- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
OpenWrt topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
XanD3R
senior tag
Melyik firmwaret ajánlanátok archer c7 v2-re? Eddig egy regebbi openwrt volt rajta de gondoltam kiprobalok valami frissebbet/mást. Tudnátok ajánlani egy jó, stable releaset?
-
XanD3R
senior tag
válasz
woodworm #10141 üzenetére
Kozben sikerult megoldani a problemat.
Eloszor a leirasban linkelt factory image-t probaltam feltenni de a gyari UIbol nem engedte igy kenytelen voltam TFTPn keresztul megoldani, viszont nem volt benne luci igy sshn voltam kenytelen bekonfigolni eloszor a netet(PPPOE) majd feltelepiteni a lucit.
Viszont eleg bugos volt a dolog, kidobalt mindig a luci pedig valtoztattam jelszot, meg csomagokat sem tudtam telepiteni, igy upgradeltem egy trunk buildre, azota jo minden sot erre mar az SQMet is sikerult feltelepiteni igy a Bufferbloat is csokkent 800+ msrol 20 msreAz 5Ghz wifi viszont ezzel a verzioval nem mukodik , most azzal szorakozok eppen. Package managerbe nem is latom az ath10k drivert, kezzel meg nem sikerult eddig feltelepiteni.
-
XanD3R
senior tag
válasz
woodworm #10139 üzenetére
Akkor a 15.05.1 verzióba van LuCi?
Mert az elvileg mar támogatja a gd25q128 flash chip-et ami a v2.1be van.Csak letöltöm a factory imaget frissítem a gyári router UI-ból, utána rákapcsolódok a frissített, immár openwrts routerre az 192.168.1.1 címen és onnan mar feltudom rakni a ath10k firmware-t es kernel modult amit írnak, hogy kell a v2.1hez?
Ha tényleg lesz luci akkor nem tűnik bonyolultnak. Ha mégse lenne akkor SSHn keresztül tudom telepíteni ahogy olvasom.
Varok valami megerősítést azért mielőtt nekiállok, hátha mar kipróbálta innen valaki.
-
XanD3R
senior tag
Sziasztok!
Ugy tunik a tesztek alapjan, hogy bufferbloat problemam van, ezert szeretnem az SQM beallitasok miatt OpenWRT-re frissiteni a Tplink Archer C7 v2.1 (s/n: 216...) routeremet.
Azt szeretnem kerdezni, hogy van-e valamelyikotoknek tapasztalata a firmware frissitessel, mert azt olvastam, hogy a 215C sorozatszam folotti C7 routereknel lehetnek problemak + utolag kell feltenni drivereket, es a webui-t is.
Mennyire problemas ezt megcsinalni?
Új hozzászólás Aktív témák
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- Telenor 5G Indoor WiFi Router (FA7550) + töltő
- AKCIÓ! Dell Alienware M17 R3 Gamer notebook - i7 10750H 16GB DDR4 1TB SSD RTX 2070 8GB WIN10
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest