Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) buherka válasza grunge (#350) üzenetére


buherka
addikt

Ez most végül is a Mosfet hőmérséklete amin van egy kis passzív hűtés a proci mellett?
Gondolom egy picit nyomja lefelé a venti és ezért hidegebb 10 fokkal.
Olyan tök mindegy, stabil legyen ez a lényeg. Nyáron szerintem +6-7 fokkal több lesz az tuti.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#352) grunge válasza buherka (#351) üzenetére


grunge
addikt

azaz, a mosfet! hát ja nyáron szépen felkusznak majd az értékek..de anyira nagy probléma nem lesz vele sztem. a 60fok is simán zöld mezö

159 SW 1.9 jtdm <3

(#353) buherka válasza grunge (#352) üzenetére


buherka
addikt

Haverom a Prescott (kazán :B ) magos P4-el már vagy 3 éve nyomja, gyári hűtővel.
Nyáron felmegy neki 80-90 fokra és xarik rá :DDD . Ha ráteszem a kezem hólyagos lesz, úgy megég :DDD
Azt mondta, ha bedöglik akkor ledobja a 4.-ről.
Bírom hogy valakik versenyt űznek abból, hogy mindent 30 fok alá nyomjanak a gépükben, még terhelt állapotban is. Ez engem nem nagyon hat meg.
Biza...60 fok még nagyon is jó :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#354) grunge válasza buherka (#353) üzenetére


grunge
addikt

pedig igy télen nem is hátrányos ha van egy kazán az iroasztel környékén:) én abban bizom h 70 fölé nem megy majd soha evvel a hütéssel, az böven jo lenne. sztem ez simá meg is lesz nyáron is:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#355) buherka válasza grunge (#354) üzenetére


buherka
addikt

Az íróasztal alatt van neki és le van húzva a gép oldala.
Frankón oda szokta dugni a lábát, hogy melegítse :DDD . olyat röhögtem, amikor mesélte, hogy csak na. :D
Amikor régen egy Aopen Ak77-400 GN alaplapom volt amiben benne volt már az az ominózus 1700+-os AMD. Nyáron néha kikapcsolt és nem jöttem rá, hogy mi a t@kömtöl van ez. Akkor még netem sem volt, csak a haveroktól tudtam tanácsot kérni.
Már abban is volt shutdown temperature ami 50 fokra volt állítva. Nem csoda, hogy állandóan elldurrant szegénynek az agya.
Vagy 1 hétig tanulmányoztam az angol nyelvű használatit, mire rájöttem mia bibi :DDD
Persze akkor még hülye voltam a gépekhez, és egy + venti sem volt a házban.
Volt benne szauna rendesen :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#356) grunge válasza buherka (#355) üzenetére


grunge
addikt

lábfütés..ez jooo! xp 50fokos limittel:D haver gépe akor állt le ha játszott meg ujraindult..szétment tápja mert valamely családtag prontoval megtisztitotta neki készésgesen:D a régi tualatinom télen nyáron, tuninggal vagy anélkül 45-50fok

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#357) buherka válasza grunge (#356) üzenetére


buherka
addikt

Nekünk már nem lesz ilyen forró a helyzet...nem kell aggódni.
Most már szine senki nem használ gyári coolert.
Mindeki megveszi a dobozos procikat és veszi mellé a 10K-s Hetpipe-ot :B .
A gyári coolert meg felteszi a PH-ra 1K-ért. Sok értelme nincs dobozost venni.
Mondjuk én is dobozost vettem :B , de én azért mert fostam amiatt, nehogy használtat vegyek.
Az eladók a számtek boltban előszeretettel próbálgatják és tesztelgetik a tálcás procikat.
Megveszik, majd itt árukják a PH-n és sokan buknak az ilyenre mint gyöngyúk a takonyra.
Persze gar nélkül adják őket...rafkósak.
Ha valaki a 34K-s Zalmi tápomat megtisztítaná hasonló módon és elszállna, azt biztos szétrancsíroznám, mint egy bontott csirkét.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#358) grunge válasza buherka (#357) üzenetére


grunge
addikt

én pl használtan vettem ezt a prockot, még gari is van rá:) karácsony elött minden meg volt már csak a proci hiányzott és az uccso héten mindenképp keleltt valamit szereznem...én is dobozost akartam mert késöbb szertettem volna 9k-s pipeot veni :B de alig volt e4*00as proci, és ha igen akkor no gari...nomeg ha hozzáadom a postát akkor kb ugyanott voltam mint a jelenlegivel, igy helyben megvettem ezt. elözö tulaj 3.2-n használta alapfeszen, de proba erejéig némi plusz fesszel 3.6ra is felment...igy legalább nem lutri a tuning:) [link] ez a tápod? komoly darab! ez a modular dolog jo ötlet, minden tápot ilyenre kéne csinálni! további jo8!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#359) buherka válasza grunge (#358) üzenetére


buherka
addikt

Azt talán írtad már, hogy használtan vetted a procit, mert erre emlékszem.
Talán úgy vagyok vele, hogy procit és ramot érdemes használtan venni, mert ez az egyetlen hardvereszköz a gépben ami a legkevésbé hibásodik meg.
Videókártyával, táppal, vinyóval, alaplappal már szkeptikusabb vagyok. Mert ezeket szét lehet küldeni és meg lehet őket babrálni, amit nem veszel észre azonnal.
Ha meg úgy vetted a procit, hogy még garos volt az a legbulibb.
Mondjuk, ha megbeszélek egy talit valakivel és eljönnek az átadásra vagy hárman, akkor már késsé begyulladok, mondván ez egy tuningcsapat mit művelhettek ezek együtt a cuccal amit most megveszek :U .

Igen...az a tápom amit belinkeltél, mert én úgy vagyok vele (és sok öreg róka szerint is), hogy a gépnek a táp a szive-lelke.
Ha valakinek szar a tápja és megbízhatatlan, akkor megbaxhatja az egészet, mert ettől függ a gép sorsa. Gondolok itt egy túlfeszre vagy egy húzós áramingadozásra.
Ezt a táptot úgy is mondhatnám, hogy egy "életre" vettem. A proci árából csíptem le a különbözetet, mert én is hasonlót akartam mint neked van és így lett E4400-esem. Szerintem jól döntöttem.
A moduláris dolog, meg egy nagyon fasza ötlet, mert nincs dzsungel a gépemben.
Itt a melóhelyen amikor megkérdezik, hogy hol vannak a kábelek a gépemből...én csak annyit mondok nekik, hogy nem használom őket...persze néznek rám hülyén mert nem értik :DDD .
Sajna még elég extra dolog a tápoknál a modularitás, mert állati sok munka van vele a gyárba. Nem csoda, hogy még ilyen drágák.
Na... én is kicsit ledőlök
Jó pihenést... és jót dumáltunk :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#360) grunge válasza buherka (#359) üzenetére


grunge
addikt

köszi viszont! igy is van, a használt cuccokkal vigyázni kell! a videokari és a táp is használt de ezekre is böven van gari igy nyugodt szivel vettem meg. abban teljesen egyetértek h tápon nem szabad sporolni! a tápom elözö tulja kb 1 hétig használta (hasonlot vett mint a tiéd), teljesen ujszerü állapotban olt, még egy hangyamaréknyi por sem volt rajta/benne. egy bajom van vele, h nem moduláris:) Ramot ujonnan anno juli végén vettem Ösember-töl, jo kis tuning modulok (élettartam gari), akkor még ugy volt h quadgt-m lesz. ismerösnek szoltam h kéne pár cucc.azt mondta, persze irjam le neki, meghozza nagykeráron...erre ott találtam magam h novemberben még mindig nem volt gép mert nem ért rá, meg tököm tudja...neki se szolok többet...mondjuk igy hogy javában zaljott az egyetemi élet anyira nem is hiányzott:) de decemberben meguntam a várakozást és beszereztem mindent innen ph-rol. vásárlást megelözöen sok tesztet olvastam, és végülis a fatal1ty meleltt döntöttem, mondván h abit, van rajt 2 ide, meg nagyon faxán néz ki:D jelenleg a videokari a leggyengébb lánccszem, 88ra nem maradt lovém talán késöbb kap egy gt-t:) sztem az adott keretböl jo kis gépet raktam össze :C ma meghuzom még egy picit ;]

