Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég tettem vissza a H1N' v5.5 -re a hozzá tartozó kernelt, a v5.8a kernele helyett.
Az akkuidő sokkal jobb lett, de észrevettem, hogy 100%-ra töltés után a Google szolgáltatások eszi legjobban az akksit. 2 óra 50 perc 52 mp. -vel a töltés után ránéztem, És a Google szolgáltatások ebből 1 óra 2 percet tartotta ébren a telefont ( Ez az akkufogyasztás 20,5%-a).
Felébredések száma: 11
Készülék felébr. száma: 7
A Google Címtár szinkronizálása csomag le van tiltva, de így is ébresztget.
Folyamatok:
com.google.android.gsf.login
com.google.android.gms
com.google.process.gapps

A google rendszer 19,7%-át eszi a akksinak, 57 perc ébrenmaradással.

Ezt hogy lehetne leredukálni?

ui.: Google Play app 4.0.25-ös verziója van fent, ha ez számít valamit.

Bármilyen segítségnek tudnék örülni, mert ez a két alkalmazás eszi szinte az egész akksit nyugalmi állapotban. A többi app 0,2% vagy kevesebbet eszik.

B2man

(#12402) tuningtomi


tuningtomi
aktív tag

H1N1v1.0 elérhető a skydrive oldalamon is.

(#12403) enzahobi válasza B2man2 (#12401) üzenetére


enzahobi
aktív tag

A beállításokban keresd meg azt hogy bizt.mentés és visszaállítás és az adatok szinkronizációjából szedd ki a pipát ha van. (lehet hogy több guglés szir-sz@rt kell majd lefagyassz¿ ;] )

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#12404) B2man2 válasza enzahobi (#12403) üzenetére


B2man2
aktív tag

A pipát már kivettem régebben. A google-s cuccok fagyasztásához még nincs programom feltéve, és azt se tudom milyen hatása lenne, ha csak úgy fagyaszgatnék.

(#12405) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Tegnap felküszködtem az ICS Ultimate-t.
Szemmel láthatólag nem tapasztaltam különbséget a H1N1 végleges változata és az ICS U. között.
Pontosabban van két dolog, mi mégis különbözik, nincs képernyőzár, és home gomb. Minden másban nem tapasztaltam eltérést.
Azért cseréltem le a H1N1-et, mert már nagyon fagyogatott. Most visszapakoltam mindent az ICS Ultimate-re, ami a víruson volt, majd kiderül ez meddig bírja.

(#12406) imi0424 válasza wwenigma (#12381) üzenetére


imi0424
senior tag

én azt bírom hogy nincs olyan, aki meg mondaná neki ott Portugálba vagy spanyolba, hogy ezt lopta...
ennyire tudatlanok...:(

én ezért nem fogok más ics romot kipróbálni csak a bagyuszét, mert ő már szinte majdnem mindent belerakott-kivett amit lehetett...

(#12407) Raynbow74


Raynbow74
csendes tag

Sziasztok, a következő a helyzet:
Valahogyan sikerült elrontanom a rendszert (szerintem az sdkártya formázása közben véletlenül kihúzódot az usb a kábel a gépből), a lényeg, h a telenor logóig jut el a töltés. Próbálnék recoveryvel egy másik rendszert visszaállítani, de unknown device-nak jelzi a telót, nem ismeri fel, így nem nagyon akar a fastboot sem menni. Van valami ötletetek? :\

(#12408) #84490496 válasza Raynbow74 (#12407) üzenetére


#84490496
törölt tag

Legelsőnek: hang fel+ bekapcs hosszan nyom. 2 rezgésig. Elvileg ekkor factory resetet csinál.

Mármint telo kikapcso és utána..

[ Szerkesztve ]

(#12409) Raynbow74 válasza #84490496 (#12408) üzenetére


Raynbow74
csendes tag

fél percig nyomtam, de nem volt második rezgés :(

(#12410) #84490496 válasza Raynbow74 (#12409) üzenetére


#84490496
törölt tag

Biztos,hogy az sd-t formáztad?
Volt már ilyen,az illető az amss particiót formázta le. Telo kuka..

(#12411) Raynbow74 válasza #84490496 (#12410) üzenetére


Raynbow74
csendes tag

csatlakoztattam gépre, sd kártya meghajtójára jobb klikk-formázás
kivettem a pipát a gyors formázásból, lehet az volt a gond?

