Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) buherka válasza tigerscorpio (#592) üzenetére


buherka
addikt

Én tavaj nyár végén vettem a lapot és nekem is 1.1-es Bios volt rajta.
Végülis elvoltam vele egy darabig...míg be nem tévettem ide :B .
Aztán ugye lett az 1.4-es Mod. verzió. Szerintem ezzel fog nyugdíjba menni a deszkám, kivéve ha nem veszek bele majd egyszer egy E8400-est. De ez még a jövő zenéje.

Mondjuk, ha 1.1-es Bios volt rajta neke is, akkor még vígan valami régi szállítmányból kaptad.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#602) tigerscorpio válasza buherka (#601) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Épp ez a Baj.. a,hogy irtad--> "Én tavaj nyár végén vettem a lapot", és a 1.1-es
Énmeg 2008.01.18 Körül... És nekem is...
Arral Kakilnék rá, mert befrisitteném az 1.4 esre, vagy 1.6 sra, aztán jolvan, de attol Még Forro, meg Halott a Portok fele...
:((

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#603) grunge válasza buherka (#596) üzenetére


grunge
addikt

igen ez bevet tszokás h késöbb ér ide a technika, de hogy a minöségen is sporolnak...ez azért kicst sok...hisz EU tagállam vagyunk! jojo tudom ez nem, számit:D
egyébként én anno a Diamond Viper V770 32MB (TNT2) -met hoztam be németböl amikor itt még a savage számitott 3d gyorsitonak:) aztán késöbb a hangkártyával is igy jártam, kinnt kb fele áron kaptam meg a dobozost!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#604) grunge válasza tigerscorpio (#602) üzenetére


grunge
addikt

majd ha megjön az uj, akkor javaslom h te is az 14modbiost pakold fel, ahogy mi:) nem kicsit stabilabb!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#605) tigerscorpio válasza grunge (#604) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Oks, épp a Winyot Formáznám. Mingyárt leszedem a Pq-Magicet, mert Win alol egyenlöre nemengedi, de Feltelepitette.. :)

amigy az 1.4 es Mod Biosz, az amit Abitéktol lehet szedni?

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#606) buherka válasza tigerscorpio (#602) üzenetére


buherka
addikt

Amúgy a Bios frissítéssel, (ha nem szúrod el) akkor nem bukod a garit. Mert ugye azt te döntöd el, hogy melyik Bios-t használod hozzá.

Sajna belenyúltál egy hibás lapba. Őszintén sajnállak, de ez sajna előfordul még a legjobb márkákkal is.
Szerintem neked valami halott a NB-nél. Nem feltétlenül a NB van kipurcanva, hanem valamelyik kondi vagy fesz.szabályzó mondta be az unalmast.
Lehet, hogy ettől is hibásak a PS2-es kimeneteid.

Javaslom, hogy mielött visszaviszed a lapot...elötte valami rejtett helyen jelöld meg a deszkát egy alkoholos filcel. Elég csak egy-két pötty, hogy emlékezz rá. Nehogy ugyanazt adja vissza neked. Mert én már jártam így.
Csináltuk azt is régen, hogy szövegkiemelővel jelöltük meg, amit csak UV. fénynél látsz. Ez is jó megoldás lehet.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#607) buherka válasza grunge (#603) üzenetére


buherka
addikt

EU tagállam vagyunk...hehe. Komunyista vezetőkkel

Mostmár nem igazán olcsóbb külföld, mert én már 4. éve kijárok márciustól-októberig.
Csak akkor hozok kintről cumót ha előre kifizetik. Én nem fogok szopni a külföldi gar.-al.

Csak kaját hordok be magamnak meg üdcsit, mert az valóban 30%-al is olcsóbb kinn.
Aldi-ba meg a Norma-ba járok. Ez a két kedvenc boltom a németeknél.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#608) tigerscorpio válasza buherka (#606) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Ok Köszi a Szövegkeelős az jo ötlet
amugy ,mint irtam elöbbhiekben is, mindent megjelölök,

Hát Igen, de ettöl Függetlenül Bizom az ABIT Márkában...

Joéjt...