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#361) buherka válasza grunge (#360) üzenetére


buherka
addikt

Na...itt vagyok, most értem be a melóhelyre.

Én is csak azért vettem moduláris tápot, mert moddingos gépem van. Elég xarul tud kinézni, ha benéznek a plexin egy nagy kábelrengeteget látnak.
Azt bánom, hogy nem UV.-harisnya van a kábeleken, mert az állatul néz ki a uv-neon fényében.
Én amikor nézegettem a lapokat akkor nálam csak NForce jöhetett szóba.
Két lap volt tervbe véve: ez a Fatal1ty, meg a Galaxy-nak a NF680i-s alaplapja[link], mert állatira tetszett, meg tök egyedi. Nem is ismerek olyat akinek ilyen lenne.
Ha jobban megnézed a lapot, annyira logikus az elrendezése, hogy az hihetetlen. A sata, pata, és egyéb csatlakozók olyan jól vannak elrendezve, hogy ilyet még nem láttam.
Ennél jobbat el sem tudok képzelni. Egyik pesti kiskerben meg is rendeltem ami 34900,-
volt feltüntetve 2 év garival. 3 hétig hitegettek és amikor megjött a lap, akkor azt mondták hogy sajnos 39000,- ért tudják odaadni és csak egy év garral. Jól elküldtem őket a p@csába. Mérgembe elmentem aznap pestre és megvettem a Fatal1ty-t 22900, 3 év garral lefóliázott dobozban.
Nekem csak az nem tetszetszik a Fatal1ty-ben, hogy az összes sata és pata csatit lepakolták a lap aljára. Ha lesz sata dvd íróm, kiváncsi leszek honnan szerzek olyan hosszú sata kábelt ami leér a lap alsó sarkáig? Meg ez a NB hűtés is el van egy kicsit baxva rajta.

Ja...majd elfelejtettem, amikor tegnap abbahagytuk az írást hajnalban. Utána elkezdtem kicsit szórakozni a gépemmel. Gondoltam kicsit tuningolgatok unalmamban. Mivel adtad azt a jó tanácsot hogy kapcsoljam ki az EIST-et meg ezt a C1E vagy mit. Mondom kipróbálom az 1.6-os Bios-al is. Amikor leflesseltem a Bios-t, nem indult újra a gép, még akkor sem ha kilőttem a bios-t :Y :Y :Y .
Úgy bexartam, mint a dög, hogy hazavágtam a lapot.
Végső elkeseredésemben kikaptam az alaplapi elemet egy 5 percre. Aztán hál isten észheztért a kicsike.
Gyorsan ismét vissza az 1.4 modot :B .
Aztán le is töröltem a gépemről az 1.4 fölötti bios gyüjteményen, nehogy még véletlenül is felrakhassam. :B :B :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#362) grunge válasza buherka (#361) üzenetére


grunge
addikt

Én is nézegettem 680asokat, de ez a galaxy nekem sima nv referenciának tünik! nézd csak meg ezt [link] ez is ugyan olyan, és kb 35-40ért láttam itt ph-n is ilyet. Hát akkor te is megjártad ezt a gépvétel témát...egyébként a 22k negyon jo ár ezért a Fatal1tyért, én is enyiért vettem. egyébként nekem bejön a layout, az én házamra tekintettel jobb helyen nem is lehetnének a stata és ide csatik. és ugye nem pici a házam, böööven elér a legmagasab helyre is a sata kábel! meg igy a ramok körül is jár a levegö, nem log oda semmilyen kábel. az nb hütöje anyibol jo h dimán rá lehet csavarozni egy régi 4centis cpu hütöt, majd nyáron ezt alkalmazom is:) a Bios frissitéssel csak ovatosan!:) olvstam abit füzetkében h ugye no oc, és fless után egyböl cmos clear-t javasol! én tuti nem bántom, jo ez az 14mod, ma reggel is simán ment a cold boot tuninggal:D jo8!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#363) buherka válasza grunge (#362) üzenetére


buherka
addikt

Ja végül is NV referencia a lap az tény. Csak a gyártók megspékelik valami kis plusszal. Amit belinkeltél tök unyan az mint a galaxy, csak van az északi hídon egy aktív venti.
Láttam olyan oldalt valahol, aminél a galxy-nál is volt egy ilyen venti, csak átlátszó volt és UV sárga. Kérdés, hogy miként kapod meg a lapot.
És ha jobban megnézed csak rá van bigyesztve az EVGA-ra is a matrica, oszt csókolom.
Az is jó fertdén:[link]
Én szerintem nem fogok rakni rá ventit a NB-re, mert nekem eleve ráfuj arra is az LC :C .
Csavarozással, meg finoman mert ugrik a gari. De nem kivánom, hogy baja legyen.
Most már én is befejeztem ezt a bios buherálást...hányszor mondtam már ezt :B
Na jó pihit neked is :R :R :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#364) grunge válasza buherka (#363) üzenetére


grunge
addikt

ezeket az NB ventiket állitolag adják mindegyikhez nem? és ha akarja az ember akkor felpattintja. egyébként baromi kiváncsi leszek az nforce7es szériára. valoban. neked tényleg felesleges nb-re plusz hütést rakni:) nekem ugyea karim is pasziv, a lamellák kinyulnak az nb mellé,és szépen melegszik amiota megvan az asus..oda ki kell találnom valamit. mondjuk ha sikerülne valahol jo árin 14es ventiket kapnom akkor minden faxa lenne, mert az telibekapná nb-t és kártyát is, nomeg a procihütö sapkáját.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#365) grunge


grunge
addikt

nézegettem ezeket az nforce7*0-es lapokat...hát...semmi xtra...a chipset gyakorlatilag ua..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#366) buherka válasza grunge (#364) üzenetére


buherka
addikt

Szerintem ennek a NB. passzív bordának, felesleges venti. Amikor az előző cooler rajta volt a procimon, akkor sem melegedett egyáltalán, pedig a z nem igazán fújt rá. Mondjuk én csak 1.28V feszt adok neki.
Adtam már 1.35-öt is neki, de semmivel nem lett melegebb.
Igen... én is azt javaslom, hogy inkább egy lassan kavaró 120mm-140mm .es venti kellene neked a ház oldalába.
Mondjuk lehet nemsoká úgy is cseréled a kártyádat, főleg ha 8800 GT-d lesz.
Haveromnak ilyen karija van és kegyetklen a hangja már 80 %-on is.
Ebből a kártyából, nem érdemes ref. hűtőset venni.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#367) buherka válasza grunge (#365) üzenetére


buherka
addikt

Hol olvastad?
Linkelj egy oldalt... ;)
Kiváncsi vaok én is.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#368) grunge válasza buherka (#367) üzenetére


grunge
addikt

jaja vadászom is ventiket, vennék kettö 14est amik 5v-on mennének. hétvégén anyit csinálok h a mostani 12es oldalsot egyel feljebb rakom h az nb-és a kari jobban profitáljon. hát igen gt ref hütése abszolute nem jön be, a gainward féle viszont pofás:) elvagyok én evvel a kis ati-val is egy darabig majd nyár végén talán befektetek egy gt-be, de az is lehet h később vagy egyáltalán nem és veszek majd valami ujabbat ha eljön az ideje...eddig meglepöen jol viszi nálam cuccokat ez a kis kari az árához képest!:) itt pl van 780i teszt [link]

