Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15472) gabo9201


gabo9201
senior tag

Üdv mindenkinek!

Sajnos ismét találkoztam egy inkorrekt eladóval.

Nagy feketét kérnék Stenli89-nek.

Stenli89 2011.07.23-án jelentkezett a feladott hirdetésemre. Az üzlet menetét úgy beszéltük meg telefonon, hogy elutalok neki előre 1.050Ft-ot a postára és a gépet elküldi tesztelésre ezután amint leteszteltem utalom a fennmaradó vételárat (4.000Ft).

Ezek után pedig következzen a fekete leves:
2011.07.28-án már azt írta privát üzenetben, hogy a csomagot feladta a postán és úton van felém.
2011.08.03-án ő kérdezte meg, hogy megkaptam-e már a csomagot. Erre még aznap jeleztem neki, hogy még semmit sem kaptam. El szerettem volna kérni tőle a küldemény azonosítóját, hogy a postán utána tudjak kérdezni, de ő ezt nem adta meg, kitért a válasz elől.
Legközelebb erre 2011.08.08-án válaszolt és azt mondta, hogy a kecskeméti posta "egy káosz". Minden esetre megígérte, hogy a héten meg fog jönni.
Ismét néhány napos szünet következett, 2011.08.12-én kérdeztem meg, hogy feladta-e már, de erre nem válaszolt. Vártam egészen 2011.08.25-ig a válaszra, de semmit sem kaptam. 27-én újra megkérdeztem, hogy mikor adja fel a csomagot, erre azt mondta, hogy "nem tudja mi van" és visszautalja a postaköltséget a számlámra. Megadtam neki a számlaszámomat, de azóta sem kaptam semmit.
2011-09-05-én megkérdeztem tőle, hogy hogy áll az utalással, de erre semmi választ nem kaptam (06-án volt utoljára bejelentkezve, tehát meg kellett, hogy kapja).
2011-09-10-én írtam neki egy üzenetet, hogy ne is raboljuk tovább egymás idejét és írom neki a feketét. Ezzel egészen idáig vártam, de úgy gondolom, hogy így is túlzottan türelmes voltam.

Tehát semmiképpen sem ajánlom a Stenli89-el való üzletelést, mert össze-vissza beszél, hitegeti az embert.

Ahogy látom már több embert is megkárosított, ezért ezt a hozzászólást be fogom írni a Jelentsd a csalókat! topikba is.
Szerintem a felhasználót ideje lenne legalább kitiltásban részesíteni.

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.