Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) grunge válasza buherka (#1800) üzenetére


grunge
addikt

thxa hasznos infokat:) bár az a baj hogy a hdd és 5,25ös kerete nem tudom eltávoltiani, mert szegecselve van:( igy meggyülik még a bajom a dologgal..lehet sima ecsettel fogom megoldani, ahhoz legalább értek:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1802) buherka válasza grunge (#1801) üzenetére


buherka
addikt

Ha valamit nem tudsz eltávolítani és kénytelen vagy lefúni belül, úgy csináld hogy 1 órás eltéréssel vigyél fel több réteget. Így nem fog megfolyni.

Ecsettel az a baj, hogy csíkos lesz a felület és meg fog rajta törni a fény, akár milyen vékonyan kened.
De rádbízom ;)
Szép lesz az tuti :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1803) -royalflush-


-royalflush-
tag

a festéssel kapcsolatba az se mindegy h milyen CAP(szórófej) van rajta,boltba kell kérni a legtöbbe van is,ugynevezett SOFT cap-et...azzal nagyon szépen lehet fényezni kb 70 huf darabja....a gyári cap fröcsköl és nagyon gáz ahogy terit,ugyhogy ha nem nagyon van rutinod ebben mindenképp vegyél soft cap et...és többször hagyd kiszáradni ha kell finommal csiszolj kicsit majd ismét festékréteg...

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#1804) grunge


grunge
addikt

kösz az infokat skacok. asszem böven lesz vele melom....

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1805) buherka válasza -royalflush- (#1803) üzenetére


buherka
addikt

Na ezt nem is tudtam... :U
Még a csajszi sem mondott ilyen okosságot.
Jó tudni, hogy van ilyen. :C

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1806) Maxxter válasza grunge (#1804) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem nagy dolog lefújni, szépen lassan megcsinálod és jó lesz. Senki nem úgy kezdte hogy profi volt.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1807) 3shae válasza buherka (#1798) üzenetére


3shae
aktív tag

KTS

De sok lapot szállítanak ezzel.

Valszeg nem olyan rossz.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#1808) grunge válasza Maxxter (#1806) üzenetére


grunge
addikt

jaja, nem ugy születik az ember, meg nem sietem el, szoval nem parázok:) 1000es csiszolopapir elég lesz?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1809) grunge válasza 3shae (#1807) üzenetére


grunge
addikt

meg made in Japan. azért nem rosz omen:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1810) Maxxter válasza grunge (#1808) üzenetére


Maxxter
senior tag

400-600-as elég.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1811) grunge válasza Maxxter (#1810) üzenetére


grunge
addikt

oksa! amugy találtam itthon egy nagy 1000es papirt:)
nb hütöd felraktad? majd rakj fel egy pikcsört kiváncsi vagyok rá!

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1812) Maxxter válasza grunge (#1811) üzenetére


Maxxter
senior tag

Még nem raktam fel :( nincsen időm rá, a kocsi meg ma/holnap jön vissza fényezőtől és 11.-re össze kell rakni. Lesz vele munka gazdagon.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1813) grunge válasza Maxxter (#1812) üzenetére


grunge
addikt

éértem! fényezötöl? mi munka volt vele?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1814) buherka válasza 3shae (#1807) üzenetére


buherka
addikt

Azért most több reményt fűzök egy origi Maxell elemhez...KTS ide vagy oda :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1815) buherka válasza Maxxter (#1812) üzenetére


buherka
addikt

Na arra én is kiváncsi leszek :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1816) Maxxter válasza grunge (#1813) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mondjuk újra lett fújva :U:U ;) de nem kell aggódni úgyanolyan színű mint volt csak volt vele "pici" lakatos munka meg lett pár carbon elem és ezért újra lett fújva az egész :( Majd rakok fel holnap képet. Meg ahogy haladunk vele szépen napok alatt majd azt is megörökítem.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1817) grunge válasza Maxxter (#1816) üzenetére


grunge
addikt

azaz, képek jöhetnek!:) mit cseréltetek carbonra?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1818) Maxxter válasza grunge (#1817) üzenetére


