settings -> Advertise as player)

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#1259) maddionmax válasza bekes.andras (#1258) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Na és azt hiszem rá is világítottál a probléma gyökerére...Android TV-s Plex van az Mi Box-on és annak ott a Settingsben nincs Advertise as player opció.

(#1260) bekes.andras


bekes.andras
tag

Egy általános ALEXA kérdés:

A fejlesztőkre van bízva, hogy milyen szöveggel lehet vezérelni ALEXA-t?
Előfordulhat, hogy két skill-nek azonos lesz a parancsszava?

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#1261) malnabokor válasza bekes.andras (#1260) üzenetére


malnabokor
senior tag

Igen, bármilyen parancsszó megadható, viszont nem tartalmazhatja az Alexa, Echo, és még pár kifejezést, valamint egyes mondatszerkezeteket, de kb ennyi. Nincs parancsszó lefoglalás, két skill használhatja ugyanazt.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1262) Galahed


Galahed
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Xiaomi HUB-al (gateway)? Működik rendesen Alexán keresztül? (nem hagy ki, pl ha lámpát kapcsolok stb...)

Lehet hozzá más (más gyártó) zigbee- eszközt is csatlakoztatni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1263) Geth


Geth
addikt

Kérdésem van, Hue-ról van szó, de az Alexa is érintett.
Van egy BSB002 bridge, rajta 2 db. Go, 2 Androidos telóval használva (meethue integrációval), 1 Win kliens + Alexa-val is összekötve.
Már a 3. vagy 4. Hue update-nél történik ugyanaz: egyik telón elindítom az update-t, kijelzőstül ébren tartom, hesszölöm a baromi lassú progress bar-t. Valahol a felénél kidob hogy Authenticate.
Tökjól felment az összes update, csak az a baj, hogy ezzel együtt tol egy teljes factory resetet, kidobja a lámpákat, a telókat meethue-stól. Persze mindent beállítok, 2. teló beléptet, Win, (ez már 3 vagy 4 gombnyomkodás a bridge-n...), végül Alexa integráció újra.
Másnak is csinálja ezt? Baromi idegesítő, a Philipsnek zéró support csatornáját találtam ahová írhatnék...

(#1264) bekes.andras válasza malnabokor (#1261) üzenetére


bekes.andras
tag

Értem, köszönöm!

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#1265) freemanone válasza Geth (#1263) üzenetére


freemanone
őstag

Sosem vártam még végig az update-et. Amikor szól elindítom, aztán majd végez magának és a leírt problémák sem jelentkeznek még egyszer sem. Több mint 1 éve hajtom őket és az egész lakás teli van vele, idegbajt is kapnék.
Én angolul írtam nekik mailt annó, arra reagáltak is. Illetve van egy dev forum is, ott is kaptam már választ kérdéseimre.

(#1266) Geth válasza freemanone (#1265) üzenetére


Geth
addikt

Csak a mostani update-nél figyeltem rettentően hogy mi történik, korábban én sem figyeltem ennyire.
Elindítottam, letettem a telót.
Authenticate, mindent elölről... és igen, rögtön az első gondolatom az volt, hogy mit csinál akinek nem két, hanem 10-es nagyságrendben van cucc tőlük.

Nálad is több telón van belőve cloudostul? Hátha ahhoz van köze... Gondoltam rá, hogy legközelebb unlinkelem a másik meethue accountot update előtt.
A mailcím esetleg megvan valahol?
A fórumot is köszi, legközelebb ha jelentkezik ez a probléma biztos hogy postolok oda is.

(#1267) NGA


NGA
addikt

Nekem van itthon 18 hue lámpa/kapcsoló. Valamint 2 osram konnektor, 1 amazon konnektor. Minden a háttérben frissül, észre sem veszem. Minden tökéletesen működik. Nem használom telefonról, Amazon Echo Dot 3-at használok a hangutasításra.
A cloud része is tökéletes, távolról is minden tudok kapcsolni.

(#1268) freemanone válasza Geth (#1266) üzenetére


freemanone
őstag

Persze, itt az "mail küldés" gomb.

