Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193101) #10186752 válasza mike1334 (#193098) üzenetére


#10186752
törölt tag

Teged nem, te normális vagy, néha rosszabb napokkal.

(#193102) Wesder válasza #10186752 (#193101) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval van akit azzal büntetsz, hogy nem rejted el. Ravasz, nagyon ravasz.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193103) l.skywalker válasza #10186752 (#193101) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mindenki szembe jön az autópályán, mi? 😂

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193104) S e t h válasza l.skywalker (#193103) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kérlek, csak óvatosan, most nyugalom van a ps topikban. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193105) #10186752 válasza l.skywalker (#193082) üzenetére


#10186752
törölt tag

"azért működik így az egész Xbox mert az MS megteheti."

Nem, nem azért, hanem azért, mert egyelőre maradt a 300 forintos GamePass-agónia, és az indie-fest, mint kényszerpálya. Nem maradt más választásuk ebben a generációban. És naná, hogy változtatni akarnak rajta, mert nekik ez súlyos 10, illetve dollár 100 milliókba kerül, és nem, a részvényesek nem úgy működnek, ahogy te gondolod. Ők nem gondolkodnak úgy, hogy van pénz bőven, ezért minden belefér.

A Microsoft nem egy állami tulajdon, vagy egyetlen ember játékszere, tőzsdén jegyzett vállalat, milliónyi részvényessel, akik pedig tőkearányos megtérülést várnak, nem pedig kevesebb pénzt.

Az előző generációban a Microsoft volt a domináns konzolgyártó, ebben a generációban a Sony mindent és mindenkit lemosott. A Nintendo nagyon komolyan jön fel a háttérben, így vélhetően ökölre menő harc lesz hármójuk között a következő generációban, és ennek a nagy versenynek vélhetően mi, játékosok leszünk a nyertesei.

(#193106) Crytek válasza #10186752 (#193105) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig egy hangyányi változtatás sem látszik, hogy bármit is akarnának tenni a cél érdekében.
Attól, hogy felvásároltak x céget semmit nem jelent lásd XO19 ben mutatott low budget förtelmek amiket együttvéve is akármelyik sony ex cím a porba tipor.. Konzolháborút csak és kizárólag brutális mennyiségű AAA címmel lehet nyerni.. MSnak ilyen nincs ha fáj ha nem.. Forza, Gears meg Halo azt szevasz de ezek a 300ftos game passból nem mentik meg a MS-ot a következő csúfos vereségtől.

A fenti írással ezek tükrében tökéletesen egyetértek, mert a gaming a ms számára szemlátomást olyan mint a n+1cégnél a rezsileírás... Bukik nem gond, van, el lehet könyvelni veszteségnek belefér.

Next PC Upgrade: 2022

(#193107) F_Peter válasza #10186752 (#193105) üzenetére


F_Peter
őstag

Azt azért èrdemes tudni hogy 300 Ft-os àron is pènzt termel a GP. Ezt nem ùgy kell elkèpzelni hogy maga a 300 Ft a bevètel, lényegében adhatnàk 10Ft-èrt is.
Ès a befektetőknek pont a cègèrtèk (vagy brand èrtèk) növekedès a fontos.
Ne próbáljuk ràhùzni ezekre az üzleti modellekre a hagyomànyos kereskedelmi elkèpzelèseket.

(#193108) appleGjuice válasza l.skywalker (#192854) üzenetére


appleGjuice
tag

Végignyomkodtam, sikerült is pendrive-ról az offline update, működött is 2 napig. Ma megint E102 hiba, próbálom ismért ezt a pendrive-ot frissítést, erre E101-et kapok.

Az a nagy szerencsém, hogy csekkoltam most Ms honlapján és még 2020/1/7-ig garis a gép, szóval most kértem rá egy javítást. Viszont olvastam, hogy kapok elvileg egy papírt, amit nyomtatnom kell és ragasztani a csomagolásra, amit a futár elvisz, de nem találom sehol. Valakinek ötlet, hogy merre találhatom?

Szerk.: Illetve mit kell a csomagba raknom? Csak a box, vagy tápkábel, tartozékok, számla, papírok esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#193109) bulikavagyok válasza Crytek (#193106) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"MSnak ilyen nincs ha fáj ha nem.. Forza, Gears meg Halo azt szevasz " - most akkor van, vagy nincs?! :D
Amúgy a brutális mennyiségű AAA (exkluzív) címtől a Sony is elég távol áll. :U

[ Szerkesztve ]

(#193110) l.skywalker válasza #10186752 (#193105) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak a szokásos tőled. Arra nem veszed a fáradtságot, hogy megpróbáld jól értelmezni amit írtam és a saját dolgodhoz annyit nem vagy képes hozzátenni, hogy: "Szerintem"

Azért mert egy gondolatra kijelentő módban válaszolsz, nem lesz igazad. Amúgy szerintem konzolod sincs, de gondolom sokáig el kell viselnünk téged.

De melletted legalább Crytek angyalnak tűnik 🤣😂

Ami pedig a részvényeket illeti:

Mutasd, hol aggódtak a pénzükért a részvényesek az elmúlt 5 évben, hm?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193111) Wesder válasza bulikavagyok (#193109) üzenetére


Wesder
félisten

Van 8-10 jàtèkuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193112) l.skywalker válasza bulikavagyok (#193109) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Más a két cég stratégiája. Amúgy az elmúlt felvásárlásokkal kapcsolatban az egyik legnagyobb tévedés, hogy a következő 2-3 évnél hamarabb vár bárki normális AAA exc. címet. Alaphangon 5 év fejlesztés. Az első céget 2 éve jelentették be

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193113) r3ccardo


r3ccardo
tag

Valaki kérdezte a napokban, hol kapható az elite 3 kontroller.
Pepco-ban láttam ma, az 1790-es brutál áron.

(#193114) bulikavagyok válasza Wesder (#193111) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Attól talán kicsit több (6 év alatt), de a brutális mennyiségtől mindenképp nagyon távol állnak.

l.skywalker: Nyilván. :B

[ Szerkesztve ]

(#193115) Wesder válasza bulikavagyok (#193114) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint ami említésre is méltő. Most a Remastereket ne vegyük ide. Új IP-ből egyedül a HZD jut az eszembe amit összerakott a Killzone csapata.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193116) S@c@ válasza bulikavagyok (#193100) üzenetére


S@c@
őstag

Ezek alapján onex én fut a legjobban.

(#193117) szimszonos válasza #10186752 (#193105) üzenetére


szimszonos
őstag

"Az előző generációban a Microsoft volt a domináns konzolgyártó, ebben a generációban a Sony mindent és mindenkit lemosott. A Nintendo nagyon komolyan jön fel a háttérben, így vélhetően ökölre menő harc lesz hármójuk között a következő generációban, és ennek a nagy versenynek vélhetően mi, játékosok leszünk a nyertesei."
Ha vetted volna a fáradtságot és utána néztél volna akkor tudnád,hogy az előző genben sem volt domináns az xbox.Xbox 360 vs Ps3 eladásról beszélünk 2017-es adatok kb egyformák és a Sony-nak még ott volt pár millió eladott ps vita is.A domináns azért nagyobb különbséget sejtet.Most beszélhetünk a Sony dominanciájáról de szerintem a Microsoft-ot nem viszi a csődbe,sőt egyre csak erősödik a cég.A következő genben pedig szerintem nem lesz ekkora különbség mint most,sőt talán még szoros is lehet mint az előző genben.Közhelyeket puffogtatsz,felületes vagy.

[ Szerkesztve ]

(#193118) negyven2 válasza Crytek (#193106) üzenetére


negyven2
veterán

"Konzolháborút csak és kizárólag brutális mennyiségű AAA címmel lehet nyerni.."

Konzolháborút, konzol eladással lehet nyerni, amihez jól jön ha van AAA+ cím, és/vagy egyedi konzolkoncepció, de lehet, hogy a a jövőben elég lesz egy nagyon jó szolgáltatás csomag is. Az MS most majd az előbbit és az utóbbi megoldás mellet próbál majd gondolkodni. Hogy ez beválik-e még nem tudni. Ha pusztán konzoleladásban gondolkodunk akkor szerintem nem fogja legyőzni a Sony-t. 3 konzol generáció alatt eddig nem sikerült több konzolt eladnia az MS-nek mint a Sony-nak (az előzőnél is csak US-ben verték meg, az EU-t elbuktak, japánról nem is beszélve).

A Nintendot pedig nem igazán tekintem közvetlen konkurenciának, ugyanis ők inkább más típusú felhasználók felé nyitottak az egyedi gépeikkel. Mind a Wii, mind a Switch teljesen más elképzelés szerint van megcsinálva. A Wii-re bár jöttek jó játékok, de ott a siker főleg a mozgás alapú rendszernek köszönhető. A switch pedig a hordozhatóságnak köszönheti a sikerét, meg a tipikus Ninetndos játékkínálat. Arról nem is beszélve, hogy így lényegében a Switch-el egyessítette a brutálisan sikeres kézikonzol piacát, az asztali szegmenssel (nemhiába nem jön több DS).

Viszont mindentől függetlenül (PS-hez képes kevés eladás ami ráadásul negyedévről negyedévre folyamatosan csökken is, a nem igazán sikeres és már nem is létező, konzol exclusive játékfelhozatal, 300 Ft-os GamePass, és egyéb hátrány ellenére maga az Xbox divízió köszöni szépen jól van és nyereséges.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#193119) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Miért van két különböző MS bluetooth adapter PC-hez? Külön megvenni csak ezt a nagyobb darab adaptert lehet, pedig szettben egy sokkal kisebb kompaktabb adaptert adnak a kontroller mellé. Ez utóbbit viszont nem találom külön megvásárolhatóként. :F

(#193120) Wesder válasza Chosen (#193119) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan az a kettő, csak a kicsi az újabb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193121) oriic válasza Chosen (#193119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbi egy új kiadás (Új, szóval 2017-es :D ), a lényege, hogy kisebb, könnyebb mint az a nagy bumszli dög.

Live-Die-Respawn

(#193122) Chosen


Chosen
addikt

Oriic és wesder köszi!

Az újabbat szeretném megvásárolni, mert a régiben elég gáz, hogy több USB helyet is elfoglalna. Szerintetek csak a kép rossz Alzán és már az új kapható mindenhol? Vagy lehet, hogy ők még a régit árulják?

[ Szerkesztve ]

(#193123) Wesder válasza Chosen (#193122) üzenetére


Wesder
félisten

Van olyan csomag, amihez a régit adjàk. Egyébként igen, pont azért csinàltak kisebbet, mert a nagy több portot elfoglalt. Egyébként ez ugyanaz az egység, ami a boxban van, így régi BT mentes controllert is tudsz vele PC-n hasznàlni. Akàr 8db-ot is egyszerre bizonyos feltételek mellett.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193124) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kipróbáltam ezt a Nascar Heta 4-et az ingyenes hétvége keretében, a karrier rész tök jól megvan csinálva. Egész elkezdtem élvezni, pedig csak annyit akartam vele játszani, hogy megnézzem, hogy: na ez tuti nem fog tetszeni nekem. De már whislisten van :P :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193125) parandroid válasza l.skywalker (#193124) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg letudva a fekete péntek, vettem egy X360-at (250GB, HDMI, WiFi, asszem S kiadás) kinecttel, 3 kontrollerrel (egyik ránézésre kuka), meg pár játékkal 60 eur-ért ebayen. A szomszéd faluban hirdették, átmentem érte. FM3 az volt hozzá, most veszek egy FM2-t, meg FM4-et is, aztán a következő generációig szerintem el is leszek vele, főleg, hogy még az FH2-3-ban is van tennivaló, hogy az újabb Motorsportokról ne is beszéljünk. Tudom, húzzak a nyomorommal a 360-as topikba, köszönöm, hogy meghallgattatok, leülök magamtól, de most kicsit FM3-aztam, és épp ilyen a fejem: :D .

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#193126) l.skywalker válasza parandroid (#193125) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nagyon király :DDD

Én nyáron vettem egy működésképtelen Halo3 edt 360-at, én majd abban akarok "belsőt" cserélni meg kéne hozzá egy eredeti HDD a tetejére. Ez nem nyomor, maradj csak itt vele szépen, OFF-ba befér :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193127) Stauffenberg válasza szimszonos (#193117) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nézd meg azért az eladási adatoknál, hogy az előző generációban csak a végére jött fel fej-fej mellé az X360 és a PS3, előtte simán beszélgettünk Microsoft dominanciáról.

A Sony esetén már egy ideje lassulnak az eladások (míg a Microsoft kis lépésekben zárkózik fel), ugyanaz megy csak fordított felállásban.

A Nintendo meg olyan távol van ettől a cicaharctól, mint a fene. Röhögő harmadik fél, mivel őket jellemzően második konzolnak veszik, így nem igazán érdekli őket, hogy a Sony vagy a Microsoft jár-e előrébb, amíg őket is berakják a TV alá, Ázsiában meg aztán brutális mennyiség elmegy az otthoni és kézi konzoljaikból, nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy Európában és Amerikában mi megy a mainstream videojáték piacon.

(#193128) szimszonos válasza Stauffenberg (#193127) üzenetére


szimszonos
őstag

Az előző gen esetén temészetes hogy az xbox az elején nagyobb eladást produkalt mivel több mint egy évvel hamarabb kijött mint a ps3.Ez pedig több milliós akár 10milliós előnyt is jelentett a Microsoftnak.A végére pedig közel egyforma eladást produkaltak,tehát itt azért nem beszélhetünk dominanciáról.Ellenben most a Sony több mint 2x annyi gépet adott el,nem tudta csökkenteni igazán az MS a hátrányát,ami mát nem is fog változni igazán a nextgen megjelenéséig.Ennél nagyobb különbség a ps2 xbox classic esetén volt akkor is a Sony javára.Mint már említették előttem a Sony ez előző gen hasonló értékesítési számaitól eltekintve az összes gent megnyerte.Valószínű hogy még ez a nextgen esetén is meglesz,de én szorosabb versenyt várok ha lehet ezt már versenynek hívni.Ha a játékipar bevételét nézzük ami nem csak a gépek eladásából áll ha nem a játékok meg a szolgáltatások bevételeiből meg sok egyéb más dologból,akkor már nem lesz akkora nagy különbség a Sony javára szerintem,sőt lehet hogy az MS fog jobban kijönni ebből.

[ Szerkesztve ]

(#193129) l.skywalker válasza szimszonos (#193128) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A nextgen a GaS-ról fog szólni. Kíváncsi leszek, hogy mennyire fog efelé nyitni a Sony - miközben mennyire fog az exkluzívok terén ténylegesen változni az MS.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193130) mike1334 válasza l.skywalker (#193129) üzenetére


mike1334
veterán

Nem is nagyon kell új exkluzív, ha így el tudják "szedegetni" a sonytól a third party exklúzívokat. Yakuza pl baromi nagy fogás, remélem rárepül az MS azokra a címekre, amik psen kívül pcre is megjelennek. A csak PS ex címek nélkül én megvagyok, ezeket irigyeltem eddig...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#193131) Wesder válasza mike1334 (#193130) üzenetére


Wesder
félisten

Na igen, ez is egy jó taktika, bàr így max PC-ről tudnak elszedni embert, ami nekik tökmindegy.
A KH-nek nagyon örülök. A 3. részt megvettem, de nem jàtszottam végig. Kb az első fejezetet fejeztem max be. Biztos jött màs helyette. Meg kicsit zavart benne a dedó amit Goofy meg Donald nyom de ezen kívül nem rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193132) mike1334 válasza Wesder (#193131) üzenetére


mike1334
veterán

Nem csak pcről. Én pl egyre kisebb eséllyel veszek majd újra ps-t. Kifejezetten PS ex címek közül egyedül a gow tetszett, illetve a persona érdekelt volna, de ott még bízok a switchben. A yakuzát szerettem, de fájt a kezem tőle, hátha az Xbox kontrollerével nem fog :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#193133) #10186752 válasza mike1334 (#193130) üzenetére


#10186752
törölt tag

A Yakuza soha nem tartozott a klasszik exkluzívok köze. First party címet soha nem fognak átengedni. Meg a szinkronnal is spóroltak benne, mehet nyugodtan a túloldalra! :)

Nagyon legyalulta az igényszintet ez a generáció, már exkluzív se kell. :D

(#193134) Wesder válasza #10186752 (#193133) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak exklúzívok még mindig. Ha Sony-nak is lenne egy PC-s platformja oda is kiadnà, de attól még Sony exklúzív maradna a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193135) Gebriel válasza Stauffenberg (#193127) üzenetére


Gebriel
veterán

+1

(#193136) Def26 válasza mike1334 (#193130) üzenetére


Def26
félisten

Érdekes, hogy mindig a "nem kell exkluzív" harsogás van, de amikor kiderül, hogy valami csontot kap az ms akkor már nagyon jó, hogy érkezik, legyen az bármi is. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#193137) l.skywalker válasza Def26 (#193136) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Volt a "nem is kell" után egy "ha" is. Nem vagy te véletlen újságíró? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193138) Stauffenberg válasza l.skywalker (#193129) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez az exkluzívosdi csak egyetlen és nem is legfontosabb szelete a sikeres platform építésnek, ha darabra nézzük, akkor a kezdeti időszakban mindkét platformon nagyságrendileg azonos volt a létszám, sőt a most pozitív példaként sokat hivatkozott Sony exkluzívok egy része még a start idején be sem lettek még jelentve, csak menet közben csatlakoztak.

A Microsoft sokkal inkább azt cseszte el, hogy:

1.) Az E3-as bemutató idején még úgy volt, hogy nem lesz használt lemezes csere-bere és adok-veszek, hanem aktiválni kell és a fiókodhoz lesz rendelve a játék.

2.) Állandó internetkapcsolat kell majd, ha nincs net, nincs játék még offline sem.

