Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3442) bok92


bok92
addikt

Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek egy negatív tapasztalatot az Extreme Digital céggel kapcsolatban.
November 27-én rendeltem tőlük egy tv készüléket (180k értékben). A futár december 4-én hozta ki, majd két nap múlva jeleztem feléjük, hogy pixelhibás a készülék, és szeretném lecserélni a készüléket. Jó pár napig nem érkezett semmi válasz, majd felhívtam őket, azután kezdtek el bármit is intézni az ügy érdekében. Végül december 13-án vitte el a futár. Többször hívtam őket ezt követően, mert jó lett volna ha karácsonyra megérkezik a cserekészülék, hát nem jött össze... :DDD Karácsony előtt pár nappal jött az email, hogy karácsonyra fixen nem jön, de küldtek egy 2500ft értékű kupont. ok :DDD Most ott tartunk, hogy ma, azaz január 13-án még mindig nincs meg a tv. Felhívtam őket, elvileg két munkanapon belül intézkednek, de legjobb esetben is jövő héten érkezik meg. Talán...
Már múlt héten is azt mondták, hogy legkésőbb hétfőn itt lesz, dehát semmi. Kicsit bosszant, hogy adott egy készülék, amit kifizettem több mint egy hónapja, és mégsem látom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.