Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #96302336 válasza kolakola (#50) üzenetére


#96302336
törölt tag

Egy próbát esetleg még megér, csak 1 db RAM, és a VGA legyen a gépben, még egér sem. Próbáld így indítani. A RAM egy eddig nem használt slot-ban legyen.

(#52) Vigneau válasza kolakola (#50) üzenetére


Vigneau
félisten

Pótlapot nem adnak?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#53) kolakola válasza #96302336 (#51) üzenetére


kolakola
tag

Köszi, kipróbálom, bár olyanom, hogy nem használt RAM slot, nincs, ugyanis 4x512 Geil figyel benne.

(#54) kolakola válasza Vigneau (#52) üzenetére


kolakola
tag

;) ....sajna nem.
de ha csere lesz, akkor valszeg QuadGt...

(#55) maross


maross
veterán

egy 6300as proc ala ab9 vagy ib9-et ajanlanatok? 1000ft kulonbseg van, szoval elhanyagolhato. 3ghz korul szeretnem jaratni, ez fontos tenyezo :). koszi, maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56) Vigneau válasza maross (#55) üzenetére


Vigneau
félisten

AB9 mindenképpen - különösen a különbözet alapján. Főleg az uGuru miatt. Milyen RAM lesz hozzá?
Nekem is AB9-ben volt korábban az E6300-am. 2975MHz-en hajtottam a nem túl erős RAM-om miatt, ami behatárolta a tuningom. Ha kell, majd tudok segíteni. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#57) csigi


csigi
addikt

Na még kérdés...
Úgy jön ki a lépés 10Xfsb300-nál, hogy a ramjaim 800 vagy 900-on mehetnek.
Mennek is mindkettőn csak különböző időzítésekkel:
800MHz 4-4-4-12 2T
900MHz 5-5-5-15 2T
Namármost, az Everest mindkét esetre szinte azonos értékeket ad. Szerintetek melyiken érdemesebb használni? A valós alkalmazások inkább a több MHz-et avagy inkább a jobb időzítést komálják?

Másik:
A BIOS-ban van egy olyan a ramoknál, hogy tRFC, ami auto-n van egyenlőre, így Everest szerint 56. Ez nekem új. Lehet, érdemes vele kezdeni valamit?

Köszönöm! :R

nofene

(#58) Zájec válasza csigi (#57) üzenetére


Zájec
veterán

ez engem is érdekelne, melyik a jobb a cl4 v. cl5... a jétékokhoz...
a tRFC -t nálam is 56ra állitja magas mhz-nél..(1000)

MCH 1.25v , ICHIO 1.5v
most melyik miért felelös pontosan, vagyis mire jo ha a feszüket emelem?..
mindkettőn 0.2v lehet emelni.. nálatok mi a tapasztalat evvel kapcsolatban ?

(#59) Vigneau válasza csigi (#57) üzenetére


Vigneau
félisten

Minél alacsonyabb a tREF, annál jobb eredményeket tudsz elérni az Everest RAM tesztjeinél.
Ami engem illet, inkább a magasabb frekit preferálom. De a legegyszerűbb, ha mindkét esetben elvégzed a szükséges teszteket és a gyakorlatban tapasztaltak alapján döntesz.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#60) Vigneau válasza Zájec (#58) üzenetére


Vigneau
félisten

Az MCH az északi híd. A magasabb FSB eléréséért felelős. 400MHz fölött már 1.45V-on járattam.
Az ICHIO a déli híd tulajdonképpen. Némileg nem árt 400MHz felett emelni rajta. Nekem 1.6V kellett 425-ön az üdvösséghez.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#61) maross válasza Vigneau (#56) üzenetére


maross
veterán

az jo lenne, meg nem volt c2d-m. 1gb/800 seitec ramjaim vannak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62) Vigneau válasza maross (#61) üzenetére


Vigneau
félisten

Az 1066-os Kingmax Marsaim előtt 800-as Zeppelineket használtam - szintén 2*1GB kivitelben. Azok is szépen eldöcögtek 850-en. Mára már nem tűnik válogatósnak az AB9 széria RAM terén. A 18-as biost javaslom a laphoz.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#63) éN79


éN79
addikt

No, én is ''szenvedek'' kicsit a ramokkal. A Vitesta EE-k mellé beraktam 2x512 667-es Kingmax ramot, giga-512-giga-512 leosztásban (a kézikönyv szerint ez a szimetrikus DC).
Egyelőre megy az XP, az nem dobott még hibát, viszont az Orthos hol 5 perc, hol 2 perc... alatt hibát jelez, a VPC már egyszer elszállt kékhalállal.
Pedig a ramokat 800-on használom, 2.0 és 2.05V-al is megkínáltam őket, az időzítések mondhatni elég lazák: 5-5-5-15 és 5-5-5-18 is próbálva. :F

(#64) Vigneau válasza éN79 (#63) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam sem kerek még minden. 470-en jó minden a tesztek szerint. Viszont DVD írás közben kifagytam. Eddig lehetett írás közben netezni is. Bár most 450-en szintén ezt teszem, itt még nem fagytam - szerencsére. Az a kérdés, hogy ilyen magas órajelen már tényleg minden CPU Feature-t le kellene tiltani? Ki tudja, mekkora feszt kap a proci terhelés nélkül. Lehet, hogy az már 2800MHz-en nem elég a procinak.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#65) éN79 válasza Vigneau (#64) üzenetére


éN79
addikt

A-Datákkal és Kingmaxokkal külön külön hibátlan a dolog, csak együtt van piszmogás. A Vista memhiba keresője nem talált kivetnivalót a négyesben, az Orthos meg az elöbb kb. 1 perc alatt nyüszögött. Most csak a kingmaxok vannak benne, teljesen jók.
Na még variálok, bár az giga-giga-512-512 felállás egyáltalán nem tetszett a lapnak, azt sehogysem tolerálta.

(#66) Vigneau válasza éN79 (#65) üzenetére


Vigneau
félisten

A Kingmax-ok Nálad mennyit mennek amúgy?
No, közben én is kiteszteltem a dolgot, 450-en még minden oké. Írás, netezés, még F5-ös (külön-külön futtatott) Everest memteszt is megy. Bosszant az eset, mert 470-en már csak valami pici dolog lehet a kerékkötőm, csak még nem tudom, hogy mi...
Írtam a QuadGT topikba is, csak tud mondani valaki valamiféle okosságot.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#67) éN79 válasza Vigneau (#66) üzenetére


éN79
addikt

Kingmaxok-on elvileg a kingmax IC-k vannak (ha egyálatlán van ilyen), mindenesetre nem H-sak az biztos, így simán csak 800-ra lőttem őket, többet nem is nagyon várok tőlük, lévén ezeknél a beállításoknál vagy 800 v. 1000, de utóbbit nem viszik, úgy tűnik.

Jelenleg kopp-kopp, de már 50 perce megy az Orthos 8-as priorban, és nem hibázott még együtt a 4 modul. :)
Amit tettem: 1-512-1-512 felállás helyett megcseréltem a modulokat, így 512-1-512-1 leosztásban raktam be őket, és ami még talán ennél is fontosabb, az időzítéseket a jó laza 5-5-5-18-ról SPD-re raktam, így az A-Datákhoz igazította magát a rendszer, és most 4-4-4-12-n járnak 2,05V-on (persze minusz feszejtés, azaz durván 2.0-2.03V között). Szuppper!!! :)

(#68) Vigneau válasza éN79 (#67) üzenetére


Vigneau
félisten

Látom alakulsz. Grat. :C
A 8-as mennyivel jobban izzasztja meg a rendszert az 1-eshez képest?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#69) éN79 válasza Vigneau (#68) üzenetére


éN79
addikt

Úgy tűnik tényleg jó, aminek örülök, legalább használom a tartalék ramjaimat is. :)
8-as mennyivel ízzaszt jobban: én eddig mindíg 1-est használtam, de nem igazán vettem észre különbséget. Amikor ''csak'' 2 giga volt a gépben, és 1-es helyett 8 v 9-es priort használtam, akkor annyit vettem észre, hogy lassabban ''tért észhez'' a rendszer pl. ablakváltásnál. :U
Szvsz. már az a 450 is igen szép nálad, bár csigi procija is igencsak jól muszikál. :)

(#70) Vigneau válasza éN79 (#69) üzenetére


Vigneau
félisten

Tudom, hogy szép a 450, de a 470 még szebb lenne. Rá kell jönnöm, mi lehet a baj. Lehet, alacsony volt a fesz a procinak, hiszen kifagytam. Ez ritkán szokott memhibára utalni.

