Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) grunge válasza tigerscorpio (#800) üzenetére


grunge
addikt

én (már) nem vagyok semmilyen párti ,csak jo cuccot kapjak a pénzemért:) a 2600xt az elsö karim, ésa nagyon nem bántam meg a vételt ;) a 9es széria meg g92es mag lesz nem? kivámcsi leszek a "nagy" elörelépésre.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#802) tigerscorpio válasza grunge (#801) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Értelek, nekem a Gefnek a MultiDisplay-kezelése, meg ugy alapbol bejön,

De Nézegettem gefeket is,azoknak, némelyiknek egész jo Orajelei, meg DDr4..., meg hasonlok, meg magas Frissitési Frekvencia a RAM-okhoz, hmmm, nemtudom
:(((
Az Uj G-magoknak elvileg, ha jol Halottam, rgész forro Vérüek lettel/lesznek, majd kiwi leszek Hütésükre...
:)
Na Joccaka...

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#803) buherka válasza grunge (#801) üzenetére


buherka
addikt

A 9800 GX2: [link]

És igen G92-es mag lesz rajta. Szép nagy batár kártya ;]

Viszont az a kék kábel nagyon ratyin néz ki :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#804) buherka válasza tigerscorpio (#802) üzenetére


buherka
addikt

Már a mostani G92 magok forróvérűek...nekem sem volt éppen langyi :B .

Habár amióta rápakoltam a Zalman Fatal1ty-t, azóta észheztért. :C

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#805) grunge válasza buherka (#803) üzenetére


grunge
addikt

hát igen eléggé fura..meg az hogy ezen a pcb-n egy chipet látok. akkor ez is dupla pcb-s lesz elvileg...itt[link] azt irja olyamsi lesz...nomeg hogy 30% az elöny a 88ultrával szemben...ehhh

159 SW 1.9 jtdm <3

(#806) tigerscorpio válasza grunge (#805) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Webfordito ezt irta ... az eredeti szöveg alapján--.annak aki nemérti az Angol-t:)
Nemfogalmaztam át...
A részletek nem éppen kemények és gyorsak, de ez NVIDIA tetője--az-sorozat-lenni, tehát soha nem túl korai nerdinget elindítani kint. HardOCP mondja a legjobb módot, hogy a GeForce 9800 GX2 gondoljanak, van egy 8800 azt összehúzták lent 65-be nm és SLI'd egy egyetlen kártyára. A kártyáról azt hiszik, hogy legalább 30 százalékos gyorsabb mint egy 8800 Ultra, és látszólag támogatni fogja Quad SLI-t. Annyira, most az igazán idétlen részért:
1 GB keretpuffer
Két PCB
Kettő 65 nm GPU-k
256 áramlásprocesszor
Az az az út, amit HardOCP mond, ez, és az, hogy kik vagyunk mi hogy vitatkozzunk?

[OFF] Az Eredeti Szöveg -->
Details aren't quite hard and fast, but this is NVIDIA's top-of-the-line to-be, so it's never too early to start nerding out. HardOCP says the best way to think of the GeForce 9800 GX2 is a 8800 that's been shrunk down to 65nm and SLI'd onto a "single" card. The card is supposed to be at least 30% faster than a 8800 Ultra, and will apparently support Quad SLI. So, now for the really nerdy part:

* 1GB frame buffer
* Two PCBs
* Two 65nm GPUs
* 256 Stream Processors

That's the way HardOCP tells it, and who are we to argue? [/OFF]

Na joéjt...
:K :U

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#807) buherka válasza grunge (#805) üzenetére


buherka
addikt

Igen 2 GPU lesz rajta szerintem, de nem azonos a kettő. Mert a másik robbantott tesztnél, is két különböző van. Érdekes lesz. De állat nagy kártya lett. Szerintem ez a GTX-nél is hosszabb... :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#808) buherka válasza tigerscorpio (#806) üzenetére


buherka
addikt

Egyenlőre ezek még találgatások, de már hihetőnek tünnek. Anno a 8800GT-t is majdnem 100%-osan megjósolták, hogy milyen lesz. Lehet, hogy az Nvidia még változtat a dolgon a kiadásig...ki tudja?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#809) tigerscorpio válasza buherka (#808) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

ja, mondjuk ugy tippelem, ha kijön ez a Kari, akkor a 8800ak
Joárasitodnak :)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#810) pokol ura válasza -royalflush- (#699) üzenetére


pokol ura
senior tag

ezt h csináljátok h 10k? főleg 800-on? nekem 1080-on ment 9457-et :S

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#811) grunge válasza tigerscorpio (#809) üzenetére


grunge
addikt

jaja, ez nem lenne rosz, akkor lehet gt-znék majd ;]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#812) grunge válasza buherka (#808) üzenetére


grunge
addikt

végülis hihetö lehet...az h g92, az 100%, az is biztos hogy atinak még a 88ra sincs válasza (kivéve 3870gx2), tehát evvel marad náluk a staféta:) arr aleszek kiváncsi mikor lesz teljesen uj architektura.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#813) grunge válasza pokol ura (#810) üzenetére


grunge
addikt

elöször is kell hozzá ez a lap ;] nomeg milyen idözitéseket használsz? 800-on a 4-4-4 12 vált be nekünk.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#814) pokol ura válasza grunge (#813) üzenetére


pokol ura
senior tag

én azzal 75xx -körül kaptam

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#815) pokol ura válasza pokol ura (#814) üzenetére


pokol ura
senior tag

mármint 800 4-4-4-12

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#816) buherka válasza pokol ura (#815) üzenetére


buherka
addikt

Ne is próbálkozz...nem fogod elérni azt az eredményt P35-ös chipsettel, mint a NF650i-vel.

Most a mem olvasásra gondoltam. Nekem 8X400-on 3.2Ghz-en csinál 10K-t az everestben 800-as rammal 4-4-4--12. -vel
Teljesen máshogy kezeli a Memóriát a P35 és az Nvidia. Az Nvidia jobban kihasználja a dual DDR-t.

Ezt mar dokar-ékkal kiteszteltük az E4xxx topicban.

De ez nem azt jelenti hogy nem jó a P35...nagyon is jó. Jóval magasabban van a P35-nek az FSB limite mint az NF650i-nek. Ergo jobban húzhatod a procit ha szerencsés vagy.
Fontos, hogy 1:1-es arányban fusson a ram meg a proci FSB-je.

Valójában a WinRAR 3.71-el tesztelheted a teljesítményt.
Letöltöd...elindítod és nyomsz egy Alt+B bill kombinációt és elindul a bench. teszt
200Mb-ig hagyd futni és állítsd meg. Aztán linkeld be a képet...kivi vagyok mit alkot a lapod. :K
Hajrá pajti.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#817) buherka válasza grunge (#812) üzenetére


buherka
addikt

Megmondom az őszintét, hogy akármilyen staféta ez a 3870 X2...egy okádék kártya lett :B, egyszerüen nem jön be. Viszont a sima 3870-es az nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#818) pokol ura válasza buherka (#816) üzenetére


pokol ura
senior tag

9247 már volt :)

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#819) grunge válasza buherka (#817) üzenetére


grunge
addikt

dettó. egy nyákon két chip valaogy alapbol nem tetszik (nv-nél sem)...sima 3870 nekem is bejövös lenne, van benne fantázia. egyik haverom vett egy gainwarg 88gt golden sample-t. hát nem láttam müködés közben, de helyböl odabax!!irto a hütése és nagyon jol passzolna a laphoz!!kell ;]

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#820) grunge válasza pokol ura (#818) üzenetére


grunge
addikt

na látod megy ez:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#821) -royalflush- válasza pokol ura (#810) üzenetére


-royalflush-
tag

heloka
nekem a 10k-et ugy sikerült h a proci(2998MHZ) 1699FSB-vel fesz emeléssel amibe benne van az NB is,819MHz rammal 5-5-5-15 szorzóval sikerült elérni(amugy a ramom nem egy nagydurranás sima 800 as kingmax)de majd szánok kis időt és beállitom ujjra a cuccost és küldök képet a tesztről az a biztos!én amugy 2.6 GHz(7x375ön 1499es fsb) en használom a procimat és 807MHz 5-5-5-15 ön a ramot....

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#822) -royalflush- válasza tigerscorpio (#809) üzenetére


-royalflush-
tag

erre várok én is :DD

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#823) tigerscorpio válasza grunge (#819) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Ja, gainwardék adnak a Hütésre...
:)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#824) buherka


buherka
addikt

Emlékeztek a Zalman STG-1 pasztára amit rákentem a Vid.karira, meg a procira. Ugye az volt a dobozán, hogy egy hét, mire beáll rendesen. És ez valóban is igaz: [link].
A GPU 1 hete még 6-7 fokkal melegebb volt. Szóval állat jó ez a paszta. Bátran ajánlom mindenkinek!

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#825) grunge válasza buherka (#824) üzenetére


grunge
addikt

huu ezek eléggé jo értékek, kiváncsi leszek h jobb lesz-e egyáltalán az MX2:) a 6-7fok eléggé nagy különbség :C

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#826) buherka válasza grunge (#825) üzenetére


buherka
addikt

Emléxel arra az oldalra, amit belinkeltél egyszer, hogy ott lehet kapni...már megjöttek az MX-2-esek...[link]
[link]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#827) grunge válasza buherka (#826) üzenetére


grunge
addikt

ezek jo hirek, pláne he tényleg maradt az ára! a zalman viszont jobban tetszik az ecset miatt:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#828) tigerscorpio válasza grunge (#827) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Boldog Valentine-Napot, és Minden Bálintnak Boldog Névnapot:)
:C

