Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108201) eL Geri válasza Stauffenberg (#108198) üzenetére


eL Geri
őstag

Ennyi!
Innentől kezdve mindenki eldönteti, hogy mennyire türelmetlen, vagy épp hype centrikus. Az ő dolga!

Talán multis játékoknál azért jól jöhet, hogy te már régen GOD fokozatban vagy, amikor a sok csira még csak most jön be. De ezt nevezem én már komolyabb játékosnak, ők meg tényleg nem fognak várni 10 hónapot. Valakiből az EA-nek is élni kell.

(#108202) Stauffenberg válasza Zoleee83 (#108199) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért vannak címek, amikre simán áldozok a megjelenésekor. Egy új GTA, egy új Witcher meg hasonló kaliberűek miatt simán hajlandó vagyok megnyitni a pénztárcám. Ha nem kaptam volna a géphez, valószínűleg a Battlefield 1-et is megvettem volna már megjelenéskor.

A Red Dead Redemption 2 és az új Wolfenstein miatt is viszket a tenyerem. Azok nem jönnek pár hónap után az EA Accessbe... :DDD

(#108203) eL Geri válasza Stauffenberg (#108202) üzenetére


eL Geri
őstag

Red Dead Redemption 2 nem, de az új Wolfenstein-re idővel lesznek szép leárazások szerintem.

(#108204) DaveHutt válasza eL Geri (#108201) üzenetére


DaveHutt
őstag

A GOD fokozatot okosan megoldotta a DICE BF1-ben. A legtöbb használható/meta fegyver unlockolható level 2-3-on. Onnantól csak a tapasztalat számít.

(#108205) Stauffenberg válasza DaveHutt (#108204) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pontosan, egy csomó magas szinten lévő játékos rohangál a játék elején megszerezhető fegyverekkel, mert egyszerűen jók. De aki végképp türelmetlen, annak ott van a pénzért megvehető shortcut csomagok egyike, ami rögtön unlockolja a megszerezhető tárgyakat.

(#108206) v-man válasza l.skywalker (#108182) üzenetére


v-man
őstag

nekem még nem jelent meg az ingyenesbe, de ha letöltöm a free trialt ma éjjel, és átvált közben ingyenesre, akkor nem kell újra lehúznom, ugye? :)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#108207) Trabecan


Trabecan
tag

Na egy probléma megoldva ! Aki abban a cipőben jár, mint én jártam, mégpedig : a Live Gold-dal nem tudta leszedni a One-jára a Xbox360-as goldos-ingyenes játékot, annak itt a megoldás : (felhívtam a supportot és ő segített) A ONE-odon nem tudod megoldani ezt a problémát, kell hozzá egy PC. Itt beírod, hogy xbox.com és a bejövő oldalon bejelentkezel a jobb felső sarokban. Majd , ha sikeresen bejelentkeztél, akkor az avatarodra kattintva (szintén a jobb felső sarok) a legördülő menüben ott lesz többek között, hogy " Az Xbox beállításai" és arra katt, majd keress a bejövő oldalon egy földgömb ikont, rajta egy kis kontrollerrel és alatta zöld betűkkel : " " " 360-as fiók régiójának módosítása ". Itt "tovább" majd kiválasztod a " Magyarország"-ot és next. Probléma megoldva, ja és reboot a boxon ! Remélem tudtam segíteni.

(#108208) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Sziasztok!
Nem vagyok egy nagy játékos, de most vittem ki a Rise of the Tomb Raider-t és nagyon tetszett.
Tudtok nekem valami hasonló stílusú kaland játékot ajánlani, ami megüti ezt a színvonalat.
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#108209) MasterMark válasza Rogiii (#108208) üzenetére


MasterMark
titán

Horizon Zero Dawn pl. :DDD

Switch Tax

(#108210) #32256704 válasza MasterMark (#108209) üzenetére


#32256704
törölt tag

oO

Sokkal inkabb Uncharted (4), hamar PS4 exkluzivokrol beszelunk.
A HZD-nek sztem semmi koze ehhez a stilushoz.

[ Szerkesztve ]

(#108211) Tomics


Tomics
addikt

EA Access témához:
valahol olvastam régebben, hogy a játék kiadók a megjelenéskor zsebelik be az aktuális játék profitjának 90%-át. Mondjuk ebben lehet valami, tény hogy itthon a legtöbb ember használtan / akciózva veszi meg de nem mi vagyunk a fő célcsoport.
Gondolom így hogy eltelt X hónap már megéri nekik kiadni Access-be

PH! addikt since 2004

(#108212) Bazsi1987 válasza Tomics (#108211) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem azért most adják be accesba mert lassan jön az orosz dlc, alap játékot gondolom senki nem vette már , így sokan kipróbálják esetleg rákattanak és aztán veszik is a dlc-ket 😉

(#108213) kresz2 válasza Rogiii (#108208) üzenetére


kresz2
tag

Szerintem az uncharted 4 a király a kategóriában,de szorosan követi a nathan drake collection.
Azt merem mondani hogy a zero dawn jó játék,de túlértékelt.

(#108214) Sicilian válasza Rogiii (#108208) üzenetére


Sicilian
addikt

Tomb Raider Definitive Edition !? :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#108215) Stevenstyle válasza kresz2 (#108213) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

+1 Uncharted 4 :D (+ a Nathan Drake Collection, de felújítás ide Definitive oda, azért azon már látszik az idő vasfoga)

A HZD ellenben egyáltalán nem túlértékelt csak szimplán semmi köze a Tomb Raider és az Uncharted stílusához. Almát a körtével... nyilván... szerintem.

A kérdezőnek: Boxon a Definitive Edition és kb. ennyi sajnos

(#108216) Rogiii válasza Stevenstyle (#108215) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Hát akkor megszívtam.
A fiam nagyon szereti az xboxot, de elgondolkodom a ps4 váltáson!

Lehet nem ide való, és pc-re?

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#108217) Silεncε válasza l.skywalker (#108182) üzenetére


Silεncε
őstag

Most kicsit jobban utánanéztem ennek a hírnek, de egyik nagyobb gamer site-on se találtam róla hírt. Biztos ez, nem fake? Csak furcsa, hogy sehol nincs róla semmi info

(#108218) Stevenstyle válasza Rogiii (#108216) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nem kell váltani... egy játékért meg főleg nem. Használt fat PS 45-ért a box mellé és problem solved ;) ami játék kell használtba lemezen, ha kijátszottad eladod. A fiad is boldog marad és te is az leszel :D

[ Szerkesztve ]

(#108219) DaveHutt válasza Rogiii (#108208) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha a harc tetszik, akkor Batman, Shadow of Mordor játékok. Illetve Quantum Break, Witcher 3.

(#108220) Siffredi


Siffredi
senior tag

Hirtelen azt hittem, rossz topikban vagyok... Vagy mostantól ez már ps4 topik?

(#108221) l.skywalker válasza Silεncε (#108217) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is most rá néztem és tényleg nincs máshol hír róla. De nem fake, csak elkaptak egy rosszkor publikált képet és ebből gondolják.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108222) Silεncε válasza l.skywalker (#108221) üzenetére


Silεncε
őstag

Ami viszont érdekes, hogy ha belépsz az EA Access Hub-ba, a töltőképernyők között már ott van a BF1 is.

(#108223) HKorn válasza Rogiii (#108216) üzenetére


HKorn
addikt

Assasins Creed sorozat valamennyire hasonlít rá, szerintem az tetszene nektek. Kezdjétek az Unity-val az cdkeys-en kb 2-3 euró szokott lenni, szép is jó is.

Run&Ride

(#108224) Mister_X válasza DaveHutt (#108204) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öhm, ja, ahogy a Hellriegel és a Martiny-Henry is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#108225) btf


btf
aktív tag

Remélem nem volt még: BC-s lett a Batman: Arkham Origins (Disc only)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#108226) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Kössz mindenkinek!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#108227) Zoleee83 válasza Silεncε (#108222) üzenetére


Zoleee83
addikt

Éjfél körül megjelent nálam is, éjjel letöltötte, szóval lehet BF1-el játszani.
(Tegnap úgyis végigjátszásra került a Titanfall 2 :D )

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108228) Stauffenberg válasza l.skywalker (#108221) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Dehogynincs hír róla. Eurogamer megteszi?

Már egy hónapja bejelentették, hogy jön a TF2 és a BF1 a Vault-ba, csak pontos dátum nem volt még akkor.

(#108229) oriic válasza Stauffenberg (#108228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magarol az elerhetosegrol nincs hir. Megjelent Vaultban es kesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108230) l.skywalker válasza Silεncε (#108222) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezer helyen írják, hogy bent van a Vault-ban. Szóval találkozunk a csatatéren :)

Vegyetek fel (DreYnreh) és majd toljuk együtt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108231) Silεncε válasza l.skywalker (#108230) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, mostmár látom. (Már játszok is :) ) Csak este nem találtam róla máshol hírt, azért volt furcsa

Stauffenberg: arról nem volt hír, hogy ma kerül be. Csak az az egy oldal hozta le a screenshotot, ezért volt furcsa

[ Szerkesztve ]

(#108232) Gijon válasza l.skywalker (#108230) üzenetére


Gijon
senior tag

Agresszív véleménycsere Kenobi Mester?

(#108233) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok tudom hogy már kérdeztem, de eskü nem találom a keresővel sem, hogy hogy lehet távolról letölteni a box-ra játékot.
Rányomnék a For Honor-ra, a gép InstantOn-ban van, ráérne töltögetni míg hazaérek.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108234) HKorn válasza Zoleee83 (#108233) üzenetére


HKorn
addikt

megkeresed MS store, vagy Xbox store-ban az adott játékot, bejeltkezel az X accountoddal és rányomsz a vásárlás gombra, automatikusan megjelenik a gépen a ready to install részben és tölti is lefelé szépen.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#108235) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Akkor nálam valami nem kerek, rányomtam de pénzt akar kérni érte 11k-t .
Pedig oda is van írva hogy:
"A(z) Xbox Live Gold használatával játssza a játékot ingyen"
Van még 2 hónap Gold-om is.


