Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) cyberkind válasza L_YKing (#31693) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt gondoltam, pont ez volt ennek a játéknak a célja, abszolút nincs elnyújtva, csak a lényeg. :))

Paranormal Cocktivity

(#31702) vicces válasza Casanova* (#31667) üzenetére


vicces
addikt

tulajdonképpen a videoban a csávó 4 tulajdonságból leszűri, hogy az illető milyen személyiség.
1. férfi. 2. házas. 3. 30 éves. 4. xbox/play-en játszik szabadidejében.

és arra következtetésre jut - valamiért????? :F - , hogy az adott feleségnek ki kell lépnie a házasságból és el kell hagynia az embert.

ah! értem! :K

és egyből a heverok jutottak eszembe, akik hetenete legalább 2x összejárnak focizni. ahol kiskutya módjára kergetnek egy gömböjű tárgyat... és ha nem is minden hétvégén, de havonta legalább 1x valamelyik hétvégén leisszák magukat a sárgáig...

...

egyébként nálunk is úgy néz ki a dolog, hogy én játszok az asszony netezik mellettem és közben kamillázik és élvezi a játékot és várja mi fog történni. :C
sokszor kérdeztem már, hogy szeretne-e ő is játszani, de még ennyire nem sikerült rábeszélnem. pedig régen nagy fifás volt. a fifa pont miatta lett beszerezve :K

:)

(#31703) A 8. utas válasza vicces (#31702) üzenetére


A 8. utas
tag

micsoda párkapcsolat...jó lehet rátok nézni :D te xboxozol nézel mereven előre és nyomod,asszony meg netet nyomja és azt nézi :D mi filmet nézünk együtt,beszélgetünk együtt,főzőcskézünk együtt vagy elmegyünk kutyátsétáltatni együtt.... amikor elalszik akkor néha játszok illetve néha PvsZ párban :D de szerencsére nem vagyunk xbox függők.egyébként nem nagyon kérdőjelezném meg Csernust mert a végén még leugat :D de van benne igazság rendesen abban amit mond.szerintem.

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#31704) vicces válasza A 8. utas (#31703) üzenetére


vicces
addikt

oké, kimaradt, hogy nem ezt csináljuk a nap 24 órájában. néha alszunk /b@sz...k/, néha pihenünk. néha hulla fáradtak vagyunk. néha eljárunk szórakozni. vásárolni. stb stb.. és képzelj ide bármit amit egy normális házaspárról el tudsz képzelni.
kérlek ne haragudj, ha valami kimaradt. itt nincs annyi hely, hogy leírjam a teljes hétköznapi de sokszor annál bonyolultabb életemet....

nem kell válaszolnod.. köszi!

:)

(#31705) A 8. utas válasza A 8. utas (#31703) üzenetére


A 8. utas
tag

a Max: The Curse of Brotherhood most 986ft? hát rohadjon meg megveszem annyiért :D

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#31707) woodbear válasza A 8. utas (#31706) üzenetére


woodbear
addikt

Most karácsonykor kértem meg a párom kezét, és hamarosan össze is házasodunk....szóval lehet okosan is kockulni, mindent a maga idejében....

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31709) tunkiih válasza A 8. utas (#31705) üzenetére


tunkiih
őstag

Ebben a pillanatban végeztem a játékkal.. hatalmas.. ajánlom hogy ha elakadsz ne nézz youtube videót. Magamtól csináltam az egészet, sokkal jobb így. :)

Én 2 ezerért vettem a kódot pár hete, ennyit is bőven megér.

[ Szerkesztve ]

(#31710) A 8. utas válasza tunkiih (#31709) üzenetére


A 8. utas
tag

okés.köszi.már tölti lefelé.utána kipróbálom.

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#31711) woodbear válasza A 8. utas (#31708) üzenetére


woodbear
addikt

Köszi! Azt csak úgy írtam...kockulás....
Amúgy vedd meg a Max-et! Nem sokat nyomtam eddig, de szuper kis platformer cuccosnak tűnik !

