Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108051) parandroid válasza m0ski (#108050) üzenetére


parandroid
nagyúr

Anno a Fallout 4-es csomagom is ilyen volt. Normál zöld doboz, kívülről ráhúzva egy vékony kartonnal a Fallout 4-es dizájn. Maga a játék meg dobozosan beledobva a dobozba pluszban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108052) m0ski válasza debcamp (#108049) üzenetére


m0ski
aktív tag

A 232 fonttal is jó vagy még a hazai árakhoz képest, főleg hogy most eléggé lent van a font árfolyama. Németektől 270 € lenne ugyanez, ami legalább 3e HUF-al drágább.

(#108053) Mister_X válasza m0ski (#108050) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem rá volt nyomtatva a BF1 artja a dobozra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#108054) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

Az angol nyelvet minden esetben tartalmazza (jelen esetben német nyelvű a borító) egy lemez ???
Forza Motorsport 6, ha ez számít valamit.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#108055) MunezXBK válasza ERipley (#108054) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem. Én is szívtam már be.

(#108056) ERipley válasza MunezXBK (#108055) üzenetére


ERipley
tag

Köszi..... :o

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#108057) parandroid válasza ERipley (#108054) üzenetére


parandroid
nagyúr

Forza tutira. Az összes Forza (na jó, az egy nem, de 2-től mind) megvolt lemezesen, mind német borítós volt, és mind angolul kommunikált. Amúgy is nekem elvétve van nem német borítós játékom (talán egy ilyet sikerült eddig ebayről vennem angol eladótól), egyetlen egy volt, ami nem beszélt angolul, de az németül sem, mindenáron franciául akart kommunikálni, pedig az aztán sehol nincs beállítva sem az accounton, sem a boxon. Mediamarktos vásárlás volt, doboz német, ékesszóló labanc nyelven rá volt írva, hogy a játék nyelve német. Dishonored volt amúgy, valami 3 játék 40 EUR-ért, vagy ilyesmi akcióban vettem, lusta voltam utána visszavinni, de azóta így értelemszerűen nem jött meg hozzá a kedvem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108058) MunezXBK válasza parandroid (#108057) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Német MM, német borító, német + francia nyelv.

(#108059) parandroid válasza MunezXBK (#108058) üzenetére


parandroid
nagyúr

Stimmt, annyi hibádzott, hogy a német nyelvet nem sikerült belőle előhozni. Pedig a gyerek tanul fhansziául a suliban, szóval annyira kiigazodtunk benne, hogy hol kéne átállítani, csak éppen nem volt a francián kívül más opció. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108060) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Surf World Series coming to PS4 on August 29, Xbox One and PC Aug. 30 - Demo out now"

Trailer

Demo

Live-Die-Respawn

(#108061) pelenka35 válasza oriic (#108060) üzenetére


pelenka35
őstag

Még ez a játék is jobb :)

Gamertag:Rob3rt75

(#108062) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ez a Resident Evil 7 végig ilyen idegtépő játék? Sokszor úgy érzem mint ha nem mennék sehova sem , közben mint ha már mögöttem lenne ez a terminátor .

(#108063) MunezXBK válasza Chumlee (#108062) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én egy kis időre parkolópályára raktam és inkább Tomb Raiderezek, az megnyugtat. :D

(#108064) Gombinyó válasza Chumlee (#108062) üzenetére


Gombinyó
őstag

Igen, nincs benne nyugis rész. :)
Jó játék.

(#108065) gduck válasza Bazsi1987 (#108046) üzenetére


gduck
addikt

Nagyjából ennyi lesz: KATT IDE!

(#108066) Jovanny2 válasza gduck (#108065) üzenetére


Jovanny2
őstag

Okosgyerek értékelte. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#108067) Chumlee válasza MunezXBK (#108063) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ez vicces pont most kezdtem a Tomb Raider feltelepíteni , mert szívbajt kapok a Resident Evil-től :D :D

(#108068) 85EasyRider


85EasyRider
csendes tag

Hali!
Bele került már a BF1 az EA acess-be?
Ha nem van már pontos dátum?
Köszönöm.

(#108069) gduck válasza Jovanny2 (#108066) üzenetére


gduck
addikt

:DDD

(#108071) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Logitech G920 - Amazonon kb. 65 ezer Ft.

