Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6478) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok.

Érdekes problémám lenne. Ma este legjobb barátom jött le barátnőjétől, és az autóján talált egy levelet hogy "Meg lesz húzva a kocsid XY (XY a srác vezetékneve) :DDDD J.B." Na most ami még érdekes hogy ma ahogy kimentem a suliból az én autómon a bal hátsó kerék fullra le volt eresztve, mint kiderült a szelepet kitörték/vágták/magától eltört. Ami fura hogy a bal hátsó kerekem 2 hónapos volt, a felni és a gumi is hibátlan. Pont egy napon történik a dolog, és pont velem meg a legjobb barátommal. Barátomnak azt javasoltam hogy tegyen feljelentést, hogyha tényleg történik valami akkor valami bizonyíték van. Hogy az enyémmel is pont ma történt ilyen, nem tudom hogy véletlen-e, de kapásból tudok 2 embert mondani aki haragosunk, és tudja hol lakik barátom barátnője, illetve hova járunk suliba. Az zavar a legjobban hogy ma lett leadva kasznis-fényezőhöz az autó, és pénteken szalon állapotban jön ki. Ha ez után történik vele valami akkor nem tudom mit csinálok...
Teendő? (nekem meg se fordult a fejembe először hogy szándékosan ártott volna nekem valaki, betudtam egy sima "defektnek", de így...)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.