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31712) medvekutya válasza A 8. utas (#31706) üzenetére


medvekutya
aktív tag

azért túlzottan szivárványos jövőt nem prognoztizálok neked, ha ezen témában azt ütöd aki többet játszik 😃😃

(#31713) A 8. utas válasza medvekutya (#31712) üzenetére


A 8. utas
tag

nem baj ;) én azért bízok benne :) javaslat volt.észrevétel.gondolom azt szabad tenni igaz?köszi.a jövőmet meg bízd rám.eddig minden ok :P

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#31714) Mankó válasza A 8. utas (#31705) üzenetére


Mankó
veterán

Srácok hogy van most ez? Live-val a Max 986 Ft, haverral vagyok Home-ban, neki van goldja, eddig tudtam venni az én profilomra Gold kedvezménnyel jtékot, most nem hagyja csak 3 ezresért. Persze az övévvel 986, csak neki most nincs a kártyán pénz.
A Fifa 15-öt is Gold kedvezményben vettem ugyanígy 7.700-ért, most meg nem lehet?

Most akkor mi van?

(#31715) Lefty


Lefty
addikt

Ez a Styx: Master of Shadows mit tud? Videó alapján nem nagy szám.

(#31716) Mankó válasza Mankó (#31714) üzenetére


Mankó
veterán

Látom már a fifa év végi akció volt. akkor a live-os gold akciók csak a havernál működik. :(((

(#31717) tunkiih válasza Lefty (#31715) üzenetére


tunkiih
őstag

Kis lopakodós, ügyességi.. ennyit megér még szerintem, akit érdekel.. (engem nem :P )

Mankó: 2 ezerért lehet venni naturba kódot neten, ha érdekel.. énis ugy vettem 1 hónapja kb.

[ Szerkesztve ]

(#31718) Mankó válasza tunkiih (#31717) üzenetére


Mankó
veterán

Megoldjuk haverral, max átutalom neki a lóvét rá.

(#31719) Mankó


Mankó
veterán

Felmerült egy kérdés: Ha valakinek a Microsoft ad a Live-hoz pontokat, (pl. egyik havernak mert viszont eladó) akkor lehet e belőle venni valamit a One-on?
Pl telefonra tud belőle venni játékot, meg a 360 esetében is volt valami lehetőség ilyen esetben. One-ra is működhetne?

(#31720) vg válasza A 8. utas (#31703) üzenetére


vg
addikt

Te mi alapján ócsárolsz másokat? Olyan jó ilyen szép, rózsaszín üzenetet olvasni mint a te életed a mai cudar világban. Iszonyatosan örülök, hogy te nem vagy kocka vagy függő.

(#31722) norbi2010


norbi2010
őstag

Jövőhéten jön a Dead Kings Unity-hez. :C Bár lehet ennek csak én örülök. :DDD

(#31723) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Na végül csak "elcsábultam" és megvettem ma az Alient akcióban. Eleje kicsit lassan indul, de eléggé paráztatós a játék. Szerintem 6 ezret megért. :D

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#31724) tunkiih válasza Krisz0630 (#31723) üzenetére


tunkiih
őstag

Jól tetted, annyit simán, ha érdekel.

(#31725) ferensz válasza tunkiih (#31709) üzenetére


ferensz
senior tag

Tényleg nagyon fasza, alig tudtam letenni :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#31726) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Azért az elég vicces, hogy Xbox Store-ból csak Internet Explorerrel tudok vásárolni, Firefoxszal nem működik. :DDD

(#31727) tunkiih válasza Kecuhun (#31726) üzenetére


tunkiih
őstag

Chrome-al tökéletesen megy.

(#31725) fec555: jaja, lesznek agyalós részek is.. főleg ha késő este játszol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31728) ferensz válasza Kecuhun (#31726) üzenetére


ferensz
senior tag

Amikor amcsi storeból veszek, akkor Firefox + Hola pluginnel szoktam, szóval megy az rendesen FF alól is :)

tunkiih: Mára abbahagytam, majd holnap meló helyett :DDD

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#31729) vg válasza A 8. utas (#31721) üzenetére


vg
addikt

Jaj te kis rózsaszín zsebkendő, engem már akkor is lebunkóztak és leparasztoztak amikor amikor neked a segédmunkás bajuszkád még csak sarjadt, szóval semmi ujjat nem mondtál. További kellemes közös kutyasétáltatást neked.

(#31731) zzola válasza A 8. utas (#31730) üzenetére


zzola
félisten

Én is nagy bunkó vagyok, de esetleg nem lehetne privátban ezt csevegni?
Köszi!
:R

(#31733) Robcsa válasza A 8. utas (#31732) üzenetére


Robcsa
tag

Szia!

Szerintem megéri, mind kettő nagyon jó játék. A forza horizont pedig csak önmagában annyi ujonnan.

Udv.: Robi

Robcsa

(#31734) ImpersonatoR

Betelt a vinyom. Esetleg valaki használ ilyet?
Felismeri vajon rendesen mert ugye ehhez nincs külső táp? :R :F

(#31735) EnDaN válasza ImpersonatoR (#31734) üzenetére


EnDaN
tag

Pont tegnap vettem egy ugyanilyet máshol, tökéletesen működik! :)

(#31736) A.tessz válasza ImpersonatoR (#31734) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nekem is hasonló van, napokban akartam kipróbálni boxal, majd írok tapasztalatot

[ Szerkesztve ]

(#31737) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Ryse legendaryn is kitolva nálam top listás játék,persze roma és a spartacus sorozat is nagy kedvenc. :)

Psn id: HungaryLosi

(#31738) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Én barátnőm most hagy el :D és nem kockultam.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31739) Casanova* válasza B3ny00 (#31738) üzenetére


Casanova*
veterán

ha kockultál volna,nem hagy el a csajod. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31740) oriic válasza B3ny00 (#31738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem késő, vedd meg gyorsan WoW-ot, vagy még egy konzolt. :))

Live-Die-Respawn

(#31741) zzola válasza B3ny00 (#31738) üzenetére


zzola
félisten

Lehet az volt a baj, hogy nem ott voltál "játékos" ahol és amikor kellett volna... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31742) Rage47 válasza zzola (#31741) üzenetére


Rage47
veterán

de szemét:D

(#31743) pzstm


pzstm
titán

Nah Mordort kezdem kapizsgálni, és rájöttem hogy 4 órát úgy bolyongtam és csak pár apró küldetést csinálgattam, hogy egy nagyobb ellenséget meg vagy 2 story főküldetést csináltam eddig és tökre élveztem :B

Mondjuk egy Vendetta missionbe belfutottam ahol valakit meg kellett volna bosszúlnom. Tök jól haladtam, majdnem meg is öltem a célpontot, erre elkezdett elfutni én meg nem tudtam utolérni :(

így buktam is és el is tűnt a térképről ez a küldetés utána...;(

Hogy tudnám legközelebb ezt abszolválni? :B :R (már ha szembejön még egyáltalán ilyen Vendetta küldetés :S)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31744) vg válasza pzstm (#31743) üzenetére


vg
addikt

Futni kell utána amíg el nem kapod, vagy lábon kell lőni azzal a földre tapasztós nyíllal, vagy shadow strike-al ráteleportálsz a fejére. De nem fontosak azok a részek, csak piros xp-t kapsz érte. Én azt imádtam, mikor kiválasztasz egy random rossz arcú fickót, megölteted vele magad, majd újra megöleted magad vele és amikor már warchief lesz, akkor levadászod. Kapsz érte acsit is.

(#31745) pzstm válasza vg (#31744) üzenetére


pzstm
titán

akkor akit eddig megöltem az nem is warchief csak valami hadvezér? :DDD

futottam utána mint az őrült de esélytelen volt elérni :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31746) vg válasza pzstm (#31745) üzenetére


vg
addikt

A warchief-ek a leghátsó sorban állnak(lehet még nem is aktívak neked), a többi csak kapitány. Szerk: A warchief-eket majd elő kell csalni és jönnek is egy fasza indulóval, mintha bokszmérkőzés lenne. Lol. Jah, warchief-ről csak a kapitányok vagy a zöldell jelölt csúnyák rendelkezők tudnak infókat adni.

[ Szerkesztve ]

(#31747) pzstm válasza vg (#31746) üzenetére


pzstm
titán

nem... első három sor aktív, igyekszem gyűjtögetni inteleket is és próbálni kinyírni az embereket az első pár sorból :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31748) Mankó


Mankó
veterán

Rendeltem egy plusz joyt itt a Hardveraprón (livekodok-ról) a boxhoz és az lenne a kérdésem, hogy hogy működik rá a garancia? Mert az eladó szerint tartozékként be lehet regisztrálni az MS-hez, haver meg azt mondja, hogy neki nem sikerült, mert S/N kód hosszúságára hivatkozva vissza dobta.
Valakinek van ilyen jellegű tapasztalata?

(#31749) B3ny00 válasza oriic (#31740) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Wow oztam több évet.

Azzal a jatekosaggal nem volt baj :D.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31750) Def26


Def26
félisten

Flockers -el játszik valaki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.