Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) 3shae válasza grunge (#5600) üzenetére


3shae
aktív tag

Nálunk már win7 van az összes gépen. De jól olvasom hogy hűtlenkedni akarsz ? :DDD gondolok itt az i5 konfigra

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5602) grunge válasza 3shae (#5601) üzenetére


grunge
addikt

Nincs htlenkedés a lap marad:D Épitek köré egy szerényebbet odahaza leváltan ia Tualatint. Nem fogom eladni ez ta történelmi deszkát :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5603) 3shae válasza grunge (#5602) üzenetére


3shae
aktív tag

Na azé! :D

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5604) Maxxter


Maxxter
senior tag

Srácok, kezd elfogyni a tudásom és még mindig nem jöttem rá mi baja van...Kezdek félni, hogy lap vagy proci a ludas. :( Lehet valakinek a segítségét kérem majd, hogy mindent mindennel kipróbáljunk. :F

A szitu az, ha az NB vagy a procin emelek feszt, fagy a gép, még a biosig is alig jut el. Ha hagyom auton, akkor a win-t nem tudja feltenni, mert mindenféle hibát dob ki. :( Tegnap már nem tudtam mire gondolni, csak arra, hogy melegszik a proci, mert lapot már kizártam, újrapasztáztam és azóta se kép- se hang. Kezdem feladni...

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5605) grunge válasza Maxxter (#5604) üzenetére


grunge
addikt

Hétvégén tudok segiteni ha gondolod! Fővám Tér :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5606) Maxxter válasza grunge (#5605) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ne kérdezze senki, hogy mitől, miért, hogyan, de beindult és hibátlanul hasít... :))

Talán sejtet valami a szobámban uralkodó állapotokról... :D
[link]
[link]

Köszi Grungi a segítséget! :) Lehet megijedt tőled és azért indult el. :P

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5607) grunge válasza Maxxter (#5606) üzenetére


grunge
addikt

Az meglehet, csak meghellotta az IT hívószavát és beindult :D :C

A lapocskám tegnap kiszereltem a gépből és beizitottam az i5.öst. Húúúú banyek, még a 4GHz-es douhoz képest isszembetűnő a sebességnövekedés. GTA IV hasit mint a vajasbicska :D
Egy gondom van, hogy az ASUS Arctic Square hűtőmet nem tudom rátenni. Létezik valami lefogató ezekhez? :U

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5608) Maxxter válasza grunge (#5607) üzenetére


Maxxter
senior tag

Gratula hozzá!

Biztosan van hozzá lefogató, asus oldalán nézz körbe. A Xigmatekemhez is van új lefogató az új foglalatokhoz.

Dobok fel ma pár képet a tápocskámról. ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5609) grunge válasza Maxxter (#5608) üzenetére


grunge
addikt

Köszi! :R

helyes! meg a kocsiról is jöhetne némi update :D
Aztán elkezdem tervezni mit épitsek a fatális deszkára. Kis okos gazdaságos masinát akarok majd a PII Tualatin helyére. Tökéletes lesz. Még legalább 5-10 évig lesz használaban az tuti :d

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5610) Maxxter válasza grunge (#5609) üzenetére


Maxxter
senior tag

Adok egy e4300-t a 8600-ért :DD , memóriából sosincs kevés. e43 elmegy passzívban a Xigmatekkel. :D

Ladával nem sokat haladtunk sajnos, idén semmi időnk nem volt. De majd most télen neki esünk. :U

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5611) grunge válasza Maxxter (#5610) üzenetére


grunge
addikt

E8600 és a 8GB OCZ bele lett forgatva az i5-be már :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5612) Maxxter válasza grunge (#5611) üzenetére


Maxxter
senior tag

Rossz válasz, ülj le egyes. :D

Nem egyszerű ez a gép történet nálam...Örülök, hogy működik, gondoltam berakom most már a helyére. Berakom a lapot, vgat, winyót, indít megy. Király. Berakok mindent, lecsavarozok mindent mindennel, szépen elvezetek minden kábelt, elmatekolok vele 2 órát és nem indul...Kitépek mindent már dühből, asztalon összerak és láss csodát megy...Kellene vennem egy új házat is, mert meg van átkozva és nem indul benne semmi???? :F :F :F :F :F :W :W :W :W Ez tiszta hülye...