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#609) buherka válasza grunge (#604) üzenetére


buherka
addikt

Ahhh...nemsoká fanatikusok vagyunk :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#610) buherka válasza tigerscorpio (#605) üzenetére


buherka
addikt

1.4-es modbiosz nincs fenn az Abit oldalán, mert az "nem hivatalos", de sokkalta jobb mint a hivatalos verzió.

Ha kell, elküldi valaki itt neked a mail címedre.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#611) buherka válasza tigerscorpio (#608) üzenetére


buherka
addikt

Igen...nem szabad leírni egy márkát egyből.
Lehet, hogy a lapodra valaki rédugott egy fos zárlatos kodegány tápot, ami megpurcantotta szegény deszkát.

A legjobb márkák sem bírják a hozzánemértő pancserokat.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#612) grunge válasza buherka (#610) üzenetére


grunge
addikt

vagy letölti innen, a 200. hsz-ben sharkbite kolléga linkjéröl:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#613) tigerscorpio válasza grunge (#612) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Thx...
amugy jelenleg egy 450 Wattos Hipro Tápom van

a Köcsög Trial Pq-9 nemengedi hogy Formázzak vele...
a 8at jobbszerettem amugyis, nincs eg vaakinek vaai inken egy Seriaos Pq-idegenesre:)?
az enyém odalett a Régi Winyomal...

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#614) grunge válasza buherka (#607) üzenetére


grunge
addikt

én meg kb 3éve h nem járok ki:) kinntröl csak magmnak hoztam hardvare-t, épp az eseleges garis problémák miatt. végülis nem m,ent tönkre semmi.. a tnt2 mai napig megvan, és müködik:D egyébként az aldi télleg rule, nomeg a nagy bevásárloközpontjaik is jok! egyébként merrefelé sziktál járni? én Ulm-ban.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#615) grunge válasza tigerscorpio (#613) üzenetére


grunge
addikt

ha le is adja a 450-et akkor ne mlesz vele gond:) én winxp számitogépkezelés/lemezkezelés-el formáztam meg vinyot, addig meg egy másikon volta rendzer.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#616) tigerscorpio válasza grunge (#615) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Megcsinltam én is ugy.. (Formázás/Particionlás)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#617) buherka válasza grunge (#614) üzenetére


buherka
addikt

Én főleg Münchenbe járok és a környező városokba. De néha Nürnbergbe is kell mennem. Ahol épp van eladó lakókocsi, oda kell mennem és hazahoznom. Gondolom azt te is tudod, hogy No. leggazdagabb tartománya Stanbergi tartomány és ez ugyi itt van München alatt.
Valamikor 0 €-ért adják oda a lakókocsit, csak bontsam le és vigyem, mert már neki meg van rendelve a 30.000€ értékű Tabbert-je :B .
Persze én csak fuvar után kapom a dellát, meg néha 10%-ot az eladott lakókocsi árából, amit én szerzek. Egy Audi A6-os 2.5TDI-vel járok már ki. Jó vele a 180-as utazót tartani. 6-7 óra alatt kinn vagyok :B .
Persze ez csak másodállás nekem, de szépen hoz a konyhára. Ebből építem a tetőteret magamnak, muteréknál.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#618) buherka válasza tigerscorpio (#613) üzenetére


buherka
addikt

Megmondom a frankót, hogy a büdös életben nem láttam még ilyen tápot. Meg még a márkáról sem hallottam.

Ezt a Pq9-et sem ismerem. Win-ben szoktam formázni, vagy magával a Win lemezzel.
Nekem tökéletesen megfelel.
Még a bad.sektorokat is megjelöli ha kell.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#619) grunge válasza buherka (#617) üzenetére


grunge
addikt

jaja az eléggé zsiros környék, mondjuk németben van pár olyan..hát igen akkora audival nem nehéz anyi idö alatt kiérni:) mondjuk legrégebben még vonattal is mentünk, az innen Kvárrol 23orát is igényelhetett:D egyébként nem rosz ez a másodállás, ha van hozzá verda akkor simán!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#620) buherka válasza grunge (#619) üzenetére


buherka
addikt

Az Audi nem az enyém, hanem a főnökömé. Nem tudnék fenntartani egy ilyen autót, főleg az alkatrészárai miatt. Pl: 1 pár fékbetét előre 24K! :Y+hátsó kerékcspágycsere 80K :Y . Nekem egy F-es Sedan Astrám van 1.4 16V (110LE-chip-). Nekem ez is tökéletesen megfelel. Az enyémmel soha nem voltam még kinn, de nem is akarok, mert ugye ez nem az a kategria amivel 1200 Kg-os lakókocsit cibáljak hazáig

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#621) grunge válasza buherka (#620) üzenetére


grunge
addikt

na igen, audit rendesen meg is kell fizetni...de mia franc 80rugo egy csapágyon..jok azok a kis astrák, egy ismerösömnek is olyasmi volt, de nem 110lovas:) anyi meg bööven elég ezekre a fos utakra...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#622) tigerscorpio válasza buherka (#618) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Értelek, és kisköltségvetéssel mondjk milyen milyen Tápot Javasolnál?
6ezer körül?
mondjuk innen nemsokat tud eg a rkájukr az ember

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#623) grunge válasza tigerscorpio (#622) üzenetére


grunge
addikt

hm nekem nem tölti be linket.. a léyneg az ha ne sporolj a tápon, ha gagyi a darab akkor az egész konfigot magával viheti az örök vadászmezökre! nézz körül akár itt a ph-n! az FSP, Chieftec tápok jók és nem olyan vészes az áruk. 450w böven elég, bár ha nagyon de ragaszkodsz az sli-hez akkor minimum 550W kell, nincs mese. mondjuk én nem tartom sokra az sli-t, a duplázott vga fogyasztáson kivül más eredmény nem garantált:) jobban jársz ha egy erösebb karit veszel. arrol nem is beszélve h nem kezeli minden normálisan...ez leginkább az "enthusiast-ok" játékszere, hogy 2 (most már 3) gtx-et vagy ultrát eggybekötve 3dmark pont hajhásszanak:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#624) grunge válasza buherka (#609) üzenetére


grunge
addikt

hoppá! :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#625) buherka válasza tigerscorpio (#622) üzenetére


buherka
addikt

Ház - táp:
ATX TÁPEGYSÉG 300W-350W-400W 3,000.- 3,600.-
ATX TÁPEGYSÉG 400 W CSENDES 3,333.- 4,000.-
ATX TÁPEGYSÉG 450W CSENDES 4,500.- 5,400.-
TÁPEGYSÉG 450W ( CSENDES) 4,000.- 4,800.-
TÁPEGYSÉG CHIEFTEC 450W 10,000.- 12,000.-

Na végre...nekem most bejött az oldal :U

Ezeket a tápokat láttam a listán. Mást nem nagyon.
Hááát....megmondom őszintén, én itt csak egy tápot merek javasolni :
TÁPEGYSÉG CHIEFTEC 450W 10,000.- 12,000.-

Tudom, hogy ez nem az a keret, amit te megadtál. De a többi szerintem az a "pille" kategória vagyis megbízhatatlan tápok. Ha már ki sem írja a márkáját az már rég rossz, meg ez nem gyenege marketingduma: CSENDES. Ez is relatív, hogy kinek mi a csendes.
Táp ott kezdődik, hogy 8K...talán ennyiért kapsz egy 350 FSP-t vagy egy 350-es Hiper-t.
A tápra egyszer kell költeni rendesen és utána nincs vele gond sok évig.
Nem mondom, hogy vegyél tápot 30K-ért, de egy 10-15K-t ne sajnálj rá, mert könnyen ráfaraghatsz. Egy laza rövidzár vagy egy túlfesz és vagy a tápnak kampó, vagy a gépnek.
Lehet, hogy a te lapodat is egy ilyen "csendes" táppal tesztele a haverod.
13K-ért már kapsz 500-as High Powert, ami azért odabasz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#626) buherka válasza grunge (#624) üzenetére


buherka
addikt

Ami jár, az jár... tesókám ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#627) tigerscorpio válasza buherka (#626) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hy...
Ez??

ez meg nem roszz :) szerintem

[link] --Most ekkor ez hány watt:))

:U

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#628) buherka válasza tigerscorpio (#627) üzenetére


buherka
addikt

Extreme Digatal-t inkább felejtsd el.
Köcsög cég. Mindent külföldről szerez be és az is szégyen, hogy egy Chifi tápra egy év gart. vállal. Egy ilyen tápra min 3 évet kell hogy vállaljanak, ha nem 5-öt.
Tápot minimum 3 év garral vegyél!
Majd én körülnézek neked. Tudok itt jó kis boltokat Pesten ahol nem ilyen pronyók.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#629) tigerscorpio válasza buherka (#628) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hali .
oké, meg állitolag E-Digitálnál általában nemazvan a képen ami a termék...
meg ilyenek, de Mondjuk ami az, Pl--Konkrét Tipus, az azt Küldik, csak mondjuk, mint pl tápnál egy jobb van kirakva képnek a User nemnézi megveszi, azt Hoppá...
Oks, akkor elfelejtve...
:(((
amugy mareggelt Cipeltem a Gépet Veszprém egy Eldugott Utcájába ostmár tudom hollakik a Faszi :))
Aszonta 3-4 nap alatt meghozza az ujat, ha Valoban ugyvan a,hogy mondom.
Mondtam neki, hogy menyire meleg meg a problémákat

--Mindent Bepöttyöztem :)

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#630) tigerscorpio válasza buherka (#628) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hello
Ugye irtam, hogy elvittem...
Jött is a Mél...

">Megvizsgáltam az alaplapot.
>
>1. A PS/2 billentyűzet és az egér is az első pillanattól kezdve működik.
>2. Induláskor a sípoló hangot a házba beépített hőfokfogyelő adta, mivel nem
>volt rádugva semmire. A tápot lehúzva róla elmúlt természetesen a
>bekapcsoláskor jelenzkező sípolás.
>3. A nem tudom mi melegszik. A BIOS-ban egyetelen dologra ír 43 fokot a
>hőfok figyelés, de az normális. A veszélyes hőmérséklet, mivel siliciumról
>van szó, 70-80 fok környékén kezdődik.

"

Megirtam, hogy a Sipolás az a Biosz verzioja miatt van,
aztán, hogy oké az 48 Fok -->Terhelés alatt, és nem IDLE-ban
Meg, hogy Több cuccal is kilett probálva a Ps/2
:O

Adjam el, vagy mi?
de ugy, hogy Nemtudom mivan vele, nemakarok senkit átvágni...
igymeg 20 nál többet nemhiszem, hogy kapnék érte...
Vagy Hidjem el amit afaszi mondd, hogy minden szép és jo?
Használjam, aztán lesz ami lesz.
esetleg majd Kártéritést Követelek ha valmai cumo elszáll? (kevés sikerrel)

ja meg irtam neki, ha valmoban nemlenne baja,akkor nemcipeltem volna buszon 25, majdnem 30Km-rt, meg át veszprémen, kézben... :( :(((

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#631) grunge válasza tigerscorpio (#630) üzenetére


grunge
addikt

hát ez disznóság..a 43 fok az semmiképp sem jo...most jöb az asztalverösdi! pl proci esetén 70-80foknál ikapcsol a cucc, nem pedig "ott kezdődik". meg hát nekünk sem melegszik NB...haverom házának is van elöl digitális panelje höfokfiygekövel+miegymással, nem dugtuk rá semmire, nem visit bootkor...ott van még nála a cucc? ha igen és mész legközelebb érte akkor vidd magaddal a ps2 eszközeid és akkor birja müködésre...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#632) grunge válasza buherka (#626) üzenetére


grunge
addikt

hehe:) és et most jo sokáig igy is marad nem?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#633) buherka válasza tigerscorpio (#629) üzenetére


buherka
addikt

[OFF]Vett a váci haverom a Ext.digitál-nál egy "mp3"-as lejátszót a lányának karácsonyra.
De úgy is volt meghirdeve a weboldalon, hogy mp3-as lejátszó.

Persze hozzáteszem hogy valami gagyi xar volt. Szólt nekem, hogy segítsek neki, mert nem játsza le a számokat és kislány napok óta sír, hogy nem tud zenét hallgatni, csak rádiózni.

