Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) TBG válasza bmate7 (#11345) üzenetére


TBG
senior tag

Nekem a Grandx In ugyanígy járt. Beázást akartak rámsózni, de végül cserélték.

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#11352) alcatelot995 válasza TBG (#11351) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

Elviszem jövőhéten a telemaxba és ott is megpróbálom beadni

(#11353) alcatelot995 válasza ->Raizen<- (#11349) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

ez a gépem win8 4giga ram 1gigás vidi

[ Szerkesztve ]

(#11354) akosright


akosright
tag

Sokan írták, hogy nincs visszaút GB-re. Én se fedeztem fel a spanyolviaszt, de érdekességet tapasztaltam. Feltettem ezt a backupot (függetlent)

[link]

telenoros telómra (Gyári ICS volt rajta) és ujra GB lett. :) Mint amikor megvettem. De sajna az SD kártyával furcsaság van. Látja mint tárhelyet, de a képtár azt írja nincs SD kártya. Ez mitől van? Ha ezt meg lehetne oldani, lenne visszaút.

[ Szerkesztve ]

(#11355) wwenigma válasza akosright (#11354) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nemmondod? Tehat nincs visszaut...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11356) #84490496 válasza wwenigma (#11355) üzenetére


#84490496
törölt tag

Mintha erről már lett volna szó.. asszem csak pár ezer hsz-ban. De lehet hogy tévedek? :)

(#11357) helixP válasza #84490496 (#11356) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne aggódj, csak még egy Write Only User.

[ Szerkesztve ]

(#11358) MurdR válasza bagyusz (#11324) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem először amikor kijött az ICS, akkor 99%nál megálló a letöltés. Utána rá 2hónapra nyomtam egy resetet, és letöltötte, meg frissítette is szépen.
Kollégámnak viszont letöltötte, el kezdte telepíteni, és közben állt meg, be is halt a telefonja.
Gariba vitte vissza a Thez.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11359) motrola válasza akosright (#11354) üzenetére


motrola
aktív tag

A képtár nekem is vacakolt ezért feltettem a QuickPick HU 2.9.4.apk már nem tudom honnan töltöttem le. A jelenség az volt, hogy vagy nem látott könyvtárat, vagy ha látta kevesebb képet látott mint amennyi a könyvtárban volt. A QuickPick HU 2.9.4 amióta fenn van nincs kép gond. A képtárat Root uninstallerrel leszedtem.
1 próbát megér! :F

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#11360) loosht válasza motrola (#11359) üzenetére


loosht
senior tag

Az ő problémája határozottan nem a képtár miatt van! Azon nem fog segíteni a quickpic.

(#11361) dinnje


dinnje
aktív tag

Hát igen, ha segítene, az már a spanyolviasz felfedezését is überelné:))

[ Szerkesztve ]

(#11362) bladegery válasza motrola (#11359) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem értem hogy ingyenes programokat miért nem playről töltesz.

gergely-szabo.com

(#11363) ORCA58


ORCA58
addikt

H1N1 5.3 fut a telómon.
Az HBO GO-n regisztráció nélkül nézhető feliratos Trónok harca 3/1 es a telefonon szépen megjelenik felirattal.
A HDMI kimeneten kifejezetten élvezhető képet ad, de a felirat nem látható TV-n. Mi lehet ennek az oka. Más feliratos filmnél amit az MxPlayer-rel játszom le nincs ilyen gond. Hogy lehet, hogy nem a teljes képet teszi ki a HDMI-re ?

(#11364) dinnje válasza ORCA58 (#11363) üzenetére


dinnje
aktív tag

HDMI-n csak a hasznos kép megy át (lásd: videokép), próbáld meg mobo playerrel, csak kell hozzá a procinak megfelelő videokodeket telepíteni. Ha jól emlékszem a player megkeresi a megfelelőt. Mindkettő telepíthető a Playről, ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#11365) helixP válasza bladegery (#11362) üzenetére


helixP
nagyúr

Gondolom a magyarítás miatt. Báe összesen.nincs 4 mondatnál több az egész alkalmazásban :)

(#11366) B2man2


B2man2
aktív tag

Tudna vki segíteni abban, hogy mobilon mért nem tudok elérni egyetlen Logout, mobilarena, proharvare oldalt se?
Itt egy kép a hibaüzenetről.