[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108236) eL Geri válasza Zoleee83 (#108235) üzenetére


eL Geri
őstag

Lehet hogy nem itt kellene, hanem az XBOX-on a GWG szekcióban keresni? Mintha valahol ezt olvastam volna.
De csak találgatok, jelenleg nincs GOLD-om.

(#108237) HKorn válasza Zoleee83 (#108235) üzenetére


HKorn
addikt

Ja hogy ingyenesen kipróbálható játékról van szó, tehát nem ingyen kapod meg a játékot gold-dal, csak kipróbálhatod, akkor szerintem is, ahogy előttem is írták, az a GWG, vagy DWG szekcióban lesz.

Run&Ride

(#108238) Zoleee83 válasza eL Geri (#108236) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen ez lesz, majd ha hazaértem megnézem a Box-on a GWG alatt és onnan letöltöm.
Csak pár napig full free az egész játék és csak a single érdekel, ezért pörögtem rá, de elvileg ha minden okés
14/08/2017, 11:59 UTC-ig van időm végig tolni.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108239) eL Geri válasza Zoleee83 (#108238) üzenetére


eL Geri
őstag

Jó játékot hozzá!

Gyorsan kitoltad a TF2-őt :D
Esetleg nézd meg a multit is. Nekem eddig az az egyetlen játék, ami be-be tudott vonzani multiba (ideig, óráig).

(#108240) negyven2 válasza Zoleee83 (#108238) üzenetére


negyven2
veterán

Valószínűleg itt is (mint minden más hasonló free weekend játéknál) automatikusan bekerül a Redy to Install részbe.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#108241) Zoleee83 válasza eL Geri (#108239) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi szépen! ;)

Hát relatív hogy gyorsan, mert van 12 órám a kampányban és pár helyen megszenvedtem vele, pl. az elfordított pályarészen, a mocskos Viperrel, meg a legvégén.
(Még van pár játék amit végig tolok aztán kicsit off-ba megyek PS exclusiveok miatt, de marad a BOX, egyelőre)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108242) sugarforce


sugarforce
őstag

Érdekesség: Chrome-ban betöltöm az épp aktuális One gold játék adatlapját, mert szeretném bezsákolni. Szépen be is jön, be vagyok jelentkezve, így rámegyek a vásárlás gombra. Tölt, tölt, tölt, de kiírja, hogy a kért weblap nem jeleníthető meg, a fenti színes ms favicon átvált szürkére.
Amennyiben a microsoft cookie-kat törlöm a böngészőből és újra bejelentkezek, ez a jelenség megszűnik és minden úgy megy, ahogy kell. Ugyanekkor a 360-as gold játékoknál nincs ilyen gond. Másnál is van ilyen gond, vagy csak én szívok ezzel?

(#108243) eL Geri válasza sugarforce (#108242) üzenetére


eL Geri
őstag

Van ilyen gond, ezer éves szívás a hülye cooki kezelés a store-ban :(
Nekem több böngésző is szokta csinálni.

Ha nekem vacakol, akkor én azt szoktam csinálni, hogy átmegyek privát / inkognitó ablakba, ott bejelentkezek és végrehajtom amit akarok.

[ Szerkesztve ]

(#108244) zsocy válasza sugarforce (#108242) üzenetére


zsocy
őstag

Nem csak te szívsz, ez a Chrome baja sajnos. Cookie és cache törlés megoldja egy időre, de visszajön.
Én egy ideje MS dolgoknál átszoktam az EDGE-re, teljesen jól működik vele minden ilyesmi.

(#108245) sugarforce válasza zsocy (#108244) üzenetére


sugarforce
őstag

Már hónapok óta szenvedek ezzel sajnos, de ez van, havonta 1-2 alkalommal kibírom, csak bosszantó. Firefox-ban is ezt csinálja, edge-t már el sem indítom.

(#108246) negyven2


negyven2
veterán

You Asked, We Listened: Fans Can Now Opt into the Xbox Insider Program

Amúgy azon Xbox Insider tagok akik cseréltek gépet, az újracsatlakozási kérelem után mennyi idő múlva jött az Update?

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#108247) pzstm válasza negyven2 (#108246) üzenetére


pzstm
titán

2-3 nap alatt megtörtént mikor S-re váltottam...mármint az, hogy az Insider hubon a státuszom Enrolled lett ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108248) v-man válasza v-man (#108206) üzenetére


v-man
őstag

Válaszolok magamnak, igen 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#108249) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

NBA Live 18 demó tölthető

Live-Die-Respawn

(#108250) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember 26-án jön a Fallout 4 - Game of the Year kiadás. Akinek kimaradt a játék, az most bepróbálkozhat vele.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.