Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46301) MadPjotr


MadPjotr
tag

penetrasion 0 dmg ezt a kurva kibaszást pláne úgy hogy nem csak azt a tankot ütöttem volna át hanem a mögötte állót is :W

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#46302) D.Orion


D.Orion
veterán

IS4 után úgy döntöttem nekiállok ráérősen az amcsi SPG ágnak. :DD Jelenleg szakadok a röhögéstől olyan csatákat megyek. :DD Épp csak top gun-om nincs, eddig egyszer volt 5 killem(3hetzer, 2 arty malinovka-n) és egyszer 4 killem(Himmelsdorf-on). 60%-os bázisvédésem is volt, de így a defender még nincs meg. Most viszont Ensk-en hátsóba lőttem egy hetzer-t td módban 130hp ugrott neki, a maradék 6hp-ját meg leütköztem.

Első csatám vele:

Victory!
Battle: Karelia 2012. május 1. 9:34:54
Vehicle: T57
Experience received: 2 028 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 9 888
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

Eddig az utolsó csatám:
Victory!
Battle: Ensk 2012. május 1. 10:48:29
Vehicle: T57
Experience received: 417
Credits received: 7 566
Battle Achievements: Kamikaze

Komolyan mondom aki idegbajt kap az vegyen egy ilyen kis arty-t 75%-os legénységgel és garantáltan 1 jó kör után szakadni fog a röhögéstől.

(#46303) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!Az a gondom hogy a játék mappájában nekem nem ott vannak a "dolgok"ahol kellene.Egyébként fut a játék néha sajna szétkapcsol de bezárom a programmot újra inditom és ott vagyok a csatában,de ezt csak mindig akkor csinálja mikor megnyomom a csata gombot és tölti be a maps-ot,vagyis játék közben sosem!
Visszatérve a gondomra mit csináljak?Uninstaláljak és töltsem majd telepitsem újra?
Pl. megpróbáltam azt az alternativ crosshair módot megcsinálni,de az sem fut.Caps lock+0
nem olyan a mappa szerkezet mint ahogy láttam másoknak.Nekem pl a 0.7.2-ben csak read me van,mapps v.vehicles mappát nem találok. :F
Mit tegyek?

WoT:jimmbo

(#46304) D.Orion válasza jimmy74 (#46303) üzenetére


D.Orion
veterán

Hozd létre a szükséges mappákat.

(#46305) jimmy74 válasza D.Orion (#46304) üzenetére


jimmy74
őstag

Le tudod írni hogy néz ki a mappa szerkezet a 0.7.2-ben,?
Illetve ami már van de nem ott ahol kell azt hagyjam ott és csináljak egy újat vagy helyezzem át a 0.7.2.-be?

WoT:jimmbo

(#46306) KaLeun válasza D.Orion (#46302) üzenetére


KaLeun
senior tag

No majd amikor eléred a Priestet... aztán ilyen jó erős hetvenes sebzéséket osztogat, jó esetben, ha oldalba lősz vkit ad 150-et... Ugyanott a Grille 200-300+ sebzéseket oszt. De az M41 már jó.

Cila

(#46307) CactuS válasza D.Orion (#46302) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kis T3/T4es amcsi artykkal kb jobban lehet menni TD módban, mint artyként. Szép élmények fűznek ezekhez az SPGkhez.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46308) whatnot válasza psycroptic (#46300) üzenetére


whatnot
őstag

Már többször is foglaltam Province-on.

(#46309) Dobi 562 válasza jimmy74 (#46305) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Kérdezz-felelek + általános info topik
normen76 2012.03.09. 05:09

FIGYELEM ! Mint tudjátok a 7.1.1 verzióval megváltozott a modok telepítésének a rendszere. Ez elsősorban azokkal a modokkal van így amik eddig a játék saját mappáit használta. A telepítés nem lett sokkal bonyolultabb, csupán a modokat egy külön, csak a modok számára fenntartott mappába kell másolni, azonos mappa nevekkel, mint amit eddig használtak. Van pár fontos mappa, amit majd mindenképpen el kell készíteni mindenkinek egy fájl kezelővel (pl. Total Commander, vagy a Windows intéző stb) ha még nincs meg.

Találtok a játékban egy res_mods/0.7.2 nevű mappát. Ebbe kell majd beletenni a modok nagy részét, de attól függően mit igényel a mod további almappákat kell készíteni. Ami nagy valószínűséggel alapvetően kell majd:
res_mods/0.7.2/gui/flash (pl. az OTM addonhoz, célzó rendszerekhez, damage panelekhez stb)."

Itt pontosan le van írva, hogy kell az egyes modokat feltelepíteni.

(#46310) D.Orion válasza KaLeun (#46306) üzenetére


D.Orion
veterán

Majd free xp-ből átlépem. ;] A T57 jelenleg nagyon bejön, igaz ehhez kell egy olyan vadállat játékos is mint én. :DDD Tovább se megyek róla míg nincs 75%-ról 100%-on a legénységem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46311) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Arty jellemző:
E100-al küzdök egy T110E5 és egy IS3 ellen. Is3 hátulról csipeget néha 370-et is.
T110 pattog a beforgatott frontpáncélomról. Nagy nehezen kilövöm az IS3-at, de alig marad HP-m. Arctámadozóm a T110E5-t és leviszem 350HP-ra.

Ez kb 2-3 perc volt és az Arty oda se bagózott. amikor bajban voltam... de amint lenn volt a T110 HP-ja oda lött. Engem kinyirt, T110-ről levitt 57HP-t.
Legalább beírta hogy "Sorry". Töltési idő legyen már 15 perc az artyknál...

ja... kaptam 470 kreditet kárpótlásnak.

[ Szerkesztve ]

(#46312) vhw válasza fsb1000 (#46311) üzenetére


vhw
addikt

Szóval a hülye játékosok problémáját azzal kell megoldani, hogy a járműt amit használnak szét kell nerfelni a használhatatlanságig, éééértem!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46313) athomi


athomi
veterán

rég éreztem olyan szarnak egy tankot, mint a stock is4-et :(

(#46314) Gyuri27 válasza vhw (#46312) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor a t9-10 tankok is mehetnek a levesbe. Ugyanis nem egyszer kedves high tier heavyk ugyanúgy lemingeznek mint a low tier idióták. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#46315) Remus389


Remus389
veterán

pfú, lassan lejár a prémium, az elmúlt 72 órában kb 44 órát játszottam

egy kicsit elegem lett, viszont meglett a TigerP, a KV-3, a Jagdpanther

és artyban is sokat feljőtem(hummel, kb 10000XP-->75000XP)

meg két nap alatt kivittem a VK 3001P-t, nem volt olyan rossz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46316) D.Orion válasza athomi (#46313) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnos egyet kell értenem. Nagyon nehéz játszani stock IS4-el. Nekem is kellett 2 nap(70csata) mire ráéreztem a stock IS4-re. Ha úgy nézzük egy több hp-s IS3-ban ülsz amivel gyakrabban vagy T10-ek közt. Sajna a torony + gun előt kell a lánc is. Nekem eddig lánc és torony van meg, de hát a fő erő még hiányzik. Ha haladni akarsz vele és nem szenvedni, akkor keress magad mellé platoon-ba 1, de leginkább 2 másik IS4-et. Úgy azért lehet aratni.

(#46317) fsb1000 válasza vhw (#46312) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1. Nem mondtam, hogy bárki hülye lenne.
2. Elég régóta az a véleményem, hogy a WoT kellemesebben játszható lenne artyk nélkül.

(#46318) virkir válasza jimmy74 (#46303) üzenetére


virkir
veterán

Többször le lett írva hogyan kell ráadásul az 1. hsz.-ben ott van amit én összeraktam csak be kell másolni és kigyomlálni ami neked nem kell.
Van benne leírás mi mihez kell, melyik fájl melyik mod-hoz tartozik.
A Caps+ö nem alternatív hanem szerveroldali célkereszt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46319) bullseye válasza vhw (#46312) üzenetére


bullseye
addikt

Az nem hülye játékos, te vagy az mert azt hiszed jobb vagy, és különben is, itt nem lehet beszólni senkinek ám, meg általánosítani, meg rinyálni! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#46320) athomi válasza D.Orion (#46316) üzenetére


athomi
veterán

A láncot már kifejleszthetném és lassan a tornyot is, csak azt nem tudom ha átkerül tier 10-be az IS4, nem lesz rajta automatikusan a lánc és a torony? Feleslegesen nem basznám el a tp-met. Vagy akkor az IS8-on lesznek ezek kifejlesztve? Ha ebben a témában tudnátok vmit mondani azt megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

(#46321) marked one94 válasza athomi (#46320) üzenetére


marked one94
őstag

Ha nézed a T10es tankokat, akkor látod hogy sose kell motor, lánc stb.. fejleszteni csak ágyút de azt is csak E-100nál. Ha most nem lesz meg a S70 a Is4-en akkor kapsz egy T10es IS4et a 122mm D25T-vel. De ez már sokszor elvolt mondva... Meg amiket kifejlesztesz most IS4-en azokat fogod megkapni az alá érkező IS8-on.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#46322) zalman90 válasza MadPjotr (#46301) üzenetére


zalman90
őstag

egyszer csatában össze dobott klán társammal... TS en voltunk közben.. és direkt őt lőttem a csatában :D

rálőttem direkt oda ahol átlövöm és ennyit hallok : penetration... sebzés meg 0... megkérdeztem ilyenkor nála mivan , mondta hogy csak a lánctalp sérült semmi más.... mondom f@sza

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#46323) Gyuri27 válasza bullseye (#46319) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg gyengébb játékosokat nem illik szidni. Csak és kizárólag az artykat. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#46324) athomi válasza marked one94 (#46321) üzenetére


athomi
veterán

magyarul akkor nem fejlesztem feleslegesen, mert megy az IS8-ra.. azzal meg az új ágyút kifejlesztem. köszi!

(#46325) virkir válasza athomi (#46320) üzenetére


virkir
veterán

Semmit ne fejlessz ki mert az ágyún kívül minden meg lesz ha 10-es lesz csak gyűjtögess.
Én marha elpocsékoltam a toronyra 26k xp-t mert az okosok :U azt mondták, hogy akkor majd kevésbé lőnek cafatokra. Hát nem... ugyan olyan papírszar maradt, most meg lenne már valami 40k xp-m az ágyúra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46326) marked one94 válasza athomi (#46324) üzenetére


marked one94
őstag

Pontosan ;)

virkir: Nem a tank hibája, hogy te béna vagy és nem tudsz játszani :P :))

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#46327) erikke17 válasza MadPjotr (#46301) üzenetére


erikke17
őstag

Ma engem is szivatott rendesen.. ARL44 oldalát lőttem telibe 5x mind 0dmg valljuk be oldala nem épp a legkeményebb, majd egy betalált kemény -110HP körül, IS el voltam 122-es cső volt rajta.. :W

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#46328) whatnot válasza bullseye (#46319) üzenetére


whatnot
őstag

nomen est omen

(#46329) athomi válasza virkir (#46325) üzenetére


athomi
veterán

nem pocsékoltad el, mert pont most írták pár hsz-sal feljebb h amit most kifejlesztessz az IS4-re, azt már nem fog kelleni az IS8-ra :) az ágyúhoz meg biztos h ott is ki kell majd fejleszteni a tornyot.

[ Szerkesztve ]

(#46330) sanya67


sanya67
tag

Nem védem fsb-t, nem ismerem, nem szakaszozunk együtt, meg egyébként is nagyfiú....megvédi magát! :DDD
De!
Érzésem szerint kissé túlzásba viszitek.
Gyakorlatilag bármit ír, 2-3 ember azonnal provokálja és a "torkának ugrik", ha van igazsága, ha nincs.
Nagyon eltolódik a fórum egy olyan irányba, ami használhatatlanná teszi.
Kéretik több tolerancia mindkét oldalról! :P

(#46331) virkir válasza athomi (#46329) üzenetére


virkir
veterán

Tudom csak nagy az esélye, hogy az első tevékenységem a sell gomb intenzív nyomkodása lesz amint megkapjuk a patch-et. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46332) CactuS válasza sanya67 (#46330) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mint minden dolognak, ennek is megvan a miértje (előzménye), ez már jobb nem lesz. :B

Más: Egy igazi gyöngyszem a srác, innen is gratulálok neki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46333) whatnot válasza sanya67 (#46330) üzenetére


whatnot
őstag

Az emberek általában nem bírják a vizet prédikálókat.

(#46334) sanya67


sanya67
tag

Ez előzményeket pontosan ismerem, jó egy éve minden nap olvasom a fórumot, még ha keveset is írok.
Abban nem foglalnék állást kinek mennyire van igaza ezekben a vitákban, csupán jelezni szerettem volna, hogy időnként kicsit sok.
Semmi több! ;)

(#46335) kisküzdő válasza fsb1000 (#46317) üzenetére


kisküzdő
tag

Ebben egyetértünk. Szerintem is szétcseszik a játékot. Messziről könnyű.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46336) ollie válasza KaLeun (#46287) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos vagy benne? Én is hittem már, hogy dupla/tripla sebzést okozott nekem valaki, de megnézve a replayt kiderült, hogy egyszerre többen találtak el.

***

(#46337) ollie válasza sanya67 (#46330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, hagyja mindenki békén fsb-t.

Különben is, az arty kérdésben igaza van. :DDD
Utóbbi természetesen csak magánvélemény.

(#46311) fsb1000: na igen, nem értem miért lő az arty, amikor facehuggolok ellenfelet. Tegnap is volt olyan, hogy engem talált telibe a saját arty, pedig már 1 perce facehuggoltam, így nem mondhatta, hogy már az előtt lőtt, mielőtt nekimentem az ellenségnek. Az ellenfél 1 hp-t sem sebződött természetesen, nekem meg az volt a szerencsém, hogy a T30 lövegpajzsa kapta az áldást, így keveset sebződtem.

Mindenesetre az ilyenek miatt egyre nő az ignore listám, a kifejezett rossz meg unfair játékosokat teszem rá, hogy rögtön lássam, kivel van dolgom. Ja, azt sem bírom, amikor több ezer játék után valaki képtelen a csapatjátékra.

[ Szerkesztve ]

***

(#46338) whatnot válasza kisküzdő (#46335) üzenetére


whatnot
őstag

Aha. Játszottál te már arty-t? Ahol a 40%os találati arány jónak számít?
Ölt már meg nyavalyás kis t50?

(#46339) fsb1000 válasza ollie (#46337) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az elsőt nem kellett volna, mert még valaki azt hiszi mimóza vagyok és lepisil.
A második meg részemről is magánvélemény (mi más lehetne), nem zavar ha valaki úgy gondolja kellenek az artyk a Wot-ba. Biztos jó oka van rá.
(kéretik 15 perc reload az artyknak!)

(#46340) ollie válasza whatnot (#46338) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez most irónia akar lenni?

***

(#46341) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Megvettem a lórit, de nem nagyon tudok még vele játszani.
De azt hiszem ezzel is sokat kell löni és jönnek a plecsnik.
A Carius-ról még nem is hallottam.. Biztos valami global eredmény lehet, mert egy közepes kört futottam

Győzelem!
Csata: Mines 2012. május 1. 13:45:44
Jármű: Lorraine 40 t
Szerzett tapasztalat: 1 171
Szerzett kredit: 33 987
Csatában elért Achievement:
Kiváló soför jelvény: III. osztály,
Kiváló Lövész, Elit lövész, Carius Kitüntetés I Osztály

(#46342) whatnot válasza ollie (#46340) üzenetére


whatnot
őstag

Nem.
Aki azt mondja, hogy olyan könnyű egyszerűen csak lövöldözni egy helyről, az még nem játszott komolyan artyval.

(#46343) sanya67 válasza fsb1000 (#46341) üzenetére


sanya67
tag

10.000 kilőtt tank után jár!

(#46344) D.Orion válasza fsb1000 (#46341) üzenetére


D.Orion
veterán

Carius' Medal:
Awarded for the destruction of enemy tanks and self-propelled guns in four classes:
Class IV - 10 vehicles
Class III - 100 vehicles
Class II - 1,000 vehicles
Class I - 10,000 vehicles.

Otto Carius was one of the most efficient tank aces of WWII. He commanded the PzKpfw 38 (t), the PzKpfw VI Tiger and the Jagdtiger Tank Destroyer during his impressive career.

Ezek szerint megvan a 10000. kilőtt tankod T IV és 10 között. Grat! :R

ollie: Most minek kötekedsz? :F Tudod nagyon jól, hogy itt a komolyan szót arra értette, hogy normálisan/felelősség teljesen/átlátva a csatát/oda lőve ahova kell. Nem értem miért kell az ilyen dolgokba belekötni bárkinek is. Arty-val nagy felelősség játszani, CW.ket tud eldönteni az arty. Voltam olyan CW-n ahol 3 arty lőtte ki az ellenség 9 tankját, miközben az IS7-eknek nem kellett lőniük sem, csak spottolni. A freeze óta még több múlik az arty-kon.