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#369) buherka válasza grunge (#368) üzenetére


buherka
addikt

Végülis ha elvagy a 2600XT-vel, akkor tök felesleges vásárolgatni.
Én kiváncsi leszek a 9-es szériára. A 9600Gt-nek már fenn nan a tesztje. Kb. annyit dob, mint egy 8800 gts 320-as.
9800GT viszont odabaszós lesz szerintem. Ha nyár végén akarsz karit venni, akkor már jó olcsók lesznek ezek az tuti, főleg a 8800GT-k.
Ez a 780i, meg szerintem is egy nagy erölködés.
Nem érdemes váltani, főleg ha játszik az ember, mert ott ugyis a videókarin múlik szinte minden.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#370) grunge válasza buherka (#369) üzenetére


grunge
addikt

Vágülis amenyit játszom, mondhatni nagyon jo lelvagyok evvel a 2600xtvel:) meg ugye crt-zek..nem vagyok egyelöre hajlando megválni tökéletes képü samsung moncsimtol, igy 1024ben játszom szinte mindent, najo cs16 maradt 800x600ban:) 9600gt teszt? miaszösz? 9800gt-re én is baromi kiváncsi vagyok! jaja ez a 780 sztem is egy vicc...idöhuzás szaga van..a 750i-nél uezt a trükköt nyomják h odabiggyesztik azt a 200as chipet...emlékeztet ez az 5-ös széria, az is volt/van/eltünt...személy szerint még árlistán sem láttam intel verziobol, amd-re meg szinte csak az van. ott meg 6ost nemigen látam. tuti hamarosan hoznak valami ujat intelhez...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#371) buherka válasza grunge (#370) üzenetére


buherka
addikt

Ha nekem beválik egy lap attól nagyon nehezen válok meg.
Most maradok ennél az Abit-nál. Az intel úgyis 775-re gyárt procikat, és az Abit meg nyomja az új Bios-okat (mondjuk nem nekem :B ).
Ha játszok úgyis a videókari a lényeg.
El kéne tolnom a 8800-asom,amig kapok érte valami normális kp-t.
Hammon-nál már van 512-es GTS 63K-ért :Y , az meg ott van teljesítményben, ahol az enyém :((( .
9600-os:[link]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#372) grunge válasza buherka (#371) üzenetére


grunge
addikt

igy van a bevált cuccoktol én sem szivesen válok meg. nomeg az uj procikat is támogatja a lap:) sztem is jol járnál egy gts512 cserével, ha sikerülne eladnod. olvasgattam neten, hát ez a 9600gt nemigazán gyözött meg...inkább vennék 3850es atit ha válsaztnaom kéne.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#373) buherka válasza grunge (#372) üzenetére


buherka
addikt

Ez a 9600GT engem sem győzöt meg, de lesz ebből 9800-as is ami már meg fog győzni.
Nagyon lementek az árak, sajna...örülök, ha 70-et kapok érte.
Ez van...bukta mindenen.
Mire te veszel 3870-est, már az ati is kiad valami ütős karit.
Tavaszig te is várjál szerintem, addig úgy sem lesznek normális játékok. Játék szempontjából az első negyed év mindig lapos.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#374) grunge válasza buherka (#373) üzenetére


grunge
addikt

igy van, bár sztem ez a játképiac ugy ahogy van laposodni látszik...engem elsösorban a half-life2 mozgatott h uj gépet vegyek, ment a régin is de nem voltam hajlando lebutitva játszani :B szeretem még a szimulátorokat is, il2 sturmovik személyében, régen meg az autos játékokat is birtam de a maiak...hát...vicc. válogatos vagyok kicsit, de sztem ez nem baj:) most h vettem a gépet 30k maradt karira, és ebben az árkategoriában a 2600xt tetszett meg a legjobban, ez az elsö ati karim és teccik eddig (nem beszélve arrol h 20volt, és maradt lové heatpipe-ra is :) ). régebben nem vettem volna ati-t-. anno egyik haveromnak 9600xt-je volt jobb procival köritve meg ddr-ram, de némely openGL játék mint pl a kedvenc szimulátorom is szarabbul ment rajta mint az én ösi gef3-amon...jövö évre nézve talán jotékonyan hat majd az árakra h az ait legalább felsö-közép kategoriában fel tud mutatni valamit, ez a verseny talán jo mindenkinek:) 70et a gtx-ért??? :Y az igen! sztem nyugodtan kérhetsz érte többet is, pláne h gari is van még rajta...mégiscsak egy gtx-röl van szo! de ha enyiért tudnád csak elpaszolni és 63ért venni egy gts512-t akkor sztem tartsd meg:) van ebben a kariban még böven tartalék!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#375) buherka válasza grunge (#374) üzenetére


buherka
addikt

Az ait gyenge Open GL-nen, ez már sok játékban kiderült. persze valahol az ati nyerőbb.
Nekem is volt atim keményen bevállaltam egy Gecube 9600Pro-t. Ha hiszed ha nem, mai napig megy a hugom gépében. A haveromnak egy 9800 Pro-ja van, és még mindig ezzel tolja. Nem igazán hajlandó megválni tőle. Persze Ő xarik az FPS-re, így könnyű dolga van, mert RTS és szerepjáték fan.
Sajna már 80K-ért sem lehet eladni egy GTX-et, főleg, hogy már 70-ért kapsz 512-es GTS-t.
Ezek meg már egy szinten vannak. Én is csak 1280-as felbontást használok és ebben már ugyanúgy teljesít mind a kettő. Hiába írod oda, hogy GTX, mindenki leszarja.
Ha megtartom akkor remélem elleszek vele még legalább egy évig.
Majd meglátom még mi lesz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#376) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

szerbusztok
sztetek felmegy egy VF700CU az eszaki hidra?:D:D
ezen flizok hogy veszek ra es meghajtom a kicsket 500fsbre:)
sztetek? :))

(#377) buherka válasza Cobrusz (#376) üzenetére


buherka
addikt

Jó kérdés, hogy fel e megy rá.
Nem tudom, hogy mennyiben van most egy VF700CU, szerintem olyan 4 K kötül.
4K-ért sokkal jobb hűtést kapsz rá és kimondottan NB-re valót.
Mondjuk egy ilyet:[link]
De szerintem nem azon múlik, hogy milyen hűtés van az északi hídon.
Nekem 1,35V-al lazán viszi a z 1600-as FSB-t és még így is langyi.
Lehet, hogy FSB vallos a procid és a büdi életben el nem éred az 500-as FSB-t, még ha szárazjéggel hűtöd is az északi hidat.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#378) grunge válasza buherka (#375) üzenetére


grunge
addikt

igen ttöl az opengl gyengélkedéstöl én is féltem picit de eddig minden olrájt, mondjuk gef3rol léptem ide, ugyhogy viszonyitási alapom nincs nagyon:) nekem is van egy haverom aki még mindig 9800proval tolja, és ö sem tervez ujitani;) hát ha 70k körül adod el gtx-ed és veszel anyiért egy karit mai picit gyngébb is..hát akor minkább tartsd meg sztem! egy évig tuti elleszel vele, ha nem érdekel az optimalizátalan crysis és jövöbeni társai ha lesznek...viszont ha elpasszolod és vennél egy gainward 88gt-t amit már itt is láttam 60k-ér ujan akkor szintén lesz egy jo kártyád +10k költöpénzed:) sztem nem éri meg gts-t venni! a gt is eléri majdnem a gtx-et, pláne oc-vel.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#379) grunge válasza Cobrusz (#376) üzenetére