Örülök neki, hogy csigi-nek összejött a proci. Jó szemem volt a topikok között. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#71) hektor24


hektor24
aktív tag

Sziasztok!
Az AB9 alaplapomon a PCI-E slot mellett van egy ATX4P1 nevezetű csatlakozó, az alaplapleírás ezt írja róla:
Auxiliary 12V Power Connector: This connector provides an auxiliary power source for devices added on PCI Express slots.
Inno3D 8600GT 256MB videókártyám van. Be kell dugnom ebbe a csatlakozóba egy tápdugót?
Előre is köszi a segítséget!!!!! :R

(#72) apcuk


apcuk
csendes tag

Helló, van egy pár kérdésem és tapasztalatom AB9-cel kapcsolatban.

1. 1.5-ös BOISnál a Realtek hangkari driverben az Audio I/O fülnél a zöld csatinál is lehetett választani fülhallgatót/sztereo speakert...stb. (jobboldalon), meg baloldalon is egy legördülő menüben egymástől függetlenül. Ennek nem sok értelmét láttam. De ha a jobb oldalon, a zöld csatlakozónál fülhallgató volt beállítva, nagyon csúnya hangok (sípolások, néha sistergés) kísérték a normál hangokat. 1.8-as BOIS-ra váltás után a zöld csatinál sztereo hangfal jel van, de nem lehet hozzányúlni, baloldalon továbbra is be lehet állítani. Mellékhangok nincsenek. Nálatok mi a helyzet? Van egyáltalán sztereo hangzás meg fülhallagó között különbség? Mondjuk játékban?

2. A procihűtő sebessége sokszor fel-le ugrál, lehet hallani. Nem lehet, hogy ''túl érzékeny'' a hőmérséklet érzékelő? Az oké, hogy játék közben feljebbmegy, de pl win alatt miért nem állandó? Nálatok hogy van beállítva? Nálam alaból 35 fok/60% - 65 fok/100% volt, de áláttítottam normálra, hogy halkabb legyen (35 fok/30% - 65 fok/100%).

3. Ez a legfontosabb. Régebben már leírtam szenvedésemet, mikor is Jmicron driver leszedése után meghalt a rendszer, de akkor sem volt jó a LAN, de már akkor is gyanús volt, hogy a LANnak mennie kellett volna a Jmicrontól függetlenül. Akkor egy cmos clear segített. Ma, egy hónap után megint megviccelt. Egyik bootolásnál nem indult a gép, se kép, se hang, de lusta voltam szétszedni a képet, hogy megnézzem a POST kódot. A köv. bootnál bejött a win, de a LAN kapcsolat nem jött létre, így persze a net se ment. Több boot után aztán újra jó lett. :F (És még vmi: közben még próbáltam egy sleepmódot is, aminél csak egy egér jött be wake után, amúgy fekete képernyő).

(#73) éN79 válasza hektor24 (#71) üzenetére


éN79
addikt

Nem szükséges csatlakoztatnod, simán és rendeltetésszerűen kell működnie a GT-dnek e nélkül is.

(#74) Zájec válasza éN79 (#67) üzenetére


Zájec
veterán

szépen alakul a négyes fogat :C pláne igy hogy 2 külömbözö pár
van összerakva.. elismerésre mélto ;)
mert ugye nem mindenkinél müxik [link]
érdekes tapasztalat volt hogy cserélgetni kellett őket..
szóval a cl4 800 szépen megy igy .. biztos hasitani fog a cl5 is komolyabban..
de ha nem az sem baj.. :R
kingmaxal kapcsolatban.. ugye én is keresgélek és eddig mindenki K-s
szorozatut ajánlottak.. úgylátszik abból több van a piacon.. szerintem 950et
azok is mennek..



[Szerkesztve]

(#75) éN79 válasza Zájec (#74) üzenetére


éN79
addikt

Mindenesetre eltartott vagy 2-3 órácskát a tesztelgetésekkel együtt mire odáig eljutottam, hogy ne haljon meg az Orthos 5 perc után. Vigneau 1066-os Mars-ai is mentek egy rövidke próba erejéig a lapban, de azok még csak véletlenül se voltak hajlandóak együttműködni a Vitestákkal. Külön külön pazarul mentek a párocskák, de nem vegyültek egymással.

(ha nem ''k''-s lenne az IC rajtuk, hanem ''h''-s, még meg is környékeztelek volna :) )

Viszont tegnap több mint 2 órányi Orthos után na meg pár órai szünetet követően egy uGuruban visszavett profil-t az XP fagyással díjazott, a Vista meg tűrte, remélem elszigetelt esetről van szó, mert ... :(((

(#76) Zájec válasza éN79 (#75) üzenetére


Zájec
veterán

megdolgoztál vele , de lett eredménye is.. :) érdekes hogy Vigneau ramjaival
nemakarták a négyest, mondjuk rővidke tesz volt, lehet hogy ment volna.
kitudja :U a másik verziot nem probáltátok 667 és 1066 együtt :F :DD
kiváncsi lettem volna.. már csak az én esetem miatt is.. :D

nálam is fagyogatott néha au uGuru profil mikor belekerült az uj procim..
pont ahogy irod a profilváltásnál volt a jelenség és XP-t használok.

(#77) éN79 válasza Zájec (#76) üzenetére


éN79
addikt

Á, akkor még nem ezek a ramok voltak (most pénteken cserélték ezekre őket), amikor Vigneau ramjai itt landoltak egy két nap erejéig, de a Vitestáim X2 alatt se igen szerettek közösködni, holott az GEIL Ultrák meg mentek szépen az OCZ-kkel együtt hiba nélkül... :U

Akkor a uGurus dologgal kapcsolatban megnyugtattál, remélem ''kitombolta'' magát és csak egyszer fordult elő. :R

(#78) Zájec válasza hektor24 (#71) üzenetére


Zájec
veterán

lehet hogy nem létfeltéle a dolgnak ,ahogy éN79 kolléga mondta..
de nálam be van dugva bizti ami bizti.. ez elvileg plussz power ad a vganak
a 7900GS igényli szerintem, de nélküle nem probáltam a rendszert..
mintha erről már korábban beszéltűnk a topikban.. ha nem sipol és megy
a rendszer akkor nem kell,, ha meg nem müxik akkor meg dugd be.
emlékszem valakinél segitett az áramcsati használata..

(#79) kispéé válasza Vigneau (#62) üzenetére


kispéé
aktív tag

Sikerült lecserélni a zeppelineket?:)Amúgy ezt már akartam kérdezni,hogy a 1066-os RAM-ok mennek a AB9-be?És az 1066 FSB-jű proci?

(#80) éN79 válasza kispéé (#79) üzenetére


éN79
addikt

Vigneau helyett válaszolok ha nem baj: természetesen mennek az 1066-os ramok a lapban, egész konkrétan az űab9-ben is, én mondjuk csak kerek 1000-en hajtottam őket.
1066-os FSB-jű procid van neked is, de ha az 1333-ra gondoltál, akkor talán azok is menni fognak, vélhetően csak bios frissítés kell nekik a cpu támogatás érdekében, remélhetőleg, mondjuk én személy szerint nem látom túl sok értelmét arra váltani majd, mert szvsz az annak jó, aki nem tuningol, így alapsebességen gyorsabb procit kap a pénzéért.

(#81) Zájec válasza éN79 (#77) üzenetére


Zájec
veterán

ja tényleg.. még frissek :R
és a Geil meg az OCZ mentek az X2 alatt?? pedig pletykaszinten azt olvastam
hogy az AMD nél nehézkes a 4modul,, a 965lapkészlet jobban komázza..
és az XP v Vista alatt.. vagy mindegy..?
a uguru dolog nálam is kitombolos dolog volt, mikor nagyon piszkálgatam a
tuningot.. az a baj nemémlékszem pontosan mitől csinálta és miért hagyta abba.
lehet hogy a default modrol nem szeret váltani User-re.. inkább user-röl
user-re . 1-2-3.. vagy forditva.. de lehet hogy ez süketség amit mondok :U :)

kispéé: nem 1333fsb procikat akartad kérdezni? az 1066 megy benne..

éN79 #80 hsz.: nekem is ez a véleményem az 1333 kapcsolatban..
magasabb alaporajel, ennyi,, nem lesz itt nagy durranás.. ugyanugy core2
procikrol van szó.. nincs nagy ujdonság benne..

[Szerkesztve]

(#82) kispéé válasza éN79 (#80) üzenetére


kispéé
aktív tag

Ja,igen,1333-ra gondoltam természetesen:) Akkor,ha egy bios frissítés után mennének,az jó,mert akkor elég időtálló alaplapunk van.

(#83) éN79 válasza Zájec (#81) üzenetére


éN79
addikt

Én is csodálkoztam a Geil és OCZ pároson, de azok legalább jól mentek nagyon, ennél már csak szacsee platformja döbbenetesebb nekem, ahol is 4x1 giga SuperTalent megy de valami veszettül (1000 v. fölötte és igen alacsony időzítésekkel!) az X2+M2N32 SLI kombójában.

kispéé: szvsz neked sem lesz értelme 1333-as procikra váltani (4 magos meg talán kisebb csíkszél persze más tészta). A szorzó ugyanakkora, lényegében az alapsebesség nő csak, nem hiszem hogy a nagyobb FSB-től megváltozna a procik ''vége'', úgy gondolom azok is kb. 3-3.5G környékén fognak elvileg max járni tuning esetén, a ramokat is nagyobb sebességen járatják majd alapon, úgyhogy nem látom sok értelmét, nálad is ugyanúgy 7x400 lenne a sebesség ha tartod ezt az órajelet, csak éppen nem 266-ról indulnál hanem 333-ról.



[Szerkesztve]

(#84) Zájec


Zájec
veterán

nem birtam belenyugodi a procim tuning korlátaiba.. tovább feszegettem a dolgot..
az előzetes ereményeim: E2140: 1600 @ 2880 ( 360fsb X 8 ) alapfeszen 1.28v.
tovább nem akart menni az istenért sem.. pedig gondoltam hogy ha alpfeszen
1.3 ghz-t tudok emelni rajta ami elég szép szerintem alapfeszen..,,
gondoltam milyen jol fog hasitani feszemeléssel.. de nem akart ..
most ahogy adtam max feszt az MCHnak és az ICHIOnak és megküldtem
neki nem kicsi feszzel 1.525v - 1.575v :Y
beindult, felált a rendszer 370fsb-nél (2960mhz), de nem stabil egyenlőre..
nagyon érdekes ez a nagy fesz külömbség.. 1.55v :B
de megtőrt a jég.. ;) pedig azthittem nem fog...

(#85) éN79 válasza Zájec (#84) üzenetére


éN79
addikt

Én se szoktam nyugodni. Megcéloztam a 7x400-at amit csont nélkül visz is, viszont e fölé nem igazán tudok menni, legalábbis a kitűzött 7x430 már nem megy, a többi meg nem érdekel. :DDD
Nálam is alapfeszen viszi a 2800-at, de fölötte bármennyi feszt is adok a procinak, MCH-nak, ICHIO-nak, egyszerűen nem akarja az igazat, úgyhogy hagyom, annyit nem is érne az a pár(száz) plusz MHz, hogy jó sok fesszel érjem el.

