Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) medvekutya válasza pzstm (#31547) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nem kapcsoltad ki a kinectet, amikor kellett volna 😃😃

(#31552) B3ny00 válasza pzstm (#31550) üzenetére


B3ny00
aktív tag

grat :D

[link]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31553) gianni85 válasza pzstm (#31550) üzenetére


gianni85
veterán

akkor gondolom lemezes... ha olcsón vetted, akkor árában eladhatod, ha a felénél megunnád :U
Az elején még jó móka a kaszabolás, de mint játék szerintem igen gyenge a Mordor.

(#31554) Mankó


Mankó
veterán

Találtam a német ebayen furcsa árakat. [link]
Szerintetek mi a buktató? Sajnos nem értek németül.

(#31555) vg válasza gianni85 (#31553) üzenetére


vg
addikt

Egészen biztos, hogy így van, hiszen most jól megmondta egy hozzáértő szak-kritikus, hogy gyenge.

(#31556) Def26 válasza vg (#31555) üzenetére


Def26
félisten

neked lemezes a mordor?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31557) pzstm válasza vg (#31555) üzenetére


pzstm
titán

Ryse sem tetszett sokaknak, én azt is imádtam. Kíváncsi vagyok erre, majd lehet kérdezni fogok pár dolgot.

Lemezesen vettem amúgy :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31558) Def26 válasza pzstm (#31557) üzenetére


Def26
félisten

ryse az nagyon jó csak sok hülye van multiban.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31559) gianni85 válasza vg (#31555) üzenetére


gianni85
veterán

Elmondtam a véleményem ("szerintem"). De te meg szokásodhoz hűen jó nagy paraszt vagy, hogy egyből személyeskedni kezdesz. :U

(#31557) pzstm
Mielőtt megint le lennék hurrogva, SZERINTEM a Ryse-nak jobb a hangulata, szép, változatosak a helyszínek. A Mordor-ban teljesen gáz a környezet, és számomra sokat ront a játékon. Kaszabolás és a Nemezis rendszer tök jó, de nagyjából ennyivel kifújt

[ Szerkesztve ]

(#31560) B3ny00 válasza Def26 (#31543) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Valamelyik este enis hallgatom mondom van itt valahol PC :D, odamegyek boxhoz hallom az zúg instanba van. De reggelre abbahagyta.

Mordor Sunset jó :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31561) pzstm válasza gianni85 (#31559) üzenetére


pzstm
titán

értem, és mindenki véleményét, tiszteletben tartom. Majd este kiderül, hogy tetszik-e :R

Jól is néznénk ki ha mindenkinek tetszene minden, illetve ugyanazok a játékok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31562) n000rbi válasza pzstm (#31557) üzenetére


n000rbi
senior tag

Szerintem is tök jó a Ryse, csak helyén kell kezelni. Legnehezebb fokozaton pedig még egy kis kihívást is tartogat :)

[ Szerkesztve ]

(#31563) Def26 válasza B3ny00 (#31560) üzenetére


Def26
félisten

mordorral egyetértek. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31564) vg válasza Def26 (#31556) üzenetére


vg
addikt

Dehogy, én már nem veszek több lemezest.

(#31565) wannnabeees válasza vg (#31555) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

PS4-en játszottam ki a játékot.

[Spoilert tartalmazhat]

A gyűrűk ura világát mindig is szerettem. Orkokat ölni mindig is szerettem volna. Az Assassin’s Creed féle ugra-bugra is jópofa. A Batman játékok harcrendszeréről pedig sok jót hallottam. Ezek után mi baj történhetne? Tuti jó játék lesz. Gondoltam magamban miközben megvásároltam a játékot.

13 órát játszottam a játékkal (ennyi idő alatt jutottam a végére). A véleményem:

Történet?
Volt neki olyan? Azt amit elénk tártak mindennek nevezném csak éppen történetnek nem.
Nem sok maradt meg belőle (pedig az egyjátékos játékokban én masszívan vágyom a történetre, a jó történetre).
Volt 1 pacák (Talion), akinek a feleségét és fiát meggyilkolták. Ő pedig megbosszulta. Illetve ott van Celebrimbor. Őt is a bosszú hajtotta. A végén mindketten révbe értek és kész.

Sajnáltuk őket a veszteségekért? Nem. Azért nem, mert amikor a veszteség megtörtént, addig semmilyen érzelmi kapcsolat nem szövődhetett a játékos és Talion/Celebrimbor között.

Izgultunk értük, hogy elérjék a céljukat? Nem. Később sem alakult ki semmilyen érzés feléjük.