Na mindegy, a beígért képek:
[link]
[link]
[link]
[link]

Ilyen volt mikor szépre csináltam:
[link]

És ilyen lett, hogy működjön is:
[link]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5613) grunge válasza Maxxter (#5612) üzenetére


grunge
addikt

Rossz hirek...
Amikor beépítetted a deszkát a lapba, tettél alátétet a csavarok alá a lapon? Ha igen, próbáld meg anélkül, és a működéshez felesleges dolgokat ne építsd be. Ha nem volt alátét, akkor tegyél alá. USB adaptereket is mellőzd.
BIOS mi van rajta? Valami tuningot kap? Ha igen tedd fel az 16 van a 18as biost és alapon toljad. (Nekem E8600 tökéletesen ment 18as biossal, szerette a tuningot is és nagyon stabil volt).

Szép táp, hogyé volt? :D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5614) Maxxter válasza grunge (#5613) üzenetére


Maxxter
senior tag

Van minden ami kell neki, hogy jól legyen bent. De már nem is izgat, az a lényeg, hogy most hasít. :)
Asszem 18as biosszal megy, minden alapon.

Gondoltam, hogy tetszeni fog a táp, 23k volt. :)

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5615) 3shae


3shae
aktív tag

Tegnap eladtam a radeon 4670-et, és ma vettem egy GTS 450-es kártyát. (Gainward) Az eladónál kártyát kipróbáltuk, tesztek lefutottak stb.. A kártya új, de inkább kipróbáltattam, ne érjen meglepetés. Na mondom ok minden, csupa öröm és boldogság. Erre nem indul itthon a gépem.. De most mi a fene :F Két táppal próbáltam (FSP 350 és MTECH 600) de egyikkel sem indul. Kihúzkodtam már mindent, a pumpám az egekben, de a gép nem ad képet, csak pár másodperc múlva sípol egy hosszút. :O Ami a legsz@rabb az egészben, hogy már a nyolc megás pci-os karival sem indul.. Illetve a kártya bejelentkezik, de a BIOS-ig már nem jutok el. Mi a franc lett a géppel? Valami ötlet?

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5616) 3shae


3shae
aktív tag

Vagy szóljak Chuck Norrisnak? :DDD

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5617) grunge válasza 3shae (#5615) üzenetére


grunge
addikt

Első nekifutásra a tápra gyanakszom. Ezeknek az uj kártyáknak már sok Amperos táp ágak kellenek, igy a régiekkel lehetnek anomáliák. Áramtalanítsad az egész kócerájt, setleg bios clear is, és prósza utána.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5618) 3shae válasza grunge (#5617) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszi, én is a tápra gyanakszom, mert ugye az előző kártyához nem kellett bekötni a plusz tápellátást biztosító kábelt. Pedig direkt ezért nem vettem meg az ultra gt vagy mittudoménmilyen 8800-as kártyát, mert úgy gondoltam, hogy az régebbi, sokat fogyaszt, és még teljesítményben is gyengébb. Cefetül ideges vagyok. Amúgy köszi a segítséget, amiket leírtál már megtettem. Még egy celeron procit is beraktam, de azzal sem indult el (420-as 1.6GHz)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5619) 3shae válasza 3shae (#5618) üzenetére


3shae
aktív tag

. (Minimum recommended power supply with +12 Volt current rating of 22 Amps.) "

Lehet hogy ezeknek a tápoknak sok a Quad Q6600 + GTS450 kombó..

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5620) grunge válasza 3shae (#5619) üzenetére


grunge
addikt

Az biztos. Elkel a 30+Amper azon az ágon. Kell egy normális táp neked! egy gyengébb akár magával is viheti az egész kócerájt. Az lenne csak a szörnyű.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5621) 3shae válasza grunge (#5620) üzenetére


3shae
aktív tag

Na akkor konnektorba is pipilnék, az biztos! Holnap jelentkezem! Jóccakát :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5622) Maxxter válasza 3shae (#5619) üzenetére


Maxxter
senior tag

Kell egy táp és nincsen probléma ;) Lehet, hogy beokádott a teljes terheléstől.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5623) 3shae válasza Maxxter (#5622) üzenetére


3shae
aktív tag

Mint ígértem, ma jelentkezem :) A fejlemény: Haver-kolléga áthozta a gépét, ugyanaz a táp van a gépében, mint nekem (FSP 350) ami egy athlon x4 -et, és egy radeon 4830-at szolgál ki, sőt még a memóriamoduljai is annyi mint nekem, 4x1 gigabyte.