grunge
addikt

hali! hát nem tudom, sztem kicsit optimista probálkozás lenne azt oda felbiggyeszteni:) látom jo kis zalmi hütöd van, az elvileg jol hüti NB-t is! de ha enyi nem lenne elég akkor csavarozz rá inkább egy 4centis ventit a bordára, van rajta hely! 500fsb? háát evvel a lappal azt nem hinném h összejön...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#380) buherka válasza grunge (#378) üzenetére


buherka
addikt

Emléxem amikor megvettem a Gef3 Ti 200 128MB-os karimat 38K volt :Y .
Aztán a szomszéd srácnak tudtam eladni 7K-ért :DDD , amikor már 6600GT volt.
A gyerek a Gef3-assal nyomta végig a COD2-őt...hát nem volt valami szép látvány :) .
Asszem nem a adok én el semmit. Marad ez a kari a gépemben.
De ha vennék is GT-t, akkor is valami spec.hűtőset vennék, mert a ref egy nagy kaksi.
Vagy lehet, hogy én is veszek egy 9800ro-t... :DDD ...kitudja?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#381) buherka válasza grunge (#379) üzenetére


buherka
addikt

Ja... 500-as FSB ezzel a lappal...álom...álom...édes álom :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#382) grunge válasza buherka (#380) üzenetére


grunge
addikt

ja vegyél azt :DDD én is kb anyiért vettem a ti200at, szintén 128 és szintén végigvittem a cod2-t:D ézd meg ezeket a gt-ket [link] meg a golden sample-t is sasold meg, annak kicsit más a hütöje! eléggé faxán néznek ki passzolnak az alaplap szinvilágához:D sztem csak akokr ad el a gtx-et h tényleg nagy szükséged van a plusz 10k-ra...mondjuk az 2láda sör :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#383) grunge


grunge
addikt

btw. vége a vizsgaidöszaknak, iszom a megérdemelt söröm:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#384) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

hat akkor nem veszek ra :(((
hely lenne sztem
[link]

(#385) grunge válasza Cobrusz (#384) üzenetére


grunge
addikt

hát nemtom, mérd le a dolgokat.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#386) buherka válasza grunge (#382) üzenetére


buherka
addikt

Nya....elcseréltem a karit + némi kp, most este. Talán még du. mondtam, hogy megtartom a kártyám...hazudtam :DDD
Egy Galaxy 8800GT Cooler Master lett belőle.
Tetszik, mert nem ref. nyákos hanem a Galaxy saját nyákja és legális Vmód jumber is van rajta. És terhelve sem megy 50 fok fölé és felét eszi a GTX-nek.
Csinálok képet róla és linkelem majd. 12xxx pöttyöt lök a 2006-ban. Kb. ennyit nyomott a GTX is, pár százassal talán többet.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#387) buherka válasza grunge (#383) üzenetére


buherka
addikt

És átmentél mindenből??? Amúgy grat... :R
Én is innék az egészségedre, de utálom a sört, meg pont melózom.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#388) buherka válasza Cobrusz (#384) üzenetére


buherka
addikt

Szerintem, meg baromira nem férne el... :( , kár is kisérletezni.
És hozzáteszem, baromira könnyű lesarkazni az északi hidat, főleg ha rábabrálsz egy ekkora rézdarabot.
Ha kicsit olvasgatsz a fórumokon, akkor senki sem javasolja ezt a műveletet, mert itt nincs lesarkazásvédő.
Én bizti nem piszkálnám...Abit bácsi kitalálta, hogy az jó legyen :) .

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#389) grunge válasza buherka (#387) üzenetére


grunge
addikt

Köszi! hát átmentem majdnem mindenböl, tudod, nincsen rozsa...:) akor a sör helyett mást is lehet:) hmm akortehát mégis cserélted, ha ugyanolyan jol megy és még lové is lett belöle akkor gart a bolthoz :DDD majd jöhetenek a képek! legális voltmod?! miafene! ilyesmiröl sem hallottam még!

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#390) grunge válasza buherka (#388) üzenetére


grunge
addikt

Corbusz:csatlakozom, könnyen hazavághatoda lapod, sztem is hagyjad! meg eléggé jo a hütöd a chipset számára is! igy az nb melegedése tuti nem fog határt szabni a tuningnak ;)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#391) buherka válasza grunge (#389) üzenetére


buherka
addikt

Sebaj...úgy is meglesz a biros bizi :C .
Nestea a gyengém abból is a citromos. :B
Mos tesztelem a karit...ezt a 2006-os loop tesztet adtam neki, futtatom vagy 3 órán keresztül. Ha ezt nem bírja akkor gagyi a cucc.

Bizony-bizony...legális V-mod. Van rajta egy jumber amit 2 állásban lehet használni.
Persze az egyiknél több kakajót kap a kari. Monjuk nem nagyon érdekel a dolog.
Pl. ilyen dolgok miatt preferálom a Galaxy-t. Tuning a köbön. Az egyik srác a 8800GT fórumban 2407Mhz-ig elhúzta ezzel a dologgal a memóriákat :Y , pedig csak DDR3-as van rajta.
Nem gyenge :C
Jól néz ki a pros abit lap ezzel a kék nyákos Galaxy-val...fasza.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#392) buherka válasza grunge (#390) üzenetére


buherka
addikt

Tudod...unatkozik az ember és abból van a baj... :(
Lásd én: addig baxtattam a Biost, hogy majdnem hazavágtam a lapot. :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#393) grunge válasza buherka (#391) üzenetére


grunge
addikt

meglesz hát, majd egyszer:D jaja nestea citormmal rulez:) hm..a 2400mhz kicsit meredek, söt! ne mkicsit :Y pedig alapon is jol mennek ezek a cuccok! mondjuk én absz nem vagyok a kártya tuning hive..legalábbis nem gyözött meg az a pár fps nöbekedés ami a rizikoval jár...hát kék nyák kicsit elüt de egy ilyen karinál ez megbocsátható ;]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#394) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

hat rendben van
akkor nem probalom meg :(((
nem szeretnem hazavagni most masra kell a kesh:D:D:D

(#395) buherka válasza Cobrusz (#394) üzenetére


buherka
addikt

Jó válasz...de aztán te se kamuzz ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#396) buherka válasza grunge (#393) üzenetére


buherka
addikt

Én is úgy vagyok vele, hogy nem babrálom.
Mert nem szeretném megölni a karit idő elött.
Itt van amiről beszéltem: [link]
Mondjuk ezzel a dologgal már nem csak pár fps-t nyersz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#397) grunge válasza buherka (#396) üzenetére


grunge
addikt

elég szép heatpipa van rajta:) mondjuk hagayárilag craknak rá ilyet akkor valoszinüleg kiprobálnám én is ;] viszont az fura h a ramokon nincs külön hütés. mondjuk lehet ott huzat randesen:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#398) grunge válasza Cobrusz (#394) üzenetére


grunge
addikt

igy van hagyjad is:) én azt akartam h átpasztázom csak, de nem nyulok hozzá pont a lesarkazásvédö hiánya miatt...meg nem is melegszik igy sem:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#399) buherka


buherka
addikt

Azért megy hozzá szerintem: [link], mármint a laphoz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#400) buherka válasza grunge (#397) üzenetére


buherka
addikt

Heat-pipe ide vagy oda felszalad ez is 70 fokig.
Alapon 50 fok körül mozog.
Vettem rá ramsünit reggel, 8 darabot, de csak 6-ot tudok felrakni rá, mert 2 nem fér el.
Farigcsálni kéne, de nincs kedvem, majd valamikor.
Amúgy rátettem az újjam a ramokra és tök langyi még terhelve is.
De látnád, hogy milyen baromi vékony a nyákja, ki van spórolva az anyag rendesen.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.