Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108301) Zoleee83 válasza EmThor (#108299) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát ez azért erősss túlzás hogy szemét. :U
A történet egészen korrekt, a harcrendszert az elején szokni kell, de ki vannak találva a kombók, minden mini rész előtt kiválaszthatod miben legyen erősebb a karakter, a látványvilág is teljesen rendben van, sőt.
Nyilván nem adnék érte 22k-t vagy akciósan 10k-t sem, de így teljesen korrekt hogy végigtolhatod a kampányt ingyen (ha van Gold-od).

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108302) zoli121 válasza pelenka35 (#108287) üzenetére


zoli121
aktív tag

Én is arra gondoltam. Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata van a cuccal?

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#108303) Stevenstyle válasza X@b3e (#108297) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ilyen esetekben a netet túrva lehet pár százas ajánlatokat találni a 3-14 napos trial Goldokra, VAGY venni egy havi goldot (nem egy vészes kiadás, kb. egy mozijegy ára, üdítővel, rágcsával). Komolyan mondom ezt a fillérb*szást ami itt megy néha... kiakasztó...

Teljes mértékben megértem, hogy van aki nem szeret multizni vagy ami talán még gyakoribb, hogy nincs ideje multizni! ilyen esetekben ne is vegyen éves Goldot (viszont nyilván ne is sírjon miatta, vagy vegyen és úgy ne sírjon miatta :D )! Vegyen 1 havit! Ha szerinte az is drága? Akkor 14 vagy 3 napos trialt, kész, probléma megoldva!

Az meg, hogy az ingyenességét mi árnyalja az már a kákán is csomót keresés tipikus esete! Ha nyersz mondjuk egy Toyota ingyenes teszt hétvégét egy márkakereskedőtől Sopronban, akkor felmérsz a fórumra sírni, hogy nem is ingyenes, mert ha haza akarod hozni a hétvégére (mondjuk Pestre), akkor matricát kell venned a pályára? :D Na ne vicceljünk már!

[ Szerkesztve ]

(#108304) l.skywalker válasza MasterMark (#108300) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyértelmű 😁✌️

Btw. holnap este már leszek, ha calakinek lesz kedve BF1-be, TF2-be csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108305) pelenka35 válasza l.skywalker (#108304) üzenetére


pelenka35
őstag

20.00 után én is leszek.Majd ínvelj ;)

Gamertag:Rob3rt75

(#108306) HKorn válasza Stevenstyle (#108303) üzenetére


HKorn
addikt

Amúgy, ha jól tudom, annak akinek volt már gold előfizetése, az nem tud 2 vagy 14 napos trial gold-ot használni ha épp kedve szottyan multizni, ez kifejezetten az eddig még gold szűzeknek van.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#108307) MasterMark válasza Stevenstyle (#108303) üzenetére


MasterMark
titán

Semmilyen fillérbaszásról nem volt szó. Annyiról volt szó csak, hogy arról senki nem szólt, hogy ez amúgy csak Gold-osoknak "ingyenes".

Ez nem az "ingyenesség árnyalása"... Hanem Gold kell hozzá és kész passz. Így van, vagy nem így van?
PC-n nem kell hozzá előfizetés. Akkor hogy is van ez? Ingyenes, de csak ha kifezetted az elofizetést? :U

Az analógiád ott hibázik, hogy pl. ha Mazdát hoznál el, ott nem kell fizetni? Akkor hogy is van ez?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#108308) LedyGyuszi válasza MasterMark (#108307) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

de volt szó...a kollega 2 napos trialt kért...nálam ez kimeríti ennek a fogalmát.
A másik fogalom pedig az ingyenes vs. nem ingyenes. mindig csodálkoztam már az ea accessnél is, hogy egyesek mikén képesek ezen lovagolni... :F

A szolgáltatásnak ára van, de a szolgáltatás kifizetése után további költség nem jelentkezik...
Ezen miért kell lovagolni?

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#108309) MasterMark válasza LedyGyuszi (#108308) üzenetére


MasterMark
titán

Tényleg nem értitek, hogy nem ezen megy a lovaglás?

Switch Tax

(#108310) X@b3e válasza Stevenstyle (#108303) üzenetére


X@b3e
addikt

Kiakasztó inkább az értetlenséged..
Ingyenesen kipróbálnám, de 2500-at öt nap játékért nem fizetek, amennyi a havi gold. Ha kelleni fog, megveszem, ahogy eddig is ami megtetszett megvettem.. Kipróbálásért nem fogok fizetni.
Ha hsz-t akarsz gyűjtögetni, akkor én kérek elnézést, ha lehetne, eskü adnék pár ezret a sajátomból.
A felhozott példáidat meg inkább hagyjuk is, tipikusan a "ha csendben maradtál volna.." esete, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor inkább olyan ez a megoldás, mintha az ingyen tesztvezetéshez nekem kellene teletankolni az autót és pályamatricát venni rá 10km próbaút miatt.

Gyuszika, merítse ki akkor nálad, biztos érted akkor, h miről van szó te is :W

[ Szerkesztve ]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#108311) MasterMark válasza X@b3e (#108310) üzenetére


MasterMark
titán

Amúgy nincs ezzel gond, hogy az előfizetéshez kötik szerintem. Ha jól tudom PS-en is így van.

A gond ott van, hogy egyesek nem képesek ezt felfogni, csak jön a háde-háde ez attól még ingyen van...

Switch Tax

(#108312) X@b3e válasza MasterMark (#108311) üzenetére


X@b3e
addikt

Én már elengedtem ezt a témát, már igy is túl van járatva. Még mindig jókat derülök itt értetlen embereken meg a minősítgetéseiken, mikor arra reagálnak, amit nem értenek és amiről senki nem kérdezte őket :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#108313) LedyGyuszi válasza MasterMark (#108311) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

"háde háde" csak nem tudod ezt elengedni... ingyen van, nem ingyen van...

(#108310) X@b3e:
2-300 forintért lehet kapni 2 napos trial kódot (ha azzal nem megy, akkor sorry)
A Gyuszikát pedig sztem mellőzük, egyrészt Csabikáztalak, másrészt lehet nyugodtan köszönhetnél Csókolomot... :U

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#108314) MasterMark válasza LedyGyuszi (#108313) üzenetére


MasterMark
titán

Ingyen van* akkor.

*de csak ha kifizertted az előfizetést...

200-300 Ft pont 200-300 Forinttal több, mintha ingyen lenne.

Egyébként ahogy nézem PS-en csak a multihoz kell PS Plus. :U

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#108315) LedyGyuszi válasza MasterMark (#108314) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

olvasva korábbi hszeidet egy értelmes embernek tartottalak, de ilyen óvoda után...
de most komolyan! egyrészt kit érdekel? nyugodtabban alszol, hogy most odaszúrhattad neki, hogy nem ingyenes?
igen nekem ingyen van! van goldom! akkor ezzel az állításommal mi bajod van?

és akkor a 2-300 forint ugye nem fillérbaszás? ;]

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#108316) MasterMark válasza LedyGyuszi (#108315) üzenetére


MasterMark
titán

igen nekem ingyen van! van goldom! akkor ezzel az állításommal mi bajod van?

Mint már mondtam az ég világon semmi.

Nekem pedig nincs ingyen, mert nincs Gold-om. És másoknak van ezzel baja, én csak arra reagáltam.

Switch Tax

(#108317) LedyGyuszi válasza MasterMark (#108316) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

de amúgy nem úgy vannak meghirdetve ezek az "akciók", hogy GOLD szolgáltatással "FREE" = díjmentes?
(nem szoktam olvasni, foglalkozni - komolyan kérdezem)

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#108318) MasterMark válasza LedyGyuszi (#108317) üzenetére


MasterMark
titán

FOR HONOR FREE WEEKEND (AUGUST 10TH- 13TH 2017) - ADDITIONAL INFORMATION

Players can access the games on each platform during the following times:

PS4: 10/08 at 7AM UTC to 14/08 11:59PM UTC
PS Plus required to join the multiplayer

Xbox One: 10/08 at 7AM UTC to 14/08 11:59PM UTC
Xbox LIVE Gold required

Uplay: 10/08 at 5PM UTC to 13/08 at 8PM UTC
[link]

Általában egyébként úgy szokott lenni. Csak a most itt Gamepodon sem írták, hogy ez Gold-os, meg máshol sem nagyon. Habár a hivatalos oldalon ott van, hogy Gold kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#108319) sugarforce válasza Stevenstyle (#108303) üzenetére


sugarforce
őstag

+1 :R

(#108320) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Én értetlen vagyok, közben sokan nem képesek külön, a helyén kezelni két különböző szolgáltatást..

(#108318) MasterMark: látod pont erről beszéltem, jó előre ki volt hirdetve, hogy mi kell hozzá ezért sem értem a másik kolléga hőbörgését. (Az lehet, hogy itt nem volt kiemelve, de gondolom ezért nem az MS a felelős) Free, mivel az Ubisoft felé a játékért nem kell fizetned. Szerintem, ha ez így előre tudható volt, már pedig tudható volt akkor az kimeríti a rendben fogalmát. Teljesen helyet adnék a felháborodásnak, ha azt mondták volna, hogy free és ennyi, DE nem ez történt!

Nincs itt semmi látnivaló, pláne fillérb*szás, de pár száz forinton megy hőbörgés. Részemről kiszálltam a hozzászólásgyűjtésből beszélgetésből, pláne, azok után, hogy a kedves X@b3e kolléga mondandója átcsapott személyeskedésbe. Vissza lehet olvasni, nem gondolom, hogy én személyeskedtem volna.

(#108321) LedyGyuszi: elvileg nem, ezért is van kiemelve, hogy PS-en csak a multihoz kell. Ez egyébként már korábban más játékoknál is megfigyelhető tendencia volt, hogy amihez PS-en nem kellett +(vagy nem teljeskörűen kellett) ott az MS-nél igen egy-egy trial vagy free weekend keretében, de jó előre mindig ki is írták.

[ Szerkesztve ]

(#108321) LedyGyuszi válasza MasterMark (#108318) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

hát jah, az a fránya apró betűs rész...
mondju kps-nél oda van írva, hogy a multihoz kell ps plus...
gondolom boxnál a kampányt sem lehet elindítani gold nélkül?

XONE: LedyGyusziHU

(#108322) turikoczka válasza LuckyL (#108264) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Neked sikerült végül aktiválni kódot??3 Böngészővel próbáltam már meg, mindegyiken csak tölt :W

(#108323) sugarforce válasza LedyGyuszi (#108321) üzenetére


sugarforce
őstag

gondolom a single (ha egyáltalán az xbox-ról elérhető) -hez nem kell gold.

(#108324) LedyGyuszi válasza Stevenstyle (#108320) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

oks, köszi! mondjuk hétvégén tuti kipróbálom... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#108325) MasterMark válasza sugarforce (#108323) üzenetére


MasterMark
titán

Kell. Főleg, mert a Games with Gold résznél jelenik meg.

Stevenstyle: pár száz forinton megy hőbörgés
Nem. Nem ezen megy a hőbörgés. Azon megy a hőbörgés, hogy mivel itt kell hozzá előfizetés, ezért annyira mégsem Free.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#108326) HKorn


HKorn
addikt

OMG...

Run&Ride

(#108327) MasterMark válasza HKorn (#108326) üzenetére


MasterMark
titán

Jah, durva ez a meleg. :D

De látom nem mindenkinek való az ilyen elvi vita. Ez van. :))

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#108328) turikoczka válasza turikoczka (#108322) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Felhívtam a supportot azt mondták tudnak a hibáról és dolgoznak rajta....

(#108329) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha folytatni akarjátok ezt a GOLD vitát pls az offtopikban tegyétek. Thx. :R

____

Jövőre jön (pszichológiai horror a Marson)

Moons of Madness

Trailer

Gameplay

Live-Die-Respawn

(#108330) eL Geri válasza HKorn (#108306) üzenetére


eL Geri
őstag

Én már 1-1 hónapos gold után használtam 2-15 napos trial gold-ot is gond nélkül.
Szóval mennek a párnapos gold-ok, ha már régebben voltál is előfizető.

(#108331) rdt89


rdt89
addikt

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Wildlands 5 óra free trial vagy 10 XO-ra? Mert PC-re és PS4-re 5-öt olvastam, ha jól emlékszek valahol Xboxra valaki 10-et lengetett be.

[ Szerkesztve ]

(#108332) HKorn válasza eL Geri (#108330) üzenetére


HKorn
addikt

Igen? Ez jó, tök azt hittem nem megy, mindig a cdkeys-en néztem ezeket és ott írják, hogy csak új accounttal megy.

Honnan lehet beszerezni akkor 14 napos trialt?

Run&Ride

(#108333) HKorn válasza rdt89 (#108331) üzenetére


HKorn
addikt

GOLD kell hozzá? :DDD

Run&Ride

(#108334) rdt89 válasza HKorn (#108333) üzenetére


rdt89
addikt

ez 10/10 volt :DDD De van éves GOLD így nem zavar ha kell. :)

(#108335) Stevenstyle válasza rdt89 (#108334) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

PS Store szerint 5 óra, Xbox Store szerint is 5 óra ;)

(#108336) eL Geri válasza HKorn (#108332) üzenetére


eL Geri
őstag

Huuh, tényleg, ott én is olvastam ilyet. Hát akkor nem tudom.
Én most, a nyári leárazáskor aktiváltam be az anno Sunset Overdrive-hoz adott két nap GOLD-ot, és tudtam vele olcsóbban vásárolni / multizni.

(#108337) rdt89 válasza Stevenstyle (#108335) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen a válaszodat. Akkor félre informálódtam, bár 5 óra is elég, hogy el tudjam dönteni tetszik-e. :D

más:
a Forza Motorsport 7 előrendelőinek Hoonigan autócsomagot adnak, bár tudnám mit tartalmaz, de hát ha valakit érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

(#108338) pzstm válasza rdt89 (#108337) üzenetére


pzstm
titán

természetesen hivatalos oldalon leírják ezt is, elég részletesen....

Hoonigan Car Pack

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108339) rdt89 válasza pzstm (#108338) üzenetére


rdt89
addikt

Ráadásul Horizon 3-hoz is megjelenik, na ez ám a hír. Köszönöm az infót 4 nap és már lehet veretni velük a H3-ban, micsoda remek hírek így hétvégére. :)

(#108340) r.levente75 válasza rdt89 (#108339) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem volna rossz! :B

(#108341) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ne felejtsétek el. Minden szarért fizetni kell. Na, ezek után két féle user van. Van aki nem ad ki pénzt mindenféle szarért, míg mások minden szarért vígan fizetnek, mert így cserébe gyűlik a kollekció és egyéb kedvezményekkel járnak jól. Vitázni ezen felesleges. Én imádom pénzt adni olyan játékokért, amik még nincsenek még meg és éppen akciósak. Ezért van goldom is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108342) pzstm


pzstm
titán

4DB Panasonic eneloop elemem van, tölthető mind a négy, és töltő is járt hozzá anno. Azonban már elég régiek, érzem, hogy 10-12 óránál többet nem-nagyon mennek el...(de lehet inkább csak 8-10)

Töltő maradna, ezek helyett mit ajánlotok?
LADDA IKEA (ezt néztem eddig...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108343) r.levente75 válasza pzstm (#108342) üzenetére


r.levente75
addikt

Ajánlott kategória, nálam jól teljesít, nagy tételben használom rendszervakukhoz is.

(#108344) Sicilian válasza pzstm (#108342) üzenetére


Sicilian
addikt

Jó alternatíva lehet az Aldi-ba kapható aksi is. 2500mAH-s.
1 éve 4db-ot vettem 1K Huf-ért. 2 hétig kihúzzák, napi több óra játék mellett..
Kellemes meglepetés volt számomra, nem gondoltam volna.. :B

nothing is true everything is permitted..

(#108345) sugarforce válasza pzstm (#108342) üzenetére


sugarforce
őstag

Elsősorban továbbra is eneloop, vagy akkor már eneloop pro, igaz borsos az ára, de azért érződik a többletkapacitás. Elég sokat bírnak. A lidl-s akksik sem rosszak, van pár szett egér-billentyű kombókban, jól bírják (márkát ne kérdezz, ha fejbe lőnek sem jut most gugli nélkül eszembe) .

(#108346) Jovanny2 válasza pzstm (#108342) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ez ugye nem komoly? Elég régi tag vagy itt a fórumban, hogy megéltél már pár akku-poszt-cunamit. Jött egy ilyen ihlet, hogy felpörgesd a topikot? :U Tudod, használd a keresőt, ha nem emlékszel (bár ezt nem hinném), arra keress, hogy Ladda. ;) Gondolom annak idején sem véletlen vetted a fekete Panasonicot. Én is azt ajánlottam.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#108347) Tomics


Tomics
addikt

Nekem sem sikerül a Live gold kódot beváltani, csak pörög a zöld kör...vajon mikor fogják orvosolni?

PH! addikt since 2004

(#108348) l.skywalker válasza pzstm (#108342) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is LADDA-t használok illetve LIDL-t.

Mindenki:
Btw. azt veszem észre, hogy a Play and Charge Kit nem annyira elterjedt. Miért?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108349) Silεncε válasza l.skywalker (#108348) üzenetére


Silεncε
őstag

Azért mert 6k, annyit meg rohadtul nem ér. Én akciósan vettem, annyit már megért. Illetve csak 1400mAh, ami megint nem annyira sok

(#108350) l.skywalker válasza Silεncε (#108349) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Thx.

Más:
Gamescomon lesz PUBS [link]

Illetve párt rövid hír:
SWBF II: Gamescomon lesznek csatajelenetek az űrből
XoX: Unreal Engine 4.17 támogatott lesz
Itt van pár kép az új avatarokról [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.