Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#179) MoPeTeR


MoPeTeR
csendes tag

Hali!
Tegnap du. érkeztem haza Donovaly-ból, s gondoltam megosztom veletek élményeimet. A szállás jó volt, kényelmes ágy, elégséges mennyiségű, és jó minőségű kaja, már ha az ember szereti a marhahúst minden mennyiségben :) Ez a hely pedig a Zornička, ahol a portás csaj még angolul is tudott :Y Bár csak épp hogy :DDD Ez a hely a TeleMix-es felvoonótól 50m-re van, tehát nem fáradtunk el amíg átmentünk a felvonóhoz. Csak amikor át akartunk menni a másik oldalra a kék pályákhoz. Az viszont egy kb. 800m-es séta volt síbakiban :( Nem tudom mi volt az ok, amiért nem volt tömeg - talán az olimpia - de egyik felvonóra sem kellett többet várni, mint tavaly a sógoroknál (max. 5perc) De délután a piros pálya - ami ugye az egyetlen a síterepen már szinte használhatatlan volt, legalábbis másodéves síelőként, ugyanis olyan buckák keletkeztek a pályán, mintha direct buckapályát építettek volna. Tehát borultam rendesen :U De a hó jó volt egyébként. Az egyetlen igazi negatív élményünk az itthon kölcsönzött sífelszerelés volt ugyanis, a barátnőm lécén az egyik - egyébként nem is túl nagy - esése után, közben, előtt (kitudja) leszakadt a kötés hátső része :Y így én vittem le a piros pálya felétől a léceteket a kezemben, ő meg lesétált :(((
Ha bármi kérdés van szívesen segítek :)
Üdv. MoPeTeR

Régebben olyan bizonytalan voltam .... vagy nem?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.