Két telón és egy darabig egy tableten is volt. Viszont rajtam kívül nem használja senki, idézőjelesen, mert mozgásérzékelőkkel és dimmer kapcsolókkal van működtetve, de Én nem vettem észre ilyen anomáliát.
Ha ilyet produkálna tuti hajtépés lenne belőle. 28 fényforrás, 6 kapcsoló és 6 mozgásérzékelő van elég komplexen beálltva.

Persze 4 Alexa társaságában, így szinte soha nem nyúlkálok az apphoz, csak amikor valami új dolog jön, vagy átprogramozás, mert évszak követés sajnos még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1269) Geth válasza freemanone (#1268) üzenetére


Geth
addikt

Két telón és egy darabig egy tableten is volt.
Nekem ennyiből nem egyértelmű, hogy több teljesen különböző meethue accountokról van-e szó, vagy 1 account több eszközön, vagy 0 account (nincs meethue cloudba léptetve)?

(#1267) NGA:
Minden a háttérben frissül, észre sem veszem. Minden tökéletesen működik. Nem használom telefonról
Hogy frissül háttérben a hue bridge és/vagy lámpák firmware-je?

(#1270) NGA válasza Geth (#1269) üzenetére


NGA
addikt

Hogyhogyhogy? Interneten.
Hagyom neki, hogy automatikusan frissüljön.
Most néztem meg, mikor válaszoltam neked, hogy pl a hue is frissült júniusban. Az égők áprilisban. Gondolom éjjel frissül le.
Automatic Update enabled

Miért lenne több hue acc? 1 db van és ez van a gyermek a párom és az én telefonomon

[ Szerkesztve ]

(#1271) Geth válasza NGA (#1270) üzenetére


Geth
addikt

Oké, máshogy kérdezem.
Hol állítottad be az Automatic Update-t? Telefonon. Bár azt írtad nem használod telóról, most 3 telónál tartunk.
Hogy működik az Automatic Update? A telefon csekkol időnként és szól a bridge-nek hogy hahó, frissülj VAGY ezt a bridge intézi a beállítás után magától (ergó le is lehetne választani a telót) ??
(Az más kérdés hogy én NEM akarom automatikusan update-lni, tehát ez semmit nem segít a problémámon.)

Miért lenne több hue acc?
Miért ne? Google accounttal van linkelve. Gondolom kitaláltad, hogy nem ugyanazt a Google accountot használjuk többen :DDD
Egyébként nem is értem a kérdést. Nem írták hogy nem lehet, nem illik, stb. Sőt, az update-n kívül ez nem okoz semmi problémát, pont ezt próbálom kideríteni hogy ennek van-e köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1272) NGA válasza Geth (#1271) üzenetére


NGA
addikt

Na akkor sorrendben.
Nekem van a lakásban 1 nagyszoba, 1 gyerekszoba, konyha, fürdő, wc, előszoba
A nagyszobában van 2 dimswitch, a gyermekszobában, konyhában, előszobában 1-1 db.
Ezekkel kapcsolom a villanyt.
Ezenkívül van a spot 3, erről megy a zene (spotify) ez rá van kötve BT-n egy Harman Kardon Onyx Studio 2-re. Ez bőven elég a sima háttérzenére. Ezenkívül van egy Broadlink is.
A ventillátort, tv-t, a nagyszoba világítását, a gyermekszoba ventillátorát, a gyermekszoba világítását az alexával vezérlem hanggal is, mivel nem fogok este felkelni az ágyból kapcsolgatni. A telefonra fel van telepítve a hue app, mivel valamivel be kell állítani a dolgokat, és ha éjjel akarok valamit kapcsolni, akkor nem fogok az alexának szövegelni. De ez a legritkább, ezért is irtam, hogy a telefonos részt nem használom. Én nem linkelem a különböző dolgaimat facebook vagy google accal, mert ha véletlen valamit feltörnek, akkor ezen keresztül hozzáférhetnek már sok mindenhez. Ezért én veszem a fáradságot, és mindent külön beregisztrálok egyedi jelszóval.
Az androidos hue appban is van settings, ott Software update, ott automatic update. Nálam ez enable
A Bridge automatikusan updateol, ezért jó ez a rendszer, ha nincs telefon, akkor is mindent lehet vezérelni. Sőt, ha nincs internet, akkor is megy minden. Sőt, ha a Bridge tönkremegy, akkor is megy minden :-) Na ezért vettem Philipset, és nem xiaomi-t. Ami meg mindenféle kinai szerverekkel kommunikál, és vagy jó, vagy nem. Én imádom az okos világítás és vezérlő rendszeremet.

(#1273) Geth válasza NGA (#1272) üzenetére


Geth
addikt

Majd szólok ha feltörték a kétfaktoros auth-ot a google accountomnál :)
(Ne állj féllábon :P )

Az androidos hue appban is van settings, ott Software update, ott automatic update. Nálam ez enable
Ez nem válaszolta meg a kérdésemet, hogy hogyan is működik az update...
Egyébként plz. olvasd már el amit írtam, NEM akarok automatikus update-t!

Sőt, ha nincs internet, akkor is megy minden.
Kivéve az Alexát :) Kapcsold le a wifit amin van és kérdezd meg tőle a holnapi időjárást...
Egyébként ha nincs internet, a remote vezérlés (nem otthon vagy) egész biztosan nem megy, szóval ezt a mindent azért ne próbáld meg eladni nekem.
Tehát ha nincs net, marad az app, vagy odasétálsz a kapcsolóhoz.

Sőt, ha a Bridge tönkremegy, akkor is megy minden
Alexa integráció kuka, igazából a dimswitch működni fog, ha odasétálsz. Kicsit bőkezűen szórod a "minden fog működnit" :DDD

Az összes többi dolog (hangfal meg spotify) fogalmam sincs hogyan került ebbe a szálba.

(#1274) NGA válasza Geth (#1273) üzenetére


NGA
addikt

Én azthittem a hue-ről beszélünk most. Az alexának mi köze az update-hoz, meg a kapcsolókhoz?

Én a Philips Hue rendszerrre írtam, hogy működik internet nélkül is. És pont ezért vettem meg a kapcsolókat, mert így internet nélkül is tökéletesen működik minden eszköz, ami a hue bridge-ra csatlakozik. Az alexának ehhez semmi köze.

A távoli vezérlés is csak akkor megy ha: 1. van otthon internet, 2: van a telefonon internet: 3. nem akadt le a hue szerver.
De mivel én távolról nem vezérlek semmit, ezért esetemben ez lényegtelen.

Az a lényeg, hogy ha elmegy az internet otthon, attól a villanyokat még fel tudom kapcsolni, meg le is tudom kapcsolni. Ez a lényege, mert sok más gyártónál ez nem így van. És ez a minden működni fog nálam. Remélem érthetően fejeztem ki.

A többi dolog csak azért került ide, mert ha már leírtam nálam mi hogy megy, ezt is ideírtam. Ha nem érdekel hagyd figyelmen kívül.

Update: Nem értem mire gondolsz. A Philips kirakja a frissített firm-et, és a bridge ha automatikus szinkronizációban van, akkor lekérdezi. Nem a telefon fogja szinkronizálni, ezt megteszi a bridge magától. Ha nincs automatikus frissítés, akkor az app kérdezi le, és jelzi a telefonon. Ha nem akarsz automatikus update-t, akkor nem állítod be. Ennyire egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#1275) Geth válasza NGA (#1274) üzenetére


Geth
addikt

Én azthittem a hue-ről beszélünk most.
Én is azt hittem, erre elkezdtél itt ilyen Kardonról meg Broadlinkről írni :DDD (nézd meg, tényleg Te voltál, nem én :) )
Ezek után nyilván úgy értettem az általad írt "mindent", hogy az egész cakkumpakk. Most kiderül, hogy akkor szelektíven minden :DDD
Plz, ne reklámozd nekem a Hue-t, nekem is ez van, pontosan tudom mit lehet net nélkül meg nettel.

Ha nem akarsz automatikus update-t, akkor nem állítod be. Ennyire egyszerű.
Nem mondod? Képzeld nem akarok automatikusan frissíteni (mintha ezt már írtam volna), tehát ha szeretnél bekapcsolódni, akkor légyszi olvasd el ezt: (#1263) Geth

(#1276) NGA válasza Geth (#1275) üzenetére


NGA
addikt

Akkor jó. Erről ennyit. Ha ennyire ismered a hue rendszert, akkor majd megoldod. Nálam jól frisssül a rendszer, és ha jól olvastam másnál is. További sikereket.

