Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) mityku válasza td (#3750) üzenetére


mityku
aktív tag

''Amúgy a Bukás sajnos szinkronos lesz - Hitler hangja asszem az Animal Planeten szokott narrátorkodni. '' - ez a mondatod elárul mindent, hogy hogyan viszonyulsz a szinkronizált verzióhoz!!! :C :DDD ;]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3752) Nowhereman válasza #65675776 (#3746) üzenetére


Nowhereman
őstag

Még mindig rávezérelhetik egy rádióadóval. Valahol olvastam, hogy ki is tettek két ügynököt, hogy rádiózzák meg az Empire State Buildinget. Az elsőt pillanatok alatt feladta magát, és bemószerolta a másikat is. A rakéta pedig a csodafegyverek hiján egy tengeralatjáróval vontatott konténerből kilőtt A4 lett volna. Az egészben az a röhelyes, hogy az épület tettején akkor is volt egy rádióállomás, elég lett volna arra hangolni a rávezérlést.

Utánam a kondenzcsik!

(#3753) #65675776 válasza Nowhereman (#3752) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez igaz. Viszont ha feltörik/megismerik ezt a rádiórendszert, akkor a csapásokat is tudják irányítani (ahogy tették a bombázóbevezésekkel a britek. Így bombázták egyszer a németek Írországot: lényegében a britek irányították oda a német bombázókat).

(#3754) mityku válasza #65675776 (#3753) üzenetére


mityku
aktív tag

Ez lényegében a lokátor-elhárító rakéták célrairányításának módszere. Nem?

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3755) #65675776 válasza mityku (#3754) üzenetére


#65675776
törölt tag

A lokátor elhárító rakéták (sugárzás elleni rakéták) passzív radarirányításúak, és valóban a radar saját kisugárzása vezeti őket célra. Persze ez nem ennyire egyszerű, a korai típusok ellen pl már annyival lehetett védekezni, hogy kikapcsolták a célbavett radart.

A német rádiónavigációs rendszer (amit a britek tudtak manipulálni) két sugárnyaláb volt, amiket úgy állítottak be, hogy a cél felett metszék egymást. A bombázógépen levő vevőegység pedig érzékelte a két jelet, és amikor a kettő intenzitása elérte a maximumot, akkor a cél felett van, oldhatja a bombákat. Ha a célra a rárepülés közvetlenül, egyenes útvonalon történik, akkor a rávezető repülőgépen a navigátornak arra kell figyelni, hogy a két nyaláb intenzitása egyenlő legyen.

(#3756) td válasza mityku (#3751) üzenetére


td
senior tag

Hát ja. Siralmas volt.

Amúgy meg: tegnap nézelődtem a városban, és a Kisfaludy utcában mindenféle lövő alkalmatosság volt kitéve (értsd: harckocsi :D légvédelmi ágyú, löveg, ilyenek). Ki is lehetett őket próbálni, már ami a célzást illeti. Faja volt. És a legdurvább: a végén úgy vitték el a tankokat, hogy beindították őket, aztán jött a katonai egység, felpakolták platóra, oszt nyomás. Szerintem még ma is ott van a lánctalp nyoma az aszfaltban. :D Nagyon durva volt, ahogy az a T-nemtomhanyas kiállt az Üllői útra, a rendőrök pedig megállították a forgalmat. Amikor meg csörlővel fel akarták húzni, volt egy pont, ahol megakadt a tank, és a teherautó önmagát húzta közelebb hozzá! Volt egy kiscsaj is, sötétkék szerelőruhában, rajta ''MH MTEK'', na ők vitték el. Egész helyes pipi volt, olyan 1-60 magas lehetett :D

Na de elég a dumából, itt vannak a képek:

[link]
[link]
Ez itt ua., mint az előző, csak más a csővég, és volt valami irányzék vagy mi (rajta beosztás, és a sávok mellett ilyenek, hogy ''Rep. gr.'', ''Pc. gr'' - tehát a gránáttípusok)
[link]