Live-Die-Respawn

(#108072) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új dashboard update jön, megint változik a kinézet:

[link]

Live-Die-Respawn

(#108073) pzstm válasza oriic (#108072) üzenetére


pzstm
titán

One X-ek már mind ezzel mennek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108074) gduck válasza pzstm (#108073) üzenetére


gduck
addikt

Egységes lesz a dash ;)

(#108075) danilla


danilla
őstag

Egy kis infora lenne szuksegem! Ha valakinek van "dobozos" diablo 3 ultimate evil edition-e, vilagositson fel. Elvileg ebben benne van az alap jatek es a reaper of soul kiegeszito. A tokban van egy disc meg egy papirfecni egy koddal. A discen van az alapjatek+kieg, vagy a discen van kieg es a koddal lehet letolteni az alap jatekot, vagy forditva? Ha a kodot felhasznaltak akkor az alap jatek vagy a kieg nem fog mukodni?
Elore is koszi!

https://twitch.tv/ddplayzone

(#108076) pzstm válasza gduck (#108074) üzenetére


pzstm
titán

természetesen ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108077) Siffredi válasza danilla (#108075) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szia,

Nekem dobozos verzió van, igaz, még nem játszottam vele... Egy kódot tartalmaz a papír, amit mellé adtak, de az csak egy tárgy (infernal pauldrons), amit pluszba kapsz meg bónuszként.

Szerintem minden a lemezen van (itt ugye nem kieget kapsz, hanem egy kieggel felturbózott második kiadást, illetve az alapjátékot is).

(#108078) godzsy2 válasza Jovanny2 (#108066) üzenetére


godzsy2
senior tag

biztos a Zoli miniszter fia. :D még írni sem tud helyesen: "ki zsákmányolás", így, külön. Pedig neki aztán igazán tudnia kéne a faterja révén. :D

(#108079) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Arról lehet bármit tudni, hogy a havi gold játékok hogyan alakulnak majd az Xbox One X után? Adnak majd one x-re is "ingyen" játékot? Ahogy most van, 2-2db x360-one.

(#108080) Trabecan


Trabecan
tag

Sziasztok ! A múltkor nem sikerült letöltenem a Lego-s Xbox live gold ingyen játékot. Most megint ugyanott tartok, hogy a Bayonetta játékot sem tudom letölteni :( Xbox Live előfizetésem még 2017 aug. 10-ig él. Miért nem tudom letölteni ? Egyszerűen a magyar Microsoft oldalról átdob az angol Microsoft oldalra és kéri : "You have no valid payment options on file. Change payment options" Holott már vásároltam az adott bankkártyámmal a Cdkeys-ről is, sőt az Xbox One S gépemről is, ahol az ár ki volt írva és nem a See Price-al néztem szembe. ( Mint a Legos cuccnál is) Szóval bedob az amcsi oldalra, ahol a Billing Contact Information fogad : itt ugye ki kell(ene) tölteni a dolgokat, de magyart véletlenül sem lehet megadni. Alabama a kezdő és Wayoming az utolsó város. Így egyszerűen az ingyenes goldos "See Price" játékokat nem tudom letölteni :( Lehet, hogy valami egyszerű a megoldás, de nem jövök rá...ha tudtok segítsetek : köszi ! Még arra gondoltam, hogy fake címet kéne megadnom az amcsi oldalon, viszont a bankkártya dolgoknak meg valósnak kéne lennie ? Tanácstalan vagyok...Miért nem lehet a magyar microsoft oldalról letölteni a goldos játékot egy kattintással, amikor is látja, hogy van még élő goldom ??? Be vagyok jelentkezve és amikor átdob az amcsi oldalra, ott is látom, hogy felismerte az accountomat.

[ Szerkesztve ]

(#108081) Bogyi007 válasza Trabecan (#108080) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az X360 topicban is valami hasonló probléma volt ma.
Nézd át az írásokat, hátha segít...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#108082) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Deals with Gold

Ennyit találtam eddig. Most lefekszem. Jó éjt! :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#108083) btf


btf
aktív tag

Major Nelson féle DWG lista

Ha valakinek kimaradt volna a Red Dead Redemption, most 2k-ért bepótolhatja.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#108084) Dreimus válasza Trabecan (#108080) üzenetére


Dreimus
senior tag

Régen ismert dolog, hogy csak magyar régiós acc-al és magyar bankkártya a fiókon szükséges a 360-as gold akciók és ingyen játékok beszerzéséhez, mivel a régi rendszer szigórúan figyelte a ip-t amiről működött a konzol. Ahogy értelmeztem a te acc-od amerikai régiós, a kártyát nem említetted, így valszeg ez lesz a gond.