(#12412) #84490496 válasza Raynbow74 (#12411) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lehet,hogy a telo fat particióját akartad formázni..
Alcatel otu progi fennt van?
Bekapcsolásra reagál?
Melyik cwm-el próbálod?

[ Szerkesztve ]

(#12413) Raynbow74 válasza #84490496 (#12412) üzenetére


Raynbow74
csendes tag

http://www.alcatelonetouch.com/hu/termekek/okostelefon/ot-995.html#.UXw9HKJ90pc az itt letölthetőre gondolsz? mert akkor töltöm is

(#12414) Raynbow74 válasza #84490496 (#12412) üzenetére


Raynbow74
csendes tag

Bekapcsolás gombra rezeg, majd bejön a telenor logó.
Az itt található cwm-mel próbálotam: http://logout.hu/bejegyzes/bagyusz/ot-995_h1n1/hsz_1-50.html
az oldal alján a CWM_GB linkről töltöttem le

(#12415) #84490496 válasza Raynbow74 (#12414) üzenetére


#84490496
törölt tag

Otu rakja fel a drivereket. Összefoglalóban meg benne van a machfixes recovery,azt olvasd el,töltsd le. Még kb 20 perc és hazaérek a melóból,utána gyorsabban tudok segíteni.

(#12416) #84490496 válasza #84490496 (#12415) üzenetére


#84490496
törölt tag

Na. Immár itthonról.
Amit linkeltél,az a cwm6. Neked a machfixes recovery kell.
[link]

Ezt szedd le, ezzel bootolj be úgy,ahogy az összefoglalóban van.
Ha elindult a cwm5.5 ,akkor ott factory reset, majd reboot teló és okés lesz.

(#12417) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Sziasztok!
Hétvégén használtam a videót. Az LG camerával ami teljesen ingyenes (csak időnként kiírja hogy vegyük meg a teljest, de minden funkója használható) , tényleg nagyon szépen vesz fel, 5 perces videó közben ahol szinte végig mozogtam a kertben egyszer sem zoomolgatott össze vissza a kertben.
Mégis azt vettem észre, hogy a hang kicsit halk. A TV-n kb 50-esre kellett felvenni a hangerőt hogy hallható legyen normális, pedig 30-on már elég jól hallható általában minden a TV-ben.
A telefont 10 hónaposan használtan vettem, még 14 hónapig garanciális, de a gyári gariból már csak 2 hónap van a többi T-mobilos gari.

Érdemes elvinni a szervízbe a telefont, a halkabb "külső" hangfelvétel másnak is probléma, ez is típusprobléma? A hívás közben jól hallható vagyok, bár kihangosítva még nem próbáltam ,de lehet ott is halk vagyok. :O :O :O :O :O :O
Mondjuk a szervíz korrekt volt, azonnal válaszolt:
"Szerviz technikusunkkal egyeztetve, a következő választ kaptuk:
A problémát okozhatja panel hiba, vagy más meghibásodott alkatrész, esetleg szoftverhiba. Egy előzetes bevizsgálás mindenképpen szükséges ahhoz, hogy beazonosíthassuk pontosan mi okozza a problémát.
A zajszűrés, és a második mikrofon nem kapcsolható ki, a hangerő növelésére nincs lehetőség."

(#12418) dinnje válasza ToniSoprano (#12417) üzenetére


dinnje
aktív tag

Nincs baj a telefonnal, ennyi hangerővel dolgozik videózás közben. Talán lehet növelni a hangerőt a rendszer bizergálásával, de azt tőlem okosabbaktól kéne megkérdezni:)

(#12419) wwenigma válasza ToniSoprano (#12417) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez nem korrekt szervíz , ez egy bullshit válasz. Gyakorlatilag azt mondta hogy fogalma sincs mi a baj mert bármi lehet, csak olyan köntösbe fogalmazta meg hogy az egységsugarú usernek egyből feláll rá az e-p3nis amint a válasz kéjesen körbeforgott a rúdon majd az ölébe érkezett.

Amugy igen, lehet hogy el van tömődve a mikrofonhoz vezető rész vagy akár gyengébb is lehet maga a mikrofon. A legegyszerűbb ha egy masikkal hasonló körülmények között kipróbálod, vagy utófeldolgozással erősítesz a hangon.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12420) #84490496 válasza wwenigma (#12419) üzenetére


#84490496
törölt tag

Plasztikus válasz :)
Vizuális alkatoknak 18+ -os karika :))

(#12421) ToniSoprano válasza dinnje (#12418) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszönöm a választ., akkor nem küldöm szervízbe, legfeljebb utólag valami ingyenes videó szerkesztővel emelem a hangerőt a vidón. A VCL playerrel 200%-on le lehet játszani a hagnergőt, akkor kb jó a hang.
Egyébként meg van több hangfelvevő program pl. Hi-Q MP3 Voice Recorder , ahol a hangfélvétel erősségét is lehet állítani ott is kb 200%-osra kell állítani a hangfelvétel erősségét hogy jól hallható legyen.
A kihangosítás estén nem halkabb a mikrofon, hallanak a másik oldalon?

(#12422) ToniSoprano válasza wwenigma (#12419) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szia, akkor most neked nem halk a hangfelvétel a videózásnál? A mikrofonok környékét kiporszívóztam úgyhogy nem ez a baj. Használtan vettem ezért nem tudom egyedi hiba-e a kb 50%-kal halkabb mikrofonfelvétel pl. a Nokiához képest, vagy alapból ilyen. Feleslegesen nem akarom szervízbe küldeni hallva a tapasztalatokat. Szerintem egyébként a szervíz korrekt volt, kb 3 órán belül válaszolt és leírta, milyen hibák lehetnek szerintük, látatlanba szerintem ennél többet nem írhattak. Nekem ez info volt.

(#12423) wwenigma válasza ToniSoprano (#12421) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kihangositasnal a mikrofonra szerintem rákapcsolja a zaj és visszhangszűrést és az erősítést is feljebb veszi. :) Nokiáknak híresen jó a mikrofonjuk, ebből volt most per is mert védik a szellemi tulajdonukat. Szerintem ez igy normalis. :(((

Fakirr1: igen igen. :) De legalabb teltkarcsú válasz volt, hiszen nekik érdekük a darabszám.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12424) Raynbow74


Raynbow74
csendes tag

A gép még mindig nem ismeri fel a telefont, pedig letöltöttem az OTU-t is. Megpróbálnám letörölni a drivereket, csak nem tudom pontosan melyeket kell és hol :D
Egy kis segítségért hálás lennék :)

(#12425) neprom válasza Raynbow74 (#12409) üzenetére


neprom
csendes tag

Telóbol akku kivesz, visszatesz. Le hangerő + power nyomod - amikor bejött telenor elengeded power ( hang le tartod) rádugod usb kábelt, elengeded hang le.

(#12426) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Ja a másik telefonom Nokia C5-03, amit sokan szidnak, pedig én nagyon szeretem. De azzal a munkám során 5-6 fős tárgyalásról a telefon hangfelvétel alapján simán tudtam jegyzőkönyvet csinálni, úgy hogy mint utólag kiderült nem a legjobbra volt beállítva a hangfelvétel minősége. Csodálkoztam is mert jobb felvételt csinált mint a céges diktafon, úgyhogy wwenigma tényleg igazad lehet hogy kiváló a Nokiák mikrofonja.

Nem sokan írják de szerintem nagyon szép és nagyon pontos az Alcatel kijelzője, még a Samu S Advance-n gondolkoztam, de nekem annak nagyon mesterségesek voltak a színei (Super Amoled), ami engem kicsit fárasztott, de más meg azt szereti ez ízlés kérdése. Meg volt előtte Samu-m egy kb 4 évvel ezelőtti széria (s5230), de az S Advance is kb ugyanúgy nézett ki csak nagyobban és ez azért egy kicsit unalmas nem?

U.I. A Nokia C5-03 3G-t kikapcsolva, de heti Skype használattal, rendszeres telefonálással, emaileket rendszeresen nézegetve és zenét, vagy internetrádiót BBC-t hallgatva 4-5 napig bírja pedig 1 éves. Ha csak telefonálásra használom a C5-03, 7-8 napig bírja, úgy hogy estére sem kapcsolom ki sem repülő üzemmód. Jó azért kellett a Nokiat is bütykölgetni, hogy jó legyen. Szóval a Nokia úgyis megmarad második telefonnak, már csak a navigáció miatt sem akartam eladni, már nagyon megszerettem korábban sokat használtam az IGO8-at és a Primot is de nekem a leglogikusabb és a legpontosabb a Nokiamaps volt idáig.

[ Szerkesztve ]

(#12427) tomiivagyok válasza bagyusz (#12338) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Danke!

Amúgy az a vicces, hogy láttam már ZTE Blade-re is (nem vagyok benne biztos, de szerintem az első generációsra), aztán most egy nagyon kicsit elszomorodtam, de így is örülök, hogy van JB a telefonomon. :D

Egyébként az április 13-i CM10-et felraktam, az első 1-2 órában rendesen működött, aztán bumm, elkezdett a rendszer akadozni, a zenelejátszás megállt 5-10 másodpercre legalább 2-3 percenként (nem a program záródott be, hanem egyszerűen elkezdett fagyogatni), aztán inkább visszaraktam az egyel régebbit, mert az számomra tökéletes, de kissé fájó szívvel, mert úgy vettem észre, hogy az április 13-i CM-ben a kamera fókusza sokkal jobb, és nem veszti el. Például ha úgy szeretnék fotózni, hogy valami szép virágot (itt a tavasz, na), de a háttérben van még egy csomó virág, akkor csak odatapicskoltam az áprilisi CM-ben, és akkor tök jó volt a fókusz (próbakép itt, ezen a képen csak egy effekt van), de a régebbivel (próbakép itt, ezen van effekt is, és így elhomályosítottam, hogy olyan legyen, mint az előző) már nem csinál semmi olyat, ami az újabban is benne van. Lehet, hogy cserélve lett valami, fogalmam sincs, pedig az a rendszer - szerintem - kicsivel jobb lenne, ha nálam nem akadozna, de fogalmam sincs, hogy jelentkezett-e másnál is a probléma, vagy valami egyedi eset.

Mindenesetre köszönöm a Mester munkáját!

[ Szerkesztve ]

(#12428) hokins válasza #84490496 (#12420) üzenetére


hokins
addikt

Cm7-el hogy haladsz? Sikerül a bootolást megoldani?

(#12429) #84490496 válasza Raynbow74 (#12424) üzenetére


#84490496
törölt tag

Tedd a következőket:

Összefoglalóból a fastbootos csomagot szedd le és csomagold ki a C meghajtó gyökerébe pc-n.(az egyszerűség kedvéért lett most a c:\ , bárhova mehet,csak jegyezd meg)
Letöltöd az összefoglalóból a machfixes recovery-t (recovery-machfix-20120609.img ....)
Alcatel otu program eltávolítása windowsnál driverekkel együtt (rákérdez..).
Ha megvan,akkor pc reboot.Reboot után OTU ujra feltelepít.
Telefon elindít download módban (hang le +bekapcs nyomvatart első rezzenésig,ekkor bekapcs elenged, de hang le nyom még kb 4-5 mp-ig).
USB kábel bedug pc-be+telóba. Ekkor elvileg fel kell ismernie a telót a pc-nek és telepíti a drivereket.Ezt az ezközkezelőben nézd meg..

Windowsnál : start / futtatás => cmd.exe (vagy start/kellékek/parancssor . Mind1, a lényeg,hogy a windows terminált nyisd meg..)
Itt az összefoglalóban látható képek alapján juss el addig,amig azt látod,hogy C:\ .
Beírod,hogy cd fastboot.Ekkor a C:\fastboot felirat van (mint az az összefoglalóban lévő linkeknél is szerepel..)

Bemásolod a machfixes recovery file-t a fastboot mappába (én átneveztem ics.img-re, így egyszerűbb kezelni..)

A windows terminálban beírod: fastboot boot recovery-machfix-20120609.img ,de még ne nyomj entert..
Ha az ezközkezelőben felismerte a telót, akkor nyomsz egy entert a terminálban.

Ekkor a teló újraindul cwm-be. Itt nyomsz egy factory resetet és szerintem kész is...

Hokins : Most tettem fel a mint maya-t, mert az ubi felfrissítette magát 13.04-re, ami miatt az összes forgatáshoz szükséges cucc ment a levesbe inkompatibilitás miatt.. :) Képzelheted,mennyire örülök.. mindent állíthatok újra..

[ Szerkesztve ]

(#12430) hokins válasza #84490496 (#12429) üzenetére


hokins
addikt

Nekem meg a win7 ment vissza mert a lumia meg az ubuntu nem komunikál egymással :O :DDD

(#12431) #84490496 válasza hokins (#12430) üzenetére


#84490496
törölt tag

vagy telefon,vagy oprendszer.. ( Én mondjuk a lumiát cseréltem volna inkább :D )

(#12432) hokins válasza #84490496 (#12431) üzenetére


hokins
addikt

Mert te sztahanov vagy meg nemtudsz nyugton lenni:p Ha neglátsz 1 hibát ráugrasz mint csoki a csapoltsörre. :DDD Én meg nyugott vagyok mint Gyuszi bácsi az érett szilvával,vagy lekvárlesz vagy pálesz. A lényeg hogy üssön :DD

Viccet félretéve. Nem az én idegrendszeremnek való már az android. Az alca is csak a szerencsének(páromnak) köszönheti hogy nem tanítottm meg repülni a tizedikről...

[ Szerkesztve ]

(#12433) bagyusz válasza hokins (#12432) üzenetére


bagyusz
őstag

Ahhoz képeset a wp-s vonalon sűrűbben váltogatsz mint androidon :D

610 -> 800 -> 820 röpke 1.5hónap

[ Szerkesztve ]

(#12434) hokins válasza bagyusz (#12433) üzenetére


hokins
addikt

A 610 kellet páromnak mert a dualsimese haldoklott,akkor vettem meg a 800-at. De arra is fájt a foga mert sokkal szebb képeket csinál(a 8mp csak 8mp). Akkor kitalálta hogy a 610et kapja meg sógorom lánya hisz úgyis nemsoká ballag,ő meg használja 800at,hozzám meg visszakerült alca. De mondtam neki hogy ez így nem fer hogy ő használja a 800at hisz azt én kaptam anyámtól szülinapra. Ekkor mondta hogy akkor nézzünk nekem másik telefont mert látja hogy nem vagyok "boldog" az alcatelel,így lett 820am. :))

[ Szerkesztve ]

(#12435) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!

Az akksi üzemidelyével szenvedek még mindíg!

A két fő "zabáló" az Android Rendszer: Ebben rájöttem, hogy az AlarmManagger eszik, ami kell, úgyhogy nem foglalkozok vele, ébreszteni azért kell.

A másik a Google-szolgáltatások.
Itt ami ébren tart az az "Event Log Service", ami most "perpill." 8h 16m 35s ébrentartásnál jár *43-i ébresztéssel...

Ezt a Wakelock Detektor app-al tudtam megnézni.
A telefon egyébként 53%-on áll ( 21:46:14 ideje megy), ebből a képernyő dúrván másfél órát ment, 4 és 3/4 óra wifi aktivitással.
De! az akksihasználat 23%-át a Google-szolgáltatások emésztették fel! Ez azért szvsz nem kicsit sok.
Az android rendszer 7%-ot, a többi elenyésző.

Hogy tudnám a Google szolgáltatások energiaéhségét leredukálni?
A Google címtár/Naptár/Könyvjelzők szinkronizálása le van tiltva.
Mit kéne még letiltani, beírni/átírni, hogy az "Event Log Service" (bármi is az, talán eseménynapló?) ne egyen ennyit?

(#12436) #84490496 válasza hokins (#12434) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ez szép,de : telefont (!!!) mikor veszel? :))

(#12437) hokins válasza #84490496 (#12436) üzenetére


hokins
addikt

Most is az van telefonom :P Egyébként meg minimum 1 évig nem váltok ;]

(#12438) bagyusz válasza tomiivagyok (#12427) üzenetére


bagyusz
őstag

Ez érdekes mert kamera részhez nem lett piszkálva.

Délután megnézem legaCyMod-l, hogy mit produkál a cm10.1.

(#12437) hokins: jegyzőkönyvbe vettük. :D

[ Szerkesztve ]

(#12439) imi0424 válasza bagyusz (#12438) üzenetére


imi0424
senior tag

legaCyMod : ez alatt mit kell érteni?:)

(#12440) ToniSoprano válasza hokins (#12437) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Lehet azzal is bajod lesz előbb utóbb, mert a Win8 is teli van hibával, bár lehet már javítják.
Az androidhoz 1 dolog kell: autorun managger vagy valami hasonló program.
Sajnos az andoidon a telepített programok nagy része automatikusan betöltődik feleslegesen az induláskor és ez lassítja, vagy akár instabillá is teheti a rendszert. Ja meg csak olyan programokat kell letölteni aminek minimum 4 csillagos az értékelése, de inkább 4,5 csilllag azok általában nem hibásak.
Ezt egyszer kell megcsinálni és ennyi. Utána stabil a rendszer és van elég memória. Van androidos tabletem és telefonom is, mindkettő nagyon stabil azóta. Az akkukímélő programok feleslegesek és általában többet ártanak mint használnak pl. memóriába feleslegesen betöltődnek.

Ja és lehet lehet nem árt egy vírusirtó pl. avast! Mobile Security ami ingyenes és azt írják nagyon jó én ezt használtam a tableten. És azért szerintem a legjobban használható, leglogikusabb Office szerkesztő program a Kingston Office is androidon van és mellette teljesen ingyenes!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#12441) bagyusz válasza imi0424 (#12439) üzenetére


bagyusz
őstag

Egyes részek át lettek protolva cm9/10-ből cm10.1-re, hogy a armv6 vagy a kezdeti armv7-s Soc-n is fusson mint pl.: msm7x27, msm7x27a, msm7x30, nem csak soc-ra hanem más részekre is vonatkozhat.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12442) pucz


pucz
senior tag

Tudja már valaki, hogy ez a f#sfejű alca mikor dobja már ki a frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#12443) bagyusz válasza pucz (#12442) üzenetére


bagyusz
őstag

Közeljövőben, hamarosan, csak ennyit mondtak.

(#12444) Raynbow74


Raynbow74
csendes tag

Úgy néz ki az SD kártya mellett a telefonmemóriát is formáztam, elvileg ezért nem ismeri fel a gép. Van ilyenkor valami lehetőség rendszer rakni rá, gép nélkül?

(#12445) B2man2 válasza #84490496 (#12436) üzenetére


B2man2
aktív tag

Az autorun managerben találtam a Google szolgáltatások keretrendszeren belül egy ilyet: com.google.android.gsf.checkin.EventLogService$Receiver
Ez fut.
Ha jól értem indításkor ezeknek kellene (?):
android.intent.action.BOOT_COMPLETED
android.intent.action.TIME_SET
com.google.gservices.intent.action.GSERVICES_CHANGED

Ha ezt kikapcsoljuk akkor nem ébresztgetne annyit, vagy el se indulna a rendszer?

(#12446) bagyusz válasza Raynbow74 (#12444) üzenetére


bagyusz
őstag

Tehát ha jól értem akkor csak sdkártyát formáztad PC-alól, és újraindítás után boot loop, ha tényleg mást nem csináltál akkor, teló kikapcsolt állapotában 10sec-ig nyomd folyamatosan a hangerő fel +bekapcs gombot. Ilyenkor wipolja a telót.

De, ha nem jön be a recovery akkor driver probléma van. Viccen kívül szedd le a Motorola driverét és azt is rakd fel. Nekem csak ennek a adb driverével volt hajlandó működni a recovery bootolás/flashelés.

[ Szerkesztve ]

(#12447) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Nos az Ultimate-tel sem vagyok beljebb, akku idő ugyan annyi, viszont nincs képernyőzár, home gomb és kereső sem. A képernyő zár probléma még könnyen orvosolható, de a home gombot és a keresőt hogy tudnám előcsalni?

(#12448) imi0424 válasza Szabónagymer (#12447) üzenetére


imi0424
senior tag

ugy hogy otthagyod azt a trágyát :)

(#12449) Szabónagymer válasza imi0424 (#12448) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Ha csak szimplán rátelepítek egy régi rendszerre egy másikat, akkor a régi belepofázhat?
Elég komoly telepítők ezek már, másabbak mint mihez az SE X8 korában szoktam.
Nem formázzák a rendszert alapból? Mert amíg nem csináltam egy nagy formázást, kernel ide vagy oda, ez sem volt hajlandó elindulni úgy, hogy csak szimplán rátelepítettem az előzőre.
Mert ha számít a totális tisztítás, akkor kipucolom a telefont megint, és visszarakom a H1N1-et.

(#12450) imi0424 válasza Szabónagymer (#12449) üzenetére


imi0424
senior tag

nem pofázhat bele ha az 5.8 at teszed rá pl. Mert az csinál egy resetet telepítés előtt, de ha nem aroma installerest teszel rá amibe bele van irva a reset, akkor jobb, ha formázod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.