[ Szerkesztve ]

(#46345) ollie válasza whatnot (#46342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi köze ehhez a komolyságnak?

***

(#46346) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Köszi az infót! Ha ezt tudom, akkor E100-al csinálom, nem ezzel a francia dobozzal.
Mines-on nagyokosan felmentem a hegyre középen, és akkor derült ki, hogy egyáltalán nem megy le a csőve, még tán annyira sem mint a 13-90-nek.
Le kellett jönnöm...
Kár hogy lerontották a ROF-ját, de még igy is sikerült E50-et megsorozni és kinyirni.
-

(#46344) D.Orion
És te nem vontad le azt a következtetést hogy az Arty-knak játszunk CW-n, században?
Egy tankos játékban.
Lehet ezt sok féle képp magyarázni (pl. nagy a jelentőségük...), de szerintem az tény, nem szubjektív véleménym hogy a taktikák 80-90%-a artyra van kihegyezve. Spottert kinyírjuk, spotter artyt spottol, artyt kilőjük, sajátunknak spottolunk. Minden az arty körülk forog mert aránytalanul nagyobb a harcértéke a többinél, ha helyzetbe van hozva.

Persze elfogadom, hogy így van, de attól még leírhatom, hogy nekem biztos jobb lenne, ha 15 perc lenne a töltésidejük.

[ Szerkesztve ]

(#46347) bullseye válasza ollie (#46345) üzenetére


bullseye
addikt

Az, hogy az arty szinte állandóan kapja az anyázást, vagy mert nem támad danger close-ban, vagy mert igen, de mellélő (sőt azért is néha, mert sikeres = killsteal). Mert a jobboldalt támogatja a bal helyett, vagy pont fordítva, esetleg éppen magát védi az átengedett lightoktól. Kapja az anyázást, ha sok a killje, ha csak mindenkit levisz párszáz HP-vel, és persze ha nem talál be akkor nagyon, mert csakis miatt veszít a csapat...

Aztán pihenésképpen itt is, ahol egyébként mindenkinek nagyon meg kell válogatnia a szavait, különben a topik apucija megdádázza,

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#46348) D.Orion válasza fsb1000 (#46346) üzenetére


D.Orion
veterán

Fogalmazd meg újra. Az a bajod, hogy mivel van arty a játékban ezért tank vs tank kevés van cw-n vagy században? Ez esetben minek vagy klánban és minek jársz cw-re. Vagy akkor mégsem zavar téged annyira, hogy emiatt abbahagyd a játékot. Szóval érted, hogy miért nem értem mi a problémád. Ha ennyire zavar az arty, akkor ne játsz ezzel a játékkal, ha meg mégsem zavar annyira, hogy itt hagyd miatta a játékot, akkor minek kritizálód őket.

Persze mikor rád jönnek túlerőben, akkor nagyon örülsz annak az arty-nak aki megmenti a hátsód. Csak ezt általában mindenki elfelejti. De veletek felesleges vitázni, szóval ebebn a témában nincs is több mondanivalóm.

[ Szerkesztve ]

(#46349) jahrn válasza fsb1000 (#46346) üzenetére


jahrn
senior tag

"És te nem vontad le azt a következtetést hogy az Arty-knak játszunk CW-n, században/randomban?
Egy tankos játékban."

EZ
Idonkent meg szolni is szoktak h csak spotoljunk ok majd elintezik. Ennyi erovel vezethetnek egy golfautot is az m103 helyett...

[ Szerkesztve ]

(#46350) marked one94 válasza fsb1000 (#46346) üzenetére


marked one94
őstag

Ezt tökmindegy mivel lövöd ki ezt összesítve nézi, nem tankonként lesz mint a top gun meg az ehhez hasonlók.

Artyk meg kellenek mert nélkülük unalmas lenne a játék, mindenki menne egyenesen mint a birkák, taktikázni se kellene, hogy most melyik fedezékből hova menj, meg most lőtt az arty akkor most kinézhetsz lőhetsz meg ehhez hasonlók. Malinovkán meg szeretem mikor legalább 2-3 arty van, mert akkor nem lesz dögunalmas az a map.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.