Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) betonfelhő válasza Wolverine (#138) üzenetére


betonfelhő
tag

A Civil Warba még bele se kezdtem :/ viszont az nem régi.
Az Age of Apocalypsbe már belelapoztam, az tényleg régebbi mert 1995-ben kezdődik :D

Red Robin: egy kicsit konfúzus, ha nem vagy egyáltalán comic-nerd akkor nagyon.
elképzelhető, hogy ez valakinek spoiler: Bruce Wayne halála után Dick Grayson (egykori első Robin) Nightwing szerepéből visszavonulva magára ölti a sötét lovag ruháit, hogy ő legyen az új Batman a mostani kaotikus időkben, Robinként pedig Damian Wayne, Bruce biológiai fia lép be. Tim Drake (a harmadik Robin) a Red Robin álruhában keresztül utazza a világot, mert meg van róla győződve, hogy Bruce Wayne még él. Erre bizonyítékot is talál.

A képregénybe több sorozat vezet bele és vannak bekötések is. Batman RIP, Final Crisis, Battle for the Cowl. Blackest Night, Blackest Night: Batman, Bat-Girl.

Nyomozós akció-kaland, ahogy az sejthető. általában 4 részes történetekből építkezik. Nekem tetszik. lehet, hogy pontosan össze kéne gyűjteni és sorrendbe rakni az összes tie-int és oldal történetet.

Irredeemable: 16 füzetből álló sorozat. a 12-iknél tartok.
A szuperhősség problémáját vizsgálja. a főhős gyakorlatilag egy superman, isteni hatalommal rendelkező, legyőzhetetlen hős - a Plutóniai -, aki bekattan. És mi lesz akkor ha a világ leghatalmasabb, legerősebb, leggyorsabb emberéből egy őrjöngő, dühős tömeggyilkos lesz? Visszafordíthatatlan, megállíthatatlan katasztrófa.
Érdekes és izgalmas. a rajzstílus hasonló mint a régi szuperhős történetekben, ettől még skizofrénebb lesz az egész. Ajánlom!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.