A karakterek felépítése olyan gyatra, hogy azt nehéz szavakba önteni. Nincs semmi jellemük. Ha eltelik 1 év senkinek nem fognak eszébe jutni az egyes NPC-k nevei (de még a főhősé sem).
A színészi játék sem ad életet beléjük (egy középkategóriás film szintjén van ez a rész is).

Egy normális karakter volt. Torvin a vadász. Ő a "minden játékba/filmbe kellő vicces karakter".
Az ő rövidke története jobban megfogott, mint a SoM egésze. Illetve a legjobb főellenség is a nagy fehér Graugra volt.
A többieknek nem volt súlyuk. Talán az első pálya végén levő harc. Ott elő jöhetett pár emberben a harag és úgy küzdhette le a pacákot. A játék levége pedig? Az a 2 boss harc. Te atya úr isten...a sima Warchiefeket élvezetesebb volt megölni.
Az egyik "teleportálgatós" hátulról megszúrom és vége. A másik pedig quicktime eventes röhej. :W Így elb@szni.

Képi megjelenítés
A játék nem csúnya, csak ratyi a képi világ megfestése. Mordor egysíkú és unalmas. Főleg az első pályarész. Van 3 épület és az ismétlődik. A második pályarész már 1 fokkal jobb, bár ott sincs semmi grandiózus.
Nincs benne egy olyan látvány sem, amire azt mondja az ember, hogy "ej ha ez de jól sikerült".

Zene
A hangok nem voltak rosszak. Egy epikus zenére (és pillanatra) sem emlékszem. A kötelezőt hozták.

Játékélmény
Jó játék e? Játszani jó vele az biztos. Orkokat ölni tényleg király.
Az is tetszik, hogy vannak "különleges képességeik" amikre figyelni kell. Viszont az erejük itt ki is merült. 30-40 fős ork hordákat olyan simán le lehet benne gyakni, hogy az hihetetlen.

A játék pedig legtöbbször ezt erőlteti. A nagy "epikus" csatákat. Én jobb szeretek osonva gyilkolászni és a végén a maradékot szemtől szembe. Az első pár ilyen összecsapásig jó is a dolog, utána viszont unalmas és repetitívvé alakul át a játék.
Próbáltam feldobni a játékot azzal, hogy minél különösebb módszerrel öljem meg a Warchiefeket, de ez sem hozta meg az áttörést.

A fejlődés jó dolog benne, viszont én nem érzem jól megvalósítottnak. A játék elején túl kevés dolgot tudunk, hogy látványos harcok legyenek (amikor még élvezi az ember a számolatlan kaszabolást), a végére pedig annyira túltápoltak leszünk, hogy a minimális kihívás sincs meg.
Összesen egyszer haltam meg az egész játékban és kétszer kellett menekülnöm virágot keresni.

Nem éreztem azt, hogy küzdenem kellene a célom elérésének érdekében. Mentem előre és slussz.
Írom ezt úgy, hogy a Lotro-ba is beleraktam 40-50 órát. A filmeket is évente újranézem (a Hobbitot is szeretem a bénaságai ellenére és most is első napon moziban néztem meg a befejező részét).
Sajnos a beszippantás történeti oldalról nem jött össze így céltalan kaszaboló játékká vált számomra.

Azt az 1000 ft-ot amennyibe került a játék megérte, de még egyszer nem venném elő. Remélem a 2. rész jobb lesz.

[/Spoilert tartalmazhat]

(#31566) gianni85 válasza wannnabeees (#31565) üzenetére


gianni85
veterán

Ez kb tökéletesen összefoglalja az én véleményemet is, bár engem a borzasztó pálya design bosszantott a legjobban, és azt emeltem ki. A történet hiányosságai nem is érdekelnek, ha lenne benne legalább pár emlékezetes pillanat, de nincs, és a repetitív küldetések se fokozzák az élvezetet. A harc jó... volt, amíg minden más nem frusztrált már annyira, hogy az se legyen elég az érdeklődésem fenntartásához.

(#31567) Rage47


Rage47
veterán

Magyar Xbox FB oldalon kérdés, hogy ki melyik játékot várja a legjobban. Valaki a FIFA 16-ot írta be. Hogy lehet azt várni a legjobban az évben? :D :D

(#31568) oriic válasza Rage47 (#31567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert valszeg idén jön? :D

Live-Die-Respawn

(#31569) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#31567) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az eddigi trend folytatását feltételezve a tavalyi FIFA 15 után idén a FIFA 16 várható, ha nem számolják el. ;)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31570) Rage47


Rage47
veterán

Nekem 27 órám van a Mordorban. :D És a DLC-t még nem néztem meg.
Engem megfogott a hangulata, annak ellenére, hogy a Lotr világába sosem tudtam beleélni magam.

(#31571) Rage47 válasza bLaCkDoGoNe (#31569) üzenetére


Rage47
veterán

Igen tudom, csak nem értem, hogy lehet bizonyos esetekben csak azzal játszani, illetve azt várni a legjobban, mikor itt lesz a Halo 5 vagy a Quantum Break stb. A FIFA nagyobb koppintás évente, mint a COD vagy az AC.

[ Szerkesztve ]

(#31572) gianni85 válasza Rage47 (#31571) üzenetére


gianni85
veterán

3 éve teljesen lejöttem a Fifa-ról, de 98 óta folyamatosan toltam, és a 2000-es évek első felében jóformán csak az pörgött nálam PS2-n, szóval át tudom érezni, ha valakinek az a kedvence :K
Volt két szintén fanatikus haverom, akikkel vérre menő derbiket toltunk, így nem volt nehéz rákattanni :)

(#31573) tunkiih válasza Rage47 (#31571) üzenetére


tunkiih
őstag

Tipikus szöveg, aki rendszeresen fifázik tudja hogy, minden ujabb rész ad annyit pluszban, hogy megéri beruházni.. ez még a 360as időknél is megállta a helyét kivülről mondták csak ezt állandóan hogy ugyanaz évente bla bla megy a labda oda vissza.. most pedig a 15 az ignite 14-hez képest, kb. egy másik játék.
Marhára nem így van ez, de ezt csak az látja át aki rendszeresen gyűri őket.

NBA 2K széria ugyanez, az idei után vétek megvenni a 14et.

[ Szerkesztve ]

(#31574) CseleNiko


CseleNiko
újonc

Quantum Break legújabb felvétele ( biztosan nem láttátok még 5 perces videó ) :

[link]

(#31575) ptom77 válasza Rage47 (#31571) üzenetére


ptom77
csendes tag

Játékos válogatja, mindenkinek más az ízlése, mást szeret.
Én pl. a kezdetek óta játszok a FIFA-val és egyszerűen nem tudom megunni. Aki szereti a focit és elmerül a játékban, az tudja értékelni az újításokat évről évre. Számomra a karrier mód is sok-sok hónapos elfoglaltság, sokaknak az Ultimate Team jön be, és ugye ott vannak az online meccsek, bajnokságok, kupák, vagy csak barátok ellen is nagyon élvezetes játszani. Tehát valószínűleg én is az új részt fogom várni a legjobban kb. nyártól. :)
Tudom hogy a gamerek legtöbbje az FPS, TPS játékokat részesíti előnyben, de sokunknak a FIFA marad a No.1.
Engem pl. a Halo 5 teljesen hidegen hagy, pedig biztos jó játék lesz és sokan várják, de nekem egy FPS soha nem tud annyi élményt nyújtani mint egy FIFA vagy egy autós játék.
Szóval ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik, de jól van ez így szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#31576) oriic válasza CseleNiko (#31574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:U Nagyon vicces... Főleg hogy az ürge teljesen baromságokat beszél...

A Videón nem a Quantum Break videója látható, hanem Dr. Csernus-Videojáték függés felnőtt korban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#31577) gianni85


gianni85
veterán

Bennfenteseknek van esetleg információja, hogy idén kihozza-e az MS a sunset bundle fehér kontroller-ét külön megvételre? Az egységesség miatt jó lenne, ha a második kontroller is fehér lenne, de amit találok az mind a sunset bundle-ből van kivéve, és aranyáron mérik. :W

(#31578) tunkiih válasza gianni85 (#31577) üzenetére


tunkiih
őstag

kontroller skin? :) ezresből kijössz kb.

[ Szerkesztve ]

(#31579) woodbear válasza Mankó (#31554) üzenetére


woodbear
addikt

Mi a furcsa? Milyen buktatò lenne? Én is német ebayen vettem (bár én itt is lakok) 350€ volt kinectel bontatlanul postával. Abból a kinect elment 75€-ért

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31580) gianni85 válasza tunkiih (#31578) üzenetére


gianni85
veterán

Skin nem bejövős, külön borítással meg már pórul jártam egyszer 360-on. Maradnék az eredeti kontrollernél, de max a fekete hivatalos árában.

(#31581) B3ny00
Pont a szétszedés miatt nem akarok külön borítást se venni. 360-on még szétszedtem a kontrollert, mivel akkoriban 5-6ezer forint körül szereztem (el is romlott az egyiknek a triggere, na hát nem vagyok egy ezermester.) Azért egy ~15ezres kontrollert már nem szívesen szednék szét

[ Szerkesztve ]

(#31581) B3ny00 válasza gianni85 (#31577) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Szetszed lefest :).