Szóval a 4830-as karival indul a gépem, de pár másodperc után kikapcsol ( BIOS-ban való matatás közben)

GTS 450 berak a kolléga gépébe, és... ott sem megy :)

Az, akitől a kártyát vettem, szólt hogy vigyem át az egész gépet, és átnézzük.. Szerinte is tápegység a gyenge.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5624) grunge válasza 3shae (#5623) üzenetére


grunge
addikt

Szerintem is. Sok Amper kell ezeknek a kariknak. a régi 350esekkel vannak fenntartásaim. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5625) 3shae válasza grunge (#5624) üzenetére


3shae
aktív tag

Este nyolcra megyek, utána jelentkezem :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5626) grunge válasza 3shae (#5625) üzenetére


grunge
addikt

Jól van, kalappal! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5627) 3shae válasza grunge (#5626) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszi! :C

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5628) stephenpoe


stephenpoe
tag

...:) táp lesz:) Nekem asszem,a 420 gt-vel csinálta ugyanezt,emlékeztek?...ampert nézegettünk:)Most asszem 650/max 25 amp-os van,az visz mindent:)

Sok szerencsét :U

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#5629) Maxxter


Maxxter
senior tag

Milyen hangkártyát ajánlotok? Az is beokádott. :D Nem tudom mi van velem. Amihez nyúlok tönkre megy. :))

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5630) grunge válasza Maxxter (#5629) üzenetére


grunge
addikt

Csak és kizárólag ASUS! Nekem van egy D2P (25-30k) és egy DS (ezen vvan a durva zene cucc). Zseniálisak! Volt Fatal1ty X-Fi-m, de az tré ezekhez képest. Maga a kártya jó volt, de a szoftverek nagyon nem. Asusnál minden gördülékenyen megy és működik, nem is akárhogy!
Egy DS vagy DG ugy 10 ezer körül van. Ég és föld.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5631) Maxxter válasza grunge (#5630) üzenetére


Maxxter
senior tag

Akkor DG vagy DS vagy DX? Mert 5k, 10k, 16k és már nagyon nincsen kedvem sokat költeni. :D

Teljes sötétség van hangkártya téren. Szóval úgy döntsd, mintha magadnak vennéd. Rád hallgatok teljesen grungi. :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5632) grunge válasza Maxxter (#5631) üzenetére


grunge
addikt

DS. Teljesen elégedett leszel vele :K A DX ua, csak pcie csatis igy kell rá tápot kötni, fölös. DG meg butábbb. DS amit keresel :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5633) Maxxter válasza grunge (#5632) üzenetére


Maxxter
senior tag

Megbeszéltük. ;) Köszike!

Tudtam én, hogy te vagy az én emberem. :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5634) grunge válasza Maxxter (#5633) üzenetére


grunge
addikt

Vedd meg azt referálj! Sztem tetszeni fog :) Én nagyon pozitivan csalódtqam benne! :C

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5635) 3shae


3shae
aktív tag

Na itt vagyok! :)

Szóval az volt a helyzet, hogy az a fekete nyákra épülő Gainward kártya nem ment a gépemben, mert beleraktunk egy pirosat, :DDD és az tökéletesen működik.. Ezt el is hoztam, nagyon tetszik a teljesítménye! Valami hihetetlen hogy milyen játékok vannak manapság.. Pl a BFBC2-ben a téli pályán már rendesen azt éreztem, hogy fázom :D

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5636) 3shae válasza 3shae (#5635) üzenetére


3shae
aktív tag

Azért ez már nem éppen OEM kiszerelés mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5637) grunge válasza 3shae (#5636) üzenetére


grunge
addikt

Jaaa :D Enyém is igy néz ki, csaj 460 GS 2GB :) Bizony eléggé jól néznek ki a mia cuccok. Sok esetben nem is evvel van gond, hanem a tartalommal.

Más: Nem World of Tanks-ozik valamelyőtök? :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5638) 3shae válasza grunge (#5637) üzenetére


3shae
aktív tag

Mondsz valamit, az általam említett játék is hihetetlenül lineáris.. A gépen fent van az Operation Flashpoint is ( gold edition, 500 forintért vettem az egyik óriás elektronikai üzletben) de ott meg olyan béna az AI hogy az valami hihetetlen :)

Pl az egyik küldiben kísér két katona a speciális alakulattól, akik MP5-tel támogatnak engem, erre a szitu.. Megyek át egy egy erdei úton (amin egy BMP közeledik, de nem vesznek észre) sikerül beszaladnom az erdőbe, a két koma jött velem, erre olvasom hogy kipurcant mindkettő. Megfordulok, erre mit látok? Elütötte őket a BMP :DD

A karid az sokkal jobb min a 450?

