Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#490) antikomcsi válasza Gaby (#487) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Nyugodtan veheted a 3200+ procit, ha van rá keret, legalább lesz 10-es szorzód is.
A cpu hűtőnél ha már ilyet veszel, akkor inkább nagyobb borda+ nagyobb lapát vagyis 7700Cu, a ram hűtő ígyse, úgyse fér el. De nem is olyan fontos.
A ház szép, csak nem célravezető, kicsit hangos lesz, tele van 8 és 9 centis ventikkel. Egy 12 centis venti ugyanakkora fordulaton 2.25x több levegőt szállít, tehát fele akkora fordulaton is többet szállít, mint egy 8 centis, és hangtalan. Ez már mindegy, de casetek házból célszerű lett volna olyat választani, ahol elől-hátúl 1-1 12centis venti hely van, jobb és halkabb. Ha ezek a ventik mind mennek, majd akkor az nf4 hűtőt is hagyhatod, nem azt fogod hallani. És az otesek is mehetnek 3500-3800-as fordulaton még elviselhető a hangjuk, 6000-nél már nem annyira.
Táp bőven elég ne aggódj, nem lesz vele gond.

Igen jó konfig, sok tartalékkal, nem lesz vele gond.
Én ugyan asus en6600gt-t választottam, hozzá, mert nekem ez bőven elég, és jó árban, megy, azonkívűl remekűl húzható az 1.6ns-os ramoknak köszönhetően, és a gpu is autómata észlelésen 570-re áll be a gyári 500MHz helyett.
Szerintem a játékokban nincs akkora kölönbség, hogy megérné egy dupla árú vga, hacsak valakinek, nem a 3dmark eredmény a legfontosabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.