Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) wannnabeees válasza pelenka35 (#31650) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

(#31652) pzstm


pzstm
titán

tegnap ugyebár beszereztem a Mordort, és 2 órát sikerült vele játszanom. Eddig nagyon bejön, bár jobb lett volna előtte/közben ha valaki party chatben mesél róla.

4-5-6x legalább meghaltam már sajnos, és az ellenségek/célpontok fejlődtek, volt hogy egyszerre több is :(

Azt már látom, hogy különböző típusú küldetések vannak, és arra is rájöttem, hogy ha egy ORC-ból lehet Intel-t kiszedni, azt bizony halott orc-ból(vagy nem tudom mik ezek) nem nagyon lehet :B

Elég tartalmas játéknak tűnik, ha valaki nagyon pro benne, ne habozzon tippekkel/ötletekkel/trükkökkel ellátni :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31653) woodbear válasza gianni85 (#31647) üzenetére


woodbear
addikt

Enyém is szeretni nézni nagyjából az összes játékot amit nyomok. Szerencsére. ...kíváncsi vagyok az evil withinhez mit fo szólni. :)
Bár bevallotta,hogy azért nem fogja egyiket se kipróbálni soha, mert tuti rákattanna. (Ezt jó jelnek vettem ) de emellett függőnek tart :D pedig nem vagyok az, és én is mindig a bulizós, kocsmázós témával jövök elő :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31654) gianni85 válasza pzstm (#31652) üzenetére


gianni85
veterán

Vigyázz, mert ha nagyon elhúznak a kapitányok, akkor szívatós lesz. :) Az intel szerzés szerintem fontos, mert a gyenge pontjukon könnyen foghatóak a kapitányok. (bár intel nélkül is rá lehet jönni, de ugye az próba szerencse) Ha meg véletlenül futsz össze egy erősebbel, akkor ne légy rest elfutni :) Tápold a karakteredet, és egyre könnyebb lesz. Általában vagy combat finish-sel, vagy állattal, vagy íjjal lehet könnyen megölni a kapitányokat

(#31655) pzstm
sorry, passz, még október elején játszottam vele, és erre nem emlékszem már. Nem igazán maradt meg a teljes élmény, csak a pozitívumok, ami számomra egyedül a harc volt

[ Szerkesztve ]

(#31655) pzstm válasza gianni85 (#31654) üzenetére


pzstm
titán

még azt sem nagyon tudom hogy kell tápolni :B

igyekszem fejlesztgetni :B és igyekszem nem meghalni.

AMúgy amikor nem főszálhoz tartozó küldetés van és elbukom azt újracsinálhatom. Elején belefutottam egy 10 stealth killesbe például és csak 8 sikerült így failed lett. Az elveszett örökre? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31656) gianni85 válasza woodbear (#31653) üzenetére


gianni85
veterán

:D
Dettó. Én is függő vagyok a szemében. Persze, ha éppen nincs valami érdemleges játék, akkor akár 2 hétig se játszok, de azért függő vagyok :D Most mondjuk minden nap megy egy kis FH2

(#31657) Rage47 válasza pzstm (#31655) üzenetére


Rage47
veterán

en eleg sokat játszottam vele szívesen segítek de mindenre magam jöttem ra :D

(#31658) pelenka35 válasza wannnabeees (#31651) üzenetére


pelenka35
őstag

kösz, ismerem a linket :)

Gamertag:Rob3rt75

(#31659) pzstm válasza Rage47 (#31657) üzenetére


pzstm
titán

ha fent leszel lehet behívlak partyba majd akkor ;) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31660) wannnabeees válasza pzstm (#31655) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Ha jól emlékszem minden küldetést (fő és mellék) újra tudsz csinálni ha elbukod.

(#31661) tunkiih


tunkiih
őstag

Sziasztok, remélhetőleg még a héten csatlakozok a Destiny-sek táborába (Expansion Pass-el). Aki esetleg még nincs a friend listemen és nyomja, jelöljön be ha ugyvan.. köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#31662) gulb válasza Casanova* (#31646) üzenetére


gulb
senior tag

Nah nalunk azert nincs gond:)) csak jot nevettunk:)) ismerte ezt az enem:) es tole kaptam egy csomo jatekot:) szoval no para. Es igen o is szereti nezni az AC-kat meg Forzat ... lanyom meg jatszik is:)

(#31663) Casanova* válasza gulb (#31662) üzenetére


Casanova*
veterán

nagyon szerencsés fickó vagy. a párod okos. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31664) ferensz válasza gulb (#31662) üzenetére


ferensz
senior tag

Én általában a PvZ elől nem tudom kirobbantani az asszonyt, úgyhogy ő játszik, én meg companion appból légitámogatást nyújtok :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#31665) gianni85 válasza ferensz (#31664) üzenetére


gianni85
veterán

:C

(#31666) spae válasza gianni85 (#31647) üzenetére


spae
aktív tag

Ok, köszönöm még1X!