Na itt a tank is. Erre kb. fél órát kellett várnom, hogy lefényképezhessem, annyi surmó mászkált rajta.
[link]

Ezek csak régi autók, gondoltam berakom:
[link]

A 100mm-es légvédelmi cucc (20 t) /1949 M ha jól emlékszem/
[link]

Ugyanaz este:
[link]

A tank este:
[link]

Vontatás:
[link]

Dettó:
[link]

Aztán volt még egy, amit nem fényképeztem le. A cső átmérője annak nem volt ugyan nagy, de maga a cucc azért méretes volt. Lehetett függőlegesen meg vízszintesen állítani (elvileg, mert nem ment), és a két ülőkénél, ahol ez megtehető volt, két célzóperszkópnak is volt illesztési hely. Meg volt rajta egy kis útmutató táblázat, hogy hogyan kell a vezényelt sebességet állítani, ha dőlésben van az ágyú. Talán ezek mondanak valamit, mert a típusra már nem emlékszem.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3757) mityku válasza td (#3756) üzenetére


mityku
aktív tag

Ez a harckocsi lett beindítva a tüntetők jóvoltából ugye? :C Kár, hogy nem volt elég üzemanyag! :D
Megnéztem volna élőben!

Filmen elaludtam! (lehet mert fáradt voltam?? :DDD )

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3758) #65675776 válasza mityku (#3757) üzenetére


#65675776
törölt tag

Legfeljebb innentől kezdve a rendőrök visznek magukkal RPG-t is. Én meg azt nézném meg, ahogy a ''forradalmárok'' (sic!) alól kilövik.

(#3759) Nowhereman válasza #65675776 (#3755) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hát azért a knickebeinnél továbbléptek a németek, jött az X és az Y készülék. Az X a görbeláb bonyolítva(3 keresztelő nyaláb), az Y-nál viszont nem volt keresztnyaláb. A vezető radar mérte a távolságot/ezzel a bombázó helyét/, majd a kellő pillanatban egy jelet küldött a bombázónak, és akkor potyoghatot a segélycsomag... Persze idővel ezeket is megtanulták a brittek zavarni zavarni...

Az empire State Building elleni támadás lényege a meglepi volt. Akkor ugye ninvcs ellentrükk. Kb. mint a WTC késöbb...

Utánam a kondenzcsik!

(#3760) Nowhereman válasza #65675776 (#3758) üzenetére


Nowhereman
őstag

Elég röhely, hogy csak azzal foglalkoznak, hogy ki fújta meg, azzal nem, hogy ki volt a rendező, akinek a dolga let volna rá vigyázni, meg azt hogy ki volt az, aki nekik adta a melót. Hát azért egy T34 nem jaguár, hogy egy perc alatt el lehessen kötni...

Utánam a kondenzcsik!

(#3761) #65675776 válasza Nowhereman (#3759) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az örök macska-egér harc. Ez mindig is így lesz.

És abban is teljesen egyetértek veled, hogy a szervezőket kellene lefeszíteni. De az is érdekes, hogy akik elkötötték, azok pontosan tudták mit kell vinni az életrekeltéshez.

(#3762) mityku válasza #65675776 (#3761) üzenetére


mityku
aktív tag

Tényleg felkészültek voltak, mert kábeleket, akksikat vittek, vagy szereztek.
Az a 70 éves bácsi (aki vezette) harckocsizó volt korábban, ezért szinte rutin szerűen ment neki a vezetés.

Azért, az hogy RPG-t vigyenek magukkal a rendőrök egy kicsit túlzásnak tartom! ;] Nem mindennap parkol az út szélén elhagyott harckocsi!

Na de politikai off részemről befezve!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3763) #65675776 válasza mityku (#3762) üzenetére


#65675776
törölt tag

Még a '90-es évek végén is ott volt minden rendőrautóban egy Mossberg és egy AMD. Arra kell felkészülni, ami várható. Ha vannak hk-k a környéken, akkor azok ellen is. Aki pedig hk-val támad a rendőrökre, az utána ne háborodjon fel a ''túlzott rendőri brutalitáson''. Valahogy a tüntetői brutalitáson senki sem háborodik fel.

