Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46051) ThunderStrm


ThunderStrm
csendes tag

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. április 28. 18:36:28
Jármű: T18
Szerzett tapasztalat: 1 476 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 8 191
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály, Kiváló Lövész, Elit l

Ezt a stock ágyúval :DD
Hamár amcsi td,a wolverine jó kredit farmolásra?

(#46052) ThunderStrm válasza ThunderStrm (#46051) üzenetére


ThunderStrm
csendes tag

Újabb kör,5 kill,de már a 76ossal :))

Vereség
Csata: Karelia 2012. április 28. 18:46:18
Jármű: T18
Szerzett tapasztalat: 307
Szerzett kredit: 6 887

[ Szerkesztve ]

(#46053) ThunderStrm válasza ThunderStrm (#46051) üzenetére


ThunderStrm
csendes tag

Most viszont már megvan a kövi TD,kíváncsian várom :DD

[ Szerkesztve ]

(#46054) whatnot


whatnot
őstag

5 percig védtem a bázist egyedül KT-val, kilőttem egy JP-t meg egy KT-t, amikor már hátba támadott egy T34, azt nem bírtam. Plusz volt még két tier5-6os tank is, de azok kevés vizet zavartak.

És a :W csapat tojt az egészre, hiába szóltam többször is, hogy nem fogom bírni, a lemmingek továbbra is csak egy oldalt nyomtak előre.

Természetesen buktuk, elfoglalták a bázist.

Úgy gondolom, akik az ilyen ignoráns retardáltakat védik, az is közéjük tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#46055) whatnot


whatnot
őstag

És még egy ugyanilyen kör.
Komolyan nem értem, miért nem játszanak az ilyen emberek inkább egy igazi fragvadász játékkal, pl. TF2-vel.

(#46056) Fel


Fel
addikt

Az ilyen és ehhez hasonló "kérdések" miatt is érdemes olvasgatni az eu-s Q&A topikot:

"can u please kick the russian developer and let some west european people do the job?
otherwise the game is dead in 1 year max.
espacially the MM part.
thanks in advance
"

:DDD

(#46057) whatnot


whatnot
őstag

És még egy lemming csapat, hogy kerek legyen.
Ennyi volt mára a KT-vel.
Ennyire hétvége van?

(#46058) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2012. április 28. 19:36:57
Jármű: SU-100
Szerzett tapasztalat: 1 941 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 11 330
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: II. osztály, Kamikaze, Kiváló Lövész

Segitettem egy t28-nak aki egy amx 50-nel küzdőtt. Eltapostam egy jagdpanthert. :DDD
Ez a 85-s flinta viszont sirós. Alig várom a 100-s ágyút. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#46059) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. április 28. 19:55:14
Jármű: SU-85B
Szerzett tapasztalat: 1 105
Szerzett kredit: 21 998
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Felderítő

3 sebzés, 4 kill. Kár, hogy nem ez volt a tripla kör. :B

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#46060) tank1


tank1
tag

Úgy látom, hogy az E100 + a játéktudásom + a 80%-os crew kombinációja halálos kombinációnak számít a saját csapatomra nézve. Állandóan veszítünk. Nyehehe. :D
Záporoznak az E100 noob üzenetek.

(#46061) fsb1000 válasza tank1 (#46060) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Majd mehetünk pár kört szakaszban, hátha megjön a kedved hozzá..
---
Valami változott... magas tierben szinte minden átlő mindent..
Döbbenet hogy a maus toronypáncélját előröl is át tudom löni T110-el, nem is kell nagyon célozgatni. Mivel gyorsabban töltöttem, hiába volt több HP-ja. Nem bújt el... ez a biztos halál. Én is elkövetem ezt a hibát nem kevésszer E100-al.

(#46062) Napfénysüti válasza fsb1000 (#46042) üzenetére

Esküszöm mikor múltkor elláttál tanácsokkal olyan 30 körülinek tippeltelek.De már tartok tőle tévedtem. Remélem azért tegeződhetünk. :B :R

Més que un club!

(#46063) kisküzdő


kisküzdő
tag

Hátha valakinek tetszik :U

[Tankocska]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46064) whatnot


whatnot
őstag

:))
5-6 top tier tank befoglalja a bázisunkat, erre valaki beszól, hogy lőjünk oda egyszer(!!!) és akkor nyerni fogunk.

(#46065) kisküzdő


kisküzdő
tag

AZ miért lehet ha Print Screen-t szeretnék a játékból mostanában összeomlik és kilép ?