Maxxter
senior tag

motorháztető, csomagtértető, ajtóborítások. Most értünk haza, mindjárt csinálok pár képet.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1819) grunge válasza Maxxter (#1818) üzenetére


grunge
addikt

szép kis fogyókúra mondhatom! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1820) buherka válasza Maxxter (#1816) üzenetére


buherka
addikt

Carbon itt is ott is...akár a NFS-ben :C :C :C

Képeket akarunk :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1821) grunge


grunge
addikt

én meg közben elkészültem a ház átmázolásával. azt kel mondjam elégedett vagyok ahhoz képest h még nem csináltam ilyet:) softcap-ot kaposváron azt se tudják h eszik v. isszák, de sikerült hozzájutnom egy 3részes szetthez. szal matt fekete lett a bele, az i/o panelt meg vörösre fujtam a kontraszt kedvéért. egy apro helyen már sikerült is levernem a festéket de mindegy:) amit tudom dobok majd fel képeket.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1822) buherka válasza grunge (#1821) üzenetére


buherka
addikt

softcap-ot kaposváron azt se tudják h eszik v. isszák,

Ezen most hangosan röhögtem :DDD :DDD :DDD

Kiváncsi vagyok, hogy milyen lett :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1823) -royalflush- válasza grunge (#1821) üzenetére


-royalflush-
tag

hát lol h nem tudják h mi az...nem egy ujj dolog amugy :K rakjál képeket kiváncsi vagyok,nekem is nagyon bejött ez a fekete belső...

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#1824) Maxxter


Maxxter
senior tag

Nem valami jó a képek minősége, mert telefonnal készült, meg a garázsban állt a kocsi. Napon jobban néz ki, de persze hogy akkor kezdett el esni mikor elindultunk hazafelé a kocsival, így még nem csináltunk róla képet napfénynél. Azóta már bent van pár dolog a kocsiban, majd jön arról is kép.
[link]
[link]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1825) grunge válasza Maxxter (#1824) üzenetére


grunge
addikt

Szééép :C szoval akor ezek az elemek teljes egészéban carbonbol vannak? ejha! ladához is kapni ilyet vagy hogy képzeljem el a dolgot? azok a slick gumik ütnek:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1826) grunge


grunge
addikt

kérdés: hevernak giga nf650i sli-hje van g.skill ramokkal (kék bordás). állandoan kifaogygat a gépe/ujraindul és akkor nincs post, csak fekete képernyö...másik rammal megy a gép(elvileg) de a ram is jjo másik gépben. szoval hogy is van ez :F a g.skilnek 2.0-2.1 V kell (ez van ráirva), de 2v-on is vacak. idözitéseket meg nem jöttünk rá hol lehet (lehet?) állitani. van vkinek ilyen lapal tapasztalata?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1827) Maxxter válasza grunge (#1825) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem lehet kapni ilyet ladához, mi csináltattuk. A motorháztető meg a csomagtértető teljesen carbon.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1828) grunge válasza Maxxter (#1827) üzenetére


grunge
addikt

az igen, akkor nem sok ilyennel fogsz találkozni az utcán:) szép munka, nagyon jol néz ki!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1829) Maxxter válasza grunge (#1828) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ilyennel biztos nem találkozok az utcán, ott dobnám el az agyam ha a pirosnál beáll egy ugyanilyen, motorikusan meg minden értelemben. :W :Y

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1830) buherka válasza grunge (#1826) üzenetére


buherka
addikt

Az a giga NF650i egy cső szopás. Mindenki csak cumizik vele [link]. :(((
Amikor vettem a Fatal1ty deszkát előtte olvasgattam a fórumot, hogy melyik 650-es lapot érdemes venni.
Beleolvastam a giga 650-es topicba és csak köpködést láttam sok ember részéről.
A giga nagyon elcseszte azt a lapot.
Nem eszi meg az összes Ram-ot a lap és xar a Bois-a is. Nagyon válogatós. Ha jól tudom Geil ramokkal tökéletesen megy.
A tuningramokat egyenesen utálja...totálisan inkompatibilis velük.