Próbáltam Opera mini, Opera browser béta, Chrome, és beépített ics böngészővel.
H1n1 v5.5 van a telefonon.

B2man

[ Szerkesztve ]

(#11367) bagyusz válasza B2man2 (#11366) üzenetére


bagyusz
őstag

Kehes a rios motor.

(#11368) B2man2 válasza bagyusz (#11367) üzenetére


B2man2
aktív tag

Az Opera browser beta, a Chrome Webkit motoros, és azzal se jó.
Sőt 3g-ről is próbáltam, és wifi-ről is.
Eredmény ua.

[ Szerkesztve ]

(#11369) bagyusz válasza B2man2 (#11368) üzenetére


bagyusz
őstag

A prohardver és a hozzá kapcsolódó összes lapcsalád web motorjával van valami. [link]

Egyes proxy-k le lettek tíltva, elvileg..

[ Szerkesztve ]

(#11370) alcatelot995


alcatelot995
csendes tag

Valaki aki ért hozzá megtudná nekem mondani hogy ez a procit meddig lehet húzni?
Chipset: TI OMAP 3630
CPU: 1 GHz Cortex-A8
GPU: PowerVR SGX530

[ Szerkesztve ]

(#11371) B2man2 válasza bagyusz (#11369) üzenetére


B2man2
aktív tag

Érdekes, hogy az se mindegy, hogy a pc-n melyik böngészővel nyitom meg.
Google Chrome Verzió: 26.0.1410.43 megnyitja, Firefox 20 viszont 503-as hibával jön.

(#11372) tuningtomi


tuningtomi
aktív tag

Összeállítottam egy kis leírást hogyan lehet saját skint készíteni egyszerüen.
Oldalamon elérhetõ, gyorsan készült ezért késöbbiekben még módosítom.
Akinek ötlete van mit kéne még beleírni, ne kíméljen.

(#11373) axer6907 válasza tuningtomi (#11372) üzenetére


axer6907
csendes tag

Köszönöm megpróbálom a vörös témád nagyon tetszett.Azért válaszoltam, hogy ne érezd feleslegesnek a munkád.

(#11374) tuningtomi válasza axer6907 (#11373) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Köszi :)
Készítettem egy ugyanolyan pirosat a V1.0-hoz is.
Amint el tudom érni a logout-ot PC-ről, feltöltöm hogy bárki tudja használni akinek tetszik és nem akar sajátot készíteni.

(#11375) axer6907 válasza tuningtomi (#11374) üzenetére


axer6907
csendes tag

nekem 5.8 van fent, remélem azon is működik a dolog, jelzem én már pc-ről írok.

(#11376) imisz


imisz
tag

Üdv!
Bocsi, hogy nem teljesen témába vág a kérdésem, de mielőtt szervizhez fordulok megkérdem itt, valaki találkozott e hasonló problémával. Néha lefagy a kis OT995, főleg ha wifi, vagy 3g kapcsolat aktív. Ilyenkor csak az akksi ki/be segít, semmi más. Eddig csak párszor fagyott le, viszont néha random időközönként egyszercsak újraindult magától a teló. Nem buherált, gyári telenor One Touch S, gyári ICS 4.0.4 droiddal.
A légyeg: ma megint lefagyott éppen facebook alkalmazással. Akksi ki/be, majd bekapcsoláskor megjelenik egy fekvő kis droid hasán billentyűk és egy piros háromszög felkiáltó jellel. Na ez konkrétan nekem azt sugallja hogy kampec, WallE megdöglött, mehet garanciába vissza. Vélemény? :R :R

Soooo cooool....

(#11377) #84490496 válasza imisz (#11376) üzenetére


#84490496
törölt tag

Hang fel+ bekapcs gombot nyomd sokáig. Rezzenés után is. Ez a factory reset.. hátha segít..

(#11378) XXX003


XXX003
tag

Sziasztok,gyári kipucolt T_Mobile rom van a telon.
Persze már próbáltam több romot ,de most ez van rajt ,gondom az hogy megbolondult az SD kártyám gondol egyet és fogy róla a szabad hely pedig nem telepítek semmit??
Nézegettem az SD-t,hogy hol van a plusz cucc rajt amit nem én tettem oda.
Eredmény DCIM/thumbnails könyvtárba pakol fojtón cuccokat?,
Ötletek,THX

(#11379) batai15


batai15
félisten

nekem az összes hini miatt , tök lassu a tárcsázó v néha be is fagy , miért?