(#3764) td válasza mityku (#3762) üzenetére


td
senior tag

Hát volt rá 3 napjuk, sőt, igazából több is, mert ezt előre lehetett tudni. Aki meg ért hozzá, mert vezetett már olyat, vagy csak szolgálatban találkozott vele vmilyen módon, annak meg nem nagy kunszt megmondani a frankót. De nem azt vitték el, amelyiket fényképeztem, mert az végig ott volt délután. A Deák térnél volt ez, jóval odébb.
Én nem tudom, hogy ez a ''rendőrökre támadtak'' mit takar pontosan, de a Rákóczi úton elkezdték lőni könnygázzal a békés tömeget - nem zavargók voltak ott, hanem sima bámészkodók, és néhány kiabáló, meg a motorosok a Blahán. Az Astoria felől durrogás hallatszott, gondolom, arrafelé volt egy-két zűrös csapat. De aztán a bámészkodók közé lőttek be nem is egyszer. Utána a huzat levitte a metróba is a gázt, ott is könnyezett mindenki a peronon, pedig ők aztán még csak nem is bámészkodók voltak. De még ha azok is lettek volna...

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3765) mityku válasza #65675776 (#3763) üzenetére


mityku
aktív tag

Ekkor voltak a különféle alvilági leszámolások időszaka, nem? (robbantások stb..)
Gondolom ebből kifolyólag voltak felszerelkezve!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3766) mityku válasza td (#3764) üzenetére


mityku
aktív tag

nem ezt akartam! :W

[Szerkesztve]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3767) mityku válasza Nowhereman (#3752) üzenetére


mityku
aktív tag

''A rakéta pedig a csodafegyverek hiján egy tengeralatjáróval vontatott konténerből kilőtt A4 lett volna.'' - ez a konténerből való indítás, nem hiszem, hogy megvalósítható lett volna. Brutálisan instabil lett volna az egész indító platform, akkori időkben nem tudták volna megfelelő stabilizáló szerkezetet készíteni (szvsz). Bár érdekes megoldás azt megkell hagyni!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3768) #65675776 válasza mityku (#3767) üzenetére


#65675776
törölt tag

Itt részletesebben tájékozódhatsz róla: [link]

Persze kérdés, hogy mégis hogyan tudtak volna vele áthajózni észrevétlenül az Atlanti-Óceánon. Mert zajt azt rendesen keltett volna a konténer, szóval a korábbi tengeralattjáró-útvonalakat nagyívben el kellett volna vele kerülni.
A másik probléma a pontosság. Ezt az SLBM-ek (Sea Launched Ballistic Missile - tengerről indított ballisztikus rakéta) esetén egészen a '80-as évek elejéig nem tudták megnyugtatóan megodani, ugyanis az inerciális navigációs rendszerek esetén alapvető fontosságú az indítási hely pontos ismerete, mivel ehhez viszonyítva képes számolni a röppályát. Azaz ha pontatlan a kiinduló pozíció, akkor még pontatlanabb lesz a becsapódás (a repülőgép fedélzeti INS-ek (Inertial Navigation System - Inerciális navigációs rendszer) is csak a GPS-szel való integrálás után váltak igazán hasznossá, addig az is nagy eredmény volt ha egy órai repülés után kevesebb mint 2km-rel tértek el a tervezett útvonaltól. Csak ugye a repülőgép fedélzetén ott ül a pilóta, aki szükség esetén a tereptárgyakat navigációs pontként alkalmazva helyesbíthette az útvonalat. Alapvetően így működik a TERCOM [link] is, ezért tudnak olyan pontosak lenni a manőverező robotrepülőgépek. Erre egy ICBM/SLBM nem képes, ahhoz túlságosan magasan repül). Hiába van a '70-es évek óta csillagnavigációs rendszer is gyakorlatilag az összes ICBM/SLBM fedélzetén, az is csak akkor tud kielegítő eredményt adni, ha a kijelölt pályától csak egy bizonyos mértékben tér el a rakéta (tetszik nem tetszik, az ICBM/SLBM/IRBM-ek nem éppen a manőverezőképességükről híresek. A hatótávolságukat pedig alapvetően befolyásolja az égésvégi sebesség, és az égésvégi ponti irányvektor. Ha a hajtóművek leállítása nem eléggé pontos (időben), akkor nincs az az irányítórendszer, ami a cél közelébe juttatná őket). Az A4 fedélzetén viszont csak egy kezdetleges INS volt, ami még akkor is nagy CEP-et eredményezett, ha pontosan ismert helyről indították a rakétát.

(#3769) mityku válasza #65675776 (#3768) üzenetére


mityku
aktív tag

Tehát kijelenthetjük, hogy az elképzelés érdekes (és nem rossz!), csak a kor technikai lehetőségeivel nem lehetett volna megfelelő eredményt elérni!

Más!
Könyvek, cd-k: [link]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3770) Nowhereman válasza #65675776 (#3768) üzenetére


Nowhereman
őstag

A rakéta navigációs gondjait nagyrészt megoldotta a rádióforrásra való rávezetés. Viszont a kilövés - nos ott ugye folytonos navigálást kellet volna megvalósítani totál passzivan. A nyugati part rádiótornyaira nem gondoltak. Ami azért elég jó helymeghatározást tett volna lehetővé/akárcsak rávezetést. Viszont a kilövést nyugisan, teljes szélcsendes estén kellet volna végrehajtani, hogy a konténer ne himbálódzon. Azaz akár hetekig is kellet volna lavirozni a legforgalmasabb kikötő közelében egy méretes vontatmánnyal. Hát a legörültebb kapitányt is sokáig kellet volna győzködni, fenyegetni és itatni míg elválalta volna.

Utánam a kondenzcsik!

(#3771) #65675776 válasza Nowhereman (#3770) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igen lehet rádióadóra hangolt vevővel navigálni (Mo-on sokáig - vagy még mindig - a Kossuth solti adója volt a fix pont, ha valaki eltévedt, akkor arra állt rá). Csak kérdés, akkora sebesség mellett vajon meg tudták volna oldani egyáltalán az adó befogását. Emellett az A4 apogeuma azért 80km körül volt (az már igen közel van az ionoszférához), kérdés ott mit tudott volna fogni az akkor általános rövid- és középhullámú adók jeleiből.

A himbálódzásban teljesen igazad van. Erre igazi megoldást a víz alóli indítás jelentett volna, amivel szintén kísérleteztek.


mityku: Ez is érdekes lehet: [link]. Mintha nemrégiben valaki egyébként is érdeklődött volna a téma iránt.

[Szerkesztve]

(#3772) Gyantusz


Gyantusz
tag

Bbáááánngg!!!

Szevasztok!
Gondoltam, beköszönök, rég voltam errefelé...
:O

Örülj ifjú ember a fiatalságodnak! (A prédikátor könyve)

(#3773) mityku válasza Gyantusz (#3772) üzenetére


mityku
aktív tag

Nicsak egy Gyantusz!!!! :C :D
Tényleg rég voltál erre!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3774) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

''Es ist Zeit für Rache! Wir müssen die Juden ausrotten!!!'' idézet Cartmentől, az egyik SP részből ;)

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#3775) csibor


csibor
őstag

Tudtátok hogy a T-34-ből készült 41-43 között pár 100db 57mm löveggel.sokkal jobb páncéltörő képességgel rendelkezett mint a 76.2-es.

(#3776) #65675776 válasza csibor (#3775) üzenetére


#65675776
törölt tag

[link] Ilyen hosszú csővel nem meglepő. Meg aztán az sem mindegy mekkora hajítótöltet van a lövedk mögött.

(#3777) csibor válasza #65675776 (#3776) üzenetére


csibor
őstag

[link]Kis szerencsével akár nagymacskát is lehetett vele fogni.

(#3778) Gyantusz válasza mityku (#3773) üzenetére


Gyantusz
tag

Ja. Nem most volt.
Jót vitázunk a múltkorában légiszállítás terén...
:D
;)
Sok volt a melóm otthon, Debrecen és környékén, próbáltam pízt keresni (keveset találtam :(( ), meg az oskolát is le kellett zúzni...
Amúgy Pösten vagyok most, itt dolgozok. Szabadidőm elég kevés (netezni pláne), de tovább informálódok haditechnika terén is.

Örülj ifjú ember a fiatalságodnak! (A prédikátor könyve)

(#3779) Gyantusz válasza csibor (#3777) üzenetére


Gyantusz
tag

Bizony, Kingtiger-eket is lyukasztottak át velük itthon.
Persze ''csak'' oldalról.
Egyetlen eredményes harceljárás ellenük a páncélosok menetben tartása volt (közben repesz-romboló gránátok eregetése feléjük). Márpedig ez igen ''benzinkortyoló'' dolog...
(no és persze előzetes gyalogsági felderítés sem ártott)

Örülj ifjú ember a fiatalságodnak! (A prédikátor könyve)

(#3780) #65675776 válasza Gyantusz (#3779) üzenetére


#65675776
törölt tag

A harckocsik gyalogsági támogatás nélkül az elenséges gyalogság (amennyiben azok képzettek és motiváltak) martalékává válnak (főleg ha még géppuska sincs rajtuk, lásd Ferdinand). Ez alap dolog.

Hol vannak a Tiger legyőzhetetlenségét hirdető emberek? :U

(#3781) Nowhereman válasza #65675776 (#3780) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem teljesen. Nyilt terepen nem sok esély van a gyalogosnak közel jutni egy összeszokott páncélos kötelékhez, sőt az is előfordult hogy gyalogságelleni tankok védték a tankokat(tigris-pzIIIN). Persze a helyzet csúnyán leromlik, ha a talpasoknak van hova bújniuk. És ugye a hábórút nem focipályán játszák. Egyébbként meg kevé szemetebb dolog van egy gyalogosnak, mint tankcsősznek lenni.

Utánam a kondenzcsik!

(#3782) #65675776


#65675776
törölt tag

Azért zajlik az élet a világban: [link]; [link] (kár hogy fosssá van tömörítve a hang).

(#3783) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Rendeltem egy ilyet
[link]
[kép]


....hát nem djönjörűű?! :D

Postázással együtt 8500 HUF körülre jön ki.

Wittmann 1944es téli modellje.
Érdemes megfigyelni a csíkokat a csövön (=győztes találatok) valamint a LAH hadosztály-jelzést a jobb elején (kulcs a csapott pajzsban)


[Szerkesztve]

(#3784) cikasz válasza gege71.hu (#3783) üzenetére


cikasz
őstag

szólhattál volna mert nekem is kellett volna :)

csak mert nagyon nem vágom ezt a paypal-os rendelést.

[Szerkesztve]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#3785) mityku válasza gege71.hu (#3783) üzenetére


mityku
aktív tag

Nagyon pöpecül néz ki! :R

Tud valaki esetleg képeket mutatni az el-alamain-i német katonatemetőről? Múlt héten egy hetilapban olvastam róla egy cikket, és felkeltette az érdeklődésemet.
Köszi!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3786) gege71.hu válasza cikasz (#3784) üzenetére


gege71.hu
addikt

Akarok majd rendelni még 1et (egy 1943as kurszki Das Reich-est), majd egy füst alatt elintézhetjük. Egyelőre megvárom, hogy milyen állapotban postázzák ill, hogy egyáltalán elér e hazánkba a cucc. Nem épp gondosságáról híres a postánk. Remélem nem lopják ki ill törik össze.
Ha rendben ideér akkor még rendelek ezt azt..

payPALes rendelés egyébként rém 1xű. Kell legyen egy dombornyomott mastercardod VISA-d vagy bármely hasonló típusú kártya hozzá. Na meg péééz a számládon :D
Nem von le semmi utalási ktsget, sima kártyás vásárlással egyenértékű.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#3787) cikasz válasza gege71.hu (#3786) üzenetére


cikasz
őstag

Nem tudom merre lax, de ha neked jó át is utalhatom elöre a pénzt és összefutunk valahol.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#3788) gege71.hu válasza cikasz (#3787) üzenetére


gege71.hu
addikt

Ha aktualis lesz nem felejtelek el...privizek majd.
Szentendre-Budapest viszonylatban mozgok.