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5639) grunge válasza 3shae (#5638) üzenetére


grunge
addikt

Huuu a régi Flashpoint nagyon király volt! végigtoltam az összes kieget. imádtam! ott még volt kihivás :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5640) 3shae válasza grunge (#5639) üzenetére


3shae
aktív tag

Tudom, ezért is csaptam le rá! Ez legalább már DVD kiadás, és még WIN 7 alatt is megy ! Van egy papírdobozos verzióm is (GOTY edition) de ott cserélgetni kell a CD-ket telepítéskor, és még XP-n sem akart nekem elindulni múltkor. Azért ez elegánsabb megoldás - egyetlen lemez, az összes frissítésekkel,addonokkal stb.. :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5641) grunge válasza 3shae (#5640) üzenetére


grunge
addikt

Eléggé jól hangzik nekem is kell :D régen nagyon komáltam a gámát. A készitőinek az uj játéka a ARMA - Armed Assault asszem. Van belőle 1-2, még nem volt időm megnézni, de elvileg eléggé jó.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5642) 3shae válasza grunge (#5641) üzenetére


3shae
aktív tag

Az nagyon tetszetős játék, a grafikáját,és a játékmenetét nézve (én azt szeretem amikor szépen lassan, nem kapkodva, hanem inkább osonva, lopakodva kell egy játékban előre haladni) de sajnos lecsúsztam a második részéről, pedig újságmellékletként teljes játék volt valamelyik hónapban. Jaj most jutott eszembe, hogy te karmolod a szimulátorokat.. Szóval az a helyzet, hogy a MS Flight Simulator 3-at is megvettem, szintén 499 forintért, és az is DVD verzió. Annyit megér nem? :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5643) 3shae válasza 3shae (#5642) üzenetére


3shae
aktív tag

Hülye.. COMBAT FLIGHT simulator 3-at..

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#5644) grunge válasza 3shae (#5643) üzenetére


grunge
addikt

Megér pesze, de az igazi szimulátor ebbe na ténában az IL-2 Sturmovik '46. Steamen 9 EUR. körül van. NA az nagyon megéri, mert az összes létező kieget tartalmazza. Vagy 5-6 gáma. Mai napig ninsc vetélytársa mind látvány mind élmény terén! Joy kötelező. A Fatal1tyre épülő konfiggal tudtam rendesen játszani először vele, pedig lassan 10 éves játékról van szó.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5645) grunge


grunge
addikt

Ezt nézzétek meg! Félre tetettem a skaccal. Nem megy rá az Asus Arctic Square hűtőm az uj lapra, hiába van rajta s775 hűtőknek hely. VAn ehhez egy keret ami felfogja a foglalat körül a cuccost és a proci alatt a lap hátán is van egy megerősitett fém keret ami miatt nem tudom ráapplikláni ezt. Eredmény, vehetek uj hűtőt. Mivel néztem hogy ezek a kompakt vizek eléggé jók, tlaáltam ezt a gyöngyszemet. Talán lefagyasztja a 2500k-t :D

Az Asus meg marad akkor a Fatla1ty-n. sztem tavaszre összerakok belőle egy elpusztithatalan 2nd gépet. Eddigi legjobb legstabilabb deszkám! Mondtam én hogy nem fogom eladni :D NEtezős gépnek meg az idők végezetéig elég lesz szvsz. :C

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5646) stephenpoe


stephenpoe
tag

Hali Srácok:)

...tudtok valamit a Bigfoot-ról,vagy a K1.es hálókártyákról?....Érdemes belefeccölni a lóvét?:)

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#5647) grunge válasza stephenpoe (#5646) üzenetére


grunge
addikt

Hello! Nemigen...Abbol a pénzből VGA-t vegyél vagy procit, attol jobban kevesebb lesz a lag. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5648) Maxxter válasza grunge (#5645) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem lenne szar. ;)

Boldog Karácsonyt mindenkinek! Már megint. :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#5649) grunge


grunge
addikt

Boldog Karácsoynt bubik! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5650) 3shae


3shae
aktív tag

Boldog Karácsonyt a vörös deszka tulajoknak! :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.