(#11380) hokins válasza XXX003 (#11378) üzenetére


hokins
addikt

Pl rootexplorerrel vond meg tőle az írásjogot(minden pipa ki),és töröld a tartalmát. A mappát ne mert újra létrehozza. Valamelyik app lehet a ludas. Telepítettél mostanában új appot rá?

(#11381) XXX003


XXX003
tag

igen a chelplus féle mododolt google play-t,de tőröltőm is ,mert nem kellet,ennyi.
próbáltam ki vettem a pipákat,de nem hajtja végre,újra megnyitásnál ugyanúgy ott az összes pipa??

[ Szerkesztve ]

(#11382) hokins válasza XXX003 (#11381) üzenetére


hokins
addikt

Akk lehet az volt a ludas. Anno defynél is volt ilyen gond,csak ott a belső memória fogyott el...

(#11383) XXX003


XXX003
tag

akkor ötlet tegyem újra a romot?
és backup előtt format sd card?
jaa és ,ha formázom az sd karit akkor az mindent le szed róla (Clockword mappát)is?

[ Szerkesztve ]

(#11384) hokins válasza XXX003 (#11383) üzenetére


hokins
addikt

Elöszőr csináld meg amit leírtam. Ha úgy veszed észre hogy továbra is fent áll a probléma akkor rakd csak újra. Nem muszáj a format,elég törölni a gondot okozó mappát.

[ Szerkesztve ]

(#11385) imisz válasza #84490496 (#11377) üzenetére


imisz
tag

:R :R :R :R

Úgy néz ki harmadszorra sikerült. De valami oka biztos van hogy ezt csinálta. Remélem nem hardveres.

Köszönöm a tippet, ma is bölcsebb lettem.
Hála és köszönet. :R :R

Soooo cooool....

(#11386) XXX003 válasza hokins (#11384) üzenetére


XXX003
tag

ki vettem a pipákat,de nem hajtja végre,újra megnyitásnál (hosszan premission)ugyanúgy ott az összes pipa??
tehát nem csinált semmit?

(#11387) hokins válasza XXX003 (#11386) üzenetére


hokins
addikt

Akkor töröld ki a mappát,teló ki és bekapcs. Nyomogasd kicsit és kb 5-10 perc mulva nézd meg hogy visszrakta-e a mappát. Ha nem akkor nincs több teendő. Azért a biztonság kedvéért csinálj wipe cache és dalvik cachet is.

(#11388) pakardo


pakardo
tag

Mióta fel tettem az 5.8a után a gb 09 romot azóta csak 1 napot bir ki a telefonom az 1.0 után is dettó, az lehet azért mert nem formáztam az sd kártyám? és maradt rajta valami olyan ősszetevö ami be kavarhat? Alkalmazásokat ugyan azokat használom mint Ics alatt, az 5.5 alatt el ment 48 órát is a gb vel meg 12 órát alig húzok ki vele, próbáltam már samsung töltővel is

Üdv : pakardo

(#11389) XXX003 válasza hokins (#11387) üzenetére


XXX003
tag

kösz ,próba cseresznye!!
ha nem lesz jó akkor rom-olgatok.
THX :C

(#11390) #84490496 válasza XXX003 (#11389) üzenetére


#84490496
törölt tag

Csak félhangosan kérdezem:r/o "kapcsoló" milyen állásban van a root explorerben?Ha a thumbnails mappát rendszermappának nézi,akkor lehet,hogy csak olvasható módnál nem állítja át a jogokat.
Egyébként meg töröld az android és a .android_secure mappákat az sd-ről és reboot telo.

(#11391) ORCA58 válasza dinnje (#11364) üzenetére


ORCA58
addikt

Az nem megy. Maga a HBO GO alkalmazás netről szedi és közben játssza le a filmeket, úgy ahogy a PC is böngészőben.

(#11392) bandeevw


bandeevw
tag

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mióta frissítettem a T-s OT995-ömet (gyári T-s ICS-re), azóta elég keményen rosszalkodik a GPS, már próbáltam több progival is (iGO, Sygic), legalább 2x csináltam gyári beállítások visszaállítását is, de nem változott a helyzet, így gondoltam, ma megpróbálom innen letölteni a gyári T-s ICS backupot és felrakom a telóra, azt a romot használnám, ami az összefoglalóban található a backupok címszó alatt (https://docs.google.com/file/d/0B0TnzJBPbQ3MVnktWVBBVlc2VFk/edit).