3.) Kötelező a Kinect megvásárlása a konzollal együtt, ha tetszik, ha nem. A Kinect pedig mindig figyel, akkor is ha éppen alszol, eszel, dugsz, szarsz, mert vele vezérelheted a fél nappalid.

A tényleges bemutatóig ezeket az ötleteket a kukába dobták a hatalmas felháborodás nyomán (pedig voltak nagyon jó elemei is, de azokra már senki nem figyelt), de ez nem számított (igaz a Kinectes terveket csak félig vetették el). Nekem sok ismerősöm még 1 évvel az XO megjelenése után is még abban a hitben volt, hogy amit az E3 bemutatón látott, az még akkor is úgy volt, pedig nagyon nem, ekkorra már eldöntötték, hogy PS4 és már nem is figyelték az XO híreket (na meg ugye ahol több haverod csoportosul, hajlamos vagy te is oda menni, hiszen nem akarsz a multis/co-op élményekből kimaradni).

A Microsoft egy marketing öngyilkosságot csinált.

Az már csak hab volt a tortán, hogy az új vizekre evező exkluzívjai nem igazán lettek kritikai vagy anyagi értelemben sikeresek, ahogy a feleslegesen erőltetett Kinect sem. Pedig az Alan Wake és a Ryse olyan új irányok voltak, amik szakítottak azzal, hogy a Microsoft csak a sokadik folytatást fossa ki magából.

Mivel ezek nem jöttek be, levonta a következtetést ez a szerencsétlen banda, hogy nem jobban kell csinálni, hanem sehogy. Szóval visszatértek a folytatások hasmenéses kifosásához és a Kinectet (ami alapvetően tök jó kütyü) úgy törölték ki a történelemből, mint egy legénybúcsús transzi sztrippert a családi albumból, mintha ez meg sem történt volna soha.

Nem lehet egyik vagy másik elemet kiemelni, hogy mi a titok. De azt ne felejtsük el, hogy azért mert a PS4 a sikeresebb platform, attól még az XO sem sikertelen.

[ Szerkesztve ]

(#193139) mike1334 válasza #10186752 (#193133) üzenetére


mike1334
veterán

Mintha nem azt írtam volna, hogy én bőven boldog lennék a third party címekkel, first partyt megtarthatják.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#193140) mike1334 válasza Def26 (#193136) üzenetére


mike1334
veterán

A yakuza megjelent pcre is.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#193141) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Valaki valamikor keresett kontrollerhez billentyűzetet!

(#193142) Def26 válasza l.skywalker (#193137) üzenetére


Def26
félisten

Jó lenne, de csakis liberális oldalon. :DD :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#193143) parandroid válasza Stauffenberg (#193138) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kihagytad a multimédia-centert, meg hogy tv, tv, tv! Persze kábeles (fizetős) csatornákkal. Jó, akkor épp logót kerestek a netflixnek, de az első streamingszolgáltatók már vidáman működtek. Anno már x360-on néztük az első streamelt tartalmakat, mert okostévé még nem volt. Ebben is visszalépés volt a one, aztán hagyták is az egészet a fenébe, aki akar, írjon rá appot, de rendszerbe integrálva lópikula se lett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#193144) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megírtam a jövő héten megjelenő játékok listáját, de az új felület elvette :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193145) r.levente75 válasza Medocsabi (#193141) üzenetére


r.levente75
addikt

Az eredeti gyárit megszüntették már nem kapható, számomra érthetetlen, hogy miért? Lehet úgy járt mint a kinect?

(#193146) HunChris


HunChris
senior tag

Black Friday Alza Xbox konzolok. [link]
Az árakból még kuponokkal lehet csökkenteni, ártól függően 6-10 ezer Ft lejön belőle. További kuponozási infók a Bestbuy topikban.)
Nagyon jó árak. :Cpl: All digital 50 ezer- 6k kuponok

[ Szerkesztve ]

(#193147) HunChris válasza HunChris (#193146) üzenetére


HunChris
senior tag

Szerk: 50ezer-8 ezer is lejön., 42 ezerért ajándék...

(#193148) gorje válasza HunChris (#193147) üzenetére


gorje
senior tag

Szia!
Hogy lehet belole 42e ft-os arat csinalni?

(#193149) tihibaby válasza gorje (#193148) üzenetére


tihibaby
senior tag

Na,ez engem is érdekelne,mert nem találom mely kuponok lennének jók hozzá.
Igen,béna vagyok! :DDD

(#193150) Madoc válasza tihibaby (#193149) üzenetére


Madoc
veterán

Le van írva pedig 1000x."alza kupon" szóra keress rá.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.