[ Szerkesztve ]

(#1277) Geth válasza NGA (#1276) üzenetére


Geth
addikt

Nem sikerült megértened. Nálam is jól frissült, csak rátolt egy resetet is utána. Ha ezt automatikusan csinálná, azzal nem tudom mennyivel lennék beljebb. De tárgytalan, nem kell automatikusan.
Sajnálom, ha a lelkedbe gázoltam :)

(#1278) NGA válasza Geth (#1277) üzenetére


NGA
addikt

Soha nem resetelt nekem. Pedig az elején manuálisan frissítettem. Lehet hibás a bridge. Én segíteni akartam, te meg belekötsz abba, amit írtam. Ezért irtam, hogy majd megoldod magad.

(#1279) Geth válasza NGA (#1278) üzenetére


Geth
addikt

A hibás bridge-t egyelőre kizárnám, mert ettől eltekintve jól működik, és nem csinált pl. olyat hogy random resetelt, amire találtam példát és ott valóban bridge csere segített.

Ne haragudj ha belekötök, de tényleg nem értem hogy jött ide az x db. dim switch meg a bt háttérzene, stb. Ez nem segítség :)
Az segítség volt, hogy nagy nehezen kiderült hogy van azért több teló ott is, igaz 1 db. accounttal.

Eddig ott tartok, hogy nem találtam még olyat aki hasonlóan használná ahogy én, tehát manual frissítés, legalább 2 teló 2 külön (Google auth-os) hue accounttal.
Most látom hogy kint van egy új firmware, az egyik accountot leválasztottam, majd ha a másiknál felajánlja meglátom, hogy ez okozhatta-e.
Utána meg irány a dev forum.

Ezért irtam, hogy majd megoldod magad.
Ebben biztos lehetsz :)

(#1280) freemanone válasza Geth (#1279) üzenetére


freemanone
őstag

"Eddig ott tartok, hogy nem találtam még olyat aki hasonlóan használná ahogy én...."

Ó dehogynem, csak nem volt egyértelmű. :)
Az viszont igaz, hogy a másik két account-ból csak az egyiken csináltam update-t, azt is még tavaly ősszel. Ne csináljon automatikusan ilyet nekem se semmi. Szóval én indítom el kézzel mindig, 99% a saját telómról, a tablet pedig már nincs meg, így csak két telefonon van beállítva, de külön account-okkal, google login + 2factor auth.

[ Szerkesztve ]

(#1281) Geth válasza freemanone (#1280) üzenetére


Geth
addikt

Akkor ez kezd nem túl fényes lenni rám nézve :)
Még a köv. update-t megcsinálom, írok dev forumra is, hátha okosabb leszek.
Most takarítottam a (megmaradt) account alatt a kapcsolt eszközöket, baromi idegesítő, hogy a két teló korábbi bejelentkezései teljesen ugyanúgy néznek ki (egyforma telefonok), egy egyedi id-t berakhattak volna. Remélem nem ettől hülyült meg :DDD

(#1282) Tommas


Tommas
csendes tag

Sziasztok!

Most üzemeltem be egy rm3 -at és próbálom ez
https://github.com/davorf/BlackBeanControl
alapján megcsinálni.
Minden megy is van IPje, a script is fut, de a leírással ellentétben nem kezd el fehéren világítani a led és
nem is tanul semmit.
Az APP-al párosítva van (IPt ezen keresztüla adtam)
Valami ötlet esetleg?

Köszi elôre is
Tamás

(#1283) Geth válasza Geth (#1281) üzenetére


Geth
addikt

A Hue Bridge most áramtalanítva volt, bekapcsolás után erre is factory resettel válaszolt, szóval úgy tűnik mégis a bridge kuka :)
Írtam a Philipsnek azon a remek formon, hogy garanciát szeretnék érvényesíteni, valaki tudja hogy mi ennek a menete? Az oldaluk egy káosz, a szervízkereső nem is ad találatot...
Budapesten a Móricz közelében láttam egy márkaszervízt. Ha nem jön válasz/nem hívnak vissza, akkor beviszem oda. (Amazonon jött amúgy)

(#1284) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok,

Engedélyezni szeretném a Blitzwolf skill-t, de az istennek sem engedi EZZEL a hibával.
Egy csomó skill-em van, ugyan jó ideje nem installáltam belőlük, de pl. letiltani tudom őket.

