Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) apcuk


apcuk
csendes tag

Helló, van egy pár kérdésem és tapasztalatom AB9-cel kapcsolatban.

1. 1.5-ös BOISnál a Realtek hangkari driverben az Audio I/O fülnél a zöld csatinál is lehetett választani fülhallgatót/sztereo speakert...stb. (jobboldalon), meg baloldalon is egy legördülő menüben egymástől függetlenül. Ennek nem sok értelmét láttam. De ha a jobb oldalon, a zöld csatlakozónál fülhallgató volt beállítva, nagyon csúnya hangok (sípolások, néha sistergés) kísérték a normál hangokat. 1.8-as BOIS-ra váltás után a zöld csatinál sztereo hangfal jel van, de nem lehet hozzányúlni, baloldalon továbbra is be lehet állítani. Mellékhangok nincsenek. Nálatok mi a helyzet? Van egyáltalán sztereo hangzás meg fülhallagó között különbség? Mondjuk játékban?

2. A procihűtő sebessége sokszor fel-le ugrál, lehet hallani. Nem lehet, hogy ''túl érzékeny'' a hőmérséklet érzékelő? Az oké, hogy játék közben feljebbmegy, de pl win alatt miért nem állandó? Nálatok hogy van beállítva? Nálam alaból 35 fok/60% - 65 fok/100% volt, de áláttítottam normálra, hogy halkabb legyen (35 fok/30% - 65 fok/100%).

3. Ez a legfontosabb. Régebben már leírtam szenvedésemet, mikor is Jmicron driver leszedése után meghalt a rendszer, de akkor sem volt jó a LAN, de már akkor is gyanús volt, hogy a LANnak mennie kellett volna a Jmicrontól függetlenül. Akkor egy cmos clear segített. Ma, egy hónap után megint megviccelt. Egyik bootolásnál nem indult a gép, se kép, se hang, de lusta voltam szétszedni a képet, hogy megnézzem a POST kódot. A köv. bootnál bejött a win, de a LAN kapcsolat nem jött létre, így persze a net se ment. Több boot után aztán újra jó lett. :F (És még vmi: közben még próbáltam egy sleepmódot is, aminél csak egy egér jött be wake után, amúgy fekete képernyő).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.