(#108085) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sine Mora EX: 3990 Ft.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#108086) pzstm


pzstm
titán

Alpha Ringeseknek hajnal 3 óta elérhető az új dashboard. Frissítsétek, teszteljétek. Nem kell meglepődni, 3,6 GB az Update ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108087) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolokra is megjelenik a Blade & Souls című MMORPG.

(Ilyen PC-n a játék)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108088) Silεncε válasza oriic (#108072) üzenetére


Silεncε
őstag

Jajjdejo... Csak tudnám mit éreznek ezek, hogy félévente muszáj nekik teljesen atszabni az UI-t. Ráadásul ez még ronda is... Na nem baj, megszokjuk, jövőre úgyis változni fog

(#108089) pzstm válasza Silεncε (#108088) üzenetére


pzstm
titán

Szerintem ez a jeenleginel sokkal jobb ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108090) Silεncε válasza pzstm (#108089) üzenetére


Silεncε
őstag

A mostani szerintem sokkal átláthatóbb, ez meg így, hogy minden bejegyzés elfoglalja a képernyőt külön, átláthatatlanná teszi. Meg a bal oldali menüben is szerintem felesleges volt a tetejére rakni az ikonokat, így elérték, hogy össze lesz zsúfolva az egész. Más bajom nincsen vele (talán annyi, hogy MJ-nel elég sokszor megakadt, de ezt elnézem, mert még alpha állapot)

(#108091) danilla válasza Siffredi (#108077) üzenetére


danilla
őstag

Nagyon szepen koszonom! :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#108092) debcamp válasza danilla (#108091) üzenetére


debcamp
aktív tag

Reggelt!

Így van, a lemezen van minden, a kód csak egy extra tárgy.
A necro DLC pedig digitálisan megvásárolható/letölthető hozzá.

(#108093) ERipley válasza parandroid (#108057) üzenetére


ERipley
tag

Igen, angol a nyelv. Ki lett próbálva....mintegy 6 órán keresztül... :))

És ha már hosszú játékidő: Tölthető AA akkumulátorokkal vagy play and charge kit-tel jár jobban a "felhasználó"? Még a normál elemeknél járunk, de a 3 aktív játékos mellett ez hosszú távon nem járható út.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#108094) Siffredi válasza ERipley (#108093) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én a play and charge kit-re szavazok. Baromi kényelmes, én konkrétan a telefonom töltőjével szoktam tölteni játék közben, ha éppen lemerülne...

(#108095) ERipley válasza Siffredi (#108094) üzenetére


ERipley
tag

Látatlanban nekem is szimpatikusabb, csak egyszerre két kontrollert kell "felokosítanom" és a 4 AA akku + töltő
árban barátságosabb :B

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#108097) m0ski válasza ERipley (#108093) üzenetére


m0ski
aktív tag

Valószínűleg kényelmesebb a Play&Charge kit, de szerintem egy/két (kontrollerek mennyiségétől függően) szett 2450-es LADDA + egy normális töltő is kijön a P&C árából.

[ Szerkesztve ]

(#108098) Siffredi válasza ERipley (#108095) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nyilván gazdaságosabb a tölthető elem... :)

(#108099) Silεncε válasza ERipley (#108093) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem play&charge. Ha lemerül, nem kell az elemeket cserélgetni, csak rádugod a hozzá kapott USB kábellel az XO-ra és már mehet is tovább a játék. Nekem olyan 2hetet bír egy töltéssel, de ez ugye játékidőtől is függ. Feltölteni meg elég gyorsan feltölt (volt, hogy amíg játszottam, feltöltött :D ). Annyi a hátránya, hogy csak 1400mAh, szóval aki tényleg nagyon sokat játszik, annak gyorsan lemerülhet.

(#108100) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Emag akciós konzolok

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.