Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- hcl: Máté tíz pró
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nisida
aktív tag
válasz
Tomdriver #1631 üzenetére
Alapból a játék az egyik szélsőség lenne amikor 1 monitoron megy nagyobb részt a tevékenység itt max a program jelzi, hogy gond van leesik az FPS és néha beszaggat.
A másik szélsőségben 1 monitoron fút egy levelező - ez nem annyira problémás , ezt lekezeli az integrált videokari is - , a másik 3 monitoron meg megy a munka, az elsőn: 1 db autocad , a másodikon: az autocad kiszolgáló részei, + írott anyagok, a harmadikon: filmet nézek, vagy fotokat , munka anyagokat böngészek.
A probléma egyik része a game, a másik része a munka alatti szaggatás.
Mivel fotók, scanelt állományokat mozgatók autocadben - 1 Mb - 100 Mb-ig - és rendszeresen zoomban, mozgatásban beszaggat és belassul ezért gondoltam , hogy ha külön kártya intézi a munka képernyő tevékenységét akkor ez nem fordul elő. Innen indult a gondolkodás.
A CF ahogyan én látom inkább 1 monitor kihajtásának maxolását jelenti, a több monitoros rendszerre nem igazán jó. De ez inkább csak sejtés - nem bizonyosság - az eddig olvasottak alapján.
Anno volt olyan ötlet is, hogy az autocades monitort egy Quadro-val vagy Firepro-val hajtanám ki. De mivel a vegyes rendszerek még jobban fehér hollók mint a quad monitoros rendszerek ahoz még annyira nincs semmi értelmes anyag. Aztán a variált kártyás quad monitorosokat meg külön ..... a munkának meg mennie kell első a termelés.
Új hozzászólás Aktív témák
- Ipad Pro A1709 64GB és 256GB Retina 2K cellular
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L540 - i5-4GEN I 16GB I 500SSD I DVDRW I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Több db Nvidia Quadro K2200 4GB GDDR5 újszerű, karcmentes videokártya számlával
- Apple iPhone 15 Pro 256GB,Dobozával,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest