Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108401) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

For Honor saját vélemény (Csak a story mód):

Nagyon szép játék, főleg a samurai-os részeknél. Akadást, fps esést nem éreztem. Látványra nekem az AC Unity-ra hajaz. Ha már a harcrendszer, nekem nagyon idegen. Vagy csak a sok hentelős játék után furcsa. Mindig azon vettem észre magam, hogy egyáltalán nem használom, csak nyomom a heavy és light ütéseket és kész. Max ha fogy a stamina, akkor kicsit vissza futok és pár másodperc múlva full staminával újra csak hentelek. :) Ez nem biztos, hogy a játék hibája, csak nekem nem állnak kézre ezek a kombók.

Még egyszer kiemelem, ez a saját véleményem, no offense. :R

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#108402) Sicilian


Sicilian
addikt

Forza Motorsport 7 Ultimate Editionben lesz steelbook, vagy csak sima tokos kiadás lesz ?

nothing is true everything is permitted..

(#108403) Bagan


Bagan
aktív tag

Fifa 18 Xbox one gepcsomaggal kaphato lesz? Ilyenkor valamivel olcsobban megveheto a konzol, vagy szerezzem inkabb be most Lego bundle t alapgeppel extremdigitaltol 70ert?

(#108404) l.skywalker válasza Stauffenberg (#108400) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Körülbelül két éve kezdtem el vásárolni tölthető akkumulátort, még bőven az XO előtt. És nem is csak ehhez használom, hanem minden máshoz a háztartásban őket. Egyedül az Xbox 360-hoz nem jók, mert nem férnek beltér a foglalatba valamiért. Alapvetően preferálnám a Play and Charge Kit-et, de így nálam már felesleges. Majd ha a gyerekek nagyon lesznek és már sokat fogok local coop módban játszani veszek egy ilyen töltős állványt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108405) Trabecan


Trabecan
tag

A Gold aktiválás még nem működik ? Tud valaki (hivatalos) infót ?

(#108406) l.skywalker válasza Trabecan (#108405) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Supportot érdemes zaklatni. Ha van angol tudás, akkor chaten a leggyorsabb, ha nincs akkor a magyart telefonon.

(btw. visszatértem nyaralásból, de tegnap f#st@m egész nap, nem volt erőm felkelni sem, nemhogy játszani. ma hálózatot szerelek itthon, de holnaptól leszek :D)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108407) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Az hogyan lehet, hogy az 5500-ért hirdetett EA Access hozzáférésért 5990-ről jött az SMS?!

(#108408) l.skywalker válasza m0ski (#108407) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem az valami elírás lehet, mert én eddig mindenhol 5990-re emlékeztem, de valóban most 5500 forintért van fent a store-ban.

Ha komoly hobbi a fillérb@szás akkor a supportnak lehet reklamálni! Én ennyiért nem rohannék sírva, de természetesen komolyan tiszteletben tartom mások véleményét.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108409) m0ski válasza l.skywalker (#108408) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nem a fillérbaszásról szól a dolog, de ha nekem mindenhol 5500-at ír az éves díjra, akkor ne 5990-et gomboljon le.

(#108410) l.skywalker válasza m0ski (#108409) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam ez a fillérbäszás, de mondom ez nem zavar vagy tartom élhetetlen felfogásnak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108411) m0ski válasza l.skywalker (#108410) üzenetére


m0ski
aktív tag

Az 5990 se sok azért amit cserébe kapok. Nem erről van szó. De ha valamit x összegért hirdetnek és utána y összegért kapom (x < y), akkor miért kell azt nekem simán elnézni?

(#108412) l.skywalker válasza m0ski (#108411) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igazad van, nem ezt mondom. Mások vagyunk. Én (főleg amikor egy szolgáltatás árát mindig USD-ről váltják HUF-ra) nem nagyon szoktam foglalkozni ezekkel. Azonban ha ennyire zavar miért nem a supportnak írsz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108413) m0ski válasza l.skywalker (#108412) üzenetére


m0ski
aktív tag

Már megtettem időközben, csak gondoltam rákérdezek itt is, hogy más is járt-e így.

(#108414) s7evcsenko válasza l.skywalker (#108410) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez szerintem egyáltalán nem fillérbaszás. Azért ez majdnem 10% különbség...
Mellesleg meg vonjanak annyit, amennyi ki van írva, összegtől függetlenül, még ha mindig is 6000ft volt.
De megértem a Te álláspontodat is. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108415) StLui válasza m0ski (#108411) üzenetére


StLui
veterán

Már jó ideje a hosszabbítás árát írja ki, meg is írtam ide év elején, automata hosszabbításkor fogja ezt levonni egy év múlva

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#108416) Siffredi válasza m0ski (#108413) üzenetére


Siffredi
senior tag

Mindenki így járt, ahogy Te. Időről időre mindig felröppen ez a dolog.

Az EA Access éves díja 5990Ft.