Pzstm, neked is!

(#31667) Casanova* válasza ferensz (#31664) üzenetére


Casanova*
veterán

igaz szerelem :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31668) xboxoneuser


xboxoneuser
csendes tag

Sziasztok,

Mint ahogy láthatjátok a nevemből, jelenleg xbox one felhasználó vagyok, de vonz a playstation 4 is, nem nagyon játszom mostanába az xbox-al vagyis azok a játékokat már meguntam amik érdekeltek, nem tudom hogy most vegyek mellé egy playstation 4-et is vagy cseréljem el ? Időm, nem nagyon lenne mindkettővel játszani ezért gondoltam a cserére... ti mit gondoltok ?

(#31669) Casanova* válasza xboxoneuser (#31668) üzenetére


Casanova*
veterán

helyedben vennék ps4-et. és majd a két konzol közül eladom az egyiket. lehet mégis az xboxnál maradnál,addig ne add el,ne kapkodd el!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31670) wannnabeees válasza xboxoneuser (#31668) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Az a baj, hogy furán néznének rád a PS4 topicban, ha lecserélnéd az XBO-t PS4-re. Ezzel a névvel ott írkálni nem a legfaszább. PH-n pedig több felhasználód nem lehet. :DD

Viccet félre téve szerintem várj fél évet a PS4 vételével. Addigra jönnek még ki exkluzív játékok, amikért megéri beruházni rá. Perpill ~3 van rá. Mondjuk abból az egyik már alapból olyan (last of us), amiért már megéri venni egy PS4-et. :D

(#31671) cyberkind


cyberkind
félisten

Van remény hogy lesz hasonló a boxon mint Ps-en a Now?

(#31670) wannnabeees
The Last of Us <3. :))

(#31668) xboxoneuser
Ha teheted vegyél mellé, én is ezt tervezem majd egyszer. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31672) cyberkind


cyberkind
félisten

Visszaad egy processzormagot az Xbox One a játékoknak

Xbox One megjelenésekor érkező játékoknál még nem volt kész a konzoloknál jellemzően használt alacsony szintű grafikus API, így azok majdnem teljesen az alap Direct3D 11-et használták, az arra jellemző, PC-n is tapasztalt hatalmas többletterheléssel - így nézve pedig kész csoda, hogy a viszonylag gyenge hardverrel rendelkező konzol ki tudott magából pumpálni olyan címeket, mint a Ryse, vagy Forza Motorsport 5 (utóbbi 1080p és 60fps).

Na ez az. :)

Paranormal Cocktivity

(#31673) woodbear


woodbear
addikt

A the order 1886 tényleg ps exkluzív lesz? :(

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31674) cyberkind válasza woodbear (#31673) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez eddig kérdés volt?

Paranormal Cocktivity

(#31675) L_YKing válasza cyberkind (#31639) üzenetére


L_YKing
addikt

Úgy magába a horror... szeretek félni :D
Ennek pedig egész jó története is volt (amit vidiben láttam). Outlastnak van története?? :DDD

Na engem meg pont a Batman nem érdekel :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31676) cyberkind válasza L_YKing (#31675) üzenetére


cyberkind
félisten

Van neki, oké, semmi extra, de jó volt az. ;)
Először meglepő tud lenni, meg ijesztő, mondjuk nekem nem volt az, de a mai napig előveszem, és nagyon jól megy az igp-vel medium beállításokon. :))

Pont ez a baj, pedig az a Batman az év játéka lesz az tuti.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31677) L_YKing válasza cyberkind (#31676) üzenetére


L_YKing
addikt

Most gondolkozok a vételen... Lesz mostanában akció?
Lehet most csapok oda neki :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31678) cyberkind válasza L_YKing (#31677) üzenetére


cyberkind
félisten

Fogalmam sincs hogy mi lesz. :DDD
Azt azért tudd, hogy rövid a játék, de pörgős, meg persze ott van a dlc, ami ugyanazon időben megy mint az alapjáték csak másik emberrel. :))

Paranormal Cocktivity

(#31679) tunkiih


tunkiih
őstag

Van itt olyan aki megválna a Destinytől olcsón? Imádom, hogy 3ból 3 eladóval nem lehet egyről a kettőre haladni.. 2 hét kell még lebonyolítjuk. Expansion Pass már megvan, a játék meg sehol.. :U

[ Szerkesztve ]

(#31680) L_YKing válasza cyberkind (#31678) üzenetére


L_YKing
addikt

Neked mennyi idődbe volt?