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46066) #56230144


#56230144
törölt tag

Imádom ezt a StugIII-at!Világ legjobb TD-e esküszöm!Remekül lehet vele manőverezni,és még pontos is. :)

(#46067) whatnot válasza #56230144 (#46066) üzenetére


whatnot
őstag

Hetzer után nem csodálom.
Majd akkor JP fog még tetszeni.

(#46068) #56230144 válasza whatnot (#46067) üzenetére


#56230144
törölt tag

Arra hajtok most,német TD-k nagyon kemények.

(#46069) Fel válasza fsb1000 (#46061) üzenetére


Fel
addikt

A torony frontját eddig sem volt nagy kunszt átlőni. Nem feltétlen kell hozzá 269-es átlag pen. Akár a német 128mm-es löveg is átviszi:

Természetesen a megfelelő beesési szöget meg kell találni, és úgy lőni a toronyfront vízszintes középvonalára, alá, vagy fölé.
Ügyesebb "mauserek" ezért próbálják elfordítani a tornyot, ha rájuk akarnak lőni. Csak az a gond, hogy ha ők is lőni akarnak, akkor biza rá kell nézni az ellenre..

(#46070) Murder3 válasza Iron Funeral (#46033) üzenetére


Murder3
addikt

mint a tigris side and rear armor buffja:D
megemelték 2-vel...XD

(#46071) whatnot válasza #56230144 (#46068) üzenetére


whatnot
őstag

Mert a stugIIInak van camo-ja. Ferditől kezdve nem nagyon lesz, alul sokan átlövik. Az ágyúja szép és jó, de pl. az ISU-é jobb. Ferdi meg már egy lomha dög lesz, de azon a szinten már minden TD az.

(#46072) Murder3 válasza whatnot (#46038) üzenetére


Murder3
addikt

én 3!!!!hét után ma tudtam játszani pár normális kört ahol nem szivatott agyon a játék..
ja és ebbe a 3hétbe úgy számoljatok h 6 nap premiumomat szartam le és nem játszottam a játékkal mert nem lehetett...

kár h sajnos most már viszont ha egyszer eltalálom a saját társam véeltlen rögtön kék leszek, kb a 3hétbe már szószeint minden csatámba a saját csapatomat jól szétlőttem és szabotáltam...de hát ha a játék engem szabotálhat és tönkre teheti a játékom én miért ne a többiekét?
és akkor erre jön az undorító premium rendszer...mikor egyszer tudok venni egy hét premuimut és akkor fogja és rárak egy ilyen hónapos szopatóágra?
na majd fogok én ezeknek még pénzt fizetni ezek után bármikor is...korábban is megcsinálta ezt velem a játék, de akkor a kódokból lett 1 hét premiumom...persze véletlen mi? :W

(#46073) fsb1000 válasza Napfénysüti (#46062) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Játékokban szerintem mindenki egykorú... alap hogy tegeződünk.
COD-ban a legjobb játékostársam 14 éves volt.... COD5-nél már 17 lett.
GTA4-ben igen széles volt a korosztály, de az éjjeli örültködéseket már a 30 fölöttiek nyomták és voltak csajok is. Grepolisban és Ikariamban a tartósan játszók (értsd >1 év) zöme 30 felett van és meglepően magas a nők aránya, akár 60 éves nagymamák is voltak a szövetségemben.
.
Itt is Wot-ozunk páran akik 40+ vagy akár 50+ korosztályba tartozunk.
Szerintem semmit nem jelent a kor, ha csak játszunk...
Meg nem sértve senkit, a 20... vagy inkább a 18 alatti korosztállyal szokott néha gond lenni közösségi játékokban, mert még bizonyos fogalmaik nem alakultak ki, és a viselkedésminták nem csontosodtak be, de ez korosztályi jellemző, nem fejlődési rendellenesség.
Ilyen volt minden korosztály, és ha felnő azt hiszi az övé jobb volt, pedig nem.
Csak egy nemzedékkel (vagy ezer évvel) ezelőtt más volt a kulturális környezet és más volt a külvilágra adott reakció.

(#46074) fsb1000 válasza Fel (#46069) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, igazad van.
Ma nekem az volt a meglepő, hogy szinte 1 vs 1-ben lenyomtam és nem is nagyon céloztam, értsd: max ráközelítésnél a célzókörbe bőven belefért a tornya. Tehát távolabb voltam, mint a te példád mutatja.
Semmi ügyesség nem kellet hozzá, és gondolom a Maus tulajnak is meglpetés volt, hogy minden átmegy a tornyán (alja be volt kissé forgatva), mert nem hátrált nem bújt.

Kicsit el is gondolkodtam, kell e nekem végig menni a Maus vonalon.... nem kevés XP és kredit.