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#829) buherka válasza grunge (#827) üzenetére


buherka
addikt

Bizony jó kis dolog az az ecset...könnyű vele dolgozni. Azért izgatja a fantáziám ez a MX-2 . Kár hogy nem pesti a csapatuk. Így csak a posta jöhet szóba nálam. Nem rendelünk egy 2-3 db-ot, hogy kipróbáljuk?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#830) buherka válasza tigerscorpio (#828) üzenetére


buherka
addikt

ja-ja...én már asszonynak bevásároltam

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#831) grunge válasza buherka (#829) üzenetére


grunge
addikt

azt nem is néztem h nem bp...bár mondjuk nekem tökmind1 ugyis csak posta...menyiért szállitanak ezek? a végén nehogy több legyen a lé minta hus:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#832) grunge válasza tigerscorpio (#828) üzenetére


grunge
addikt

Neked is hasonlo jokat, sok bonbont és miegymást! :C :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#833) buherka válasza grunge (#831) üzenetére


buherka
addikt

Most hívtam fel OC-t és mondta, hogy elküldi a számlaszámot nekem és utalhatom rá a pénzt a pasztáért. Persze így nincs utámvételi díj, csak a posta (300Ft). Gondoltam rendelek egy 4 db-ot, ha neked is kell, egy bubis borítékba ennyit tud belerakni. Nekem kell 2 az tuti. De ha akarsz akkor, rendelhetsz külön is. Mi legyen?

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#834) grunge válasza buherka (#833) üzenetére


grunge
addikt

oksa, kellene akkor nekem is 2 darab próbaként:) ha adsz számlaszámot akkor utalok neked, vagy akár befizatés is mehet!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#835) buherka válasza grunge (#834) üzenetére


buherka
addikt

[OFF]Jólvan ;) ...örülök, hogy nem merül benned fel a bizalmatlanság :R .

Holnap fogom OC-nak utalni a pénzt, ezért lehet, hogy csak hétfőn adja fel a csomit. De ahogy megkapom a cuccot már postázom is neked tovább. 4 db paszta postával 5500 pöngő lesz. Azt hiszem 2900, - -at kell majd utalnod nekem(2600,-a paszta+300,-posta). De elég akkor amikor feladom a cuccot. Priviben küldöm a számlaszámom. ;) [/OFF]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#836) grunge válasza buherka (#835) üzenetére


grunge
addikt

oks! előre is köszi! :R nem hittem vona hogy ilyen hamar lesz nekünk ilyen paszta:) akor majd priviben elküldöm cimem! nyárra majd átkenem az egész kócerájt, nb, sb, proc, vga:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#837) tigerscorpio válasza grunge (#836) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hmmm,m, lehet az Én NB-mel is Csodákat Müvelne:)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#838) buherka válasza tigerscorpio (#837) üzenetére


buherka
addikt

Időben szólj, mert akkor többet rendelek... ;)

Holnap adom le a rendelést... :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#839) tigerscorpio válasza buherka (#838) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Najd talán a Kövi transzportbol, most Mindenbmásra kell a Lové, Meg Mocit Fizetek, megmittomén...
De köszi...
Üdv,

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#840) buherka válasza tigerscorpio (#839) üzenetére


buherka
addikt

Jól van tesókám...max küldök postán egy picit alufóliába csomizva, hogy pekend a NB-et...oké? ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#841) tigerscorpio válasza buherka (#840) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

:U , csak ne,hogy elszivják a postán, mert másra gondolnak:)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#842) buherka válasza tigerscorpio (#841) üzenetére


buherka
addikt

Képesek rá....

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#843) grunge válasza tigerscorpio (#837) üzenetére


grunge
addikt

hát ez könnyen meglehet! csak ovatosan nehogy lesarkazd! ;)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#844) grunge válasza tigerscorpio (#841) üzenetére


grunge
addikt

vagy rendőri kisérettel viszi a postás az alu csomagot:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#845) tigerscorpio válasza grunge (#844) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Ja, és amikor átveszem, Borju szemekkel megkéri a Yard, hogy had kapjon egy "Harit" :)

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#846) grunge válasza tigerscorpio (#845) üzenetére


grunge
addikt

és egy elegáns mozdulattal rácsapodik az ajto :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#847) grunge


grunge
addikt

néztem mem olvasást én is, minden alapon=7400pont:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#848) tigerscorpio válasza grunge (#846) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

:C

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#849) buherka válasza grunge (#847) üzenetére


buherka
addikt

Nekem most 8X375-el 93xx-at olvas az Everest.
Marad így nem piszkálom.

Ja és a paszta hétfőre megérkezik, mert OC már feladta a csomit. Hétfőn megy tovább neked 2 ampulla csoda.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#850) grunge válasza buherka (#849) üzenetére


grunge
addikt

az eléggé jo érték 1500ös fsb-vel, van ebben a dologban még tartalék böven.
oksa, köszi mégegyszer, ráérsz akár kedden is feladni a csomit, ugyis csak péntekre érek haza:)

159 SW 1.9 jtdm <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.