Ki is halt a lap topic-ja...nem is csodálom :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1831) buherka válasza Maxxter (#1829) üzenetére


buherka
addikt

Jó lett a verda ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1832) grunge válasza Maxxter (#1829) üzenetére


grunge
addikt

már az is elég poén lenne ha olyan állna be melléd amelyiknek carbon elemei vannak:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1833) grunge válasza buherka (#1830) üzenetére


grunge
addikt

hát ezek nem jo hirek...pedig egy giga laptol azért nem ezt várná az emner... :((

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1834) buherka válasza grunge (#1833) üzenetére


buherka
addikt

Amúgy nekem ez a giga lap is megfordult a fejemben, de ahogy beleolvastam a totyikjába...kb 10 perc után már töröltem is a lehetséges áldozatok listájáról.
Meg volt egy EVGA 650i Ultra deszka amivel szemezgettem, csak az olyan sima snassz zöld színben volt:[link]

Mondjuk én egy kicsit elcsábultam a Fatal1ty felirattól :B :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1835) Maxxter válasza buherka (#1834) üzenetére


Maxxter
senior tag

Azért fogok mindig is Abit lapot venni. . .

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1836) grunge válasza buherka (#1834) üzenetére


grunge
addikt

jaja, anno én is gondoltam erre. valamivel okosabbnak tünt a giga lap...de esetemben végülisa külsö gyözött, nomeg egy kis márkahüségbe fektetett bizalom is párosult hozzá. és igen igen, Jonatán neve is tett hozzá egy picit:D
Ez az evga lap meg eléggé prosztó, csak a 6fázisú pwm jo rajta, de avval sem jutottak magasabb fsb-re. (egyébként poén hogy az nvidia nagy beszállitoi szinte mind ref lapokat adnak el...)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1837) grunge


grunge
addikt

gyerekek, kiprobáltam vistát. Szomorúan, mélyen bazinagyot csalodva vettem tudomásul hogy az Audigy2 zs hangkarimhoz nem létezik normális driver. Ami a honalpon van arra jo hogy megszolaltassa stereoban. 5.1, eax, ds3d és társai nem léteznek. DE 10 dolcsiért megvehetném az AlChemy szotfvert amivel egy -két gámában müködik a 3d-s hang. Ezt most miért kellett????? ALaplapi-t nem vagyok hajlando hsználni ezért, és az x-Fi-hez is van ez az alchemy cucc szoval nem értem. tényleg. Vista SUXXXX! :(( :(((

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1838) buherka válasza Maxxter (#1835) üzenetére


buherka
addikt

Mondjuk
Én még Abit lapról nagyon rosszat nem hallottam. Mondjuk nem egy tuningbajnok deszák, de hát istenem legalább stabilak, mint a beton. És nekem ez is számít. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1839) -royalflush- válasza grunge (#1837) üzenetére


-royalflush-
tag

nem vagy egyedül ezzel....elég kevés cuccra van normális vista driver,gondolok itt vga driverre,stb.....nekem volt fenn vista....kb 2 napig..várok még ezel a vistával...... :( :)

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#1840) Maxxter válasza grunge (#1837) üzenetére


Maxxter
senior tag

Vista lesz a másik amit nem fogok használni. Már korán rájöttem hogy felesleges erőltetni. Szarból nem lehet várat építeni és a vista ritka szar. Nem értem miért nem lehet hozzá rendes driver támogatást megoldani, a Linux-hoz könnyebben talál az ember rendesen működő drivert.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1841) grunge


grunge
addikt

hát igen nincs mindnehez driver...de ez nem egy szedett-vedett vacak...anno egykisebb vagyonba került. hát öszintén gratulálok MS-nek remélem jooo nagyot buknak ezzel a xarral!:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1842) 3shae


3shae
aktív tag

Emlékszem,írtunk már vagy 2003-at,amikor felraktam az XP-t.

Akkor már SP1 csomaggal,és hihetetlen jó volt,Win 98 után.

Még várni kell a Vistával,persze ha a Microsoft aggresszív lesz,akkor hamar kigyilkolhatja az XP-t.

Egyébként túl jól sikerült OS ahhoz,hogy pikkpakk mindenki leváltsa,a jól bevált Xp-jét,egy kiforratlan,új rendszerre.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#1843) grunge válasza 3shae (#1842) üzenetére


grunge
addikt

nekem aztán 8 hogy mit csinál Ms, de ez a hangkari ügy eléggé "poén". pár neves fejlesztö meg nem is foglkalkozik majd dx10-el (John Carmack) szoval nem tudom h ez mire fog vezetni. én igy nem fogok váltani, elöbb lesz linuxom:)
Mondjuk xp-t is csak sp1 töl használom, de vistán nem segitett ez sokat:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1844) waklarma


waklarma
csendes tag

Sziasztok, kérem segítsen valaki.
Néhány hete vettem egy Abit Fatal1ty FP-IN9 SLI alaplapot. Ezidáig nem is volt semmi problémám. Szombaton csináltam egy bios frissítést. A frissítés után már az alaplapot nem lehetett tuningolni. Illetve lehehetett csak nem indult ujra a gépem. Bios reset után elindult de a windows a 4 GB ram-ból csak 3-at, 3,25 ismer fel. :O , pedig a számítógép indulásakor a bios képernyőn a ram ellenőrzésekor a 4 GB hozza.
Már mindent kipróbáltunk, az előző biost-is visszatöltöttük de semmi.
Segítsetek :F

A gép: fenti alaplap 4* 1 GB KINGMAX, Pentium E 2200 proci, 2* 8600 GT SLI-ben, két vinyó 160+80, 550W-os táp, WINDOWS XP SP 2.

Köszi

(#1845) buherka válasza waklarma (#1844) üzenetére


buherka
addikt

Szia cimbora ;)

Nekem is 4 Gb ramom van és "csak" 3.25 lát a Win.
Ehhez a bakihoz semmi köze az alaplapnak, egyszerűen az operációs rendszer vagyis a Win XP SP2 van így megírva, hogy nem ismer fel, csak 3.25 Gb-ot.

Ha azt akarod, hogy 4GB-ot ismerjen fel a Win, akkor fel kell raknod valamelyik 64-bites operációs rendszert...Win XP 64Bit, vagy Win Vista 64Bit vagy a Linux-ot
A 64 Bit-es XP csak angolban létezik és egy rakás kaki, A 64 bit-es Vista meg 32 GB helyet foglal.

Elvileg a 32 Bit-es XP leossza a maradék 750Mb ramot a hardvereknek, Hangkari, V.kari, Vinyó.
Azt mondják, hogy ezdolog a most kijött SP3-as csomagban már javítva van, csak mégy magyarban nem létezik ha jól tudom. Idő kérdése ;)

Ja... és rakjad fel az 1.4-es Modbios-t, Sokunknak tuningban ez hozott fejlődést.
Keress rá topicban ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1846) grunge válasza waklarma (#1844) üzenetére


grunge
addikt

Hi! üdv a klubban!:)

Rakd fel a 14es modbiost, avval probáld meg! nekünk bejött.:) a 200-ik hsz-ben Sharkbite kolléga révén elérhetö a cucc!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1847) 3shae válasza grunge (#1843) üzenetére


3shae
aktív tag

A DX10,illetve a memoria korlát el fogja törölni az XP-t.

Ilyet még nem csinált Ms,hogy az aktuális csúcs DX verziót kizárólagosan a legújabb oprendszerre lehet telepíteni.

De azért úgy látom,hogy ezt a békát nem nagyon akarjuk lenyelni. :(((

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#1848) waklarma


waklarma
csendes tag

Köszi nektek!
A tuning gondok valóban megoldódtak a 14-es bios frissítéssel :R

[ Szerkesztve ]

(#1849) buherka válasza 3shae (#1847) üzenetére


buherka
addikt

Az egy jó nagy érvágás lesz nekem is, ha fel kell raknom a Vista-t.
Egyszerűen annyira nem jön be, hogy az hihetetlen :(

De talán valaki ezt is megoldja, hogy ezek a DX verziók települjenek az XP-re is ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1850) 3shae válasza buherka (#1849) üzenetére


3shae
aktív tag

Reménykedjünk benne!

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.