(#46075) zalman90


zalman90
őstag

pff 7 kill és a hülye csapat miatt kikapunk

Döntetlen
Csata: Himmelsdorf 2012. április 28. 23:43:17
Jármű: M6
Szerzett tapasztalat: 728
Szerzett kredit: 24 221
Csatában elért Achievement: Pusztító, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész, Top Gun

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#46076) Iron Funeral válasza Fel (#46069) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Igazából, ha nem forgatja akkor a T-54 átlövi a tornyát.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46077) emre válasza whatnot (#46071) üzenetére


emre
veterán

Ez többé-kevésbé baromság.

Már a jp sem tud úgy rejtőzni, nem hogy a ferdi, de T5-től minden álca képesség csökken, a német kicsit jobban mint az orosz.
Az ISU T9-es BL10 lövegét ne hasonlítsad a T8 Ferdi 128-asához.
A fullos ferdi egyáltalán nem lomha, az O704 sem és a JT sem nevezhető annak. (Az US árgra nem térnék ki) Talán csak az ISU az egyetlen kivétel ami kicsit nehézkesebben mozog.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46078) emre válasza emre (#46077) üzenetére


emre
veterán

Csak most találtam meg: WOT Invisibilty régi verzió.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46079) sanya67


sanya67
tag

Jó reggelt Urak!
Valaki "szájbarághatná" nekem a Wot logger telepítését és használatát ha van hozzá türelme! :DDD
Ha elindítom, csak egy dos-os ablak ugrik fel egy pillanatra és annyi.
Tudom, hogy le volt már írva de nem találom sehol.
Előre is köszönöm! ;)

(#46080) KaLeun


KaLeun
senior tag

Pénteki menetnek ma is megvan a böjtje... 10 csatából, 8 vesztes... :/ pedig végig harcoltam mindben és próbáltam a legjobbat kihozni. Az artyval 5-ből 4 alkalommal Himmelsdorf... :W :W

Cila

(#46081) fsb1000 válasza sanya67 (#46079) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1. Letöltés innen: [link]
2. Kicsomagolás egy mappába (nem szükséges a Wot mappába)
3. Indító ikon készítése a "Wot_logger.exe" fájlra

Indítási lehetőségek.

4.a, Wot nem fut
Wot_logger.exe indítása -> DOS ablak, majd indítja automatán a WOT launchert, majd automatán indít egy browsert a mappájában lévő "wot_logger.html"

4.b Wot már fut, pl ha nem használsz launchert vagy pl az ingame stat indítja a wot-ot
- Játék indítása vagy wot-xwm-proxy indítása
- Játék elindult, bejelentkező ablak vagy garázs
- Wot_logger.exe indítása
- DOS ablak megjelenik
- Hiba üzenet, hogy a WoT már fut - ezt le kell okézni.
- browsert ablakot nyit a "wot_logger.html"-re

Ha minden sikerült akkor csaták után a DOS ablakban is látszik az érkező eredmény.
Wot_logger megtekintése: Induláskor automatikusan nyit browser ablakot, de ha nem akkor wot_logger.html megnyitása a mappában.

[ Szerkesztve ]

(#46082) marked one94


marked one94
őstag

Victory ratio:78%
Battles:50
Experience gained:30372
Damage per battle:2706
Average experience:607.44
Capture per battle:0.62
Defense per battle:2.4

Tegnapi platoonozás eredménye, szinte csak t9el mentünk(én mentem kb 5 csatát jpanzer 4el). Este mikor jött virkir egy picivel több bukó volt, biztos hozza magával a retardáltakat :D Remélem a ma is nap is hasonló lesz.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#46083) athomi


athomi
veterán

ha nincs meg az IS4-re az S-70-es ágyú, akkor a 7.3 patch-ben a D-25T-t kapom? :DDD

(#46084) Remus389


Remus389
veterán

Győzelem!
Csata: Live Oaks 2012. április 29. 10:40:45
Jármű: JagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 3 855 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 40 743
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46085) Oriens válasza athomi (#46083) üzenetére


Oriens
tag

A stock tier 10-es IS-4 alap fegyvere -ahogy írtad- a d-25t-lesz. Kb 50k xp-ért lesz az új 120 mm-es ágyú (ami kifejleszthető majd az új is-8-on is - a bl9-cel természetesen).

(Hmm...vagy az új ágyú is 122 mm-es?)

[ Szerkesztve ]

(#46086) virkir válasza marked one94 (#46082) üzenetére


virkir
veterán

Elmész te a ..csába... :D

Victory ratio: 78.57%
Battles: 14
Experience gained: 12098
Damage per battle: 1598
Average experience: 864.14
Capture per battle: 0
Defense per battle: 3.93

Mondjuk vagy kétszer hüjjén szétlövettem magam tegnap is. De én már csak ilyen vagyok :B
Nameg a Komarin-i kör az különösen gyönyörűen demonstrálta az idióták jelenlétét.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46087) whatnot válasza emre (#46078) üzenetére


whatnot
őstag

Egy ici-picit. Panther tier8, panther 2 tier9.

Na de ha már. Wot fórumon már próbáltam utánajárni, választ nem kaptam: ezek szerint felesleges a camo skill és a net Ferdinél?

(#46088) CptMisi


CptMisi
őstag

Megint jó nap van... 2 Maus átszalad malinovkán a mezőn, ahogy elkezdődik a csata. 2. malinovka csatán az arty counterezni próbál, mikor éppen 10 spot van a hegyen és szétvernek minket. Mineson toptank tigris fent kempel a bázis melletti dombon, de 200méterről nem tud eltalálni egy álló KV-t. :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#46089) emre válasza whatnot (#46087) üzenetére


emre
veterán

Ismét majdnem eltaláltad. Panther > T7, P2 > T8, E50 > T9, csak at nem értem ennek mi köze a kezdeti felvetéshez.

Én személy szerint többre értékelem a töltésgyorsító, célzásgyorsító ás a binocular használatát T6 felett. A skillek között nálam a TD-ken általában a második az álca.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46090) CptMisi válasza emre (#46089) üzenetére


CptMisi
őstag

Az általad linkelt oldalon nézd meg a Panthert és a Panther 2-t! :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#46091) emre válasza CptMisi (#46090) üzenetére


emre
veterán

A Panther nézem és továbbra sem értem a dolgok. :F
A kép régi, az adatok olyanok amilyenek.
Nem keresek bennük történelmi hűséget.

Annyit elb@sztam, hogy nem T5 hanem T6-ban is elég jó álcával bírnak a TD-k.
Utána kezd drasztikusan csökkenni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46092) whatnot válasza emre (#46089) üzenetére


whatnot
őstag

Arra céloztam, hogy a linkelt diagramon az említett helyen szerepelnek a kiemelt tankok, szóval jah, régi.

(#46093) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok Nem hülyézek, de ezek után is kikaptunk.

Mert a bázist mindenki hagyta a fenébe :((( Jöttek utánam mint a kis kacsák. :W

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46094) virkir válasza whatnot (#46092) üzenetére


virkir
veterán

Újabb meg nem is lesz mivel ez még a béta egy korai szakaszában készült amikor a tankok összes paramétere még a kliensben is volt tárolva.
Amikor kiszivárgott ez a táblázat lett is botrány emlékeim szerint és gyorsan kivették csak szeveroldalra az tank adatokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46095) whatnot válasza virkir (#46094) üzenetére


whatnot
őstag

Ok, elhiszem.
A kérdésem az, hogy akkor van-e értelme camo skillt használni? Mert mintha nem sokat dobna rajta így.

(#46096) athomi válasza Oriens (#46085) üzenetére


athomi
veterán

az IS4 új 122-es ágyút kap, és mivel nem az IS8-cal lesz egy ágon (ahol viszont marad az S-70), így biztosan nem fejlesztehtő ki IS8-cal az új löveg :)

[ Szerkesztve ]

(#46097) Chris0321 válasza athomi (#46096) üzenetére


Chris0321
addikt

De kifejleszthető, mivel az lesz az IS8 top lövege is. A tesztről hozták az infót.

(#46098) balintka válasza Chris0321 (#46097) üzenetére


balintka
addikt

Így van, így néztem én is a tesztben. Nem kell az IS-4 D25-jével kifarmolni rá az XP-t, hanem majd a BL-9-el, az IS-8-on.

(#46099) CptMisi


CptMisi
őstag

Egyik csatában kilő a saját B1-ünk, másikban blokkol egy patkány vk3601, mondjuk utóbbi meccs már akkor eldőlt, amikor a MM összerakta a meccset. :((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#46100) Fel válasza athomi (#46096) üzenetére


Fel
addikt

A patch után az S-70 egyedül az IS-7-en lesz rajta, és ugye azon sem kell kifejleszteni.
Az M62-T2 pedig az új top tankok top lövege lesz, azaz az IS-8-é, ST-1-é, és a T10-es IS-4-é.
Az IS-4-en szerintem azért úgy került rá, mint kifejleszthető modul, nem pedig alapértelmezett, hogy egy kicsit "megvicceljék" a potya T10 tankra hajtókat ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.