Mondjuk nekem egy játék sokáig tart bármilyen rövid is. :D
pl.: mordor 4 óra játék után 6% :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31681) cyberkind válasza L_YKing (#31680) üzenetére


cyberkind
félisten

Attól függ, elsőre mikor lassan haladtam,meg szoptam ezerrel 6 óra volt, viszont utána, az összes végigjátszásom 1 óra se volt, ez igaz a dlc-re is. :DDD

Ebben elvileg nincs is ilyen %-os izé, csak doksik vannak, amiben elmesélik a dolgokat.

Paranormal Cocktivity

(#31682) L_YKing válasza cyberkind (#31681) üzenetére


L_YKing
addikt

Megvettem!

Na kíváncsi vagyok rá :))
remélem megért 4K-t :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31683) cyberkind válasza L_YKing (#31682) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyit bőven, majd jöhet a beszámoló. :K

Paranormal Cocktivity

(#31684) Rage47 válasza cyberkind (#31672) üzenetére


Rage47
veterán

ez nem sokat ér :D

(#31685) Attila VÁC


Attila VÁC
csendes tag

Sziasztok!
Tudom nem ide kellene írnom.De ott nem nagyon ismerek a ps4 senkit nem is nagyon írogatnak.Mielőtt valaki szidna 4 évig voltam x-360 tulaj.Hogy hogy kerültem oda az hosszú lenne le írni :) Olyanokat keresek akik voltak már ps4 tulajok,mivel olyan témában lenne kérdésem.Mivel én nem vagyok fan kérlek ne haragudjatok hogy ide irok,de talán lesz olyan aki tud nekem segíteni.Minden tiszteletem mind két tábornak.

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#31686) tunkiih válasza Attila VÁC (#31685) üzenetére


tunkiih
őstag

tényleg nem ide kellene írnod. :K semmi értelme nincs.. ps4 tulajok a másikat (is) olvassák. :)

[ Szerkesztve ]

(#31687) losilee1337 válasza Attila VÁC (#31685) üzenetére


losilee1337
aktív tag

üdv nekem volt ps4 2x is.

Psn id: HungaryLosi

(#31688) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

(#31684) Rage47
Az alacsonyszintű jobb hozzáférés sokat fog dobni a dolgokon. A +1 mag az tényleg semmit kb.

(#31685) Attila VÁC
Volt PS4-em október végéig, de ez ide tényleg off.

(#31689) fityere


fityere
senior tag

Szeretem a sandbox játékokat ezert kérdésem tartalom szempontjából melyiket vegyem elsöre Mordort vagy Far Cry-t. Tudom hogy két különböző játék de sandbox :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#31690) tunkiih


tunkiih
őstag

Az EU-s áfaváltozás és az xbox marketplace-ről tudtok valamit? Hatással lesz rá? 12 féle verziót hallottam már ez ügyben, mit és hogy fog terhelni... :D Lényegében már nem tudom hogy az ebay vásárlás vagy épp ennél mit takar ez.. ha nagyon off 1 privátot is megköszönnék.

[ Szerkesztve ]

(#31691) wannnabeees válasza fityere (#31689) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Ha játszottál a Far Cry 3-al, akkor mindenképpen a Mordort.

(#31692) PodMAN


PodMAN
senior tag

cdkeys.com-on az AC Unity 27,29 USD - Paypallal 7299 Ft.

(#31693) L_YKing válasza cyberkind (#31683) üzenetére


L_YKing
addikt

Roviden es tomoren bef*stam :DDD
Kemeny 10-15 percet nyomtam.. De ahh... Feltem rendesen :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31694) bLaCkDoGoNe válasza L_YKing (#31693) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez melyik játék? :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31695) wannnabeees válasza bLaCkDoGoNe (#31694) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Ha jól értelmeztem a párbeszédüket az idők folyamán, akkor az Outlast-ról.

(#31696) Because válasza bLaCkDoGoNe (#31694) üzenetére


Because
őstag

(#31697) L_YKing válasza bLaCkDoGoNe (#31694) üzenetére


L_YKing
addikt

Outlast! :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31698) A 8. utas válasza L_YKing (#31693) üzenetére


A 8. utas
tag

én is filózok ezen az Outlaston. szerinted?irányítás?hangok?játékélmény?

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#31699) MunezXBK válasza A 8. utas (#31698) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Twitch-en sasold meg.

(#31700) A 8. utas válasza MunezXBK (#31699) üzenetére


A 8. utas
tag

:R

Xbox One Gamertag: Corsa1982

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.