Böngészőben próbáltam, mert az app-ban el sem jutok eddig.

Találkoztatok már ilyennel?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#1285) #53667584 válasza laracroft (#1284) üzenetére


#53667584
törölt tag

Biztos hogy e-mail cím kell a bejelentkezéshez és nem telefonszám?

(#1286) laracroft válasza #53667584 (#1285) üzenetére


laracroft
aktív tag

Mindkettőt próbáltam, hasonló eredménnyel :(

(#1287) #53667584 válasza laracroft (#1286) üzenetére


#53667584
törölt tag

Regisztráltál már a Blitzwolf appben?

(#1288) laracroft válasza #53667584 (#1287) üzenetére


laracroft
aktív tag

Ohhhh, user error :W .... Szóval ez a Blitzwolf reget kérte nem az amazon-t...
Köszönöm, megoldódott :)

(#1289) freemanone


freemanone
őstag

Alexa és a HUE integráció okosabb lett ismét!
Akinek van HUE mozgásérzékelője, már tud csinálni vele rutinokat! Egyre okosabb lesz ez az egész "önmagában". :D
Nekem például van egy Shelly-vel átalakított szoba ventillátorom, amit így mostmár a szobában lévő mozgásérzékelővel is lehet kapcsolni, Alexa rutinon keresztül.
Már csak az hiányzik hogy a fénymérő és a hőmérő is megjelenjen mint külön eszköz, ami triggerként szolgálhat!

[ Szerkesztve ]

(#1290) arboczd


arboczd
tag

Echo Dot 3.gen -> 14.290Ft Az ALZA-n ha valakit érdekel s még nem spájzolt be jobb áron, mikor voltak akciók...

(#1291) Luigi962 válasza arboczd (#1290) üzenetére


Luigi962
őstag

Amazon Prime Day/07.15-16/ 24.99 USD az Echo Plus pedig 99 USD .

(#1292) arboczd válasza Luigi962 (#1291) üzenetére


arboczd
tag

Akkor nem szóltam :-)

(#1293) PhilBrick válasza Luigi962 (#1291) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az echo 5 ugye még nem lesz olcsobb?

(#1294) VeryByte


VeryByte
őstag

Ha már Echo Show 5...

Ki, mire használna egy Echo Show 5-öt, mivel ad többet egy Dot-nál?
(Sose volt ilyenem, sose láttam, ezért a kérdés.)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#1295) Luigi962 válasza PhilBrick (#1293) üzenetére


Luigi962
őstag

• Echo Show dropped from $229.99 to $129.99
• Echo Spot from $129.99 to $99
• Echo Dot from $49.99 to $29.99
• Echo from $99.99 to $69.99
• Echo Plus from $164.98 to $99

(#1296) PhilBrick válasza Luigi962 (#1295) üzenetére


PhilBrick
őstag

Köszönöm!
Egyrészt vicces, hogy a spot még így is drágább mint a show 5, másrészt ennyire leárazva már a nagytestvér is megfontolandó helyette.

[ Szerkesztve ]

(#1297) koncsik válasza Luigi962 (#1295) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Van Ech Show-m, de ennyiért gondolkozom még egyen... nekem nagyon bejött, kis hangolássaljól szól, youtube, amazon video megy rajta, állandóan nyomja az infokat, javaslatokat a képernyőn, látom rajta mit lát a lenti kamera, illetve skypeszerűen alexa appon át kocsiból családdal beszéltem... stb.
(Tudom nem te kérdezted csak mobilon vagyok)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1298) koncsik válasza Luigi962 (#1295) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocs, ugyanaz kétszer.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1299) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Polk Audio Command Bar, 200 USD Prime Day alkalmából. Erre kíváncsi lennék...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1300) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Amazon.de : echo dot 20€, show 5 60€

Phillips Hue es Osram cuccok kozott is vannak jo ajanlatok.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Amazon Alexa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.