Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) herrober


herrober
tag

Sziasztok!

Van egy A7V8X alaplapom 2000+ Athlon Xp procival. A hétvégén belekerült egy 2500+ Barton tesztelés céljából. Beraktam, az első indításnál minden jónak tűnt de a monitor nem kapcsolt be. Oké mondom Bios reset. Ez kb 5-ször, semmi változás. Az alaplapba a 2000+ vissza, és ezzel is ugyanez történt. Azóta se kapcsol be a monitor. Másik monitorral is próbáltam, de semmi változás. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Ezüstpaszta mi??

(#2) BluEyes válasza herrober (#1) üzenetére


BluEyes
őstag

Vga ki-be, monitorcsatti ki-be, reménykedjünk, hogy csak szerelés közben elmozdult a kártya. Fütyöl-é amúgy a madárka?Má úgy értem a gép. :P

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3) herrober válasza BluEyes (#2) üzenetére


herrober
tag

Ezen már (sajnos) túl vagyok...Tönkre vághatta a Barton az alaplapot?DE MIÉRT?!?Sokan szídták régebben az a7v8x-eket.Ebbe van igazság szerintetek?
Ma még kipróbálom másik VGA-val is...Most 9800Pro,R 7500-el / :)) tudom tesztelni, bár nem nagyon remélek semmit..

Ezüstpaszta mi??

(#4) herrober válasza BluEyes (#2) üzenetére


herrober
tag

Ja, kérdésedre válaszolva nem ''fütyül'', ha arra gondolsz hogy sípol-e az alaplap.Nem,látszólag semmi para.

Ezüstpaszta mi??

(#5) BluEyes válasza herrober (#4) üzenetére


BluEyes
őstag

Várjuk meg a másik kártyát, addig nincs sok ötletem. Nem hinném, hogy a Barton hazavágta a lapot. Jótanács: legközelebb procicsere ELŐTT (ill. az első bekapcs előtt)reseteld a biost !

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#6) herrober válasza BluEyes (#5) üzenetére


herrober
tag

Közben a spanom (akitől ''a'' Barton volt), visszarakta az Ő gépébe, se kép se hang se semmi...Most már van 2 halott konfig.Tehát: kivette a Bartont, én beraktam, halottság..Lehet, hogy már az Ő konfigjában meghalt, amikor kivette(???)!De attól,hogy kivette?( sarkazás NEM látszik ).Ő berakta az én 2000+ -omat azzal se semmi.Visszacseréltük, és most már ugye nekem se megy a 2000+. Bocs, hogy mégegyszer leírtam a sztorit, de talán igy érthetőbb az egész.Ja,azt beszélik táp is lehetne.400-as Codegenem van,nem hiszem.Este VGA csere,plusz a 2000+ - t kipróbálom egy másik lapba. Addíg is várom az ötleteket!!!

Ezüstpaszta mi??

(#7) herrober válasza BluEyes (#5) üzenetére


herrober
tag

Nos!

Tegnap sikerült kipróbálni a lapot egy 850-es Duronnal.Mázli,az alaplap jó, van kép, meg minden...!
Viszont: egy Nf7-be bekerült a 2000+ - om, és szépen el is füstölt, szó szerint!!
!!! R.I.P. !!!!
Érdekes...

Ezüstpaszta mi??

(#8) herrober


herrober
tag

Sziasztok!

Rövid leszek: ''hozzá jutottam'' egy 2800+ Bartonhoz.Minden gond nélkül megy a lapba.Viszont: elég melegnek látja a BIOS is, meg az Everest is ( 58 - 65 fok).A hűtőborda (Cooler Master Jet7) nem tűnik ennyire melegnek.BIOS frissítés segíthet, vagy tényleg süssek tojást rajta?

Köszi

Ezüstpaszta mi??

(#9) arusz válasza herrober (#8) üzenetére


arusz
csendes tag

Nekem a 2.5ös bartonom 52fokon megy,én is sokallom,de minden rendben.(idáig)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.