Megnéztem...és kiderült, hogy nem is támogatja az mp3-at :Y .
Visszavitte a haverom és el akarták hajtani , hogy erről ők nem tehetnek, használja így.
De persze még a weboldalon mindig fenn volt ugyan ez a lejátszó mp3-asnak hírdetve.
Másnap visszamentem vele és elkértük a vásárlók könyvét és ott helyben felhívtuk a Fogy.Védelmi Főfelügyelőséget. És mndtuk, hogy azonnal megtesszük a feljelentést, mert ez a vásárlók félrevezetése.
Érdekes módon 2 percen belül visszakaptuk a vételárat :B ...sűrű bocsánatkérés közepette.

Ext. digitál soha többet![/OFF]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#634) buherka válasza tigerscorpio (#630) üzenetére


buherka
addikt

Szomorúan olvasom amit leírtál. :(((

Ne mail-okat irogasson a buzija, hanem elötted próbálja ki, és ha elötted is működik akkor nincs miről beszélni.

De az a 48 fok idle a NB-nek az nagyon dúrva :(( , főleg ha azt mondja, hogy ez teljesen normális ennél a lapnál.
Ez a baj, hogy amíg nem száll el a lap és működik addig elég nehéz az igazadat bebizonyítani. Mivel mondhat mindenki azt amit akar, hogy mennyi is a megfelelő hőfok.
70-80 fok az még valójában nem káros a silciumnak, ez igaz.
Mert ha belegondolsz, hogy a mai 8800GT-k 90 fokoig is simán melegszenek, meg a régi Prescott magos P4-es prociknak is 70-80 fok az üzemi hőmérsékletük.

A te esetedben csak az a bibi, hogy míg nekünk 25 fok a NB, addig neked közel 50 fok.
Tehát itt valami nem okés ezzel a lappal.

Eladni nagyon nehezen fogod tudni 20K-ért, mert majdnem ennyi az új ára. Max 15K-ért ha elmegy, főleg, hogy 1 év gar van rá.
Add meg ennek a köcsögnek az e-mail címét és írok neki :(( , hogy felvilágosítsam.

Vagy ha nem marad más és nem akarja cserélni a deszkát ...akkor teszünk róla, hogy cserélje. egy kis mikrohullámú behatással ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#635) buherka válasza grunge (#632) üzenetére


buherka
addikt

Nekem sem kell már sok a következő lépcsőfokig :C ...(800hsz-el leszel senior tag)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#636) tigerscorpio válasza buherka (#634) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Sziasztok,ma hoztam, Vagyishoztikel.
A Helyzet-->
Rádugtam a Bilem, és télleg müködik
de eddig ugynaezzelnemment,
WinTelepités közbenis 55 Fokot Mutat a Hömérö a Lamellák Közé Biggyesztve,
egyszer visszament 43 ra :))
55re beállt, na mingyárt adok neki egy Kis Hellgate:London-t :)

a Dram FSB-m az baj, ha 2:1?

(Hozzáteszem a Ram az odébb került a Dim 3-ba)
Üdv,

Ui.: Erröl a Gépröl irok... Ps/2 es Keyboardrol...
:K

:C

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#637) buherka válasza tigerscorpio (#636) üzenetére


buherka
addikt

55 fok????
Aztán visszament 43-ra?
Mitől igadozhat ennyire...nem tudom.
Az everest érzékelője mit mutat a winbond szerint?

Nem baj ha 2:1 a ram arány. Mondjuk köztudott, hogy az 1:1-es a legjobb.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#638) buherka válasza tigerscorpio (#636) üzenetére


buherka
addikt

Töltsd le ezt: [link] és nézd meg a hőfokoat.

Ez a progi nem kamuzik.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#639) tigerscorpio válasza buherka (#638) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Ja azt tudonm hogy az 1:1 a Jo
"Régi" Gépemben 1:1 -volt...
Leszedtem a Progit...
Writing CD-R : 125x (22160 KB/s) :)

Kép...

Ezeket irja...

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#640) buherka válasza tigerscorpio (#639) üzenetére


buherka
addikt

Hát apukám lehet, hogy semmi baja az alaplapodnak, mert 33 fokot ír ki a NB-nek "Mainbord temperature".