(#86) Zájec válasza Zájec (#84) üzenetére


Zájec
veterán

azt vettem még észre hogy kevés volt a korábbi probálkozásoknál
a déli hid fesze az ICHIO. 1.5v-1.7v én csak 1.6v-1.65v adtam neki
tőbbet kellett volna neki, kevés volt..
gondolhattam volna mert ilyen sejtelmes hibakodokat ad, ami déli hid
instabilitésára utalt.. de adtm neki 1.7v és elindult a rendszer..

Vigneau: # 60 hsz. nálam az a tapasztalat hogy procitol függöen
400 alatt is javasolt.. szóval nem a fsbtöl függ a dolog..

(#87) Zájec válasza éN79 (#85) üzenetére


Zájec
veterán

igen attol a pár száz Mhz-től nem lesz gyorsabb (sokkal) a szekér..

én most belőttem alapjáratra 2.8ghz 1.28v. 1050mhz 1.9v
igy betonstabil, jol használhato..

még egy picit játszok a nagyfeszekkel a proci nagyon hüvös még 1.55v is..
pár fokkal lett csak melegebb..

meg nem akarom folyamatosan max MCH&ICHIO feszekkel járatni a lapot..
vigyázok rá ,,, kimélem az AB9met :P jobb a békesség :R

(#88) Vigneau válasza kispéé (#79) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, sikerült lecserélni őket. Jelenleg 940MHz-en hajtom a Kingmaxokat 1:1-ben.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#89) Vigneau válasza Zájec (#87) üzenetére


Vigneau
félisten

Neked van ilyen gondod a DVD íróddal: [link]? Utolsó oldal a lényeg. Felraktam az 1.01-et, aztán az 1.82-t és semmi változás... :W

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#90) Zájec válasza Vigneau (#89) üzenetére


Zájec
veterán

ki kellene probálnom, nem tudok érdemben nyilatkozni..
nálam inkább disznek van a DVD..

(#91) éN79 válasza Vigneau (#89) üzenetére


éN79
addikt

Nálam az Asus 1814 szórakozott, hogy újraírható lemezt nem törölt rendesen, míndíg elrontotta, de az újabb firmware nálam megoldotta a dolgot, azóta hibátlan. :U

(#92) Vigneau válasza éN79 (#91) üzenetére


Vigneau
félisten

Értelek. Köszi Neked is Zájec. ;)
Mindenesetre szóltam a beszerzőmnek, hogy az ügy érdekében tegyen néhány lépést.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#93) maross


maross
veterán

ib9-cel mit buknek ab9hez kepest? a procibol kihozott teljesitmenyen kivul mas nem nagyon erdekel (22800 vs 25200 ft). koszi, maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94) Vigneau válasza maross (#93) üzenetére


Vigneau
félisten

Még a csendes gép lehetősége sem foglalkoztat? Valamint a könnyebb hibabehatárolás?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#95) éN79


éN79
addikt

No, én tegnap kipróbáltam a 400->410-et, mosolyogtam is magamban, hogy simán felállt a rendszer, aztán meg Orthos le is törölte az arcomról a mosolyt, röpke idő alatt el is kezdett vinnyogni. Marad a 400. ;]

(#96) Vigneau válasza éN79 (#95) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálad hogy állnak a feszértékek?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#97) éN79 válasza Vigneau (#96) üzenetére


éN79
addikt

1.238V a CPU-nak (ugyebár 1.35V-rol dobja le ide 2800-on), a ramok meg 2.05V-ot kapnak, ami a uGuru szerint 2.02 - 2.03V környékén van.

(#98) Vigneau válasza éN79 (#97) üzenetére


Vigneau
félisten

MCH és ICHIO? Ezek a lényegesebbek most. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#99) éN79 válasza Vigneau (#98) üzenetére


éN79
addikt

Jah, alapon minden. MCH: 1.25V (uGuru szerint 1.26) ICHIO: 1.5V (1.5V uGuru szerint)

(#100) Vigneau válasza éN79 (#99) üzenetére


Vigneau
félisten

No, akkor ne is csodálkozz. Egy próbát megérne az 1.45V-os MCH és az 1.6V-os ICHIO.
MSN? ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.