Illetve lásd a felettem lévő hszt. :)

[ Szerkesztve ]

(#108417) kresz2 válasza m0ski (#108413) üzenetére


kresz2
tag

Régebben már sokat írtak itt erről a problémáról.
5990 ft a rendes ára,de valamiért kevesebb van feltüntetve.

(#108418) m0ski válasza kresz2 (#108417) üzenetére


m0ski
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! :)

(#108419) fcb92


fcb92
tag

Sziasztok!
Van 1 honapos goldom, de nem tudom a Bayonettat beszerezni ingyen.
Probaltam is migralni a profilomat magyarra, mivel korabban sokan irtak, hogy ez megoldas lehet a problemamra, de piros betukkel jelezve kiirja, hogy ez nem lehetseges, esetleg probaljam meg kesobb. Futott mar valaki hasonlo problemaba, mas sem tud most migralni? Esetleg koze lehet az egesznek a mostani kod bevaltos hibahoz? Csak mert a Bayonetta mar nem lesz soaig elerheto ingyen es jo lenne bezsebelni. :D

[ Szerkesztve ]

(#108420) Siffredi válasza fcb92 (#108419) üzenetére


Siffredi
senior tag

Probléma szokott még lenni a bankkártya, illetve a hiányzó szállítási cím.

Ha mind megvan, akkor support...

(#108421) l.skywalker válasza s7evcsenko (#108414) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Soha, semmilyen körülmények között nem szeretném ha az én életvitelem/felfogásom lenne a normális :D

A gyerekeim és a feleségem eddig örülnek neki :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108422) fcb92 válasza Siffredi (#108420) üzenetére


fcb92
tag

Koszi, azt hiszem sikerult!

(#108423) Siffredi válasza fcb92 (#108422) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ha sikerült letöltened a Bayonettát, akkor nagy valószínűséggel igen ;)

Nagyon szívesen!

(#108424) Def26


Def26
félisten

Lassan itt az őszi xbox one x megjelenés. MS még mindig lapít a haza árral? :D Jöhetne valami fasza kis forza 7 bundle (mint xbox one megjelenéskor) eredeti csomag árban. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108425) oriic válasza Def26 (#108424) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs meg hivatalos ar. Most verebek azt csiripelik Gamescomra kapunk majd, de vagy igaz vagy nem.

Egyelore meg mindig a becsi ut elvez nalam prioritast. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108426) Thusor válasza Def26 (#108424) üzenetére


Thusor
őstag

Én ráfizetéses csereakcióra várok. Remélem lesz Xbox One és Xbox One x akció, mint tavaly a Konzolvilág üzletében.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#108427) l.skywalker válasza Thusor (#108426) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az engem is érdekel. Mondjuk mennyit adnak majd egy S-ért? Mert ha 50-et, akkor várok. Ha hetvenet akkor hm...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108428) gduck válasza oriic (#108425) üzenetére


gduck
addikt

?! $499/€499 lesz az ára. Nem? Már rég bejelentették...

(#108429) kresz2


kresz2
tag

Nekem mindenképpen lesz egy xbox one x a megjelenéskor,viszont nem biztos hogy megtartom,elriasztanak a hatalmas méretű 4k patch letöltések.
Lehet hogy vadonatújan továbbadom egy kis engedménnyel.

(#108430) oriic válasza gduck (#108428) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itthoni, hivatalos ar meg nincs. Nem sima atvaltassal lovik be magyar arat. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108431) gduck válasza oriic (#108430) üzenetére


gduck
addikt

Hát Bécsben biztos olcsóbb lesz ;) Itthon 160-170 között lesz az ára.

(#108432) eL Geri válasza Thusor (#108426) üzenetére


eL Geri
őstag

Én ismeröstől vettem használtan a BOX-ot. Ilyen csere akciókban néznek valami jógviszonyokat? Legalább azt, hogy be van-e alám reg-elve? (Mert egyébként még nincs :))

(#108433) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#108410) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nálam is. Anno amikor én is szóvá tettem Xbox csoportban, már kaptam is a savat, hogy elkényeztetett... :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#108434) Def26 válasza gduck (#108431) üzenetére


Def26
félisten

Ezért érdekel annyira, hogy nyit itthon, milyen áron és miket adnak mellé ajándékba. :) A nyitó csomag ez volt: Xbox One gépcsomag (FIFA 15, Forza 5 + Destiny, CoD Ghosts) (Xbox One) - 129.990 Ft.- Hátha most is jön hasonló. :)

576 geci jó akciót csinált megjelenéskor. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108435) Stauffenberg válasza l.skywalker (#108404) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez így oké, nekem a fotózás, videózás miatt szintén van itthon egy csomó Eneloop akku, szóval én sem vesződöm a Play & Charge Kittel, csak sokszor azt látom, hogy az emberek ész nélkül is ajánlják az Eneloopot és annyi elemet halmoznak, amiből már kijön a rendes Play & Charge Kit.

Tudom lehet venni töltőt nagyon olcsón is, de azért egy rendes már kerül 4-5-6 ezer forintba alsó hangon (a komolyabbak még többe). Egy kontrollerre számolhatunk 4 elemmel ha csereakkut is akarunk, ez 2-4 ezer forint minőségtől függően.

Szóval nagyon könnyen megközelíthető a Play & Charge Kit árban és az egyetlen előnye az Eneloopnak, hogy tovább bírja egy feltöltéssel. Amúgy minden más szempontból a Play & Charge előnyösebb. Bármikor töltheted, nem tart 10-14 órán át egy garnitúra elem feltöltése (az olcsóbb töltők ezt tudják, gyorsabb töltéssel meg hamarabb elhasználódnak az Eneloopok), ha meg töltőpadod is van hozzá, akkor lerakod pihenni a kontrollert és mindig frissen feltöltve indulhat a játék.

Megértem ha valaki nem akar a kis cerkákkal szórakozni. :) Én sem tenném, ha nem kéne amúgy is szarakodnom velük, mert vakuba, mikrofonba is ezek mennek. Utálom is őket, de ez van.

(#108436) IntelKiller7 válasza Def26 (#108434) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Uhh. Hát, ha most is lesz ilyen csomag akkor lehet nem ausztriában veszem :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#108437) oriic válasza IntelKiller7 (#108436) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont az ilyenek miatt varjuk sokan a hivatalos arat. :D

Live-Die-Respawn

(#108438) dog81


dog81
csendes újonc

*FREE GAMES ALERT*
Space cat, GalactiMax, Whispers in the dark, Arcade Hysteria, Kubic, and Crystal Brawl

(#108439) Czimby


Czimby
addikt

Carmageddon MaxDamage van valahol store-os árnál olcsóbban?
Az se drága, de ha van olcsóbb megoldás akkor miért ne :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#108440) danilla válasza Czimby (#108439) üzenetére


danilla
őstag

és a Minecraft? :) Ha valaki még tud 5e-nél is olcsóbban, ne tartsa magában.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#108441) Thusor válasza eL Geri (#108432) üzenetére


Thusor
őstag

Nem nézik. Nem érdekli őket. Én amikor az x360-at cseréltem Xbox One-ra, akkor bevittem hozzájuk személyesen az x360-at, szervizesük lecsekkolta hogy működik, majd kifizettem az x360 és xbox one közötti árkülönbséget és vihettem is. Ennyi.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#108442) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Space Cat!

GalactiMAX

Whispers in the Dark

Arcade Hysteria

kubic.

Crystal Brawl

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#108443) eL Geri válasza Thusor (#108441) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi a választ!

Még az jutott eszembe, hogy minta valaki anno panaszkodott volna, hogy pl. a nyikorgó trigger gombos kontrollerrel már nem vették be.
Az enyém nyikorog :(

(#108444) pelenka35 válasza Bogyi007 (#108442) üzenetére


pelenka35
őstag

Köszi a linkeket . :C :R

Gamertag:Rob3rt75

(#108445) Tejföl


Tejföl
tag

Valaki tudja, az miért van, hogy az előlapi xbox jel világít de az xbox nem megy. Nem próbáltam bekapcsolni csak besétaltam a szobába és láttam, hogy megy. Azt hittem én hagytam úgy de nem. Olyan mintha random bekapcsolna de mikor a tvt bekapcsoltam akkor Nincs jel felirat fogad. Xbox one Sről van szó

[ Szerkesztve ]

(#108446) Jovanny2 válasza Tejföl (#108445) üzenetére


Jovanny2
őstag

Instant on? Lehet, hogy frissít valami játékot vagy a rendszert.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#108447) rdt89 válasza Tejföl (#108445) üzenetére


rdt89
addikt

A HDMI kábelt mozgasd meg a gépben és a tv-ben egyaránt, tegnap nekem is ugyan ez volt, és visszaállt minden a régi kerékvágásba. :)

Nekem sokszor kapcsolja be magát random a gép, utána alig tudom leállítani. Van, hogy 10-szer kilövöm mire felfogja, hogy nem kell visszakapcsolnia és ezt a nap bármely szakában random eljátsza, pedig ki van kapcsolva minden ilyen belőle.

[ Szerkesztve ]

(#108448) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tune in on Sunday, August 20, at 9:00pm CEST / 12:00pm PDT to a special Xbox @ gamescom live show to get the latest news and announcements on Xbox One X.

[link]

Még 6 nap 22 óra. :C

Live-Die-Respawn

(#108449) Thusor válasza eL Geri (#108443) üzenetére


Thusor
őstag

Erről nem tudok mit mondani. Nekem a hozzá kapott kontrollerem szekrényben pihen. Soha nem volt használva, mert elit kontrollerem van amit nap mint nap használok. Így gondolom nincs semmi baja.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#108450) Thusor válasza oriic (#108448) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi az infót. Naptárhoz hozzá is adtam, nehogy elfelejtsem :)

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.