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31582) tunkiih válasza gianni85 (#31580) üzenetére


tunkiih
őstag

limitált gépről beszélünk.. így esélytelen hogy ugyanannyiért megkapd... legalább 1 kicsit rá kell még áldozni, de ez szerintem normális.

(#31583) gianni85 válasza tunkiih (#31582) üzenetére


gianni85
veterán

Annyit rá is áldoznék egy új fehér contoller-re, amennyiért pl a COD:AW controllert meg lehet venni, de mivel nem kapni hivatalosan, így eszement árakkal találkoztam. Ha meg esetleg úgyis elérhető lesz a későbbiekben, akkor inkább kivárnék. Ezért is kérdeztem

(#31584) B3ny00 válasza gianni85 (#31580) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Persze értem miről beszélsz, nekem azokról lejárt a gari ha jól tudom 1 év a kiegészítő. Én lehet szetkapom lefestem. Autofenyezessel foglalkozunk :D. 360nal volt minden színű már :D.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31585) godzsy2 válasza ptom77 (#31575) üzenetére


godzsy2
senior tag

Szóval ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik, de jól van ez így szerintem.

+1 Úgy, ahogy mondod. :)

Én pl. akkor játszottam utoljára sportjátékkal, mikor még így nézett ki. :DD

(#31586) bulikavagyok válasza gianni85 (#31577) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A közeljövőben nem valószínű.

(#31587) pzstm


pzstm
titán

PS Now havi 19.99USD vagy három hónapra 44.99USD lesz amennyiben előfizetéses formában akarja valaki használni.
Talán icipicit magasabb az ár mint sejtettem de semmiképpen sem rossz :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31588) bulikavagyok válasza pzstm (#31587) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na, ez tök jó! És vajon lesz PS Now alkalmazás One-ra, illetve Win 8.1-re? :DD

(#31589) pzstm válasza bulikavagyok (#31588) üzenetére


pzstm
titán

csak gondoltam megemlítem :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31590) Def26 válasza pzstm (#31587) üzenetére


Def26
félisten

jöhetne ide is ilyen, mert jobban megérné mint az ea access. :) xbox now mondjuk. :D régi xbox -os címekkel.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31591) bulikavagyok válasza pzstm (#31589) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

..és milyen jól tetted! :C Bár én olvasom a PS fórumot is, de biztos vannak itt olyanok akik nem.. :)

(#31592) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#31571) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erre én biztosan nem tudok neked válaszolni, mert gyűlölöm a focit. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31593) tunkiih válasza pzstm (#31587) üzenetére


tunkiih
őstag

Reméljük valamit lép az MS is.. :))

(#31594) woodbear válasza Def26 (#31590) üzenetére


woodbear
addikt

Ott van a one mellett a 360am is tele játékkal. Szóval nekem már van xbox now-om :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31595) JamesHun válasza woodbear (#31594) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem is van 360 is még
de jó lenne ha a digitális játékaim áttehetőek lennének One ra (vagy legalább 1 részük), mert feleleges porfogó státusza lett szegénynek, de a sok digitális játék miatt nem akarom eladni, mert akkor tényleg buktam minden pénzt kb amit játékra költöttem

SeriesX: JamesSHun

(#31596) tunkiih válasza JamesHun (#31595) üzenetére


tunkiih
őstag

ez a digitálissal jár. a beleölt pénz sose fog visszajönni, ezért kár meghagyni... nekem ez a fő érv, ami miatt lemezes van csak szinte.. ezért inkább megtartod örökre? :D így még a gép ára is bukta lesz, bár már eléggé lementek.. én direkt a nextgen előtt adtam el 2 honappal kb még tavaly, teljesen f*sza áron.

[ Szerkesztve ]

(#31597) fityere válasza Mankó (#31554) üzenetére


fityere
senior tag

Nincs ezeknek semmi bajuk bar mind licites szóval jó áron mennek el. Nézd meg az osztrák willhaben-t ott lehet nagyon olcsón vásárolni. Pl Ma volt egy Mordor 20 eur es halo 30 eur-ért el is vittek pedig megvettem volna. 300-350 eur körül szokott lenni kinectes xbox one 1-2 játékkal pár hónapos.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#31598) Zjunior válasza pzstm (#31587) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez mi?:-)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#31599) tunkiih


tunkiih
őstag

Nyomom lightosan a destiny trialt, erre kidob csak ugy a menübe network error l*szarral.. természetesen a net betonsabil, nem itt volt a probléma.. gyakori ez? Oda az a story rész, gondolom. :U

[ Szerkesztve ]

(#31600) sch_a válasza Zjunior (#31598) üzenetére


sch_a
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.