Ha jól értem, ebben benne van a CWM is, illetve a rom is, a kérdésem az volna, hogy mit wipeoljak, illetve ha megvagyok, hogy tudom esetleg visszatenni a gyári recovery-t, hogy lehessen garizni, ha szükség van rá.

Illetve ha esetleg vki tud ajánlani stabil ICS-t a gyári T-s helyett, azt is szívesen veszem.
Előre is köszönöm. :R

(#11393) MurdR


MurdR
veterán

A beállítások- fejlesztésben van egy olyan menü, hogy ,,háttérfolyamatok korlátozása''.

Ha ezt az értéket 0ra állítanám akkor megszűnne a multitask, vagy csak simán összeomlana a rendszer, mert a háttérben nem tudnak futni az OS-hez elengedhetetlen összetevők?
Vagy mi ez?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11394) bandeevw


bandeevw
tag

Na, valami nem stimmel nekem...ha fastboot-al újraindítom a telefont CWM-be (5.5.0.4), bejön a CWM, működik is, nyomtam
wipe data/factory reset
wipe cache
wipe dalvik cache
de nem mount-olja az sd kártyát, tehát nem tudom a gyári backupot vissza tenni.
Kipróbáltam két kártyával, frissen formázva, fat-el is, fat32-vel is azt írja
can't mound /sdcard.
Aztán már be sem bootolt a telefon, kibelezett robot, piros felkiáltójellel....

Ha fel flashelem rá a recovery-t, akkor kiírja a fastboot, hogy done, de nem tudom recoveryban indítani a telefont :((( vagy rossz billentyűkombinációt próbálok :DDD

Hogy kell recovery-ben indítani?

Végül nyomva tartottam a két hangerő gombot, bekapcsoltam, akkor valamit elkezdett csinálni, majd újraindult, és visszaállt a telefon factory resetre.

Hogy tudnám mountolni az sd kártyát?

(#11395) Libidec válasza bandeevw (#11394) üzenetére


Libidec
csendes tag

can't mound problémára a megoldás a Recovery Flashelése.
Tölts le EZT a fájlt, csomagold ki egy tetszőleges helyre a gépeden.
Kapcsold ki a mobilt -> bekapcs+hangerő LE (ha rezzeg engedd el a bekapcs gombot, hangerő le még tart) majd USB-vel csatlakoztasd a PC-hez -> fastboot load.bat fájlt nyisd meg (fastboot flash recovery recovery.img parancs lefut) -> akku ki, majd vissza -> bekapcs+hangerő FEL -> bejön a menü.

(#11396) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Már kezd kicsit idegesíteni ez a probléma.....
Először a H1N1 5.6-nál jött elő,hogy felraktam a romot,működött és szépen,de aztán 10-15 nap múlva teljesen random módon,ledobta az Sd kártyát,utánna pedig sehogysem ismerte fel....
Megoldásként akkor felraktam az 5.8-at,az meg is oldotta a problémát,és rögtön működött is a memóriakártya....Aztán ma reggelre megint kiírta,hogy "a memóriakártya váratlanul el lett távolítva" és azóta is hiába rakom bele,nem ismeri fel :(

(most utólag nézem,hogy amit Libidec írt,az lehet,hogy megoldaná ezt az SD kártyás dolgot,de a linkje egy hibás oldalra mutat,)

[ Szerkesztve ]

(#11397) Libidec válasza Heavyrain (#11396) üzenetére


Libidec
csendes tag

A link nem hibás, ellenőríztem.
Próbáld meg a problémád megoldására EZT recoveryben telepíteni (install zip)

(#11398) k.zozo.


k.zozo.
tag

Csak kernelt cserélnék. Kell csinálni wipe dalvik cache-t? Ha igen, akkor csere előtt, vagy után, és ettől a beállításaim megmaradnak? Telenor ICS -> H1N1 5.8a kernel.

Köszönöm a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#11399) bladegery


bladegery
senior tag

Lemaradtam valamiről, vagy mi történt hogy mindenki kernelt akar cserélni?

gergely-szabo.com

(#11400) Heavyrain válasza Libidec (#11397) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszi,megpróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.