Az everest mit ír ki az alaplap hőmérsékletnek?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#641) tigerscorpio válasza buherka (#640) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hát majd meglátjuk, nemtudom már, akkor megvan Javulva...
Majd irok Bövebben,

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#642) grunge válasza tigerscorpio (#639) üzenetére


grunge
addikt

ööö hát itt a voltokat nézegettem, és eléggé furcsák...az 5V ág 3,58, a 12es pedig 6. na ha ez igaz akkor nem éppen jo. tápcsere.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#643) grunge válasza buherka (#635) üzenetére


grunge
addikt

mint valami szerepjáték:) mi a teteje?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#644) buherka válasza tigerscorpio (#641) üzenetére


buherka
addikt

Rakjad fel pl az Everest 4.20.1170-es verzióját. Ezek már tűrhetően mérik a hőmérsékleteket, meg a feszeket.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#645) buherka válasza grunge (#642) üzenetére


buherka
addikt

Nem-nem...ezek a progik nem mindig mérik megfelelően a táp kimenő feszültségeit.
A régebbi Everest-ek is kegyetlenül félremértek.
Nekem is a 600W-os Zalman tápra 6.6V-ot írt ki a 12.2V helyett.

Szóval lehet, hogy a tápjának semmi baja.
Inkább a Bios-ban kell megézni a leadott feszeket, mert az nem hazudik.
Ha jobban belegondolsz, ha a 12V-os ágon 6V-ot adna le a táp el sem indulna gép, még talán a ventiket sem pörgetné fel.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#646) buherka válasza grunge (#643) üzenetére


buherka
addikt

Szerepjáték... :D, teteje: 1 embert láttam eddig ezzel a rangal: Jómunkásember
+-----------------+--------------------+-----------------+
| Hozzászólások | Regisztráció óta | Automatikusan |
| száma | eltelt napok | járó rang |
+-----------------+--------------------+-----------------+
| | | |
| 0 - 49 | 0 | újonc |
| 50 - 99 | 15 | lelkes újonc |
| 100 - 199 | 30 | kvázi-tag |
| 200 - 399 | 60 | tag |
| 400 - 799 | 100 | fanatikus tag |
| 800 - 1749 | 180 | senior tag |
| 1750 - 3499 | 270 | őstag |
| 3500 - 5999 | 365 | PH! addikt |
| 6000 - 9999 | 450 | PH! kedvence |
| 10000 - 16999 | 600 | PH! nagyúr |
| 17000 - 24999 | 850 | PH! félisten |
| 25000 - ? | 1100 | Jómunkásember |
| | | |
+

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#647) tigerscorpio válasza grunge (#642) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Ok, meglesem everesttel, de ugyemléxem, hogy az uj everest, az, csak néhány tized eltérést irt a Feszekre,vagyis még annyit sem...

amugy a Dram FsB arányt, az mi határozza meg?
az idötitések?
amugy amikor indul a gép akkor a Ramnál amit kiir a végén, az 2T...
A Bios is, Nagyrészt normális értékeket ir...
szerintem, de majd everestet Ráküldöm,
Ma, csak késön érek haza...
majd éjjel valamikor

-nmefigyeltem azt valami 2005 ös everstet felpakoltam, a Pricinak 2,5 Voltot irt :))))))

Aztán Felraktam egy Ujat,vagyis a legujabbat, csak már leszedtem,az már rendesen irta...

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#648) buherka válasza tigerscorpio (#647) üzenetére


buherka
addikt

Rakjad fel az Everest Ultimate Edition v4.20.1170-et.

Ez már sokak szerint jól mér, és nem vezet félre.
A többit privátban küldöm ;)

Nem az időzítések határozzák meg a CPU-Ram FSB arányt, hanem maga az órajel, amennyin efektíve mennek.
Ha 1:1-es arányt akarsz akkor 1600 FSB-je kell, hogy legyen a procinak a ramnak meg 800-on kell mennie. A Ram időzítése tökmindegy. De ha minél kisebb időzítésen megy a ram annál gyorsabb. Nekem a Geil megy 3-3-3-8-1T-ben 666 Mhz-et 2.1V.on, de ehhez 1333.as FSB-t kell állítanom az 1:1-es arányhoz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#649) grunge válasza buherka (#646) üzenetére


grunge
addikt

atyaég! jomunkásember!ez kész! :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#650) grunge válasza buherka (#648) üzenetére


grunge
addikt

én is ezt javaslom, nem vezet félre, más mérő kütyü nincs is a gépemen.

159 SW 1.9 jtdm <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.