(#3789) td


td
senior tag

Ma 20:35-kor Hitler amerikai üzleti kapcsolatai az m2-őn. Kicsit szenzációhajhásznak tűnt az ajánlója alapján, de majd elválik. Gondoltam, szólok.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3790) mityku válasza td (#3789) üzenetére


mityku
aktív tag

ááááá!! Megyek mindjárt melózni!
Tényleg eléggé szenzációhajhásznak tűnik a cím alapján. Azért majd pár mondat erejéig kommentálnád, hogy milyen volt?

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3791) td válasza mityku (#3790) üzenetére


td
senior tag

Ha láttam volna, megtenném. :( Úgy volt, hogy felveszik nekem, de nem jött össze. Talán majd ismétlik, sőt, az is lehet, hogy két részes, és akkor legalább majd a következőt figyelhetem.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3792) mityku válasza td (#3791) üzenetére


mityku
aktív tag

Ja igaz! Majd próbálom én is nyomonkövetni a műsorokat!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3793) mityku


mityku
aktív tag

Érdekes: [link]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3794) Kephamos válasza mityku (#3793) üzenetére


Kephamos
addikt

Én csak attól tartok, hogy ebből is valmai ököséget hoznak ki. Eltudom képzelni, hogy azt derítik ki, hogy Hitler azt mondja, hogy ''Igyál kokakólát''. :U

(#3795) mityku válasza Kephamos (#3794) üzenetére


mityku
aktív tag

Csak nem!! :C

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3796) mityku


mityku
aktív tag

Nem nézte valaki a Viasat Explorer-ena harckocsigyűjtők v. harckocsigyártók c. műsort?
Elképesztő, hogy némelyik gyűjtőnek micsoda gépei vannak! :Y
Némely múzeum irigykedhet rájuk! ;]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#3797) gege71.hu válasza gege71.hu (#3783) üzenetére


gege71.hu
addikt

na hát mit hzott nekem a Mikulááás!(postás):
[link] (~1,7 MB jpeg)

Cikasz majd jelentkezz ha erre jársz..tuti ez a megrendelés. Annyi a baja, hogy 3 hét kb.
Kva jól átmegy még a küszöb fölött is. Kisfiamnak annyira megtetszett rendeltem neki egy 1943as Das Reich-es tigert...
Ezt:
[link]
gege

[Szerkesztve]

(#3798) Foxi válasza gege71.hu (#3797) üzenetére


Foxi
senior tag

privát

[Szerkesztve]

(#3799) Kephamos válasza gege71.hu (#3797) üzenetére


Kephamos
addikt

Ez mi is tulajdonképpen? Távirányítós tank? Mit lehet róla tudni? Mennyire bírja a terepet? Mennyit fogyaszt? Mennyibe kerül darabja, kb.?

(#3800) gege71.hu válasza Kephamos (#3799) üzenetére


gege71.hu
addikt

Távirányítós igen. két külön motorral. Egész jól elboldogul kisebb akadályokal(küszöb, vhs kazi, gyűrött takaró).
3 AAA elem megy bele és a távirányítóba az a 9 voltos kis kétpólusú.
Nem tom mennyit fogyaszt :D Elvileg 1 órát írnak ha non stop megy a 3 elemmel.
Postával együtt kb 8000 huf-ba jött ki. Ez függ az aktuális dollárárfolyamtól is.
Paypal-lal a lecélszerűbb fizetni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.